پزشکانجراحی زیباییلیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیپوماتیک و موارد مرتبط با آن در اختیارتان قرار دهیم. افراد بسیاری از اضافه وزن و شکل ظاهری خود رنج می برند و در پی یافتن روش های کم خطر و سریع به منظور کاهش وزن و کم شدن سایز خویش می باشند، از این رو روش های مختلفی برای یاری رساندن به این اشخاص ایجاد شده است که روش لیپوماتیک جزء این روش های لاغری محسوب می شود. لیپوماتیک معمولا توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران و به کمک تجهیزات خاصی انجام می شود و عملی سرپایی می باشد. در ادامه توضیحات کاملتری راجع به این روش لاغری در اختیارتان می گذاریم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

جراحی لیپوماتیک چیست؟

یکی از روش های رفع چربی های موضعی بدن که بدون ایجاد برش و بخیه انجام می شود، لیپوماتیک است. لیپوماتیک روشی غیرتهاجمی و بدون نیاز به بیهوشی می باشد که توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران و به کمک بی حسی موضعی و دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. در این روش که نوعی پیکرتراشی محسوب می شود، حجم وسیعی از چربی های داخل بدن کاسته می شود و به این طریق فرد به اندام ایده آل خود دست می یابد.

لیپوماتیک از مزیت های بسیاری برخوردار می باشد که از جمله این عوامل عبارتند از: بهره مندی از سلول های چربی تخلیه شده و استفاده از آن در نواحی دیگر بدن به منظور پر کردن و برجستگی بیشتر، اجتناب از شل شدگی پوست و تقویت بافت های پوستی و بدن و همچنین در برخی مواقع سلولیت را نیز درمان می کند.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران در رابطه با کاربردهای لیپوماتیک چنین شرح می دهد که این روش منجر می شود تا به راحتی تخلیه چربی ها از کلیه نقاط بدن اعم از: سینه آقایان، داخل ران، غبغب و بازوها و … انجام پذیرد. بهترین دکتر لیپوماتیک به کمک چربی های تخلیه شده می تواند تزریقات فیلری انجام دهد. روش لیپوماتیک کمک شایانی در جمع شدن پوست و افزایش قوام سیتوم ها می نماید.

انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

همانطور که می دانید، لیپوماتیک نیز مانند بسیاری از اعمال زیبایی و درمانی نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد و الزامی است توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران و یا متخصص لیپوماتیک انجام پذیرد تا از بروز عوارض بعدی جلوگیری به عمل آورد. حال برای برخی افراد این سوال پیش می آید که چگونه بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران را شناسایی نمایند و از تخصص و مهارت ایشان چطوری اطمینان حاصل نمایند؟ از این رو در این مقاله سعی نمودیم تا حدودی به این اشخاص کمک نماییم.

معیارها و چارچوب هایی وجود دارد که به کمک آن ها می توان پزشکان متخصص لیپوماتیک را شناسایی نمود و به این طریق به هدف خویش دست یافت. از جمله این معیارها برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک به شرح زیر می باشد:

 • بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران می بایست نسبت به آناتومی بدن اطلاعات کافی را داشته باشد و مدارک تخصصی لازم را کسب نموده باشد.
 • از تجربه بالایی برخوردار باشد و در کارنامه عملی خویش بسیاری از اعمال لیپوماتیک با نتیجه مطلوب را به ثبت رسانده باشد.
 • متخصص لیپوماتیک باید در مطب و یا کلینیک خود از به روز ترین و جدیدترین امکانات و تجهیزات پزشکی استفاده نماید.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که کلیه اعمال لیپوماتیک را طبق اقدامات استاندارد و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان انجام دهد و هیچ گونه خطر و یا عارضه ای شخص را تهدید ننماید.
 • دکتر لیپوماتیک پزشکی می باشد که از پیشرفته ترین و نوین ترین روش های درمانی و زیبایی به منظور تناسب اندام بهره جوید.
انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

روند انجام لیپوماتیک

با توجه به این که لیپوماتیک روشی بسیار جدید در عمل لاغری می باشد، از این رو دستگاه مورد استفاده آن نیز به روز است. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران در جلسات مشاوره ای توضیحاتی می دهد و تفاوت میان لیپوماتیک و لیپوساکشن را چنین بیان می کند که روش لیپوماتیک کاملا عمل سرپایی می باشد و بر خلاف لیپوساکشن نیازی به بستری شدن ندارد.

لیپوماتیک از فناوری صدای مادون صوت، ارتعاش و نوتاسیون به منظور تحلیل سازی سلول های چربی و لاغری بهره می گیرد. دستگاه به کار برده شده در لیپوماتیک دارای پمپی برای تولید باد و مکش می باشد. کانولا نیز جزء این دستگاه محسوب می شود که از استیل ضد زنگ ساخته شده و این لوله توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به داخل بافت های چربی وارد شده و به کمک حرکات ارتعاشی و چرخشی در از بین بردن چربی ها تاثیرگذار می باشد. پمپی که در سر کانولا قرار گرفته شده، چربی های تحلیل رفته را از داخل بدن به بیرون بدن پمپاژ می کند و سپس بهترین دکتر لیپوماتیک عمل را به پایان می رساند و بخیه لازم را در برش ایجاد شده می زند و در صورت استفاده از سلول های چربی تخلیه شده، آن ها را به کمک دستگاه مخصوصی تصفیه می نماید.

پزشک لیپوماتیک خاطر نشان می کند که چربی های تخلیه شده از بدن، قابلیت پر کنندگی دارند و می توان از آن ها در برجسته سازی و پر کردن نواحی مختلف بدن اعم از: سینه ها، لگن و صورت و … استفاده کرد. نکته حائز اهمیت در رابطه با لیپوماتیک این است که کمترین خونریزی و درد را در این مشاهده می نمایید و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، به شما توصیه می کنیم به سراغ مقاله ما با این عنوان بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک:

❣استفاده از کمپرس یخبرای کاهش کبودی و تورم بعد از جراحی لیپوماتیک می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
😍رژیم غذایی مناسببعد از انجام جراحی لیپوماتیک برای اینکه سریع‌تر بهبود بیابید توصیه می‌شود تغذیه مناسبی داشته باشید و تا جایی که امکان دارد از غذاهای بدون نمک و روغن استفاده کنید.
❤نوشیدن آببعد از انجام جراحی لیپوماتیک توصیه می شود آب زیادی بنوشید تا روند بهبودی سریع تر طی شود.
💟پرهیز از انجام ورزش های سنگینتوصیه می شود بعد از جراحی مدتی ورزش و فعالیت های سنگین نداشته باشید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران را بشناسید!

دکتر روح اله سبحانی

دکتر روح اله سبحانی

دکتر روح اله سبحانی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که در سال 1357 در شهر مشهد دیده بر جهان گشودند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ نمودند. دکتر سبحانی دوره تخصصی جراحی عمومی را در سال 1388 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتمام رساندند.

دکتر روح اله سبحانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران مدرک فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی کسب کردند. دکتر سبحانی فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: چاپ و انتشار مقالات مختلف در برجسته ترین ژورنال ها و داور افتخاری مقالات review در ژورنال Aesthetic plastic surgery می باشد که بسیار مورد تحسین جراحان دیگر قرار گرفتند.

دکتر روح اله سبحانی از جمله بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به حساب می آید که سابقه بسیار طولانی ( به طور تقریبی 5000 جراحی زیبایی) را دارا می باشند.

خدمات دکتر روح اله سبحانی:

 • پیکرتراشی یا لیپوماتیک
 • کاشت مو
 • پروتز سینه و ماموپلاستی
 • تزریق ژل و بوتاكس
 •  انجام انواع لیزرها
 • جراحی زیبایی بینی اعم از: بینی طبیعی، بینی استخوانی و بینی گوشتی
 • جراحی زیبایی و درمانی و صورت
 • انجام انواع جراحی های عمومی و پلاستیک، ترمیمی و زیبایی

آدرس: ایران، سعادت آباد، میدان کاج، ساختمان تجاری سروستان، طبقه سوم، واحد 302

شماره تماس: 09051488459

دکتر علیرضا برجسته

دکتر علیرضا برجسته

دکتر علیرضا برجسته متخصص جراحی عمومی با بیش از 24 سال سابقه پزشکی و انجام انواع جراحی های عمومی و زیبایی می باشند. دکتر علیرضا برجسته در سال 1373 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با اخذ مدرک پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند. دکتر برجسته در سال 1390 مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی و زیبایی اخذ نمودند.

دکتر علیرضا برجسته یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران محسوب می شوند که خدمات متعددی را ارائه می دهند و از جمله این خدمات شامل: پروتز چانه، جراحی زیبایی شکم، لیپوماتیک، جراحی های زیبایی نواحی مختلف صورت (چانه، گوش و پلک و …)، جراحی تیروئید و انجام انواع پروتزها و لیفت ها و …می باشد.

دکتر برجسته جزء پزشکان با سابقه و متعهدی هستند که کلیه خدمات خود را در جهت جلب رضایت مراجعه کنندگان به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند.

خدمات دکتر علیرضا برجسته:

 • مزوتراپی
 • تزریق چربی و بوتاکس
 • لیپوساکشن چانه و گردن
 • پروتز چانه، جراحی زیبایی شکم
 • لیپوساکشن و لیپوماتیک
 • جراحی تیروئید، ترمیم جای زخم و اسکار
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • لیفت و پروتز سینه
 • لیفت ابرو، پیشانی و لب
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی زیبایی باسن
 • لابیاپلاستی و لاپاراسکوپی
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: ایران، مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، کوچه عارف سوم، ساختمان پزشکان یاس، طبقه دوم

شماره تماس: 05138463837

دکتر مرتضی دانش

دکتر مرتضی دانش

دکتر مرتضی دانش متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در شهر تبریز می باشند. دکتر دانش دوره پزشکی عمومی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی نمودند. ایشان در سال 1367 مدرک تخصصی جراحی عمومی را کسب کردند.

دکتر مرتضی دانش دوره فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک و ترمیمی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراندند و در سال 1375 مدارک مربوطه را دریافت نمودند.

دکتر مرتضی دانش را می توان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار آورد که در جهت ارتقاء سطح دانش خود بسیار تلاش می نماید و در سمینارها و مراکز علمی بسیاری حضور فعال به ارمغان می آورند.

خدمات دکتر مرتضی دانش:

 • درمان مشکلات پوستی
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • ماموپلاستی، جراحی تیروئید
 • لیپوساکشن و لیپوماتیک
 • انجام انواع جراحی های عمومی
 • ترمیم جای زخم و اسکار
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی گونه و جراحی زیبایی باسن
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • انجام انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی گوشتی و استخوانی

آدرس: ایران، تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهار راه باغ شمال، کلینیک شماره یک دانشگاه

شماره تماس: 04135569543

دکتر عطاالله رسولی

دکتر عطاالله رسولی

دکتر عطاالله رسولی فوق تخصص جراحی سرطان و متخصص جراحی عمومی می باشند که در سال 1343 در استان خوزستان دیده به جهان گشودند. ایشان در کنکور سراسری رتبه دو رقمی (18) را از آن خود کردند و سپس وارد دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شدند. دکتر رسولی دوره پزشکی عمومی را در سال 1372 به اتمام رساند و در روستای محروم جنت مکان از توابع شهرستان گتوند طرح دو ساله خود را پشت سر گذاشتند.

دکتر عطاالله رسولی مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اخذ نمودند. ایشان در سال 1378 ریاست بیمارستان امیرکبیر را برعهده گرفتند و به مدت شش سال در این بیمارستان خدمت کردند. دکتر عطاالله رسولی پس از گذراندن شش سال، ریاست یکی از بیمارستان های بزرگ استان به نام بیمارستان امیرالمومنین اهواز را دریافت نمود و در آن شروع به فعالیت نمودند.

پس از تحقیقات لازم، دکتر عطاالله رسولی در انستیتو کانسر دانشگاه تهران رشته فلوشیپ جراحی سرطان را ادامه دادند. ایشان در سال 1390 مدارک مربوطه را دریافت نمودند. دکتر عطاالله رسولی را می توان از جمله بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به حساب آورد که هم اکنون در بیمارستان آپادانا اهواز مشغول فعالیت می باشند و برای درمان بیماران استان خوزستان، کشور و همچنین سایر کشورها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات دکتر عطاالله رسولی:

 • جراحی اندام ها و جراحی سرطان پستان
 • انجام جراحی های مرتبط با سرطان ها
 • درمان بیماری های مربوط به زنان
 • جراحی لاپاراسکوپی و لیپوماتیک
 • جراحی سرطان سر و گردن
 • انجام اعمال مرتبط با سرطان های دستگاه گوارش

آدرس: ایران، اهواز، کیانپارس، نبش خیابان دوازدهم غربی مجتمع پزشکی سپید، طبقه هفتم، واحد چهار

شماره تماس: 06133916115

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی جراح پلاستیک و زیبایی می باشند که در سال 1346 متولد شدند. دکتر کربلایی خانی در سال 1365 دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران آغاز نمودند. ایشان در سال 1372 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران مدرک پزشک عمومی خود را اخذ کردند. دکتر کربلایی خانی در شهرستان بیجار به فعالیت درمانی و پزشکی پرداختند.

دکتر علی کربلایی خانی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، دوره فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی ترمیمی دست و اعصاب محیطی سپری کردند. دکتر کربلایی خانی فعالیت های آکادمیک و علمی بسیاری را انجام می دهند که از جمله این فعالیت ها شامل: تدریس و آموزش های لازم به دانشجویان، عضویت در هیئت علمی دانشگاه و … می باشد.

دکتر علی کربلایی خانی به سبب این که تمامی خدمات و فعالیت های پزشکی و درمانی خود را در راستای جلب رضایت عموم مردم به انجام می رسانند و در کارنامه عملی خویش هیچ گونه مورد نارضایتی وجود ندارد، بر همین اساس ایشان را می توان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار آورد.

خدمات دکتر کربلایی خانی:

 • جوان سازی پوست صورت و تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی باسن و بزرگ سازی
 • جراحی زیبایی بلفاروپلاستی یا پلک
 • جراحی پیشرفته بینی
 • تزریق ژل و چربی صورت، گونه و باسن
 • انتقال چربی شکم و پهلو به سینه
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی های ترمیمی و دست، جراحی شکم و جراحی سینه

آدرس: ایران، کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از اداره پست به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا ساختمان امید، طبقه اول واحد 106

شماره تماس: 02632256922

دکتر احسان رحمانیان

دکتر احسان رحمانیان

دکتر احسان رحمانیان متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی و همچنین دارای بورد تخصصی جراحی نیز می باشند. دکتر رحمانیان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی، اقدام به اخذ مدرک تخصصی نمودند و در نهایت دوره تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

دکتر احسان رحمانیان به مدت پنج سال استاد دانشگاه علوم پزشکی و مدیر گروه جراحی بوشهر و همچنین یک سال ریاست بیمارستان حافظ شیراز را برعهده داشتند. ایشان بیش از هزار جراحی زیبایی سینه و شکم را انجام داده اند و از این رو در زمینه تخصصی خویش بسیار مهارت دارند و سابقه طولانی را دارا می باشند.

دکتر احسان رحمانیان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران محسوب می شوند که از دستگاه های به روز و تکنیک ها و متدهای جدیدی در انجام انواع جراحی ها استفاده می کنند.

خدمات دکتر احسان رحمانیان:

 • ماموپلاستی و لیپوماتیک غبغب
 • پیکر تراشی کل بدن
 • ساب سیژن پوست و تزریق پلاسماژل
 • کربوکسی تراپی پوست
 • لیپوماتیک شکم و پهلو و پشت و بازو و ران ها
 • لیفت سینه و پروتز سینه، تزریق بوتاکس و تزریق پی آر پی
 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • تزریق چربی به باسن و تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به ناحیه تناسلی

آدرس: ایران، شیراز، فرهنگ شهر، کوچه شماره 25، ساختمان سفیر آپادانا، طبقه سوم، واحد نه

شماره تماس: 09178855919 – 09174046443

دکتر عبدالرضا خورشیدی فرد

دکتر عبدالرضا خورشیدی فرد

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند که یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به حساب می آیند. ایشان دوره پزشکی عمومی را به اتمام رساندند و سپس دوره تخصصی و در نهایت دوره فوق تخصصی را پشت سر گذاشتند و مدارک مربوطه را دریافت کردند.

دکتر خورشیدی فر از پزشکان با سابقه و ماهری می باشند که در زمینه انجام انواع جراحی های ترمیمی و بازسازی به منظور از بین بردن مشکلات مادرزادی و تروماها، جراحی های زیبایی در نواحی مختلف صورت و بدن اعم از جراحی زیبایی رینوپلاستی، لیفتینگ، بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک، پروتز گونه و چانه، اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش و … بسیار تخصص و مهارت دارند.

خدمات دکتر خورشیدی فر:

 • ماستوپکسی و ماموپلاستی و ژنیکوماستی
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی بدن، لیفتینگ و جراحی زیبایی صورت
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبای پلک
 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • خدمات کم تهاجمی زیبایی از جمله: تزریق فیلرها و …
 • انجام جراحی های ترمیمی و بازسازی
 • لیپوماتیک و پروتز سینه، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

آدرس: ایران، خوزستان، اهواز، کیانپارس، چهار شرقی، مجتمع پاستور، طبقه سوم

شماره تماس: 06133920705

فواید انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از جدیدترین روش های لاغری به شمار می رود که از مزایا و فواید متعددی برخوردار می باشد و از جمله این فواید عبارتند از:

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران در زمینه فواید این روش چنین بیان می کند که: در روش لیپوماتیک دردی را احساس نمی کنید و یا با درد ناچیزی مواجهه می شوید. در زیر پوست میان چربی ها یکپارچگی ایجاد می شود و شل بودن پوست تا حد زیادی رفع می گردد.

لیپوماتیک روشی است که باعث تناسب اندام، شکل دادن به پوست، جمع شدن و تقویت پوستی می شود. طبق آمار به دست آمده؛ لیپوماتیک عوارض بعد از عمل ندارد و شما با عفونت و تورم، ترشحات پس از عمل روبرو نخواهید شد و این جزء بهترین مزایای لیپوماتیک می باشد.

روند عمل لیپوماتیک با بی حسی موضعی صورت می گیرد و این بی حسی هیچ گونه عارضه ای برای بدن ندارد. از فواید دیگر لیپوماتیک که بهترین دکتر لیپوماتیک نیز بیان می کند، بستری نشدن در بیمارستان و بهبودی هر چه سریع تر این روش می باشد.

فواید لیپوماتیک

اقدامات قبل و بعد از لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران برخی از اقداماتی که منجر به مطلوب سازی روش لیپوماتیک می گردد را شرح می دهد و این مراقبت ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. به مدت یک الی دو هفته به شما توصیه می شود که دخانیات و الکل را کنار بگذارید و مصرف نکنید.
 2. پس از عمل بهتر است که مدتی مایعات بیشتر مصرف نمایید تا آب از دست رفته بدن، جبران شود.
 3. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران از شما می خواهد تا دو روز قبل از لیپوماتیک از مصرف قرص آسپیرین خودداری نمایید.
 4. بهترین دکتر لیپوماتیک برای شما گن های مخصوصی را تجویز می کند، پس از عمل الزامی است از آن استفاده کنید.
 5. فعالیت های ورزشی و سنگین را در روزهای ابتدایی عمل کنار بگذارید و سعی کنید استراحت نمایید.

کلام آخر

در روش لیپوماتیک چربی ها به طور فیزیکی و با ایجاد حرکات ارتعاشی از بین می روند و در نهایت منجر به کاهش سایز، لاغری و تناسب اندام می شوند. این روش در صورتی که توسط متخصص لیپوماتیک انجام شود، هیچ گونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت و طی مدت زمان کوتاهی دوران نقاهت آن پایان می یابد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد و در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، اگر ساکن شهر کرج هستید و در جست و جوی بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ مقاله ما بروید و از اطلاعات آن بهره مند شوید.

لیپوماتیک در چه قسمت هایی از بدن قابل انجام است؟

امروزه افراد می توانند برای لاغری شکم، پهلو، بازو، غبغب و … لیپوماتیک انجام بدهند.

ماندگاری لیپوماتیک چقدر است؟

اگر افراد بعد از انجام جراحی لیپوماتیک رژیم غذایی خود را رعایت کنند و ورزش بکنند، چربی بدن آنها بازنمی گردد.

بعد از جراحی لیپوماتیک می توان ورزش کرد؟

توصیه می شود در چند روز اولیه بعد از جراحی لیپوماتیک ورزش های سنگین انجام ندهید و تنها پیاده روی سبک داشته باشید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا