پزشکان

بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با تجهیزات پزشکی در اختیارتان قرار دهیم. کشور ما ایران، چهارمین رتبه مهندسی دنیا را به خود اختصاص داده است و تولید کننده های تجهیزات پزشکی در کشوران به بیش از یک هزار نفر رسیده اند. از این رو انواع مختلف تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران تولید می گردد و هیچ گونه نیازی به واردات تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی نداریم، مگر در موارد خیلی خاص که توضیحات آن در این مقاله گنجانده نمی شود. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید و اطلاعات کامل تری را راجع به بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران کسب نمایید.

تجهیزات پزشکی

یکی از اساسی ترین عوامل در تشخیص و درمان انواع بیماری ها، تجهیزات پزشکی می باشد که در بیمارستان ها، مراکز درمانی، مطب های پزشکان و یا به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات دارای انواع مختلفی می باشد و دسته بندی های متعددی دارد که طبق نیاز مشتری، بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران، آن را فراهم می نماید.

در برخی مواقع، بیماری فرد با تجویز دارو و جراحی های درمانی صورت نمی پذیرد و نیازمند تجهیزات پزشکی پیشرفته ای می باشد که توسط مهندسین پزشکی تولید شده باشد. همانطور که از نام مهندسی پزشکی مشخص است، ترکیب و گردآوری دو دانش پزشکی و مهندسی موجب شده تا تجهیزات موردنیاز بیماران و پزشکان در بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران ساخته و تولید گردد.

لازم به ذکر است در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید و جویای بهترین شرکت تجهیزات پزشکی می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله ما (بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در تهران) مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تجهیزات پزشکی

خصوصیات بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران

با توجه به این که شرکت تجهیزات پزشکی در ارتقاء سطح سلامت و درمان جامعه نقش بسیار اساسی ایفا می کند، لازم است که در شناسایی و یافتن آن بسیار دقت و توجه نمود. در این مقاله سعی در یاری رساندن به شما عزیزان و ارائه ویژگی ها و خصوصیات بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران را داریم تا با توجه به چارچوب ملاک ها بهترین انتخاب را نمایید. از جمله ویژگی های بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران شرکتی می باشد که از به روز ترین و جدید ترین تجهیزات و محصولات پزشکی و درمانی برخوردار باشد و انواع تجهیزات پزشکی مورد استفاده مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار بیماران و مشتریان خویش قرار دهد.
 • دارا بودن مجوزهای رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی و وزارت بهداشت جزء ملاک های اصلی در انتخاب بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران می باشد.
 • بسیار حائز اهمیت می باشد که بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران دارای مشاورین کاربلد و متخصص باشد تا در صورت نیاز، مشاوره های لازم را به مشتریان عزیز بدهد و در رابطه با محصولات آگاهی کامل داشته باشد تا به سوالات تمامی مراجعین و مشتریان پاسخ دهد.
 • معمولا بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران با بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیاری قرارداد می بندد و این ممکن است حسن محسوب شود، به این صورت، شرکتی بهترین محسوب می شود که با بهترین بیمارستان دولتی در ایران قراردادهایی بسته باشد و تجهیزات آن ها را فراهم سازد.
 • بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران شرکتی می باشد که از تجربه و سابقه بالایی در جهت خدمت رسانی به بیماران و مشتریان برخوردار باشد و هیچ مشتری از خدمت رسانی آن ناراضی نباشد.
 • با توجه به این که شرکت تجهیزات پزشکی رابطه مستقیمی با روند درمان و بیماری دارد، از این رو حتما باید بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران مناسب ترین و بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد و از ارائه محصولات بی کیفیت و به درد نخود خودداری نمیاد.

دسته بندی تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و طبق کاربرد و نوع مصرف آن، دارای انواع متعددی می باشد که در ادامه برخی از این دسته بندی ها را برای شما شرح می دهیم.

از جمله انواع دسته بندی تجهیزات پزشکی عبارتند از:

 • ابزار معاینه: معمولا پزشکان و دندانپزشکان برای تشخیص و شناسایی نوع بیماری، نیازمند تجهیزاتی می باشند که بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران این ابزار را تولید می نمایند و آن را در دسته بندی ابزار معاینه قرار می دهند.
 • وسایل و تجهیزات عمومی: این نوع وسایل برای کاربرد خاصی تولید نشده است و برای مصارف مختلفی در بیمارستان ها، مراکز درمانی، درمانگاه ها و مطب ها استفاده می شود.
 • تجهیزات درمانی: همانطور که از نام این وسایل معلوم است، بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به منظور درمان بیماری ها و ابزار کار پزشکان و دندانپزشکان آن را تولید و در اختیار مراکز درمانی و بهداشتی قرار می دهند.
 • ابزار تشخیص بیماری: از این وسایل و ابزار برای تشخیص بیماری ها استفاده می کنند و در اکثر بیمارستان ها، درمانگاه ها و مطب های شخصی وجود دارد. مانند: سی تی اسکن، شنوایی سنجی و ثبت نوار عصب عضله و …
 • ابزار آزمایشگاهی: تجهیزات و وسایلی می باشد که در تمامی آزمایشگاه ها به منظور ارائه خدمات آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ابزار و وسایل دندانپزشکی: تمامی تجهیزاتی که بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران برای دندانپزشکی و موارد مشابه آن نیاز است را تولید می کنند. همچون: آینه دندانپزشکی، جرم گیر دندان و روکش یونیت و …
 • وسایل زنان و زایمان: وسایلی می باشد که پزشکان مرتبط با زنان و زایمان از آن ها برای تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با زنان و زایمان بهره می جویند. اعم از: سوآپ پنبه ای، ژل اولتراسونیک، اسپاچولا و …
 • تجهیزات اتاق عمل: تجهیزاتی که در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران آن ها را تولید می کند، تجهیزات اتاق عمل می گویند. از جمله: مانیتور، تونیکه، شان ها و الکتروکوتر و …
 • وسایل بخش ها: تجهیزاتی مورد استفاده در بخش های بیمارستان ها در این دسته بندی قرار می گیرد. از قبیل: الکتروکاردیوگرام، آمبوبگ و لوله تراشه و …
 • طبقه بندی نشده ها: تجهیزات و وسایلی که جزء دسته بندی های بالا نباشند و در پزشکی مورد استفاده قرار گیرد، شامل این دسته می باشد. اعم از: کمربند طبی، کفش های ارتوپدی و ارتوز و پروتز صورت و …

دسته بندی تجهیزات پزشکی

موارد مورد استفاده تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله این موارد به شرح زیر می باشد:

 1. تشخیص، پیشگیری، پایش و یا درمان انواع بیماری ها
 2. کنترل بارداری و یا پیشگیری آن
 3. پشتیبانی کننده و یا حمایت کننده علائم حیاتی بدن
 4. ضدعفونی کننده و استریل کننده وسایل و محیط پیرامون پزشکی
 5. جلوگیری از پیشرفت برخی بیماری ها
 6. تعویق انداختن علائم معلولیت و یا کاهش عوارض احتمالی بیماری

کلام آخر

تجهیزات و ملزومات پزشکی تولید شده در بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران کاملا بر اساس اصول ایمنی و طبق استانداردهای پزشکی ایران و اتحادیه اروپایی تولید می شود و همچنین از پروانه ساخت وزارت بهداشت ایران برخوردار می باشند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و در جست و جوی بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم، به مقاله ما مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا