پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر پروتز فک در ایران ❤️【سال1402】+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر پروتز فک در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با پروتز فک و چانه در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، از دیرباز تاکنون افراد بسیاری در جهت زیباسازی شکل ظاهری و جذابیت هر چه بیشتر خویش گام هایی را بر می دارند و برای تناسب میان اجزای صورت اقدام به اعمال زیبایی مختلفی می زنند و در برخی مواقع جراحی زیبایی بینی را همراه با پروتز فک انجام می دهند تا میان اجزای صورت تناسب و هماهنگی را حفظ نمایند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این اقدامات زیبایی ارائه می دهیم، به شما پیشنهاد می کنیم تا با این مقاله همراه ما باشید.

پروتز فک چیست؟

پیش از آن که در رابطه با پروتز فک توضیح دهیم باید بگوییم که پروتزها تجهیزاتی هستند با خاصیت سازگاری بالا که برای اهداف مختلف درمانی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند. دلایل متعددی موجب شده تا پروتزها مورد توجه پزشکان و جراحان قرار گیرند که از جمله این دلایل شامل: دائمی تر بودن پروتزها نسبت به سایر روش های زیبایی و همچنین سازگاری بالای آن ها در مقایسه با دیگر روش ها است.

در این اقدام زیبایی پروتز فک در قسمت نیمه تحتانی صورت بر ناحیه فک و چانه قرار می گیرد و به این طریق باعث رفع مشکل نامتقارن بودن و یا تناسب نداشتن اجزای صورت می گردد. بهترین دکتر پروتز فک در ایران افرادی را که از شکل ظاهری خود ناراضی می باشند را به انجام عمل پروتز فک تشویق می کند و خاطر نشان می کند که این عمل زیبایی جزء اعمال سرپایی، کم تهاجم و بی خطر محسوب می شود.

نکته قابل توجه در رابطه با پروتز فک این است که این عمل تنها برای مقاصد زیبایی صورت نمی گیرد و افرادی که دچار مشکلات مادرزادی از قبیل: برجستگی بیش از حد فک، کوچک بودن فک و  و یا در اثر برخورد برخی ضربه ها سبب نامتقارن سازی فک با سایر اجزای صورت شده اند، نیز می توانند با مراجعه به بهترین دکتر پروتز فک در ایران در جهت رفع این مشکل ظاهری گام بردارند.

بهترین دکتر پروتز فک در ایران کیست؟

بهترین دکتر پروتز فک در ایران پزشکی می باشد که در زمینه انجام اعمال زیبایی اعم از: پروتز فک، زاویه سازی فک و چانه و …  تخصص و مهارت بالایی داشته باشد و در کارنامه عملی خود نمونه کارهای موفقیت آمیز بسیاری را به ثبت رسانده باشد. از سابقه و تجربه بسیار بالایی برخوردار باشند و همچنین مراجعه کنندگان ایشان رضایت کافی را از پزشک معالج خویش داشته باشند.

در رابطه با بهترین بودن پزشک باید گفت که، پزشکی را بهترین می دانیم که از نظر اخلاقی و رفتاری متعهد عمل نماید و به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد. بهترین دکتر پروتز فک در ایران باید دارای شماره نظام پزشکی باشد و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان درمان بیماری ها با انجام اعمال زیبایی بپردازد. پزشکی را بهترین می دانیم که همواره در جهت کسب روش های نوین و بهره مندی از تکنیک های مختلف روز دنیا از هیچ تلاشی دریغ نکند.

بهترین دکتر پروتز فک در ایران پزشکی می باشد که از تجهیزات و امکانات جدید و مناسبی در انجام اعمال زیبایی درمانی خویش بهره جوید و حتی الامکان در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی نماید. به منظور راحتی حال بیماران بهتر است که مطب بهترین دکتر پروتز فک در ایران در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار گیرد تا رفت و آمد به آن جا به راحتی و با تمامی وسایل نقلیه عمومی و شخصی امکان پذیر باشد. در صورتی که پروتز فک دارای پیچیدگی های خاصی باشد لازم است که بهترین دکتر پروتز فک در ایران جز بهترین جراح پلاستیک در ایران باشد تا روند جراحی به درستی پیش رود.

لازم به ذکر است که اگر ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام پروتز فک را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا به مقاله قبلی ما یعنی بهترین دکتر پروتز فک در تهران مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

بهترین دکتر پروتز فک در ایران کیست؟

پروتز های مورد استفاده در زاویه سازی فک

بهترین دکتر پروتز فک در ایران به منظور زاویه سازی فک و چانه از دو نوع پروتز برای این هدف استفاده می کند که در ادامه توضیح مختصر راجع به این دو نوع پروتز در اختیار شما قرار می دهیم.از جمله پورت های مورد استفاده در زاویه سازی فک عبارتند از:

 1. پروتز پلی اتیلنی: این نوع پروتز در میان جراحان بسیار مشهور می باشد و در کشور ما با نام تجاری مدپور شناخته شده است، پروتز پلی اتیلنی دارای تنوع بسیار زیاد در سایز و مدل می باشد و به سبب این که قابلیت انعطاف پذیری بالایی در شکل پذیری دارد، به راحتی می‌توان متناسب با ساختار صورت فرد برش داد. بنابراین بهترین دکتر پروتز فک در ایران در اکثر مواقع از این نوع پروتز در انجام اعمال زیبایی استفاده می کند.
 2. پروتز سیلیکونی: این نوع پروتز در مقایسه با پروتز مدپور تنوع بسیار کمتری دارد و قابلیت تغییر شکل و انعطاف پذیری را نیز ندارد. بنابراین بسیار کارآمد نمی باشد و تنها به سبب این که روشی ساده تر نسبت به پروتز مدفور می باشد جراحان از آن استفاده می کنند. لازم به ذکر است که از پروتز سیلیکونی تنها برای افرادی که دارای فرم صورت خاصی نیستند و نیاز به پروتز هایی با ویژگی های منحصر به فرد ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی و همچنین مدرک تخصصی خود را با موفقیت هر چه تمام تر از دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان شهدای تجریش اخذ کردند. دکتر نجف بیگی دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را نیز در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه علوم پزشکی تهران (که نخستین مرکز جراحی پلاستیک در کشور است) سپری نمودند.

دکتر آرش نجف بیگی فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، عضویت در هیئت علمی دانشگاه و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی می باشند. با تمام این تفاسیر دکتر آرش نجف بیگی را می توان یکی از بهترین دکتر پروتز فک در ایران به حساب آورد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی بینی گوشتی و استخوانی
 • لیفت صورت
 • پروتز فک
 • جراحی زیبایی پلک یا اتوپلاستی
 • جراحی ایجاد چال گونه
 • لیپوماتیک، لیفت سینه و پروتز سینه

آدرس کلینیک جردن: تهران، جردن بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، طبقه چهارم شرقی، زنگ7

شماره تماس: 02191009402

آدرس کلینیک سعادت آباد: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک9، طبقه سوم

شماره تماس: 02126740064

مراحل انجام پروتز فک توسط بهترین دکتر پروتز فک در ایران

همانطور که می دانید اولین گام در انجام پروتز فک یافتن بهترین دکتر پروتز فک در ایران می باشد که طی مراحلی انجام می پذیرد. پس از شناسایی بهترین دکتر پروتز فک در ایران الزامی است که به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه نمایید و برای هدف خویش یعنی انجام پروتز فک مشاوره های لازم را دریافت کنید. در جلسه مشاوره پزشک مذکور اطلاعات کافی را در رابطه با انجام این عمل در اختیار شما قرار می دهد و در صورت وجود سوال و یا ابهام صبورانه با شما گفت و گو می کند.

با توجه به شرایط بیمار و مراحل انجام پروتز به طور تقریبی این عمل یک ساعت زمان می برد. بهترین دکتر پروتز فک در ایران با توجه به میزان استخوان طبیعی شما نوع خاصی از ایمپلنت را انتخاب می نماید. پس از آماده سازی های لازم پزشک معالج در رابطه با حساسیت شما با مواد بیهوشی سوالاتی می پرسد و در صورتی که با ماده بیهوشی مشکلی نداشته باشید به مدت کوتاهی بیهوش می شوید اما اگر نسبت به این ماده حساس باشید، روند پروتز فک به کمک بی حسی موضعی انجام می گردد.

بهترین دکتر پروتز فک در ایران به منظور کاهش جای زخم برش لازم را در داخل دهان و یا زیر چانه ایجاد می کند و پس از ایجاد برش، پزشک معالج ایمپلنت را داخل شکاف قرار می دهد و در نهایت پس از جایگذاری کامل پروتزفک، بهترین دکتر پروتز فک در ایران برش های ایجاد شده را بخیه می زند و در صورت نیاز از باند استفاده می کند. معمولا دوره نقاهت این عمل ده روزه می باشد و شما می توانید به راحتی پس از مدت زمان ده روز به فعالیت روزمره خود ادامه دهید.

مراحل انجام پروتز فک توسط بهترین دکتر پروتز فک در ایران

مراقبت های پس از عمل پروتز فک

بهترین دکتر پروتز فک در ایران در رابطه با پروتز فک چنین بیان می کند: در صورتی که مراقبت های پس از عمل را به صورت کامل انجام دهید، دوره نقاهت کوتاه تری خواهید داشت و نتیجه مطلوب تری را نیز کسب خواهید نمود.از جمله این مراقبت ها به شرح زیر می باشد:

 • بهترین دکتر پروتز فک در ایران به شما توصیه می کند تا به مدت سه روز کمپرس سرد را به طور منظم در ناحیه عمل شده قرار دهید.
 • از فشار آوردن به ناحیه عمل شده جداً خودداری فرمایید.
 • بهترین دکتر پروتز فک در ایران از شما می خواهد تا به مدت چند روز از مصرف غذاهای سنگین و سفت خودداری نمایید و در عوض غذاهای آبکی و مایعات بسیاری را مصرف کنید.
 • به مدت دو هفته از محصولات آرایشی استفاده نکنید تا نتیجه پروتز فک به بهترین شکل ممکن نمایان شود.
 • بهتر است که پس از غذا خوردن از دهان شویه و مسواک نرم استفاده نمایید.
 • بهترین دکتر پروتز فک در ایران خاطر نشان می کند که ممکن است مدتی با متورم شدن صورتتان همراه باشید که جای نگرانی نیست و طی مدت زمانی از بین خواهد رفت.
 • بهترین دکتر پروتز فک در ایران توصیه می کند تا تمامی داروهای تجویز شده را در مدت زمان تعیین شده مصرف کنید.
 • بسیار تاکید شده تا برای مدتی از انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین خودداری کنید.
 • در جلسه مشاوره بهترین دکتر پروتز فک در ایران از شما می خواهد تا ایشان را از مصرف داروهای خویش آگاه سازید تا از خطرات بعدی جلوگیری به عمل آورد.
 • به طور کلی در رابطه با جراحی زیبایی پروتز فک می توان گفت که این عمل تنها دارای ده روز دوره نقاهت می باشد و پس از آن به راحتی می توانید به فعالیت روزمره خود ادامه دهید.
مراقبت های پس از عمل پروتز فک

کلام آخر

پروتز فک نیز مانند هر اقدام زیبایی نیازمند دقت و توجه بالا در انتخاب پزشک معالج می باشد و اولین قدم در انجام پروتز فک شناسایی بهترین دکتر پروتز فک در ایران می باشد، به این سبب که این عمل زیبایی ممکن است تا آخر عمر همراه شما باشد و یا در صورت بروز عارضه ای این امکان وجود دارد که بهبودی کامل حاصل نشود. بنابراین نکته حائز اهمیت در انجام پروتز فک انتخاب بهترین دکتر پروتز فک در ایران می باشد.

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر پروتز فک در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا