پزشکان

بهترین متخصص زانو در ایران ❤️【سال1401】+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین متخصص زانو در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با زانو و بیماری های مرتبط با آن در اختیارتان قرار دهیم. امروزه سبک زندگی نادرست، ورزش نکردن، چاقی بیش از حد، سابقه خانوادگی و بسیاری دیگر از این عوامل دست به دست هم داده اند تا افراد با بیماری های زانو و دردهای طاقت فرسای آن مواجه شوند و در صدد درمان و یافتن بهترین متخصص زانو در ایران کوشا باشند، از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ بسیاری از پرسش های خود را بیابید. اگر در شهر تهران زندگی میکنید یافتن بهترین دکتر کمی دشوار است در مقاله های قبل بهترین متخصص زانو در تهران را معرفی کرده ایم تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

انواع بیماری های زانو

بیماری های زانو دارای انواع متعددی می باشد و تمامی این بیماری ها تحت درمان بهترین متخصص زانو در ایران قرار می گیرد. از جمله انواع بیماری های زانو عبارتند از:

 1. استئوکوندریت
 2. سندروم پلیکا
 3. ازگود اشلاتر
 4. دررفتگی زانو و کشک زانو
 5. پارگی مینیسک زانو
 6. آرتروز زانو یا ساییدگی زانو: در صورت بالارفتن سن، مفصل و غضروف مفصلی نیز فرسوده می شود و در برخی مواقع با فرسوده شدن مفاصل، مینیسک نیز فرسایش می یابد. از علائم بیماری آرتروز زانو می توان به درد زانو، تورم زانو، خشکی زانو و محدودیت حرکتی اشاره نمود.
 7. روماتیسم زانو: این بیماری نوعی بیماری خود ایمنی محسوب می شود که منجر به بروز آرتروز در بخش های مفصلی بدن اعم از زانو می شود. علائم این بیماری: درد و تورم زانو می باشد. بهترین متخصص زانو در ایران خاطر نشان می کند که در صورت بروز چنین علائمی سریعا نزد پزشک متخصص بروید، به این سبب که در صورت نادیده گرفته شدن ممکن است مفصل زانو تغییر شکل دهد و آسیب هایی را به همراه داشته باشد.
 8. عفونت مفصل زانو: بهترین متخصص زانو در ایران بسیار تاکید می کند تا در صورت مواجهه شدن با علائمی همچون: درد زانو، تورم زانو و بروز تب، بدون اتلاف وقت به سراغ بهترین متخصص زانو در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید. در اکثر مواقع این نوع بیماری، با مصرف آنتی بیوتیک و عمل جراحی درمان می شود.
 9. بوریست زانو: همانطور که می دانید، در اطراف مفصل زانو، کیسه هایی با نام بورس وجود دارد که در صورت وارد شدن ضربه و بروز عفونت، التهاب پیدا می کنند و منجر به بیماری بوریست زانو می شوند.
 10. نقرس زانو: در صورت تجمع کریستال های اوریک اسید در بخش مفصل، نقرس زانو که نوعی آرتروز است، پدید می آید. این نوع بیماری سبب درد های شدید در بخش زانو و تورم شدن آن می شود.
 11. کندرومالاسی کشکک یا نرمی غضروف کشک: این بیماری در میان خانم ها و افرادی که به طور پیوسته دوندگی می کنند بسیار شایع می باشد. بیماری کندرومالاسی کشکک باعث می شود تا استخوان کشکک در جای اصلی خود قرار نگیرد و سبب آسیب رسانی به غضروف زانو می گردد.

انواع بیماری های زانو

بهترین متخصص زانو در ایران

بهترین متخصص زانو در ایران پزشکی می باشد که با موفقیت دوره پزشکی عمومی را پشت سر گذاشته باشد و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه درمان بیماری های زانو و ارتوپد و ..به اتمام رسانده باشد و در نهایت مهارت کافی را در درمان انواع بیماری های مرتبط با زانو کسب نموده باشد.

پزشکی را بهترین می دانیم که دارای شماره نظام پزشکی باشد و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان به طبابت خود بپردازد.

بهترین متخصص زانو در ایران می بایست از دستگاه ها و تجهیزات به روز دنیا در درمان بیماری ها بهره جوید و همواره در جهت کسب علم و دانش خویش کوشا باشد تا از جدیدترین و به روزترین روش ها برای خدمت رسانی استفاده نماید.

از سابقه و تجربه بالایی برخوردار باشد و بیماران بسیاری را معالجه کرده باشد.

بهترین متخصص زانو در ایران پزشکی می باشد که تنها هدف وی کسب رضایت بیماران خویش باشد و به جنبه های مالی توجهی ننماید.

بهترین متخصص زانو در ایران پزشکی می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در ایران به فعالیت های پزشکی خود بپردازد.

بهتر است که بهترین متخصص زانو در ایران جزء بهترین دکتر ارتوپد در ایران باشد تا حیطه تخصصی گسترده تری برای درمان بیماری ها داشته باشد.

دکتر پویان علوی نژاد

دکتر پویان علوی نژاد

دکتر پویان علوی نژاد متخصص ارتوپد می باشند که در سال 1355 در شهر اهواز دیده بر جهان گشودند. ایشان پس از گذراندن دوران متوسطه خویش، در سال 1373 وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به منظور اخذ مدرک پزشکی عمومی نمودند.

دکتر علوی نژاد دوره تخصصی خود را در زمینه ارتوپدی در سال 1385 در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور آغاز کردند و پس از فارغ التحصیلی، در سال 1389 در استان های خوزستان و کرمانشاه طبابت خود را آغاز نمودند.

ایشان دوره های تکمیلی فلوشیپ ارتروسکوپی را در کشورهای آلمان و هند و همچنین دوره های سالیانه prp و Regenerative medicine را در کشور آمریکا پشت سر گذاشتند. دکتر پویان علوی نژاد فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در انجمن پزشکی ورزشی ایران از سال 1391، عضویت در انجمن جراحان ارتوپدی ایران از سال 1391، عضو انجمن(TOBI)Orthobiologic در کشور آمریکا و … می باشد.

با تمام این تفاسیر دکتر پویان علوی نژاد را می توان یکی از بهترین متخصص زانو در ایران به شمار آورد که خدمات مفیدی را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و از جمله این خدمات عبارتند از:

خدمات دکتر علوی نژاد:

 • آرتروپلاستی (زانو، شانه، مفصل ران، لگن و مفصل ران)
 • جراحی استخوان و مفصل
 • تعویض مفاصل زانو و لگن
 • درمان کلیه شکستگی ها و ناهنجاری های استخوان ها
 • ترمیم رباط های صلیبی و مینیسک های زانو
 • ارتوکین تراپی
 • درمان بیماری های مرتبط با زانو، مچ پا، ستون فقرات، شانه، ران، لگن و آرنج

 آدرس مطب: ایران، اهواز، کیانپارس، خیابان دوازده غربی، برج سپید، طبقه اول، واحد 106

شماره تماس: 06133916233

دکتر مهدی مقتدایی

دکتر مهدی مقتدایی

دکتر مهدی مقتدایی فلوشیپ جراحی زانو و متخصص ارتوپد می باشند که در سال 1352 در شهر قم متولد شده اند. ایشان در سال 1378 دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رساندند. پس از آن دکتر مهدی مقتدایی از همان دانشگاه یعنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اخذ مدرک تخصصی ارتوپدی در سال 1384 فارغ التحصیل شدند.

دکتر مقتدایی دارای مدرک فلوشیپ جراحی زانو از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند، از این رو ایشان را می توان یکی از بهترین متخصص زانو در ایران به شمار آورد. دکتر مهدی مقتدایی دارای سوابق شغلی و پژوهشی بسیاری می باشند که از جمله این موارد شامل: عضویت در کمیسیون پزشکی قانونی، شورای عالی مرکز تحقیقات بازسازی استخوان و مفاصل، ریاست پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن AOTRAUMA می باشند.

دکتر مهدی مقتدایی در مطب شخصی خویش به عنوان فوق تخصص جراحی زانو و متخصص ارتوپدی، انواع خدمات درمانی اعم از: تعویض مفصل، آرتروسکوپی و آسیب های ورزشی و … را ارائه می دهند.

خدمات دکتر مقتدایی:

 • تعویض مفصل زانو اعم از: مفصل نیمه زانو و مفصل همزمان دو زانو و …
 • جراحی رباط صلیبی زانو
 • دررفتگی کشکک زانو
 • درمان روماتیسم مفصلی
 • آرتروز زانو
 • درمان پوکی استخوان
 • درمان انحراف چرخشی اندام های تحتانی

آدرس مطب: ایران، تهران، میدان ونک، خیابان گاندی، کوچه هجدهم، پلاک پانزده، طبقه دوم

شماره تماس: 02188679774 – 09128921153

دکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم جراح ارتوپد، جراح لگن، مفصل ران و زانو می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خویش، دوره تخصصی ارتوپدی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و در سال 1383 بورد تخصصی ارتوپدی را با اخذ رتبه دوم کشوری از آن خود نمودند.

دکتر طاهری اعظم بین سال های 1387 الی 1395 دوره های فلوشیپ آرتروپلاستی یا جراحی با حداقل تهاجم هیپ، آرتروسکوپی هیپ و جراحی تعویض مجدد هیپ و زانو را در دانشگاه Graz اتریش، دانشگاه MHH آلمان، مرکز OCM مونیخ، اندوکلینیک هامبورگ، دانشگاه توماس جفرسن، فیلادلفیا و دانشگاه Magdeburg آلمان سپری کردند.

دکتر افشین طاهری اعظم استادیار دانشگاه علوم پزشکی، عضو فعال و رسمی انجمن جراحان زانو و لگن آمریکا، انجمن ارتوپدی POTA، انجمن جراحان ارتوپدی آمریکا، انجمن هیپ اروپا، عضو هیئت رئیسه کمیته جهانی سیکات، عضو هیئت رئیسه کمیته جهانی فلوشیپ های سیکات و عضو انجمن جراحان مفصل و ران ایران و … می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر افشین طاهری اعظم یکی از بهترین متخصص زانو در ایران به حساب می آیند که در راستای ارتقاء سطح علمی خویش نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

خدمات دکتر طاهری اعظم:

 • انجام اعمال جراحی مفصل ران و لگن از قبیل: تعویض مفصل لگن، جراحی شکستگی لگن و …
 • جراحی آسیب های ورزشی
 • درمان پوکی استخوان
 • درمان انواع شکستگی های اطراف مفصل ران
 • جراحی آرتروسکوپیک مفصل ران با ایجاد چند سوراخ در اطراف مفصل
 • درمان اختلالات مادرزادی مفصل ران اعم از: دررفتگی های مادرزادی، بیماری های ژنتیکی مفصل ران، درمان سیاه شدن سر استخوان ران ناشی از مصرف کورتون یا انواع داروهای چاق کننده و یا لاغر کننده
 • درمان جراحی تومورهای خوش خیم و بدخیم لگن و مفصل ران
 • درمان عوارض جراحی های قبلی اعم از: شکستگی های لگنف گردن و ران ناشی از پروتزهای قبلی

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهاراه شهرداری، پلاک 45، طبقه دوم

شماره تماس: 02147001122 – 02143001122

دکتر بهداد اسکندری ثانی

دکتر بهداد اسکندری ثانی

دکتر بهداد اسکندری ثانی جراح و متخصص ارتوپد می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در زمینه اخذ مدرک ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کردند و همچنین دارای بورد تخصصی جراحی ارتوپدی نیز می باشند.

دکتر اسکندری ثانی در بیمارستان های مختلفی ارائه خدمات نمودند که از جمله این بیمارستان ها عبارتند از: بیمارستان های شهید رجایی و مسلمین، بیمارستان مرکزی شیراز و کوثر شیراز، بعثت و شفا می باشد.

دکتر بهداد اسکندری ثانی از سال 1392 الی 1394 در شهر دزفول به عنوان جراح ارتوپد دوره طرحی و مدیر گروه ارتوپدی آن شهرستان بودند. دکتر بهداد اسکندری ثانی از جمله بهترین متخصص زانو در ایران محسوب می شوند که فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را انجام می دهند و از جمله این فعالیت ها شامل: فعالیت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول، دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان استادیار ارتوپدی می باشند.

خدمات دکتر بهداد اسکندری ثانی:

 • درمان اختلالات ارتوپدی اطفال
 • درمان مشکلات زانو
 • تشخیص و درمان آسیب های ورزشی
 • جراحی و تعویض مفاصل
 • شناسایی و درمان انواع بیماری های شایع ارتوپدی
 • درمان درد سیاتیک
 • ارائه خدمات غیر جراحی کلینیک
 • شکستگی و دررفتگی مفاصل
 • تزریق پی آر پی و درمان رماتیسم
 • درمان آسیب تاندون ها و اعصاب محیطی
 • جراحی و تعویض مفصل زانو و لگن
 • انحرافات و دفورمیتی های اندام ها و مفاصل
 • ارتوکین تراپی زانو
 • جراحی تروما و شکستگی های اندام ها اعم از: لگن، زانو و شانه و …
 • درمان مفصل زانو از قبیل: رباط زانو، آرتروز، آرتروپلاستی و مینیسک و …

آدرس مطب: ایران، شیراز، خیابان معدل، تقاطع فلسطین، ساختمان نهال

شماره تماس: 09395490304

دکتر سید محمدجواد مرتضوی

دکتر سید محمدجواد مرتضوی

دکتر سید محمدجواد مرتضوی متخصص جراح لگن و فوق تخصص جراح لگن و زانو از کشور آمریکا می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری نمودند و دوره تخصصی خود را در زمینه ارتوپدی در دانشگاه تهران بیمارستان امام خمینی پشت سر گذاشتند.

دکتر مرتضوی در سال 1379 به عنوان استادیار جراحی ارتوپدی بخش ارتوپدی بیمارستان امام برگزیده شدند و از این رو به فعالیت های پزشکی خود اعم از: لیزر کم توان، ترمیم شکستگی ها و کاهش درد کمر و دیگر مشکلات مفصلی پرداختند.

دکتر سید محمدجواد مرتضوی فعالیت های پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در شورای پژوهشی مرکز تحقیقات طب ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، عضویت در کمیته مرگ و میر بیمارستان امام، مسئول مشاوره های بخش عفونی بیمارستان امام، مسئول آموزش دانشجویان بخش ارتوپدی، معاون پژوهشی بخش ارتوپدی بیمارستان امام، معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مورد کاربردهای لیزر در ارتوپدی و کارشناس ارتوپدی سازمان پزشکی قانونی و همچنین پزشک ارتوپد کمیسیون ماده بیست دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.

دکتر سید محمدجواد مرتضوی را می توان از جمله بهترین متخصص زانو در ایران به شمار آورد که جراح ارتوپد بیمارستان ضیایی اردکان و نیز جراح ارتوپد بیمارستان شهدای میبد می باشند.

خدمات دکتر مرتضوی:

 • جراحی مجدد تعویض مفصل زانو
 • تعویض مفصل لگن
 • استخوان ران
 • درمان شکستگی لگن
 • جراحی زانو
 • شکستگی کشکک زانو
 • درمان شکستگی های استخوان
 • شکستگی گردن
 • تعویض مفصل زانو

آدرس مطب: ایران، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک هفت، ساختمان باران، طبقه همکف

شماره تماس: 02122902671

دکتر مصطفی خلیلی پور

دکتر مصطفی خلیلی پور

دکتر مصطفی خلیلی پور جراح و متخصص ارتوپدی می باشند که از جمله بهترین متخصص زانو در ایران محسوب می شوند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را با کسب معدل الف از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ نمودند. دکتر خلیلی پور دوره تخصصی جراحی ارتوپدی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال 1391 و همچنین دوره تخصصی آسیب های ورزشی شانه و زانو را در ایتالیا پشت سر گذاشته اند.

لازم به ذکر است که ایشان بورد انجمن ترومای ارتوپدی و ستون فقرات ایران را در سال 1394 از آن خود کردند و در سال 1396 پزشک منتخب نمونه سلامت گردیدند. دکتر مصطفی خلیلی پور عضو انجمن ارتوپدی ایران و عضو انجمن جراحان زانو می باشند.

خدمات دکتر خلیلی پور:

 • دررفتگی مکرر شانه
 • تعویض مفصل زانو و لگن
 • آسیب های ورزشی
 • جراحی های آرتروسکوپی
 • ترمیم رباط صلیبی
 • ناپایداری شانه
 • ترمیم عصب
 • درمان پای پرانتزی و ضربدری
 • آسیب های تاندونی اندام
 • شکستگی های استخوان
 • جراحی های اصلاحی انحرافات اندامی

آدرس مطب: ایران، مشهد، عارف شش، ساختمان پزشکان پردیس، واحد 17

شماره تماس: 05138413940 _ 09054064520

دکتر علیرضا میزراصادقی

دکتر علیرضا میزراصادقی

دکتر علیرضا میرزاصادقی متخصص ارتوپدی، جراح و فوق تخصص تعویض مفاصل زانو و لگن و جراح فوق تخصص آرتروسکوپی مفاصل زانو و شانه و جراحی ستون فقرات می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند. دکتر میرزاصادقی دوره تکمیلی جراحی فوق تخصصی ارتوپدی زانو و شانه و همچنین دوره تکمیلی جراحی فوق تخصص تعویض مفصل زانو و لگن را با موفقیت به اتمام رساندند.

دکتر علیرضا میرزاصادقی کارشناس تایید شده سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در برنامه های رادیویی تلویزیونی مرتبط با بیماری های ارتوپدی و عضو سابق هیئت علمی برای گروه جراحی ارتوپدی و تروماتولوژی دانشگاه استرالیای تیلور می باشند.

دکتر علیرضا میرزاصادقی را می توان یکی از بهترین متخصص زانو در یاران به شمار آورد، به این سبب که ایشان عضو آکادمی جراحان ارتوپد استرالیا، افتخار ارائه روش جدید جراحی ارتوپدی در سمینار علمی پکن کشور چین و همچنین مقالات متعددی را در سمینارهای مختلف ارتوپدی جهان به چاپ و انتشار رسانده اند.

خدمات دکتر میرزاصادقی:

 • درمان اختصاصی بیماران فلج مغزی
 • جراحی تعویض مفصل زانو
 • درمان طبی و جراحی خار پاشنه
 • درمان طبیعی و جراحی ستون فقرات و خارج کردن دیسک کمری
 • درمان طبیعی و جراحی دردهای ناتوان کننده آرنج
 • درمان طبی و جراحی دردهای ناتوان‌کننده شانه
 • درمان اختلالات و دفرمیتی شامل هالوکس و الگوس و یا هالوکس دیجیدوس
 • درمان دفرمیتی های اندام ها مثل پای پرانتزی و یا پای ضربدری
 • جراحی ترمیم منیسک زانو از طریق آرتروسکوپی
 • درمان طبی و جراحی گرفتگی اعصاب محیطی شامل سندروم کانال کارپ
 • درمان اختلالات مادرزادی مثل دررفتگی مادرزادی لگن ، پرتس و پا چنبری
 • جراحی تعویض مفصل و جراحی بازسازی رباط صلیبی قدامی و خلفی از طریق آرتروسکوپی

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، پلاک یازده، ساختمان پزشکان سینا، طبقه چهارم، واحد 25

شماره تماس: 02122374050

اقدامات لازم برای پیشگیری از آسیب دیدگی زانو

به منظور پیشگیری از بروز بیماری های زانو و آسیب دیدگی های وارده به آن، بهترین متخصص زانو در ایران نکاتی را در اختیار شما قرار می دهد تا با رعایت آن ها از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

از جمله این اقدامات پیشگیرانه شامل موارد زیر می باشد:

 • در صورتی که با پوکی استخوان مواجهه شدید، بهتر است تحت درمان های لازم قرار بگیرید و درمان را به تعویق نیاندازید.
 • بهترین متخصص زانو در ایران به شما توصیه می کند تا عضلات پایین تنه خود را به کمک ورزش نمودن تقویت سازید.
 • استفاده از کفش مناسب در حین ورزش بسیار تاکید شده است.
 • تناسب اندام و کاهش وزن اضافی
 • بهترین متخصص زانو در ایران به شما توصیه می کند تا در صورت سابقه آسیب دیدگی، کلیه تمرینات توانبخشی را به درستی انجام دهید.
 • بهتر است که در زمان ورزش کردن، تا حد توان بدن خود ورزش نمایید و از فشار آوردن بیش از حد بپرهیزید.
 • در صورت تجویز بهترین دکتر ارتوپد در تهران به زانوبند و محافظ زانو، بهتر است که طبق روال تجویز شده از آن استفاده نمایید.

اقدامات لازم برای پیشگیری از آسیب دیدگی زانو

انواع روش های درمان زانو

از جمله روش های درمان زانو که توسط بهترین متخصص زانو در ایران صورت می گیرد، عبارتند از:

 1. تقویت عضلات: بهترین متخصص زانو در ایران به منظور تقویت عضلات، انواع روش های فیزیوتراپی را با در نظر داشتن نوع مشکل شما تجویز می کند و نکته حائز اهمیت در رعایت نکات مقدماتی و سر وقت انجام دادن آن می باشد.
 2. تجویز کردن دارو: اولین قدم در درمان بیماری ها تجویز دارو می باشد که بهترین متخصص زانو در ایران نیز از این رویه پیروی می کند. در صورتی که شما به بیماری نقرس و یا روماتیسم مفاصل دچار شده باشید و زانو درد داشته باشید، بهترین متخصص زانو در ایران داروهای مرتبطی را تجویز می کند و طبق دستور آن ها را مصرف کنید تا به نتیجه مطلوب دست یابید.
 3. داروهای تزریقی: در برخی مواقع در کنار داروهای خوراکی، داروهای تزریقی را تجویز می کنند. این داروها مستقیما بر روی زانو تزریق می شود و باعث درمان سریع تر می شود.
 4. عمل جراحی: در صورتی که هر یک از روش های بالا نتیجه بخش نبود، بهترین متخصص زانو در ایران طبق بررسی ها و آزمایشات جراحی درمانی را توصیه می کند. این اعمال جراحی شامل: جراحی تعویض جزئی زانو، تعویض کامل مفصل زانو و جراحی آرتروسکوپی.

کلام آخر

مشکلات زانو جزء مشکلات و بیماری هایی محسوب می شود که از دیرباز بسیاری از افراد درگیر آن بوده اند و همواره در جهت یافتن پزشک معالج و روش های درمانی نوین آن در حال تکاپو و جست و جو می باشند. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین متخصص زانو در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا