پزشکانلیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. متاسفانه امروزه افراد بسیار بسیار زیادی در جامعه به ویژه در کرج وجود دارند که با مشکلات چاقی و اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند و درگیر بالا رفتن وزن خود هستند.

این مشکل در بین بانوان و آقایان کاملا مشترک است و در همه سنین هم ممکن است اتفاق بیفتد و همه قشر جامعه را درگیر کند. افراد بسیاری هستند که به هنگام بروز اضافه وزن و ایجاد چاقی، راه های از قبیل ورزش کردن، رژیم گرفتن، پیاده روی کردن و گاه مصرف داروهای کاهش وزن و… را امتحان می کنند اما متاسفانه نتیجه مطلوب هرگز حاصل نمی گردد.

روش درمانی لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های اضافه و برطرف ساختن مشکل چاقی افراد به وجود آمده و کمک می کند که فرد مبتلا به چاقی، با استفاده از این روش، به اندام دلخواه و ایده آل خود دست پیدا کند. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با لیپوماتیک و بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج به شما عزیزان ارائه بدهیم.همچنین اگر به دنبال بهترین جراح پیکر تراشی در کرج هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

لیپوماتیک چیست؟

در پاسخ به این سوال که لیپوماتیک چیست باید گفت که لیپوماتیک راه درمانی ای برای از بین بردن چربی های اضافه بدن و رسیدن به اندامی ایده آل می باشد. لیپوماتیک بهترین و موثر ترین و جدید ترین روش برای لاغری موضعی بدن و از بین بردن چربی های اضافه ی بدن می باشد.

همچنین لیپوماتیک با تاثیرگذاری مستقیم بر اندام ها، چاقی موضعی را برطرف می سازد. درواقع لیپوماتیک نوعی عمل برای اصلاح فرم بدن یا بادی کانتورینگ می باشد و لازم به ذکر است که این عمل، عملی کاملا بدون درد است. این عمل به صورت فقط در یک روز و کاملا به طور سرپایی انجام می گیرد و به بیهوشی نیازی ندارد.

بدون شک یکی از بهترین و موثر ترین عمل هایی که در زمینه زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد عمل لیپوماتیک می باشد که از این عمل برای از بین بردن چربی های اضافه در اندام های مختلف بدن مخصوصا چربی  های اضافه شکم، استفاده می شود. در واقع لیپوماتیک یکی از روش های زیبایی و درمانی است که می تواند از طریق دستگاه های پیشرفته مکش و لرزش به طور همزمان چربی های انباشته شده در شکم را از بدن خارج کند و در نتیجه این کار اندامی صاف و یک دست با پوستی سفت و محکم به شما تحویل دهد.

در جراحی لیپوماتیک، بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج از حرکت های نوسانی و فیزیکی لوله و امواج مافوق صوت و لیزر برای تجزیه سلول های چربی استفاده می کند. بنابراین این چربی می تواند برای سایر قسمت های بدن مانند افزایش سایز سینه ها یا انتقال چربی به باسن، دست ها و یا صورت استفاده شود. چربی های خارج شده بعد از لیپوماتیک را می توان به عنوان فیلر جهت حجیم کردن گونه و صورت و سایر نقاط بدن مورد استفاده قرار داد.

ویژگی بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج

بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و بسیار زیادی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات به او لقب بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن دکتر برای خدمات درمانی و زیبایی مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج اشاره خواهیم کر: 

 • بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج باید دارای گواهی تخصصی باشد.
 • همچنین او باید با تمامی دستگاه های مربوطه برای خدمات رسانی هایش، آشنایی کامل نیز داشته باشد.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج باید بتواند با توجه به شرایط بیمار روش مناسبی را برای درمان به او پیشنهاد بدهد.
 • بهترین دکتر دلیپوماتیک در کرج باید دارای مدارک و تحصیلات عالی از معتبر ترین و بهترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیز باشد.
 • او باید کاملا دارای ظرافت عمل بالا باشد و برای خدمات رسانی هایش صبر و حوصله کافی نیز داشته باشد.
 • بهترین دکتر در این زمینه باید به برگزاری جلسات مشاوره با فرد بیمار بپردازد.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج باید از لوازم و تجهیزات و وسایل تمیز و استریل شده و کاملا بهداشتی برای خدمات رسانی هایش استفاده نماید.
 • او باید تمامی پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت کند.
 • بهترین دکتر در این زمینه باید فردی با تجربه و همچنین کار بلد و کاردان باشد.
 • دکتر لیپوماتیک باید نکات مربوط به مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک را به درستی و به طور کامل به بیمار توضیح بدهد .
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج کسی است که فقط به خاطر منافع و جنبه های مالی به فعالیت های خود ادامه نمی دهد و سلامت بیمارانش نیز برایش در اولویت قرار دارد.

روش های شناخت بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج

برای شناخت و یافت بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج راه و روش های بسیار زیاد و گوناگونی نیز وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها می توان با خیالی راحت و با اطمینان خاطر به یک دکتر خوب برای انجام خدمات مربوطه مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین روش های شناخت و یافتن بهترین دکتر لیپومایتک در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی دکتر مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات دکتر رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن دکتر مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج، توجه به میزان شهرت آن دکتر می باشد.
 • می توانید نمونه کار های دکتر مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن دکتر نیز مراجعه داشته باشید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک:

🚭پرهیز از مصرف دخانیاتپزشکان متخصص توصیه می کنند برای اینکه دچار مشکلی نشوید از دخانیات استفاده نکنید.
✅مصرف مایعاتتوصیه می شود برای اینکه روند بهبودی سریع تر طی شود در طول روز از مایعات استفاده کنید.
❤تغذیه مناسببعد از انجام جراحی لیپوماتیک برای اینکه سریع‌تر بهبود بیابید توصیه می‌شود تغذیه مناسبی داشته باشید و تا جایی که امکان دارد از غذاهای بدون نمک و روغن استفاده کنید.
❣پرهیز از انجام فعالیت های سنگینتوصیه می شود بعد از انجام جراحی لیپوماتیک تا یک ماه ورزش های سنگین انجام ندهید.

مزایای لیپوماتیک چیست؟

روش درمانی لیپوماتیک همان طور که گفته شد، یکی از موثر ترین و جدید ترین و پر مخاطب ترین روش های درمانی برای از بین بردن چاقی و اضافه وزن، در بین افراد مختلف جامعه شناخته شده است و متقاضیان و طرفداران خاص خود را نیز دارد. این روش درمانی و زیبایی نیز دارای مزایای بسیار زیاد و مختلفی هم نیز می باشد و بابت اهمیت همان مزیت ها است که بسیار پر متقاضی شناخته شده است.

در ادامه به برخی از مهم ترین مزایای روش درمانی لیپوماتیک اشاره خواهیم کرد: 

 • در ابتدا باید گفت که هرگز فراموش  نکنید برای رسیدن به نتیجه مطلوب پس از عمل لیپوماتیک باید حتما به مدت دو هفته از گن استفاده کنید.
 • البته لازم به ذکر است که بستن بین سی تا  چهل روز گن بعد از عمل لیپوماتیک، به هرچه سریع تر رسیدن به نتیجه مطلوب تر و دلخواه تر شما کمک بسیار شایانی می کند.
 • بعد از عمل لیپوماتیک توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج، پوست دچار ناهمواری نخواهد شد به دلیل این که لایه های چربی زیر پوست بعد از عمل لیپوماتیک بسیار صاف و یک دست و یک نواخت می شوند و همین موضوع بسیار ارزشمند می باشد.
 • جمع شدن پوست در این روش بهتر از روش های دیگر می باشد زیرا به ترابکولا های پوستی صدمه و آسیب بسیار کمتری نیز می رسد.
 • لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار متحمل درد هم نخواهد شد ولی در سایر شیوه ها بیمار با وجود بی حسی موضعی احساس درد و ناراحتی می کند و به داروهای آرام بخش و خواب آور و حتی بی هوشی خفیف نیاز پیدا خواهد کرد.
 • احتمال بروز آمبولی چربی در مقایسه با روش های دیگر ساکشن بسیار کم است و حتی می توان گفت در خیلی از موارد اصلا وجود ندارد.
 • احساس خستگی و کوفتگی بعد از ليپوماتيک در مقایسه با روش های دیگر ساکشن بسیار کمتر می باشد.
 • با وجود اینکه پوست در ليپوماتيک بهتر جمع می شود اما در صورتی که پوست دچار شل شدگی یا افتادگی شده باشد، نیاز به عمل جراحی وجود دارد.
 • موضوع دیگری که بسیار دارای اهمیت می باشد این است که عمل لیپوماتیک هیچ نیازی به بستری شدن ندارد و شما می توانید بلافاصله بعد از عمل به فعالیت های عادی و روزمره ی خود بپردازید. بیمار پس از عمل خستگی و کوفتگی زیادی هم نخواهد داشت.

از لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های کدام نواحی بدن استفاده می شود؟

لیپوماتیک روش درمانی ای برای درمان مشکل چاقی و اضافه وزن است و به فرد کمک می کند تا به تناسب اندام برسد، اما این روش درمانی برای از بین بردن چربی های برخی نواحی و قسمت هایی از بدن نیز بیشتر کاربرد دارد و بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج برای برطرف سازی مشکل اضافه وزن و انباشته شدن چربی در آن قسمت ها، از روش لیپوماتیک استفاده می کتند.

در ادامه به اندام ها و قسمت هایی از بدن که لیپوماتیک تاثیر بسیار بالا و خوبی بر آن نواحی دارد اشاره خواهیم کرد : 

 • شکم
 • کمر
 • باسن
 • سینه
 • باسن
 • پهلو
 • بازو
 • قسمت داخلی زانو
 • گردن و زیر چانه
 • قسمت خارجی ران
 • قسمت داخلی ران

هرگز فراموش نکنید که مناسب ترین راه برای از بین بردن چربی های اضافه بدن و رسیدن به تناسب اندام، مراجعه به بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج می باشد.

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و در جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر در تهران هستید و به دنبال بهترین جراح پیکر تراشی در تهران هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

پس از لیپوماتیک تا چه زمانی باید از گن استفاده کرد؟

یکی از اقداماتی که دکتر کاضم زرگری پس از لیپوماتیک توصیه می کنند استفاده از گن در 6 هفته اول بعد از لیپوماتیک است . استفاده از گن بعد از لیپوماتیک برای دریافت بهترین نتیجه بسیار توصیه می شود.

ترشحات بعد از لیپوماتیک عادی است؟

پس از لیپوماتیک ترشحات طبیعی است و معمولا به مدت 2 تا 3 روز این ترشحات ادامه دارد.

پس از لیپوماتیک ورم های ایجاد شده چه زمانی از بین می رود؟

پس از لیپوماتیک ورم هایی مشاهده می شود که پس از گذشت 6 الی 8 هفته کاهش پیدا می کنند. پس از 3 الی 6 ماه نتیجه اصلی لیپوماتیک نمایان می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا