پزشکان

بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لورتا نوروفیدبک در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، در گذشته به منظور درمان اختلالات مغزی از قبیل: بیماری هیا مربوط به اعصاب و مغز، صرع، وسواس، میگرن و عدم توجه و یادگیری و … نزد متخصص اعصاب می رفتند و ایشان داروهای اعصاب و روان و یا روش های درمانی دیگر را به کار می گرفتند، اما امروزه با روی کار آمدن روش لورتا نوروفیدبک تحولی عظیم در علم پزشکی ایجاد شده است. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به این درمان نوین ارائه می دهیم، به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

لورتا نوروفیدبک چیست؟

امروزه به دنبال پیشرفت علم و به روز رسانی تکنولوژی روش های درمانی نیز به روز شده اند و کمک شایانی به پزشکان می نمایند. از این روش لورتا نوروفیدبک یکی از این تحولات علمی به حساب می آید که در زمینه درمان بیماری های مغز و اعصاب بسیار تاثیر گذار است.

در واقع روش لورتا نوروفیدبک به کمک دستگاه هایی که امواج الکتریکی مغز را گزارش می دهند، مغز انسان را به طور چشمگیری تنظیم می نمایند. از این رو بسیاری از متخصصین مغز از این روش برای بررسی و درمان قسمت های بسیاری از مغز استفاده می کنند. روش درمانی لورتا نوروفیدبک در درمان بیماری هایی از قبیل: درمان اوتیسم، درمان لکنت زبان، درمان مشکلات حرکتی ناشی از سکته مغزی و … نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

یکی از از مزایا و خصوصیات مهم لورتا نوروفیدبک که این روش را از سایر روش های قدیمی جدا می کند؛ این است که لورتا فعالیت نواحی عمقی مغز را تعدیل می نماید و همچنین به کمک آن می‌ توان هر بخش عمقی از مغز را که مسئولیت های مهمی همچون عکس العمل ترس و اضطراب از خود ایجاد می کند را مورد بررسی و اصلاح نماید.

انتخاب بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران

برای یافتن و انتخاب بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک روش های بسیار زیادی وجود دارد که به شما در این زمینه کمک می کند، با این وجود در این مقاله برخی از روش های شناسایی را برای شما شرح می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن نمایید. همانطور که می دانید برای یافتن بهترین ها باید ملاک ها و معیارهایی را در نظر داشت تا به کمک آن ها بتوان بهترین و مناسب ترین انتخاب را نمود.

بر همین اساس ابتدا برخی از این ملاک ها و معیارهای برترین و بهترین بودن یک مرکز را ارائه می دهیم و سپس روش های شناسایی را بیان می کنیم تا هیچ گونه ابهامی در این زمینه نداشته باشید. از جمله این معیارها و ملاک ها عبارتند از:

 • بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران باید کلیه اصول بهداشتی را رعایت نماید و بسیار پاکیزه باشد تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورد.
 • تجهیزات به کار برده شده در روش لورتا نوروفیدبک باید پیش از ورود هر بیماری کاملا  استریل شود.
 • همانطور که روش درمانی لورتانوروفیدبک به روز و جدید می باشد، دستگاه ها و تجهیزات به کار برده در این مرکز نیز باید به روز و جزء پیشرفته ترین های دنیا باشد و همچنین باید به طور پیوسته ابزارها و روش های بررسی را به روز رسانی کنند.
 • کادر درمان و فعال در بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران باید نسبت به مراجعه کنندگان احساس مسئولیت نمایند و در کمال آرامش، حوصله و با متانت کامل با مراجعین برخورد داشته باشند و پاسخ سوالات آنان را صبورانه بدهند.
 • بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران الزامی است که پزشکان و  کادر درمان موجود از سابقه و تجربه بسیاری برخوردار باشند.
 • بهترین مرکز لورتانوروفیدبک باید با نظم و با برنامه پیش برود، به طوری که نظم خاصی در آن جا حاکم باشد و همه چیز با برنامه و طبق روال اصولی پیش رود.
 • مرکزی بهترین می باشد که بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران در آن جا ارائه خدمات دهد.

انتخاب بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران

حال نوبت آن رسیده تا برای شناسایی و یافتن بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران طبق چارچوب معیارهایی که ذکر نمودیم و به کمک روش های زیر بهترین انتخاب را نمایید. برخی از این روش های شناسایی عبارتند از:

 • تحقیقات محلی: از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی مرکز مورد نظر، پرس و جو نمایید، در صورتی که آن ها از خدمات، پرسنل و پزشکان مرکز لورتا نوروفیدبک رضایت کامل را داشته باشند می توانید با خیالی آسوده به آن مرکز مراجعه کنید.
 • فضای مجازی: امروزه اکثریت فعالیت های بشر به کمک فضای مجازی پیش می رود، از این رو یافتن بهترین مرکز لورتانوروفیدبک نیز به کمک فضای مجازی بسیار ساده تر و آسان تر خواهد بود. بنابراین یکی دیگر از راه های شناسایی، جست و جو در فضای مجازی همچون گوگل می باشد.
 • در صورتی که مراحل فوق قابل اجرا نبود، می توانید از پزشک معالج خویش در رابطه با بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران سوالاتی نمایید و ایشان مطمعنا بهترین گزینه را به شما توصیه می کنند.

موسسه زندگی شاد

موسسه زندگی شاد

موسسه زندگی شاد یکی از بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران محسوب می شود که دارای شماره نظام پزشکی معتبری می باشد. این موسسه به کمک جمعی از متخصصین و پزشکان حاذق و ماهر به منظور خدمت رسانی به همشهریان عزیز تاسیس شده است. موسسه زندگی شاد با هدف ارائه خدمات دانش محور در زمینه مغز و ترویج پژوهش های مختلف و در جهت علوم اعصاب و مغز، شناخت رفتار و به کمک فناوری های مربوطه ایجاد شده است.

همچنین باید گفت؛ موسسه زندگی شاد با ارائه خدمات سلامت محور در جهت درمان انواع بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب همکاری های لازم را با انجمن علوم اعصاب ایران می نماید. لازم به ذکر است دفتر موسسه زندگی شاد به عنوان دفتر رسمی انجمن علوم اعصاب ایران خدمت رسانی می نماید.

 خدمات:

 • تی دی سی اس، نوروفیدبک، آر تی ام اس
 •  خدمات روانشناسی برای کلیه افراد و درمان افسردگی کودکان و بزرگسالان

آدرس: ایران، مشهد، میدان بسیج، حاشیه میدان، درمانگاه حسین بن علی (علیه السلام)، طبقه دوم

شماره تماس: 05138443893 – 09352189096

کلینیک لورتانوروفیدبک آتیه

کلینیک لورتانوروفیدبک آتیه

کلینیک لورتانوروفیدبک آتیه از سال 1386 کلیه تلاش خود را در جهت نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روان پزشکی برای دست یابی به بالاترین سطح خود به کار گرفته است. کلینیک لورتانوروفیدبک و روانشناسی آتیه یکی از بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران به حساب می آید که در راستای جلب رضایت بیماران از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

کلینیک لورتانوروفیدبک و روانشناسی آتیه فعالیت های متعددی اعم از: درمان و ارتقای عملکرد مراجعه کنندگان، انجام پژوهش های متعدد در زمینه علوم اعصاب و برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی و … را انجام می دهند. کلینیک روانشناسی آتیه با استفاده از کمیسیون های تخصصی تشخیص، متشکل از روانپزشک و روانشناس سعی بر انجام تخصصی و همه جانبه به کمک کامل ترین آزمون های روان شناختی دارد. گروه آتیه با همکاری آزمایشگاه ملی مطالعات نقشه برداری مغز با برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در حوزه های مختلف روانشناسی و علوم اعصاب تلاش دارد تا بینش نسبت به این حوزه را فزونی بخشد.

خدمات: 

 • نقشه مغزی، درمان استرس، درمان وسواس و درمان پرخاش
 • تحریک مغناطیسی مغز و تحریک الکتریکی مغز
 • روان درمانی، بیوفیدبک، نوروفیدبک، لورتانوروفیدبک
 • بازی درمانی، روان درمانی، گفتار درمانی
 • ارزیابی عصب روانشناختی، تصویربرداری و آنالیز ساختار مغز
 • خدمات از راه دور و باز توانی و اصلاح

آدرس: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 23

شماره تماس: 02184012000

مرکز توانبخشی وصال

مرکز توانبخشی وصال

مرکز توانبخشی وصال افتخارات مختلفی را کسب کرده است که برخی از این افتخارات شامل: مرکز نمونه کاردرمانی استان البرز از سوی دانشگاه علوم پزشکی، کلینیک آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران، ثبت اختراع در تجهیزات توانبخشی، دریافت تأییدیه های متعدد، عضویت در انجمن روانشناسان آمریکا، همکاری پژوهشی با دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران، دپارتمان کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران و انجمن علمی کاردرمانی ایران و … می باشد.

مرکز توانبخشی وصال، بعد از اخذ مجوزهای تأسیس، ابتدا کار خود را با عنوان گروه کار درمانی در سال 1382 آغاز نمود بعد از سال ها تلاش در حال حاضر، به عنوان مرکز توانبخشی وصال، با برند تجاری ثبت شده است و از این رو می توان این مرکز را یکی از بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران به حساب آورد.

این مرکز با برخورداری از متخصصین کارآزموده و حرفه ای در حوزه ی سلامت روان و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری های روز دنیا در زمینه ی های مختفی اعم از: توانبخشی شناختی، عصبی، گفتار درمانی و … خدمات با کیفیت خود را در محیطی استاندارد و زیبا ارائه می دهد.

خدمات:

 • نوروفیدبک، لورتا نوروفیدبک، نقشه مغزی
 • مرکز نگهداری روزانه کودکان اوتیسم و بیش فعال
 • گروه درمانی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، بازی درمانی
 • تشخیص و درمان اختلال یادگیری، بیش فعالی و …
 • توانبخشی از راه دور، توانبخشی دست، توانبخشی شناختی و …
 • آموزش ذهنی، تست هوش، اتاق چندحسی، یکپارچگی حسی، آزمون تخصصی توجه، تمرکز و تشخیص بیش فعالی، روانشناختی

آدرس: ایران، کرج، میدان آزادگان، بلوار امام رضا (ع)، خیابان شهید حمیدرضا سلمانیان، پلاک 247

شماره تماس: 02632542303

مرکز لورتانوروفیدبک نیک مهر

مرکز لورتانوروفیدبک نیک مهر

همانطور که می دانید؛ مرکز لورتانوروفیدبک نیک مهر را به عنوان بهترین مرکز لوتانوروفیدبک در تهران می شناسند. گروه روانشناسی، مشاوره و نوروفیدبک نیک مهر از روانشناس های متخصص تشکیل شده است که همگی به اهدف گروه که همانا ارتقاء سطح کیفی از نظر سلامت روان برای تمامی اقشار جامعه می باشد، پایبند و متعهد می باشند.

برهمین اساس و طبق گفته های فوق، مرکز لورتانوروفیدبک نیک مهر را می توان جزء بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران محسوب کرد. نام نیک مهر بر این مبنا قرار گرفته که هر انسانی تمام تلاش خود را می کند که نامی نیک از خود به جا بگذارد. گروه روانشناسی نیک مهر در این امر سعی دارد قدم کوچکی در جهت آموزش مهرورزی بردارد.

خدمات:

 • درمان شب ادراری، درمان بیش فعالی، لورتانوروفیدبک، درمان اعتیاد
 • درمان افسردگی، درمان پانیک و درمان استرس و اضطراب
 • درمان وسواس، درمان اختلال یادگیری و درمان لکنت زبان
 • روان درمانی، بازی درمانی، روان درمانی، گفتار درمانی
 • کار درمانی و درمان بدون دارو، زوج درمانی، درمان مشکلات خواب

آدرس مرکز اول: تهران، میدان شهدا، ابتدای خیابان پیروزی، نرسیده به خیابان شکوفه، روبروی باشگاه برق تهران، جنب قنادی خوشه، ساختمان رُهام، پلاک 1082، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 02136603983 _ 09194081457

آدرس مرکز دوم: پاسداران، بعد از بهارستان اول، نرسیده به چهارراه پاسداران، ساختمان پزشکان، پلاک 492، طبقه چهارم، واحد پانزدهم

شماره تماس: 02122797482 _ 02122590557

مرکز مشاوره روانشناختی توحید

مرکز مشاوره روانشناختی توحید

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید یکی از بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران محسوب می شود که به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه خدمات مشاوره ای در اصفهان حضور دارد و خدمات گسترده ای را در زمینه روانپزشکی و روانشناسی و سایر روش ها ارائه می‌دهد.

این مرکز از امکانات مناسب نظیر سالن آموزش مجزا و بخش های درمانی آموزشی و پژوهشی بهره گرفته تا بتواند بهترین خدمات را در اختیار همشهریان خویش بگذارد. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید با مجوز رسمی از وزارت سازمان بهداشت در سال 1388 فعالیت خود را به طور گسترده آغاز نمود.

لازم به ذکر است، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور را دریافت نموده و با همکاری متخصصین متعدد که شامل: بیش از صد روانپزشک، روانشناس و مشاورها مختلف در شهر اصفهان همکاری دارد. مرکز مشاوره توحید به عنوان نماینده انحصاری شرکت هوش آزمایی نوین تهران در استان اصفهان خدمت رسانی می کند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان اختلالات خلقی، تشخیص و درمان اختلالات اضطرابی
 • درمان اختلالات خوردن، تشخیص و درمان اختلالات روان تنی
 • اختلالات پسیکوتیک، اختلالات مربوط به بحران ها، اختلالات شخصیت
 • تشخیص و درمان اختلالات جسمانی شکل، روانپزشکی کودکان و نوجوانان مانند شب ادراری، ناخن جویدن، افسردگی، وسواس و …
 • راهنمایی و مشاوره قبل و بعد از ازدواج مشاوره، ارتباط زوج ها، والدین و فرزندان، تشخیص و درمان اختلالات جنسی
 • راه های مقابله با خیانت های زناشویی، مشاوره تخصصی صنعتی و سازمانی
 • مشاوره تخصصی تحصیلی، درمان  تخصصی گفتار درمانی
 • درمان تخصصی با نوروفیدبک، درمان چاقی و مشاوره‌ حقوقی

آدرس کلینیک مشاوره توحید: ایران، اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، مجتمع پزشکی زیتون، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 03136293023

آدرس کلینیک مشاوره پرتو توحید: ایران، اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، حدفاصل چهارراه گلزار و هشت بهشت، ساختمان آفاق، طبقه سوم

شماره تماس: 031322687630

کلینیک سوین

کلینیک سوین

دکتر شیرزاد خیراندیش با تاسیس مرکز مجهز روانپزشکی و روانشناسی و اختلالات جنسی و با بکارگیری همکاران خبره و با دانش و همچنین تجهیزات به روز مورد استفاده در درمان اختلالات اعصاب و روان موجب رضایت و درمان مراجعین زیادی از سراسر کشور شده است. دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) می باشند.

ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روانپزشکان ایران نیز هستند که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل شده اند و پس از اخذ مدارک مربوطه ارائه خدمات دادند. دکتر شیرزاد خیراندیش  در حال حاضر از اعضای فعال هیئت مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی ایران می باشند.

خدمات:

 • درمان  اختلال واژینسموس و اختلالات افسردگی (پس از زایمان، افسردگی فصلی، دوقطبی و…) و درمان اختلالات اضطرابی و استرس
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی و درمان اختلال وسواس فکری و عملی
 • درمان اختلالات شخصیت (اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان، درمان اختلال اضطراب
 • درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان (روانشناس کودک و بازی درمانی
 • درمان شب ادراری در کودکان و درمان اختلال یادگیری در کودکان (واحد کاردرمانی)، درمان اختلالات خواب

  آدرس: ایران، تهران، بلوار دهکده المپیک، چهار راه زیبا دشت، روبروی مسجد امام رضا، پلاک شانزده، طبقات اول و دوم

شماره تماس: 02144744659 – 02144744641

مرکز نوروتراپی آسایش

مرکز نوروتراپی آسایش

مرکز نوروتراپی آسایش در سال 1393 توسط دکتر مجید ترابی و با همکاری مهندس وحید آسایش شهر تبریز تاسیس گردید. مرکز نوروتراپی آسایش تمام تلاش خود را به کمک استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی‌ ها و روش‌ ها به کار برده است تا بهترین و موثرترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و رضایت تمامی مراجعین را به خدمات و پرسنل این کلینیک جلب نماید.

از مزایای این مرکز می توان به استفاده از تکنیک های بازتوانی شناختی زیر نظر مرکز پژوهشی علوم اعصاب شناختی و رفتار تهران به عنوان نماینده انحصاری در شمال غرب کشور و …اشاره نمود. با تمام این تفاسیر مرکز نوروتراپی آسایش را می توان از جمله بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • نوروفیدبک و بیوفیدبک
 • QEEG، بازتوانی شناختی، ارزیابی عصب-شناختیپ
 • rTMS و TDCS
 • تشخیص و درمان انواع اختلالات مغزی و عصبی

آدرس:‌ ایران، تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، جنب ساختمان ده، کوچه عابدی، پلاک سیزده، طبقه سوم

شماره تماس:‌ 04135539039

نحوه انجام لورتا نوروفیدبک

 • پس از این که بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران را شناسایی کردید و به آن مراجعه نمودید ابتدا پرونده شما را ثبت می کنند منظور ثبت پرونده پزشکی شما ابتدا سوالاتی راجع به نوعی بیماری علائم نشانه های اختلال سابقه پزشکی داروهایی که مصرف نموده اید را می پرسند و شما باید به طور دقیق تمامی سوالات را پاسخ دهید پس از تکمیل شدن پرونده،  نوبت به  انجام لورتا نوروفیدبک می رسد.
 • پزشکان موجود در مرکز لورتا نوروفیدبک ابتدا فعالیت های مغزی شما را به کمک دستگاه مربوطه بررسی می کنند و نقشه مغزی رنگی را تهیه می کنند، پس از آن؛ اختلالاتی که در مغز شما وجود دارد را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند. نکته حائز اهمیت اهمیت این است که هر بیماری دستورالعمل های خاص خود را دارد و پزشک معالج طبق نوع بیماری دستگاه را تنظیم می نماید.
 • پس از گذراندن مراحل فوق پرسنل موجود در مرکز لورتا نوروفیدبک واکنش های ایجاد شده از بیمار را در پرونده پزشکی وی به ثبت می رسانند تا نتیجه نهایی را با یکدیگر مورد بررسی و مقایسه قرار دهند.
 • روند درمان به این صورت است که ابتدا یک کلاهک با نوزده حسگر و الکترود را بر روی سر شما قرار می‌دهند تا امواج مغزی به طور کامل ثبت شود. در این لحظه، شما بر روی صندلی خاص خود نشسته اید و در مانیتوری که قسمتی از یک فیلم یا عکس و … را به تصویر کشیده اند، مشاهده می نمایید.
 • این فیلم یا صدا پخش شده، نحوه نمایش و از این قبیل موارد تماماً با نرم افزارهای لورتا نوروفیدبک مرتبط است و بدون آن که شما بدانید از طریق امواج مغزی خود بر نمایش فیلم تاثیر می گذارید.
 • کلیه این عوامل دست به دست هم داده اند تا در صورت پخش فیلم اگر عملکرد ساختاری مغز شما دچار اختلالاتی شود پزشک معالج به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهد و سپس مغز را تقویت نماید تا به سرعت به حالت قبل و نرمال خود بازگردد.
 • این روند درمان موجب می‌شود تا عملکرد مغز به طور کامل شکل بگیرد و تکرار آن منجر شود تا مغز تمام سعی خود را نماید تا به بهترین شکل ممکن عکس العمل نشان دهد.
 • یکی دیگر از کاربردهای بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران این است که به کمک تمرینات مغزی که در طول جلسات درمانی انجام می دهند؛ شدت اختلال، نوع بیماری و دستورالعمل ها ثبت می شوند و با توجه به آن ها کارایی و توانایی مغز اصلاح و در نهایت به حالت طبیعی خود باز می گردد و در پایان پس از گذراندن جلسات درمانی پی در پی به بهبودی کامل خواهید رسید.

نحوه انجام لورتا نوروفیدبک

کاربردهای لورتانوروفیدبک

لورتانوروفیدبک در درمان بسیاری از اختلالات مغزی کاربرد دارد و امروزه جزء نوین ترین و جدید ترین روش های درمانی محسوب می شود و بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران هموراه از این روش درمانی برای انواع اختلالات و مشکلات مرتبط با مغز و اعصاب بهره می برد، برخی از کاربردهای این روش عبارتند از:

 • اختلال نقص توجه و بیش فعالی
 • درمان اختلال پرخوری و درمان مرض چاقی، درمان افسردگی
 • آموزش و درمان مشکلات ذهنی، تست هوش، یکپارچگی حسی، آزمون تخصصی توجه، تمرکز
 • درمان اختلالات خوردن، مشکلات کم اشتهایی، اختلالات پر اشتهایی روانی
 • درمان بی خوابی، درمان اضطراب و درمان اعتیاد، درمان درد مزمن
 • اختلال شناختی، صدمه به سر، سوء مصرف مواد
 • توانبخشی بعد از سکته، اختلال استرس بعد از ضایعه
 • درمان: وسواس، اضطراب، اختلالات شخصیتی، فوبیا، افسردگی، بیش فعالی و پرخاشگری کودکان و…

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی بهترین مرکز لورتانوروفیدبک در تهران می باشید، به سراغ مقاله ما با چنین عنوانی بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا