پزشکان

بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با تجهیزات پزشکی در اختیارتان قرار دهیم. کشور ما ایران، چهارمین رتبه مهندسی دنیا را به خود اختصاص داده است و تولید کننده های تجهیزات پزشکی در کشوران به بیش از یک هزار نفر رسیده اند. از این رو انواع مختلف تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران تولید می گردد و هیچ گونه نیازی به واردات تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی نداریم، مگر در موارد خیلی خاص که توضیحات آن در این مقاله گنجانده نمی شود. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید و اطلاعات کامل تری را راجع به بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران کسب نمایید.

تجهیزات پزشکی

یکی از اساسی ترین عوامل در تشخیص و درمان انواع بیماری ها، تجهیزات پزشکی می باشد که در بیمارستان ها، مراکز درمانی، مطب های پزشکان و یا به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات دارای انواع مختلفی می باشد و دسته بندی های متعددی دارد که طبق نیاز مشتری، بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران، آن را فراهم می نماید.

در برخی مواقع، بیماری فرد با تجویز دارو و جراحی های درمانی صورت نمی پذیرد و نیازمند تجهیزات پزشکی پیشرفته ای می باشد که توسط مهندسین پزشکی تولید شده باشد. همانطور که از نام مهندسی پزشکی مشخص است، ترکیب و گردآوری دو دانش پزشکی و مهندسی موجب شده تا تجهیزات موردنیاز بیماران و پزشکان در بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران ساخته و تولید گردد.

لازم به ذکر است در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید و جویای بهترین شرکت تجهیزات پزشکی می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله ما (بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در تهران) مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تجهیزات پزشکی

خصوصیات بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران

با توجه به این که شرکت تجهیزات پزشکی در ارتقاء سطح سلامت و درمان جامعه نقش بسیار اساسی ایفا می کند، لازم است که در شناسایی و یافتن آن بسیار دقت و توجه نمود. در این مقاله سعی در یاری رساندن به شما عزیزان و ارائه ویژگی ها و خصوصیات بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران را داریم تا با توجه به چارچوب ملاک ها بهترین انتخاب را نمایید. از جمله ویژگی های بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران شرکتی می باشد که از به روز ترین و جدید ترین تجهیزات و محصولات پزشکی و درمانی برخوردار باشد و انواع تجهیزات پزشکی مورد استفاده مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار بیماران و مشتریان خویش قرار دهد.
 • دارا بودن مجوزهای رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی و وزارت بهداشت جزء ملاک های اصلی در انتخاب بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران می باشد.
 • بسیار حائز اهمیت می باشد که بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران دارای مشاورین کاربلد و متخصص باشد تا در صورت نیاز، مشاوره های لازم را به مشتریان عزیز بدهد و در رابطه با محصولات آگاهی کامل داشته باشد تا به سوالات تمامی مراجعین و مشتریان پاسخ دهد.
 • معمولا بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران با بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیاری قرارداد می بندد و این ممکن است حسن محسوب شود، به این صورت، شرکتی بهترین محسوب می شود که با بهترین بیمارستان دولتی در ایران قراردادهایی بسته باشد و تجهیزات آن ها را فراهم سازد.
 • بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران شرکتی می باشد که از تجربه و سابقه بالایی در جهت خدمت رسانی به بیماران و مشتریان برخوردار باشد و هیچ مشتری از خدمت رسانی آن ناراضی نباشد.
 • با توجه به این که شرکت تجهیزات پزشکی رابطه مستقیمی با روند درمان و بیماری دارد، از این رو حتما باید بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران مناسب ترین و بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد و از ارائه محصولات بی کیفیت و به درد نخود خودداری نمیاد.

شرکت مهندسی پزشکی طاها

شرکت مهندسی پزشکی طاها

شرکت مهندسی پزشکی طاها طب اذران، یکی از بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران محسوب می شود که بیش از یک دهه در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی فعالیت می کند. این شرکت دارای پرسنل و کارشناسان تجهیزات پزشکی با سابقه و متعهدی می باشد که در راستای اهداف شرکت، نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

شرکت مهندسی پزشکی طاها با هدف یاری رساندن به سلامت جامعه، کلیه تجهیزات و دستگاه های موردنیاز مطب ها، بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی، مراکز درمانی و همچنین وسایل و تجهیزات بیماران واقع در منزل را فراهم می آورد. این شرکت تجهیزات و دستگاه های بیمارستان ها و وسایل خانگی را تعمیر و سرویس دهی می کنند.

شرکت مهندسی پزشکی طاها در زمینه خرید تجهیزات پزشکی و دستگاه ها تمامی اطلاعات لازم را در اختیار مراجعین قرار می دهد و در صورت نیاز مشاوره های لازم را نیز ارائه می دهد.

محصولات شرکت:

 • ارائه انواع تخت های بیمار مکانیکی و الکتریکی با قابلیت تنظیم ارتفاع
 • دستگاه ونتیلاتور
 • اکسیژن ساز
 • لیوان اکسیژن ساز (مرطوب کننده)
 • سی پپ به صورت فروشی و یا اجاره

آدرس شرکت: ایران، تبریز، پاستور جدید، مقصودیه، به سمت هفده شهریور، ساختمان پاستور، طبقه دوم، واحد یک

شماره تماس: 04135578073 – 09148276771

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران از سال 1378 فعالیت گسترده خود را در جهت طراحی و تولید انواع تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی پیشرفته آغاز نموده است. این صنعت در راستای طراحی و تولید محصولات جدید و به روز دنیا بسیار تلاش می کند تا در خدمت رسانی و بهترین بودن، در رتبه اول قرار گیرد. صنعت تجهیزات پزشکی صاایران تحقیق و پژوهش های بسیاری را در راستای تولید سیستم های با تکنولوژی پیشرفته به انجام می رساند و همواره در تلاش است تا به روز ترین تجهیزات را طراحی و تولید نماید. این شرکت به منظور جلب رضایت مشتریان خویش، سیستم های مدیریت کیفیت را پیاده سازی کرده است.

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران علاوه بر تامین نیازمندی های مراکز درمانی داخل کشور، به سایر کشورها نیز صادر می کند و از این رو تمامی محققان و دانش پژوهان این صنعت سعی در ارتقاء محصولات، دانش خود و شرکت خویش بر می آیند و تمامی این عوامل دست به دست هم داده اند تا شرکت صاایران یکی از بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به حساب آید.

محصولات شرکت:

 • تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
 • میکروسکوپ های بیولوژیکی پیشرفته
 • مانیتورینگ امواج مغزی، مانیتور علائم حیاتی قلب
 • تله مانیتورینگ، تله مدیسین
 • ساکشن پزشکی

آدرس شرکت: ایران، اصفهان، خیابان کاوه، مابین خیابان مخابرات و جابر انصاری، جنب بانک ملی، صنعت تجهیزات پزشکی صاایران

شماره تماس: 03134520330 – 09137009708

شرکت پزشکی پویا

شرکت پزشکی پویا

شرکت پزشکی پویا دارای سابقه ای چندین ساله در جهت تولید تجهیزات و لوازم مصرفی پزشکی، واردات محصولات و حضور فعال در نمایشگاه تجهیزات پزشکی اعم از: توانبخشی، کاردرمانی و فیزیوتراپی می باشد. این شرکت با هدف ارتقاء کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان تاسیس شده است. شرکت پزشکی پویا از جمله بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به شمار می رود که با تلفیق دادن دانش، تجربه و مدیریت، تخصص و مهارت محققین خویش همگی دست به دست هم داده اند تا محصولات و تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه در اختیار مراکز درمانی و مطب ها و سایر افراد قرار گیرد.

محصولات شرکت:

 • الکترود فلزی و الکترود رابر، پد فیزیوتراپی
 • پک بهداشتی بیمار، حوله مخصوص بیمار
 • ملحفه بیمار، کیسه ها و حوله های پک
 • ژل التراسونیک، دستگاه ضدعفونی پدالی، پارافین
 • کیت آزمایشگاهی و کیت استخراج
 • کیسه آبگرم، دستکش و ماسک سه لایه پزشکی
 • کیسه شنی، دستکش همی پلژی
 • اکسیژن سنج و تب سنج، پنس هات پک

آدرس شرکت: ایران، تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع طالقانی، برج پاستور، طبقه دوم، واحد غربی، شرکت پزشکی پویا

شماره تماس: 04135549231

شرکت بنیان طب جراح

شرکت بنیان طب جراح

شرکت بنیان طب جراح از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه ارائه انواع تجهیزات پزشکی و درمانی آغاز نموده است و از بیماران مبتلا به مشکلات ریه حمایت همه جانبه ای از قبیل: ارائه مشاوره، پشتیبانی 24 ساعته و آموزش های لازم را ارائه می دهد. شرکت بنیان طب جراح با همکاری تیم فعال و پویای خویش، دستگاه های به روز و نوینی را در اختیار بیماران ریوی قرار می دهند و در شمال غرب نمایندگی های انحصاری بسیاری از شرکت های معتبر را از آن خود کرده اند. از مزایای دیگر این شرکت می توان به برگزاری سمینار و جلسات آموزشی کاملا تخصصی با کادر درمان و آموزشی استان اشاره نمود.

شرکت بنیان طب جراح یکی از بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران محسوب می شود که در جهت تکامل سازی درمان های پزشکی و همچنین به روز رسانی اطلاعات و دانش خویش گام هایی را بر می دارد. لازم به ذکر است که این شرکت در راستای توسعه محصولات و شرکت خویش نیز تلاش هایی می نماید و در استان های مجاور اعم از آذربایجان غربی و اردبیل شعبه هایی را افتتاح نموده است.

محصولات شرکت:

 • دستگاه های کمک تنفسی ریه
 • دستگاه اکسیژن ساز ایرانی و خارجی
 • دستگاه بای پپ، پالس اکسی متر، دستگاه ونتیلاتور
 • دستگاه سی پپ
 • تجهیزات کمک تنفسی از قبیل: ماسک، لوله خرطومی، پورت سه راهی اکسیژن

آدرس شرکت: ایران، تبریز، خیابان امام خمینی، نبش پاساژ سبلان، کوی شهید علیپور، پلاک 36، طبقه چهارم، زنگ چهار، شرکت بنیان طب جراح

شماره تماس: 04133379934 – 09143137771

شرکت تجهیزات پزشکی پارس

شرکت تجهیزات پزشکی پارس

شرکت تجهیزات پزشکی پارس از جمله بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به حساب می آید که بعد از انقلاب اسلامی آغاز به فعالیت نمود و برای رسیدن به اهداف خویش، از مدیران و مهندسان متعهد و حرفه ای بسیاری بهره جست. این شرکت دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. سابقه شرکت تجهیزات پزشکی پارس به خیلی سال ها باز می گردد و در دوران جنگ تحمیلی نیز، این شرکت فعالیت های وسیعی در راستای تامین سیستم های اتاق عمل در جبهه ها، سیستم های پزشکی و مخزن تصویربرداری های پرتابل انجام می داد.

شرکت تجهیزات پزشکی پارس از خدمات پس از فروش و پشتیبانی هم برخوردار می باشد و از این رو این شرکت جزء برترین ها در خدمت رسانی و ارائه خدمات و تجهیزات موردنیاز مراکز درمانی و بهداشتی می باشد. شرکت تجهیزات پزشکی پارس یکی از اولین شرکت های واردکننده و سرویس دهنده سیستم های سی تی اسکن است که در حدود 340 سیستم سی تی اسکن توشیبا را وارد ایران نموده است.

نکته قابل توجه در رابطه با شرکت تجهیزات پزشکی پارس این است که این شرکت، از سال های خیلی دور و پس از تحریم های اقتصادی با کمپانی توشیبا و موسسات مالی داخلی و خارجی به فعالیت هایی می پرداخته و تا به امروز در جهت جلب رضایت مشتریان خود از هیچ تلاشی دریغ نمی نماید.

محصولات شرکت:

 • فناوری بهداشت و درمان، سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی
 • روماتولوژی و آنژیوگرافی، حوزه های پزشکی ارتوپدی
 • سی تی اسکن و رادیولوژی
 • آنکولوژی اورژانس و مراقبت های ویژه آنژیوگرافی
 • خدمات مشترک زنان و زایمان کاردیولوژی
 • تصویربرداری پیشرفته پزشکی، ورزشی، گوارش، رادیوگرافی و فلوروسکوپی

آدرس مطب: ایران، تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان خالد استانبولی، خیابان وزرا، ساختمان 33، پلاک 23

شماره تماس: 02143086

شرکت دیاطب

شرکت دیاطب

شرکت تجهیزات پزشکی دیاطب از جمله بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به حساب می آید که با هدف خدمت رسانی به بیماران و ارتقاء سطح سلامت جامعه ایجاد شده است. این شرکت جزء بزرگترین مراکز پخش و فروش کالاهای پزشکی – ورزشی و ملزومات مصرفی بیمارستانی کشور محسوب می شود و در شهرهای مختلف ایران، بیش از 50 نماینده فعال را به منظور خدمت رسانی و رفع نیازهای بیماران ایجاد کرده است.شرکت تجهیزات پزشکی دیاطب برای یاری رساندن به بیماران دیابتی، بانک دیالیز البرز را راه اندازی نموده است تا این قشر از جامعه مشکلی در یافتن تجهیزات درمانی خویش نداشته باشند، این خدمات کاملا رایگان می باشد و به صورت غیرانتفاعی صورت می پذیرد.
از مزایای دیگر این شرکت می توان به فراهم کردن امکان خرید اینترنتی و دسترسی آسان به فروشگاه های کالای پزشکی اشاره نمود. شرکت دیاطب به منظور کمک رسانی و ارتقاء سطح درمانی، خدمات و تجهیزات متعددی را در اختیار عموم مردم قرار می دهد که شامل: ارائه کیف انسولین، ابزار ارتوپدی، انواع دستگاه های تست قند خون، ابزار جراحی و سایر ملزومات مصرفی از قبیل: مواد غذایی رژیمی و بدون قند در کنار ده ها کتاب و مقالات آموزشی در رابطه با بیماری دیابت، عرضه می گردد.
محصولات شرکت:
 • ارائه انواع لنزهای چشمی بلا، دسیو، سولکو، عرضه مواد غذایی رژیمی مانند: روغن، خشکبار و …
 • انواع محصولات زیبایی، سلامتی و مراقبتی اعم از: دستگاه وکیوم سینه، ماساژور، آینه، ترازو، دستگاه مو زدایی، ابزار ورزشی
 • ارائه انواع فشار سنج مچی، بازویی، رومیزی، تب سنج پیشانی، زبانی
 • تجهیزات ارتوپدی از جمله: ابزار ارتوپدی، کفی طبی لانگزین، جوراب واریس
 • انواع تجهیزات دیابت از قبیل: جوراب دیابتی، دستگاه و نوار تست قند خون، کیف انسولین و سرنگ
 • انواع تجهیزات سالمندان و ابزارآلات توانمندی همانند: عصا، توالت فرنگی، پوشینه، رولیتور ارگونومیک
 • ارائه انواع تجهیزات پزشکی اعم از: ابزار پزشکی، تخت و ملزومات، ابزار جراحی، اکسیژن ساز

آدرس شرکت: ایران، کرج، بلوار طالقانی جنوبی، خیابان جمال پور، پلاک 134

شماره تماس: 02632216060

شرکت سینا طب

شرکت سینا طب

شرکت سینا طب با هدف گسترده سازی محصولات تولیدی خویش و تامین کلیه نیازهای بیماران داخل و خارج کشور، در سال 1381 تاسیس شده است. این شرکت توسط فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و هم چنین دانشگاه علوم پزشکی مشهد راه اندازی گردید. شرکت سینا طب بر این عقیده است که تکنولوژی تولید تجهیزات پزشکی باید کاملا توسط متخصصین داخلی بومی سازی شود و سپس برای ارتقاء سطح خود و کشور خویش، صادراتی هم انجام شود و بر اساس این عقیده شرکت سینا طب علاوه بر شهر تهران، در بخش های شرق و غرب نیز کارخانه هایی را تحت احداث قرار داده است.

شرکت سینا طب را به این جهت بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران می دانیم، چون در کوتاهترین زمان ممکن محصول خریداری شده را تحویل می دهد، در جهت جلب رضایت مشتریان خویش از هیچ تلاشی دریغ نمی نماید، خرید مستقیم از وارد کننده صورت می گیرد، ادامه فعالیت با تمامی مشتریان قدیمی، دارا بودن تجربه و سابقه بسیار بالا در حیطه فعالیتی خویش، مشاوره در خصوص خریداری هر نوع تجهیزات پزشکی و ارائه قیمت های رقابتی و هم چنین ارائه بالاترین کیفیت همراه با بهترین متریال می باشد.

محصولات شرکت:

 • دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه فتوتراپی نوزاد
 • تخت شیمی درمانی، نورومانیتورینگ
 • اتاق کشت بافت، دستگاه آندوسکوپی کپسولی
 • انواع محصولات ضدعفونی کننده، دستگاه همودیالیز
 • دستگاه ماموگرافی و دستگاه سونوگرافی، یخچال بانک خون
 • دستگاه ام آر آی و دستگاه رادیوگرافی، ساکشن دندانپزشکی
 • دستگاه سی تی اسکن و اکوکاردیوگرافی

آدرس شرکت: ایران، تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از سه راه جمهوری، کوچه سخنور، ساختمان شماره 117، طبقه پنجم

شماره تماس: 02166709528 – 02166706377

دسته بندی تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و طبق کاربرد و نوع مصرف آن، دارای انواع متعددی می باشد که در ادامه برخی از این دسته بندی ها را برای شما شرح می دهیم.

از جمله انواع دسته بندی تجهیزات پزشکی عبارتند از:

 • ابزار معاینه: معمولا پزشکان و دندانپزشکان برای تشخیص و شناسایی نوع بیماری، نیازمند تجهیزاتی می باشند که بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران این ابزار را تولید می نمایند و آن را در دسته بندی ابزار معاینه قرار می دهند.
 • وسایل و تجهیزات عمومی: این نوع وسایل برای کاربرد خاصی تولید نشده است و برای مصارف مختلفی در بیمارستان ها، مراکز درمانی، درمانگاه ها و مطب ها استفاده می شود.
 • تجهیزات درمانی: همانطور که از نام این وسایل معلوم است، بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران به منظور درمان بیماری ها و ابزار کار پزشکان و دندانپزشکان آن را تولید و در اختیار مراکز درمانی و بهداشتی قرار می دهند.
 • ابزار تشخیص بیماری: از این وسایل و ابزار برای تشخیص بیماری ها استفاده می کنند و در اکثر بیمارستان ها، درمانگاه ها و مطب های شخصی وجود دارد. مانند: سی تی اسکن، شنوایی سنجی و ثبت نوار عصب عضله و …
 • ابزار آزمایشگاهی: تجهیزات و وسایلی می باشد که در تمامی آزمایشگاه ها به منظور ارائه خدمات آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ابزار و وسایل دندانپزشکی: تمامی تجهیزاتی که بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران برای دندانپزشکی و موارد مشابه آن نیاز است را تولید می کنند. همچون: آینه دندانپزشکی، جرم گیر دندان و روکش یونیت و …
 • وسایل زنان و زایمان: وسایلی می باشد که پزشکان مرتبط با زنان و زایمان از آن ها برای تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با زنان و زایمان بهره می جویند. اعم از: سوآپ پنبه ای، ژل اولتراسونیک، اسپاچولا و …
 • تجهیزات اتاق عمل: تجهیزاتی که در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران آن ها را تولید می کند، تجهیزات اتاق عمل می گویند. از جمله: مانیتور، تونیکه، شان ها و الکتروکوتر و …
 • وسایل بخش ها: تجهیزاتی مورد استفاده در بخش های بیمارستان ها در این دسته بندی قرار می گیرد. از قبیل: الکتروکاردیوگرام، آمبوبگ و لوله تراشه و …
 • طبقه بندی نشده ها: تجهیزات و وسایلی که جزء دسته بندی های بالا نباشند و در پزشکی مورد استفاده قرار گیرد، شامل این دسته می باشد. اعم از: کمربند طبی، کفش های ارتوپدی و ارتوز و پروتز صورت و …

دسته بندی تجهیزات پزشکی

موارد مورد استفاده تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله این موارد به شرح زیر می باشد:

 1. تشخیص، پیشگیری، پایش و یا درمان انواع بیماری ها
 2. کنترل بارداری و یا پیشگیری آن
 3. پشتیبانی کننده و یا حمایت کننده علائم حیاتی بدن
 4. ضدعفونی کننده و استریل کننده وسایل و محیط پیرامون پزشکی
 5. جلوگیری از پیشرفت برخی بیماری ها
 6. تعویق انداختن علائم معلولیت و یا کاهش عوارض احتمالی بیماری

کلام آخر

تجهیزات و ملزومات پزشکی تولید شده در بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران کاملا بر اساس اصول ایمنی و طبق استانداردهای پزشکی ایران و اتحادیه اروپایی تولید می شود و همچنین از پروانه ساخت وزارت بهداشت ایران برخوردار می باشند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و در جست و جوی بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم، به مقاله ما مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا