پزشکان

بهترین آزمایشگاه در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین آزمایشگاه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با آزمایشگاه ها در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، اولین گام در درمان بیماری ها، تشخیص به موقع و دقیق بیماری ها می باشد که به کمک انجام آزمایشات متعدد صورت می گیرد. در زمان وقوع بیماری ها، پزشکان با تجویز آزمایشات گوناگون و چکاپ های مختلف، ابتدا ریشه اصلی بیماری را شناسایی و سپس اقدامات لازم را به منظور درمان بیماری ها انجام می دهند.

آزمایشگاه طبی و پاتولوژی چیست؟

بهترین آزمایشگاه در ایران مکانی می باشد که در آن متخصصین علوم آزمایشگاهی به آنالیز و بررسی نمونه های دریافتی از مراجعه کنندگان می پردازند و سپس نتیجه به دست آورد را به پزشک معالج و یا شخص بیمار ارجاع می دهند.

بهترین آزمایشگاه طبی دارای بخش های متعددی می باشد که عبارتند از: بخش بیوشیمی، میکروب شناسی، بخش هورمون شناسی، هماتولوژی، بخش سرولوژی، بخش الایزا و اسپرموگرام و … می باشد.

در آزمایشگاه تشخیصی طبی افراد متخصص بسیاری در حال فعالیت می باشند که برخی از این افراد شامل: مسئول فنی آزمایشگاه، کارشناس یا تکنسین آزمایشگاه و مسئول و یا سوپروایزر آزمایشگاه یا مسئول بخش آزمایشگاه می باشند.

در رابطه با توضیح آزمایشگاه پاتولوژی باید به این نکته اشاره کرد که، در این آزمایشگاه ها، پاتولوژیست ها به کمک بررسی و آنالیز بافت ها و مایعات بدن، مشکلات داخلی و ژنتیکی را شناسایی و مورد بررسی قرار می دهند.

برخی از آزمایشگاه های مدرن و پیشرفته، هر دو آزمایشگاه طبی و پاتولوژی را با هم دارا می باشند که در این مواقع به آزمایشگاه پاتوبیولوژی معروف می شوند.

آزمایشگاه طبی و پاتولوژی چیست؟

بهترین آزمایشگاه در ایران چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین آزمایشگاه در ایران می بایست آزمایشگاهی باشد که از ویژگی ها و مزایای بسیاری برخوردار باشد و بدین طریق روشی برای شناسایی بیماری ها گردد. از جمله خصوصیات مهم بهترین آزمایشگاه در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین آزمایشگاه در ایران می بایست جزء معروف ترین مکان های درمانی باشد و بهترین دکتر داخلی در تهران به منظور بررسی و چک آپ بیمار، وی را به بهترین آزمایشگاه در ایران سوق دهد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب بهترین آزمایشگاه این است که از متخصصین ماهر، با تجربه و با سابقه ای بهره گیرد و به این طریق از بروز هرگونه مشکلی در روند آزمایش جلوگیری به عمل آورند.
 • بسیار حائز اهمیت می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در ایران آزمایشگاه های ویژه برای خدمترسانی به بیماران وجود داشته باشد.
 • سابقه کاری آزمایشگاه نیز از دیگر ویژگی های بهترین آزمایشگاه می باشد، به این دلیل که افراد بسیاری وجود دارند که اولویت اصلی آن ها در انتخاب آزمایشگاه، سابقه بالا و نیز درخشان آزمایشگاه می باشد.
 • پرسنل آزمایشگاه می بایست رفتار و اخلاق مناسبی با مراجعین داشته باشد.
 • استفاده از به روزترین و پیشرفته ترین روش ها در انجام آزمایشات بسیار حائز اهمیت می باشد، به این سبب که علم پزشکی همواره دچار تغییرات روزافزون می گردد و نیاز است که بهترین آزمایشگاه در ایران از روش ها و متدهای روز دنیا در ارائه خدمات و انجام آزمایشات بهره گیرد.
 • از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار باشد و به طور تقریبی در مرکز شهر قرار گرفته باشد و امکان رفت و آمد به آن جا با تمامی وسایل نقلیه انجام پذیرد.
 • بهترین آزمایشگاه در ایران باید تمامی آزمایشاتی که بهترین دکتر ناباروری در تهران را تجویز می کند، ارائه دهد.
 • بهترین آزمایشگاه در ایران، آزمایشگاهی می باشد که با تمامی بیمه ها قرارداد داشته باشد و از این رو در هزینه ها کمک شایانی به مراجعه کنندگان نماید.

آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد

آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد

آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد در سال 1398 به منظور ارائه خدمات درمانی و آزمایشگاهی تاسیس گردید. این آزمایشگاه به منظور خدمت رسانی بهتر و گسترش خدمات پاراکلینیکی یک سال پس از تاسیس( یعنی در سال 1399) به طور هیئت سهامداری تبدیل شد.

آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد به سبب دارا بودن پزشکان متخصص و متعهد برای تشخیص به موقع بیماری ها و ارائه درست ترین نتایج آزمایشی ایجاد شده است. این آزمایشگاه شامل ویژگی های بسیاری می باشد که از جمله این ویژگی ها می توان به: ارزیابی نمودار سلامتی و بهبودی بیمار، ارائه پاسخ تمامی سوالات مراجعین در کمال خونسردی، تاییدیه کامل سلامت و کاهش و یا اجتناب از عوارض های احتمالی و … اشاره نمود.

آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد کلیه دستگاه های تمام اتوماتیک آزمایشگاهی خود را از معروفترین کمپانی های جهانی همچون کشورهای اروپایی و آمریکایی وارد کرده است و در راستای پیشرفت آزمایشگاه خویش از هیچ کمکی مصون نمی ماند.

این آزمایشگاه از کیت های انحصاری هر دستگاه که به وسیله شرکت مادر ایجاد شده، بهره مند گردیده و از این رو در جهت جلب رضایت مراجعین و پزشکان نهایت تلاش خود را به کار می گیرد.

آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد با شعار ارائه جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و خدمترسانی به بهترین شکل ممکن، آماده فعالیت و ارائه خدمات می باشد. تمامی آزمایشات این آزمایشگاه طبق استانداردهای به روز دنیا و استانداردهای بین المللی و هم چنین با رعایت تمامی نکات کیفی و کمی صورت می گیرد.

جوابدهی آزمایشگاهی کاملا شبانه روزی بوده و به صورت 24 ساعته آنلاین صورت می گیرد و لازم به ذکر است که این آزمایشگاه، بهترین آزمایشگاه در ایران محسوب می شود.

امکانات و خدمات:

 • اعزام نمونه گیر به محل مورد درخواست بیمار
 • دارا بودن فضایی مدرن همراه با طراحی ویژه و خاص
 • پذیرش بیمه های تکمیلی از قبیل: بیمه رازی، پارسیان، بیمه ما، تعاون، آتیه سازان حافظ، کوثر، البرز، آسیا، تجارت نو، شهرداری، سینا و آرمان
 • برخورداری از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و امکانات
 • طرف قرارداد بیمه های پایه از جمله: نیروهای مسلح، خدمات درمانی و تامین اجتماعی، بانک رفاه و بانک ملی و بانک صادرات
 • وجود فضای اختصاصی نمونه گیری سالمندان، اطفال و مادران باردار

آدرس: مشهد، حاشیه احمدآباد، بین قائم و نشاط، پشت ایستگاه مترو، آزمایشگاه تخصصی پارسه مشهد

شماره تماس: 05138438444 – 05138438555 – 05138438777

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فراز

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فراز

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فراز با مساحت سیصد بمتر مربع در طبقه دوم واقع شده است و این آزمایشگاه را می توان از جمله بهترین آزمایشگاه در ایران به شمار آورد، به این سبب از پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و امکانات در راستای تحقق خواسته های مراجعه کنندگان استفاده می نماید. این آزمایشگاه توسط دکتر علی نوروزی که دکترای تخصصی هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون را دارا می باشند، مدیریت می شود.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فراز کلیه خدمات درمانی و آزمایشگاهی را در جهت به نتیجه رساندن آزمایش های تشخیصی و پاتولوژیک ارائه می دهد و همواره برای رسیدن به بالاترین درجات علمی و ارائه خدمات به روز از هیچ تلاشی مستثنی نمی باشد.

این آزمایشگاه به منظور جلب رضایت عموم مردم، نتایج آزمایشگاهی را در کمترین زمان ممکن در اختیار بیماران خویش قرار می دهند و امکان ارائه نتایج آزمایشی به صورت آنلاین نیز وجود دارد. آزمایشگاه پاتوبیولوژی فراز از ساعت هفت صبح لغایت 22 شب در خدمت مراجعه کنندگان محترم می باشد.

آدرس: شیراز، خیابان زند، کوچه شهید عبائیان، روبروی داروخانه پزشکیان، مجتمع پزشکی نشاط، طبقه دوم، واحد یک، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فراز

شماره تماس: 07132319820 – 07132319820 – 09903399405

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران مهر

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران مهر

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران مهر در سال 1398 با در نظر داشتن نیاز بیماران به آزمایشگاهی پاتوبیولوژیکی و ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به وسیله جمعی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی مشهد از قبیل: دکتر حسین آیت اللهی، دکتر محمدهادی صادقیان و دکتر امیرحسین جعفریان تاسیس گردید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران مهر را می توان از جمله بهترین آزمایشگاه در ایران به حساب آورد، به این جهت که دارای سابقه ای درخشان بیش از ده سال را دارا می باشند و از مدرن ترین و جدید ترین دستگاه ها و تجهیزات برای انجام آزمایشات بهره می برند و بر همین اساس در میان عموم مردم طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده اند.

این آزمایشگاه تمامی خدمات موردنیاز بیماران را با بهترین و جدیدترین روش ها ارائه می دهند و تاکنون هیچ گونه خطایی در کارنامه عملی خود به ثبت نرسانده اند.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران مهر دارای بیش از بیست نفر متخصص علوم آزمایشگاهی و پرسنل و کادر درمان مجرب و متعهد به منظور ارائه خدمات و فعالیت و همچنین انجام روزانه بیش از یک هزار نفر پذیرش در روز می باشد.

آدرس: مشهد، بین پرستار پنج و هفت، ساختمان ایران مهر

شماره تماس: 05138466622 – 05138466633

آزمایشگاه دکتر فرهمند

آزمایشگاه دکتر فرهمند

آزمایشگاه دکتر فرهمند توسط دکتر ناهید فرهمند تاسیس گرده است. ایشان متخصص آسیب شناسی یا پاتولوژیست می باشند. هدف اصلی دکتر ناهید فرهمند از تاسیس چنین آزمایشگاهی، ارائه خدمات تشخیصی و تخصصی و نیز فوق تخصصی به مراجعه کنندگان عزیز می باشد. این آزمایشگاه با هدف ارتقا سطح علمی جامعه و بهبود کیفیت زندگی افراد شکل گرفته است.

آزمایشگاه دکتر فرهمند با تمامی بیمه ها طرف قرارداد می باشد و از بهترین و جدیدترین دستگاه ها و امکانات اتوماتیک آزمایشگاهی کمک گرفته و این تجهیزات آزمایشگاهی را از کمپانی های جهانی که از کشورهای اروپایی و آمریکایی دریافت نموده، وارد کشور کرده است.

آزمایشگاه دکتر فرهمند دارای مزایای بسیاری می باشد که از جمله این مزایا می توان به دارا بودن محیطی امن و آرام همراه با پرسنل و کادر درمان متعهد و مجرب، ارائه خدمات نمونه گیری در منزل و یا محل کار به همراه رعایت تمامی نکات بهداشتی می باشد.

از دیگر امکانات آزمایشگاه دکتر فرهمند این است که: مراجعین به راحتی می توانند علاوه بر آزمایشات روتین، آزمایشات کرونا و آنتی بادی را در محل زندگی و یا محل کار خویش درخواست نمایند و پرسنل آزمایشگاه پس از دریافت درخواست شما به صورت تماس تلفنی و یا آنلاین، در اسرع وقت برای ارائه خدمات در محل موردنظر حاضر می شوند.

امکانات و خدمات:

 • طرف قرارداد بیمه های پایه از جمله: نیروهای مسلح، خدمات درمانی و تامین اجتماعی، بانک رفاه و بانک ملی و بانک صادرات
 • دارا بودن فضایی آرام و مدرن همراه با طراحی ویژه و خاص
 • برخورداری از پرسنل و کادر درمان مجرب و متعهد
 • اعزام نمونه گیر به محل مورد درخواست بیمار
 • پذیرش بیمه های تکمیلی از قبیل: بیمه رازی، پارسیان، بیمه ما، تعاون، آتیه سازان حافظ، کوثر، البرز، آسیا، تجارت نو، شهرداری، سینا و آرمان

آدرس: شیراز، قصرالدشت، بین کوچه 53 و 55، روبروی خشکبار تفرشی، آزمایشگاه دکتر فرهمند

شماره تماس: 07136263962 – 09053281117

آزمایشگاه تشخیصی کوثر

آزمایشگاه تشخیصی کوثر

آزمایشگاه تشخیصی کوثر به کمک دکتر علی آیت اللهی، متخصص آسیب شناسی، آزمایشگاهی تخصصی پاتوبیولوژی کوثر مشهد اداره می گردد. این آزمایشگاه تمامی خدمات آزمایشگاهی پاتولوژی، ژنتیک و بالینی را زیر نظر دکتر علی آیت اللهی متخصص پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال ارائه می دهد و از این رو در راستای بهبود کیفیت عملی خویش نهایت تلاش خود را به ارمغان می آورد.

آزمایشگاه تشخیصی کوثر از اتاق نمونه گیری کودک برخوردار می باشد تا در انجام آزمایشات مرتبط با اطفال خللی ایجاد نشود. این آزمایشگاه تمامی جواب آزمایشات پاتولوژی، ژنتیک و بالینی را به صورت فوری و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل مراجعه کنندگان می دهند.

با تمام این تفاسیر آزمایشگاه تشخیصی کوثر را می توان یکی از بهترین آزمایشگاه در ایران به حساب آورد که خدمات و امکانات بسیاری را ارائه می دهند و از جمله این خدمات و امکانات به شرح زیر می باشد:

خدمات و امکانات:

 • کسب ایزو سیستم مدیریت کیفیت 9001 از انگلستان و اخذ عنوان مدیر موفق از طرف مرکز مشاوره سیستم کاران، مورد تایید ساطمان استاندارد ایران
 • امکان دسترسی آسان به آزمایشگاه از طریق مترو و سایر وسایل نقلیه عمومی و شخصی
 • خدمات آزمایشگاهی پاتولوژی، ژنتیک و بالینی زیر نظر دکتر علی آیت اللهی متخصص پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال
 • جوابدهی آزمایشات به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن( بین 24 الی 48 ساعت)
 • ارائه مشاوره ژنتیک رایگان توسط دکتر آیت اللهی که دارای مدرک رسمی معتبر مشاوره ژنتیک می باشند.
 • پذیرش تمامی آزمایشات قابل انجام در کشور
 • دارا بودن اتاق نمونه گیری کودک
 • دارا بودن جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و امکانات
 • مدرن ترین و مجهز ترین آزمایشگاه مشهد
 • برخورداری از پرسنل و کادر درمان مجرب و متعهد
 • طرف قرارداد بیمه های پایه از جمله: نیروهای مسلح، خدمات درمانی و تامین اجتماعی، بانک رفاه و بانک ملی و بانک صادرات
 • دارا بودن فضایی آرام و مدرن همراه با طراحی ویژه و خاص
 • اعزام نمونه گیر به محل مورد درخواست بیمار
 • پذیرش بیمه های تکمیلی از قبیل: بیمه رازی، پارسیان، بیمه ما، تعاون، آتیه سازان حافظ، کوثر، البرز، آسیا، تجارت نو، شهرداری، سینا و آرمان

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر، بین کوثر دو و چهار، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه منفی یک، آزمایشگاه تخصصی کوثر مشهد

شماره تماس: 05138820202 – 05138840404

آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش

آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش

آزمایشگاه عرفان نیایش یکی از بهترین آزمایشگاه در ایران محسوب می شود که متشکل از دو بخش مجزا اورژانس و آزمایشگاه مرکزی می باشد. این آزمایشگاه در طبقه اول واقع شده است و  آزمایشگاه مرکز از ساعت هفت صبح لغایت دو ظهر و آزمایشگاه اورژانس از ساعت دو ظهر الی هفت صبح در حال فعالیت و خدمترسانی می باشد.

این آزمایشگاه از امکانات و تجهیزات مدرن و به روز، همراه با بهره مندی از تکنولوژی تاسیس گردیده و در زمینه انواع آزمایش های تشخیصی و پاتولوژیک ارائه بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن می دهد. آزمایشگاه عرفان نیایش به منظور صرفه جویی در زمان و دست یابی سریع بیماران به نتایج آزمایشگاه، از پست الکترونیکی برای ارائه جواب آزمایشات استفاده می نماید.

آزمایشگاه عرفان نیایش دارای بخش های وسیع و گسترده ای می باشد که از جمله این بخش ها عبارتند از:

 1. بخش هماتولوژی: در این بخش  آزمایش های مربوط به شمارش افتراقی سلول های خون و مایعات بدن به صورت روزانه انجام می پذیرد.
 2. بخش انعقادی: از دستگاه های مجهز و پیشرفته ای به منظور انجام آزمایشات مربوط به فاکتورهای انعقادی به صورت روزانه استفاده می گردد.
 3. بخش هورمون شناسی و ایمونولوژی: انواع آزمایشات مربوط به غربالگری جنین و نوزاد، هورمون های جنسی، هورمون های تیروئید، بیماری های عفونی، تومور مارکرها، ارزیابی سطح سرمی، ویتامین ها و آزمایشات ایمونولوژی و سرولوژی در این بخش صورت می گیرد.
 4. بخش میکروب شناسی: در این بخش آنالیز مایعات بدن ادرار و تمام مایعات بدن و کشت میکروبی و قارچی روی تمامی نمونه ها انجام می گیرد.
 5. بخش بیوشیمی: کلیه آزمایشات روتین و تخصصی بیوشیمی خون و مایع مایعات بدن و ارزیابی سطح ایمونوگلوبولین ها و پروتئین های کمپلمان به صورت روزانه اجرا می شود که تمام دستگاه های این بخش به روز و پیشرفته است.
 6. بخش الکتروفورز: در این بخش تمامی آزمایشات مربوط به الکتروفورز، پروتئین های سرم و هموگلوبین خون انجام می پذیرد.
 7. بخش پاتولوژی: مربوط به آسیب شناسی انواع بافت ها و مایعات بدن، آزمایشات اختصاصی ایمونوهیستوشیمی و بررسی نمونه های Frozen اتاق عمل می باشد که تمامی این عوامل در بخش پاتولوژی اجرا می گردد.
 8. بخش بانک خون: کارهای مربوط به آماده سازی و فراهم سازی تمام فرآورده‌های خونی مورد نیاز بیماران بخش های بستری و اتاق عمل انجام می شود، این بخش بسیار حساس می باشد و رعایت نکات ضروری می باشد.
 9. بخش pcr: بخشی است که مربوط به تشخیص مولکولی بیماری های عفونی، ویروسی، باکتریایی و قارچی می باشد.

آدرس: تهران، بزرگراه همت غرب، خیابان کبیری طامه، خیابان بهار، پلاک هفده، بیمارستان عرفان نیایش

شماره تماس: 02149796132

آزمایشگاه پیوند

آزمایشگاه پیوند

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پاتولوژی ژنتیک پزشکی و مولکولی پیوند از سال 1383 توسط دکتر بهزاد پوپک و دکتر گلاره خسروی پور تاسیس شده است. نکته قابل توجه در رابطه با این آزمایشگاه این است که در ابتدا تست های عمومی تنها در این آزمایشگاه انجام می پذیرفت، اما با پیشرفت و ارتقاء سطح علمی، در دوره دوم، توانستند با بهره مندی از امکانات و دستگاه های مدرن و جدیدتر و همچنین با به کارگیری از نیروهای متخصص و مجرب و ارتقاء فضای آزمایشگاه، بخش های تخصصی و فوق تخصصی نیز با موفقیت روی کار آمد.

لازم به ذکر است که دکتر بهزاد پوپک در چهاردهمین سال تأسیس آزمایشگاه خویش، بخش های پاتولوژی و ژنتیک پزشکی را نیز راه‌اندازی نمودند تا در راستای فرهنگ و ارتقاء سطح جامعه و همچنین کمک رسانی به بیماران قدمی بردشاته باشد. آزمایشگاه پیوند به دلیل رعایت استانداردهای بین المللی موفق به دریافت لوح کیفیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است و نیز دارای گواهینامه های مختلف مدیریتی و خدمات رسانی می باشد.

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پاتولوژی ژنتیک پزشکی و مولکولی پیوند یکی از بهترین آزمایشگاه در ایران به حساب می آید که دارای بخش های: بخش ایمنواسی و سرولوژی، بخش انعقادی، پاتولوژی، بخش fish، بخش ایمونوفلورسانس، ژنتیک پزشکی و بخش مولکولی، بخش بیوشیمی و الکتروفورز، بخش انگل و قارچ شناسی، بخش میکروب شناسی، بخش هماتولوژی و بخش آنالیز ادرار و اسپرموگرافی، مشاوره ژنتیک و نیز مشاوره تلفنی می باشد.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی(ظفر)، نرسیده به خیابان دکتر مصدق، پلاک (نفت سابق)174، آزمایشگاه پیوند

شماره تماس: 02171400004

بهترین آزمایشگاه در ایران از چه بخش هایی تشکیل شده؟

بهترین آزمایشگاه در ایران از بخش های مختلفی ایجاد شده که شامل موارد زیر می باشد:

 1. میکروب شناسی( میکروبیولوژی) و انگل شناسی
 2. بخش هورمون شناسی
 3. هماتولوژی یا خون شناسی
 4. بخش سرولوژی
 5. بخش الایزا
 6. بخش بیوشیمی
 7. بخش ژنتیک
 8. اسپرموگرام
 9. پاتولوژی یا آسیب شناسی
 10. متابولیک
 11. سرولوژی( سرم شناسی)
 12. ایمونولوژی
 13. سیتولوژی یا سلول شناسی

بهترین آزمایشگاه در ایران از چه بخش هایی تشکیل شده؟

روش های شناسایی بهترین آزمایشگاه در ایران

همانطور که می دانید، آزمایشگاه ها نقش بسیار مهمی در تشخیص و شناسایی بیماری ها ایفا می کنند و از این رو بسیار ضروری می باشد که بهترین آزمایشگاه در ایران و یا بهترین آزمایشگاه در تهران را جست و جو نمایید و در صورت لزوم به آن جا مراجعه نمایید.

در ادامه برخی از روش های شناسایی بهترین آزمایشگاه در ایران را برای شما شرح می دهیم تا در این راه کمکی به شما کرده باشیم. از جمله روش های شناسایی بهترین آزمایشگاه در ایران عبارتند از:

 • پرس و جو نمودن از پزشک معالج خویش، به این سبب که ایشان کمک بهتری در یافتن بهترین آزمایشگاه در ایران به شما می نماید.
 • جست و جو در فضای مجازی، این روش بسیار توصیه شده، به این دلیل که هیچ گونه خطایی را در بر نمی گیرد و بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد.
 • تحقیقات محلی نیز می تواند روشی ساده در شناسایی بهترین آزمایشگاه در یاران باشد. به این ترتیب که از اطرافیان و آشنایان خویش در این رابطه سوال بپرسید و ایشان شما را در یافتن بهترین آزمایشگاه در ایران یاری می رسانند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین آزمایشگاه در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با آزمایشگاه برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا