پزشکانلیزر موهای زائد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیزر موهای زائد بدن و صورت در اختیارتان قرار دهیم. با توجه به این که علم تکنولوژی روز به روز پیشرفت می کند، روش های زیبایی نیز مدرن تر می شوند و همگی دست به دست هم می دهند تا زندگی راحت تری همراه با افزایش اعتماد به نفس و زیبایی هر چه بیشتری داشته باشید. کلینیک های لیزر و زیبایی نیز به منظور تحقق چنین اهدافی ایجاد شده اند و کمک شایانی در رفع موهای زائد بدن و صورت می کنند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این کلینیک ها خواهیم داد. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران چه بخش هایی از بدن را لیزر می کند؟

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران همواره از دستگاه ها و امکانات متفاوتی برای انجام لیزر موهای زائد استفاده می کند که این تفاوت ها منجر به متغیر بودن هزینه ها و تعداد جلسات می گردد. از جمله بخش هایی که تحت لیزر موهای زائد قرار می گیرد عبارتند از:

 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران به منظور لیزر کامل بخش صورت، قسمت های چانه، گونه، دور لب، زیر گلو و گردن، دور ابروها و چشم ها را تحت لیزر و پاکسازی قرار می دهد. زمان انجام لیزر صورت به طور تقریبی ده دقیقه زمان می برد و این امکان وجود دارد که بیش از هشت جلسه تحت درمان قرار بگیرید.
 • نکته بسیار مهمی که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران خاطر نشان می کند، این است که معمولا هزینه و مدت زمان لیزر فول بادی( تمام بدن) بسیار کمتر از لیزر سایر نقاط بدن به صورت جداگانه و مجزا می باشد. زمان انجام لیزر تمام بدن بین دو الی سه ساعت زمان می برد و در شش الی هشت جلسه صورت می پذیرد.
 • لیزر موهای زیر بغل، ساده و بدون درد انجام می شود و هیچ گونه مشکلی را پدید نمی آورد. این کار جدا از پاکسازی، فولیکول های مو را نیز ضعیف می کند و در آینده رشد موها را کمتر و در نهایت متوقف می سازد. این لیزر باعث رفع تیرگی و روشن تر شدن زیر بغل نیز می گردد. لیزر زیر بغل در کلینیک لیزر موهای زائد در مدت کمتر تر از ده دقیقه انجام می شود و حداقل نیاز به چهار جلسه پی در پی را دارد.
 • لیزر پا در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران انجام می شود و جزء رایج ترین انواع لیزرها محسوب می شود. در این روش کل پا، پنجه ها، ساقه ها و ران ها پاکسازی می شوند. در اغلب موارد لیزر بیکینی هم جزء قسمت کل پا به حساب می آید. لیزر پا اثر دائمی دارد و در شش الی هشت جلسه به اتمام می رسد.
 • تاثیر لیزر در از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی، از دیگر نقاط بدن بسیار بیشتر است، لیزر ریشه موها و سپس تیرگی در این نواحی را کاهش و یا در اکثر مواقع از بین می برد و در نهایت سبب روشن تر شدن پوست بدن می شود. لیزر بیکینی اثر فوق دائمی دارد و در شش الی هشت جلسه به پایان می رسد.

کلینیک پوست و مو و زیبایی آوینا

کلینیک پوست و مو و زیبایی آوینا

کلینیک پوست و مو و زیبایی آوینا با بهره‌مندی از پزشکان متخصص و متعهد و هم چنین با دارا بودن کادری مجرب بهترین و مناسب ترین کیفیت و خدمات زیبایی و پوستی و لاغری و نیز لیزری را در اختیار عموم مردم قرار می دهد. این کلینیک از جدید ترین و به روز ترین تجهیزات و امکانات به همراه مواد مصرفی مورد تایید FDA و سازمان غذا و داروی ایران به منظور خدمت رسانی تشکیل شده است. کلینیک پوست و مو و زیبایی آوینا از محیطی آرام، زیبا و بهداشتی ایجاد شده که تمامی خدمات تخصصی و موثر در زمینه پوست، مو، لیزر و زیبایی، کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل و … را به کمک پرسنل مجرب خویش ارائه می دهند. کلینیک زیبایی آوینا یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران محسوب می شود که مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان را دارا می باشد و برخی از مهم ترین خدمات این کلینیک به شرح زیر می باشد:

خدمات:

   • لیفت با نخ، کاشت ابرو به کمک به روز ترین تجهیزات
   • RF فراکشنال (جوانسازی)، تزریق ژل و بوتاکس، لیزر موهای زائد
   • کاشت مو، کاشت ریش، تزریق چربی، جوانسازی پوست
   • از بین بردن تاتوهای موقتی و دائم، کربوکسی تراپی

آدرس کلینیک: کرج، گوهردشت، خیابان اصلی( آزادی)، نبش یازدهم غربی، پلاک نه

شماره تماس : 02634092282

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران ویژگی ها و خصوصیات بسیاری دارد که در این مقاله گنجانده نمی شود. با این وجود به برخی از این ویژگی ها می پردازیم. از جمله خصوصیات و مزایا کلینیک لیزر موهای زائد شامل موارد زیر می باشد:
 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کلینیکی می باشد که همواره از متنوع ترین و جدید ترین روش ها در انجام لیزر استفاده نماید.
 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران کلینیکی می باشد که تمامی پزشکان در حال فعالیت آن جا دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی در زمینه انجام انواع خدمات زیبایی، پوستی و لیزری را دارا باشند و هم چنین تمامی مراجعین ایشان از نتیجه اقدامات زیبایی خویش رضایت قلبی را برخوردار باشند.
 • پزشکان کلینیک موردنظر می بایست از مدرک تخصصی معتبری برخوردار باشند و این مدرک را از بهترین و مشهورترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی اخذ نموده باشند.
 • زیر نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به ارائه خدمات زیبایی و لیزری بپردازند.
 • کلینیک لیزر موهای زائد می بایست از بروزترین و مجهز ترین دستگاه ها و تجهیزات در انجام تمتمی خدمات لیزری و زیبایی و پوستی بهره گیرد تا مطلوب ترین نتیجه را عرضه نماید.
 • به مسائل و جنبه های مای توجهی نداشته باشند و تنها هدف اصلی کلینیک لیزر رضایت مراجعه کنندگان باشد.
 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید محیطی کاملا آرام و به دور از هر گونه سر و صدا و هم چنین عاری از کثیفی و آلودگی ها باشد.
 • آخرین خصوصیات کلینیک لیزر موهای زائد این است که تمامی کادر درمان، پزشکان و پرسنل کلینیک باید با مراجعین خویش برخوردی محترمانه ای در پیش گیرند.

روش های یافتن بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران

روش ها و راه های بسیاری برای شناسایی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران وجود دارد که به شما در پیدا کردن و شناسایی کلینیک موردنظر کمک می نماید، با این حال برخی از این روش ها را برای شما بیان می کنیم، از جمله روش های یافتن کلینیک لیزر موهای زائد به شرح زیر می باشد:

 • یکی از روش های شناسایی برترین و بهترین کلینیک لیزر موهای زائد این است که از اطرافیان، اقوام و آشنایان سوالاتی در رابطه با یافتن کلینیک موردنظر کنید و در صورتی که آن ها از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران آگاهی داشته باشند، دلایل انتخاب کلینیک مذکور را سوال بفرمایید و اگر به نتیجه دلخواه دست یافتید، به شما پیشنهاد می کنیم که حضوری به کلینیک ذکر شده بروید و تحت مشاوره های لازم و در نهایت انجام خدمات لیزری و زیبایی قرار بگیرید.
 • روش دیگر بهره مندی از فضای مجازی می باشد. این فضا شامل بسیاری از اطلاعات و موارد مهم و دقیق می باشد که شما را در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند. از مزایای بهره مندی  فضای مجازی می توان به ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق کلینیک و مقایسه کلینیک های زیبایی با یکدیگر اشاره نمود.
 • از دیگر روش های شناسایی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران این است که می توانید از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی خود در رابطه با کلینیک مناسب لیزر سوال بپرسید و راهنمایی بطلبید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران می باشید، به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

4.3/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا