پزشکانجراحی درمانی

بهترین مرکز لازک در تهران【سال 1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز لازک در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با عمل لازک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه به دلایل بسیاری افراد به سمت جراحی چشم سوق داده می شوند و از این رو از زدن عینک و مشکلات بینایی خویش رهایی می یابند. عمل لازک یکی دیگر از اعمال جراحی چشم می باشد که به منظور درمان نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل در صورتی که در بهترین مرکز لازک در تهران انجام شود، کم ترین عارضه و یا حتی بدون عارضه را در بر خواهد داشت. از مزایای عمل لازک می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ گونه خشکی چشم پدید نمی آید و هم چنین در حین جراحی برشی بر روی قرنیه چشم ایجاد نمی کنند. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به عمل لازک و بهترین مرکز لازک در تهران در اختیار شما می گذاریم و با ما تا پایان این مقاله همراه باشید. اگر در شهرهای مختلف ایران هستید و به دنبال بهترین مرکز لازک در ایران هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

عمل لازک چیست؟

عمل لازک جزء اعمال جراحی مفید و کارآمد است که توسط بهترین مرکز لازک در تهران انجام می شود و سبب رفع مشکلات بینایی می گردد، از این رو با این اقدام فرد نیازی به عینک طبی نخواهد داشت و پس از عمل در بهترین مرکز لازک در تهران، به راحتی به زندگی روزمره خود ادامه می دهد. عمل لازک نسبت به سایر اعمال عوارض کمتری را به همراه خواهد داشت. این عمل برای از بین بردن عیوب انکساری بسیار کارآمدتر از عمل لیزیک می باشد، به این دلیل که در عمل لیزیک عارضه هایی چون کم شدن استحکام و تضعیف قرنیه وجود دارد در صورتی که در جراحی لازک چنین مشکلاتی پدید نمی آید.

چگونه بهترین مرکز لازک در تهران را بشناسیم؟

برای شناسایی بهترین مرکز لازک در تهران راه های بسیاری وجود دارد که سبب می شود مناسب ترین انتخاب را نمایید. از این رو در ادامه توضیح مختصری از روش های یافتن بهترین مرکز لازک در تهران، در اختیار شما قرار می دهیم:

اولین گام در پیدا کردن بهترین مرکز لازک در تهران این است که از اقوام، آشنایان و اطرافیان پرس و جو های لازم را نمایید و در صورتی که آن ها قبلا این عمل را انجام داده اند، از رضایت قلبی آن ها اطمینان حاصل کنید.

پس از تحقیقات محلی، بسیار ضروری است که اطلاعات به دست آورده را مجددا بررسی و ارزیابی نمایید و این کار را می توانید به کمک فضای مجازی انجام دهید تا مشکلی ایجاد نشود.

در قدم آخر نیاز است که پس از یافتن کلینیک موردنظر، حضوری به آن جا مراجعه نمایید و پاسخ سوالات خود را در آن جا بیابید.

ویژگی های بهترین مرکز لازک در تهران

 1. بهترین مرکز لازک در تهران کلینیکی می باشد که دارای پزشکان تحصیل کرده باشند و این مدرک تخصصی را از بهترین و معتبر ترین مراکز و دانشگاه های کشور اخذ نموده باشند.
 2. کلینیک موردنظر از نظر بهداشت باید کاملا پاکیزه و عاری از هرگونه کثیفی باشد.
 3. مرکز لازک باید دارای مجوز وزارت بهداشت و جواز نظام پزشکی باشند.
 4. مراجعین آن کاملا از این مرکز رضایت قلبی داشته باشند و هیچ گونه نارضایتی در آن به ثبت نرسیده باشد.
 5. بهترین مرکز لازک در تهران مرکزی می باشد که متخصصین حرفه ای، با تجربه و مهارت در آن ارائه خدمات دهند.
 6. از امکانات، تجهیزات و دستگاه های به روز دنیا استفاده نمایند.
 7. همواره تبلیغات بسیاری از این کلینیک مشاهده شود و بهترین بودن آن زبان زد عموم مردم باشد.

مزایای عمل لازک:

?جراحی سریع و ایمنلیزیک عملی سرپایی است که حدود بیست دقیقه طول می کشد و پس از عمل به منزل برمی گردید
?نتیجه بخشپس از عمل لیزیک، طولی نمی کشد تا بینایی واضح داشته باشید. بیماران لیزیک طی چند ساعت تفاوت را مشاهده می کنند.
?بهبود بیناییافرادی که جراحی لیزیک انجام داده اند می توانند بینایی 20/20 را بدست آورند
✅️ کم هزینهنسبت به عمل های جراحی از قیمت کمتری برخوردار است.

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی جراح و متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان جز انجمن جراحان و چشم پزشکان بیمارستان چشم پزشکی رازی گاندی می باشند. دکتر مژگان نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه سپری نمودند.ایشان در سال ۱۳۸۶، در رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل شدند.
ایشان از جمله پزشکان حاذق در حوزه ی چشم پزشکی هستند که دارای ۱۹ سال تجربه چشم پزشکی و هزاران عمل جراحی کاتاراکت و لازک می باشند.
لازم به ذکر است که دکتر مژگان نوروزی دوره دیده عمل زیبایی پلک از کانادا می باشند.

خدمات:

 • لازک
 • فمتولیزیک
 • اسمایل
 • جراحی زیبایی پلک
 • بلفارو پلاستی
 • جراحی مجرای اشکی
 • جراحی آب مروارید به روش فیکو
 • جراحی کاتاراکت
 • جراحی انحرافات چشمی
 • افتادگی پلک (پتوز)

آدرس: تهران، خيابان شهيد بهشتی، خيابان قائم مقام فراهانی، كوچه ميرزا حسنی، شماره 24.کلینیک نوین دیدگان

شماره تماس: 09194567022

اینستاگرام: dr.mozhgan_noroozy

عمل لازک چگونه صورت می گیرد؟

در بهترین مرکز لازک در تهران، پزشک متخصص به کمک ابزارآلات خاص، برشی دایره ای در سطح قرنیه چشم که اپیتلیوم نام دارد، را برش می دهد و سپس به وسیله نوعی لیزر اصلاح دید را انجام می دهد. در عمل لازک به دلیل وجود اپیتلیوم، ساختار قرنیه دچار تغییراتی نمی شود و تنها سطحی که روی آن جراحی صورت گرفته، بازسازی و ترمیم می گردد.

پس از اتمام موارد فوق، یک لنز پانسمانی بر روی چشم قرار می دهند و این لنز به مدت سه الی چهار روز بر روی چشم باقی می ماند. نکته قابل توجه این است که در زمان وجود این لنز، فرآیند بازسازی اپیتلیوم انجام می شود.

عمل لازک جزء اعمالی محسوب می شود که نیازی به بیهوشی ندارد و برای پرهیز از احساس درد، از قطره بی حسی استفاده می گردد. این عمل محدودیت سنی ندارد و از هجده سالگی به بالا می توان اقدام کرد.

مزایای عمل چشم لازک این است که نیازی به شکاف در قرنیه ندارد، این عمل را می توان بیشتر از یک مرتبه انجام داد، به دلیل راحتی عمل نیازی به دستیار نیست و در نهایت می توان گفت که عمل لازک در بهترین مرکز لازک در تهران هیچ گونه عوارضی با خود به همراه ندارد و در اکثر مواقع موفقیت آمیز می باشد.

از جمله محدودیت های عمل لازک این است که فرد نباید سابقه تبخال قرنیه، التهاب داخلی چشم و هم چنین بیماری آب مروارید یا گلوکوم داشته باشد.

عمل لازک چگونه صورت می گیرد؟

عوامل موثر در مراقبت های چشمی

چشم ها از جمله حساس ترین اعضای بدن به شمار می روند که نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند و بسیار ضروری است که معاینات چشم را به طور منظم و مرتب انجام دهید تا از بروز هرگونه مشکلات احتمالی اجتناب نمایید. حال در این قسمت چند مورد از مراقبت های چشمی را برای شما بیان می کنیم:

 • یکی از مهم ترین روش ها در مراقبت های چشمی این است که از رژیم غذایی سالم و مناسب بهره ببرید و لازم است این رژیم دارای تمامی مواد مغذی، انواع میوه ها، سبزیجات و در عین حال کاهش مصرف چربی های مضر باشد.
 • مصرف مداوم و به اندازه از ویتامین های گروه A و C ، E که به اختصار ACE می گویند.
 • روش دیگر در مراقبت های چشمی، مراجعه به مرکز لازک در تهران و مشاوره با پزشکان متخصص و تجویز آن ها برای استفاده از مکمل های غذایی مهم می باشد.
 • گنجاندن مواد معدنی پون روی و سلنیوم در برنامه غذایی خود، بسیار حائز اهمیت می باشد.
 • به منظور حفظ و نگهداری از رطوبت چشم لازم است از ماهی و مواد سرشار از امگا3 بهره ببرید.

انواع بیماری های چشم

 1. آب مروارید: در اغلب موارد در سن بالای 50 سالگی این بیماری رخ می دهد. از راه های شناسایی بیماری آب مروارید، ایجاد لنز سفید ابری و شیری در چشم و هم چنین کدر شدن لنز چشم می گردد.
 2. رتینوپاتی دیابتی: در نتیجه ادامه بیماری قند(دیابت) پدید می آید و اگر به موقع درمان نشود سبب کوری فرد و در نهایت قند خون بالا، رگ های خونی پشت چشم تغییر می نماید و در مواد مغذی شبکیه اختلال ایجاد می گردد. در اکثر مواقع، در مرکز لازک در تهران به کمک جراحی با لیزر از افت رتینوپاتی دیابتی اجتناب به عمل می آورد.
 3. قوز قرنیه: در بعضی مواقع ناحیه ای که قرنیه را در جای خود نگه می دارد ضعیف می شود و سبب مخروطی شدن شکل قرنیه می شود، این حالت قوز قرنیه نامیده می شود. روش درمان بیماری قوز قرینه این است که در مرکز لازک در تهران به شما عینک تجویز می شود و در صورت درمان نشدن  لازم است به سراغ درمان های دیگر بروید و این بیماری حتی ممکن است به پیوند قرنیه نیز ختم شود.
 4. خطاهای انکساری: این انکسار زمانی رخ می دهد که نور از قرنیه و عدسی عبور کند. علت خطاهای چشم را در نتیجه طول کره چشم، تغییر در شکل قرنیه یا پیری لنز می دانند و هم چنین دوربینی چشم، نزدیک بینی چشم و آستیگماتیسم بر اساس عیوب انکساری دسته بندی می گردد. درمان این بیماری، بسیار ساده می باشد و به کمک عینک، لنزهای تماسی و جراحی به خوبی انجام می گردد.
انواع بیماری های چشم

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز لازک در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.همچنین اگر به دنبال بهترین کلینیک چشم پزشکی در تهران هستید به لینک مربوطه مراجعه کنید

جراحی لازک چقدر طول می‌کشد؟

 معمولا حدود ۱۰ دقیقه طول می‌کشد تا جراحی انجام شود و اکثر بیمارانی که تحت عمل جراحی لیزیک قرار گرفته اند ادعا می‌کنند که پس از جراحی سطح بینایی آنها بهتر شده است.

 چه مدت پس از جراحی لازک می‌توان از لوازم آرایش استفاده کرد؟

 شما می‌توانید چند روز پس از جراحی لیزیک از لوازم آرایش استفاده کنید و چشم خود را آرایش نمایید اما بهتر است لوازم قدیمی خود را دور بریزید و لوازم آرایش جدید تهیه کنید تا ریسک بروز عفونت کاهش پیدا کند.

 آیا لازک یک جراحی ایمن است؟

 سازمان غذا و داروی آمریکا از جراحی لیزیک به عنوان یک روش ایمن و موثر برای اصلاح عیوب انکساری چشم یاد می‌کند. البته باید خاطرنشان کنیم که جراحی لیزیک برای همه افراد مناسب نیست و برخی از افراد نمی‌توانند متقاضی مناسبی برای جراحی باشند و در صورتی که جراحی روی چشم آنها انجام شود با نتایج مطلوبی همراه نخواهد بود به همین دلیل ارزیابی کامل بیمار قبل از جراحی اهمیت بسیار زیادی دارد.

4.9/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا