پزشکان

بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با توریسم درمانی و گردشگری سلامت در اختیارتان قرار دهیم. امروزه شرکت های متعددی به منظور رشد صنعت توریسم درمانی یا گردشگری سلامت، خدمات درمانی، تندرستی و پزشکی مختلفی را ارائه می دهند و در جهت ارتقاء سطح فعالیت های خویش تمام تلاش خود را به کار می گیرند. قدمت توریسم درمانی به زمان های بسیار طولانی بر می گردد و در صورتی که افراد قادر به درمان بیماری ها و یا حتی اعمال زیبایی در محل سکونت خود نباشند به کمک بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران بهترین پزشکان را با بالاترین سابقه و ارائه خدمات مفید شناسایی و در نهایت نزد ایشان سفر می کنند و به این طریق از خدمات درمانی و زیبایی بهره مند می شوند.

توریسم درمانی و مزایای آن

افراد بسیاری وجود دارند که به منظور دستیابی خدمات زیبایی، درمانی و از این قبیل موارد به کشورهای دیگر سفر می کنند و به این طریق به اهداف درمانی و زیبایی خویش دست می یابند. شرکت توریسم درمانی یا گردشگری سلامت به این دلیل ایجاد شده تا کلیه نیازهای چنین افرادی را برطرف سازد.

کشورهایی می توانند جزء صنعت توریسم درمانی قرار گیرند که امکانات لازم پزشکی اعم از: برخورداری از پزشکان متخصص و فوق تخصص، دارا بودن بیمارستان های مجهز به تجهیزات پزشکی و تراز اول، به کارگیری از نوین ترین و به روز ترین روش های روز دنیا برای انجام اعمال زیبایی و درمانی و برخورداری از جدیدترین تجهیزات و دستگاه های پزشکی و زیبایی باشد.

از مزایای بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران می توان به رشد بهداشت جهانی، توسعه اقتصادی، واردات ارز و ایجاد درآمد کشوری، تبادل دانش و تجربه افراد متخصص و کاربلد، مشارکت در عوامل اجتماعی، افزایش فرصت اشتغال در زمینه های بهداشتی و درمانی و همچنین دسترسی بیشتر به جدیدترین فناوری های پزشکی و بسیاری مزایای از این قبیل می باشند.

توریسم درمانی و مزایای آن

انتخاب بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران

با توجه به مزایای بسیار زیادی که در رابطه با بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران اشاره نمودیم، باید گفت که این صنعت در راستای فراگیر شدن خدمات بهداشت و درمان بسیار کوشا می باشد و کمترین هزینه را برای گردشگران خارجی به ارمغان می آورد.

بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران شرکتی می باشد که در جهت ارتقاء جاذبه های گردشگری نیز بسیار موثر عمل می کند و گردشگران سلامت را در صورت امکان به جاذبه ها و مکان های گردشگری می برد و از این طریق نیز خدمت رسانی می نماید. در این شرکت ها مترجمان بسیار با سابقه و متعهدی به منظور برقرار سازی ارتباط بهتر با گردشگران خارجی فعالیت می کنند و به این صورت بیماران را تا پایان سفر و درمان بیماری شان همراهی می نمایند.

معمولا بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران برای دستیابی به اهداف خویش باید مجوزهای متعددی را از سازمان های مختلفی همچون: سازمان وزارت بهداشت، سازمان گردشگری و سازمان میراث فرهنگی و … دریافت نماید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورد.

در ادامه این مقاله، لیستی از بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران را تهیه کرده ایم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که در جست و جوی بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله ما مراجعه نمایید.

شرکت اسماء سیر پرواز

شرکت اسماء سیر پرواز

شرکت اسماء سیر پرواز یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران محسوب می شود که ابتدا در سال 1388 مجوز بند الف را از سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران (ICAO) دریافت نمود و شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسماء سیر پرواز را به ثبت رساند. این شرکت پس از تلاش های بسیار مجوز بند ب را از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری صنایع دستی (ICHTO) اخذ نمود و  پس از آن مجوز بین المللی مجمع جهانی حمل و نقل هوایی را نیز دریافت کرد.

شرکت اسماء سیر پرواز پس از گذراندن مراحل پیشرفت و اخذ مجوز های مختلف توانست مجوزهای لازم را دریافت نماید و شرکت تسهیل گر خدمات گردشگری سلامت را ایجاد نماید. نکته حائز اهمیت در رابطه با این شرکت این است که  به مرور توانست فعالیت های خود را تخصصی تر نماید و به عنوان اسماء گروپ (AsmaGroup) در سه فیلد توریسم درمانی یا مدیکال توریسم، توریسم علمی یا اعزام اساتید و متخصصین به رخداد های علمی، برگزاری و مشارکت در برگزاری کنگره ها و مجامع بین المللی و ملی کارگاه های آموزشی ملی و بین المللی و…، توریسم گردشگری یا سفرهای تفریحی و تعطیلات گسترده و وسیع گردد.

شرکت اسماء سیر پرواز پس از گذشت دو سال از فعالیت خویش یعنی از اواخر سال 1390 در راستای فعالیت مدیکال توریسم و توریسم درمانی فعالیت های بسیاری نمود. این شرکت به منظور دستیابی به اهداف خویش در کشورهای مختلفی اعم از: ترکیه، تایلند، روسیه، امارات متحده و هندوستان پس از بازدید هایی، قرارداد همکاری در زمینه توریسم درمانی یا مدیکال توریسم بستند و نمایندگی آنجا را دریافت نمودند.

 آدرس: ایران، تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از تقاطع بهار شیراز، پلاک419، طبقه سوم، واحد ده، شرکت اسماء سیر پرواز

شماره تماس: 02177515013 – 02177515093

بیمارستان خصوصی مهر اهواز

بیمارستان خصوصی مهر اهواز

بیمارستان خصوصی مهر اهواز در سال 1377 در پنج طبقه با ظرفیت 96 تخت تاسیس گردید. این بیمارستان دارای 28 بخش درمانی و تشخیصی می باشد که به صورت کاملا شبانه روزی خدمت رسانی می نماید. بیمارستان خصوصی مهر به سبب این که تمامی فعالیت های خود را تحت نظر وزارت بهداشت و درمان به انجام رسانده و گواهینامه های متعدد بسیاری را نیز کسب نموده است، از این رو صلاحیت پذیرش بیماران خارجی و همچنین گواهینامه بیمارستان دوستدار مادر و کودک را از آن خود کرده است.

بیمارستان خصوصی مهر با گذشت زمان و پیشرفت خویش توانست در امکانات بیمارستان و خدمات قابل ارائه آن بیافزاید، به طوری که  در حال حاضر دارای 206 تخت و 28 بخش درمانی پاراکلینیک و تشخیصی می باشد که بخش های درمانی بیمارستان مهر شامل: بخش های آی سی یو، اتاق عمل جنرال و قلب، جراحی، CCU قلب، داخلی، زایشگاه، ان آی سیو (NICU) و ICU می باشد. بخش های پاراکلینیک بیمارستان خصوصی مهر نیز شامل بخش های سونوگرافی، آندوسکوپی، سی تی اسکن، کولونوسکوپی، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، ماموگرافی و آزمایشگاه می باشد.

بیمارستان خصوصی مهر اهواز به صورت سالانه موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2015  می باشد و بر همین اساس بیمارستان خصوصی مهر اهواز را می توان یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران به شمار آورد که از نظر وزارت بهداشت کشور و سایر مسئولین و همچنین مدیریت کیفیت iso انگلستان بهترین می باشد.

آدرس: ایران، خوزستان، اهواز، کیانپارس، خیابان کوثر، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر اهواز

شماره تماس: 06133339480

شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول

شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول

شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول با هدف خدمت رسانی در رابطه با مسافرت های هوایی و جهانگردی، توریسم درمانی و …  ایجاد شده است. بنیانگذار شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول، امیرحسین جعفری خالق می باشد که از سال 1378  تاکنون در حوزه گردشگری و تورگردانی تخصص و مهارت های لازم را کسب نموده است.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای و متعهد تمام تلاش خود را در جهت گردشگری درمانی یا توریسم درمانی به بیماران خارجی عرضه می دارد. تیم 80 نفره شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول دست به دست هم داده اند تا به صورت همه جانبه خدمات توریسم درمانی را در اختیار بیماران عزیز قرار دهند.

شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول فعالیت های متعددی را در جهت جلب رضایت بیماران و مشتریان خویش انجام می دهند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: در بسترسازی مناسب به منظور ارائه کلیه خدمات درمانی به مراجعین، خدمات آنلاین مترجم، ترانسفر فرودگاهی، رزرو هتل و بلیط، رزرو مراکز درمانی، معرفی پزشکان ماهر ایران، معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در همه زمینه های گردشگری و گردشگری سلامت مشتریان داخلی و خارجی، بستر سازی مناسب جهت ارتقاء خدمات گردشگری و زیبایی به مراجعه کنندگان، معرفی مراکز درمانی تخصصی ایران به سایر کشورها و ارتقاء جایگاه ایران در حوزه گردشگری سلامت با تکیه بر ارائه خدمات مناسب مسابقات استانداردهای بین المللی می باشد.

 آدرس: ایران، تهران، پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، مابین نارنجستان چهارم و رز، مجتمع آرتمیس فرمانیه، طبقه هفتم، واحد پنج و شش، شرکت توریسم درمانی علاءالدین تراول

شماره تماس: 02174495

شرکت بین المللی سلامت آترینا

شرکت بین المللی سلامت آترینا

شرکت بین المللی و توریسم درمانی آترینا از جمله بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران به حساب می آید که به صورت گسترده فعالیت خود را در جهت ارائه خدمات زیبایی، درمان و دارو، بهداشت تخصصی، محصولات مرتبط با سلامت، بهداشت عمومی و بهداشت محیط و … در سال 1393 آغاز کرده است. این شرکت با شعار بهترین بودن و دارا بودن جدیدترین امکانات و تجهیزات در راستای جلب رضایت عموم بیماران و مراجعین گام هایی بر می دارد.

شرکت بین المللی سلامت آترینا فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده است که از جمله این فعالیت ها شامل: ارائه و انتشار مقالات و کتب های بسیار مختلف در زمینه آموزش های عمومی، نیمه تخصصی، تخصصی و فوق تخصصی درمانی، تندرستی و زیبایی، تحقیق، بررسی و پژوهش های بسیار در سطح بین المللی، برگزاری سمینار و دوره های کوتاه مدت بسیار در جهت سلامت و گردشگری سلامت و … می باشد.

شرکت بین المللی و توریسم درمانی آترینا در راستای جذب، پذیرش و جلب رضایت بیماران خارجی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و همچنین ترانزیت مدیکال توریسم یعنی انتقال دادن بیمار خارجی به کشوری دیگر را نیز برعهده دارد.

خدمات:

 • دندانپزشکی
 • چکاپ کامل بدن
 • انجام جراحی های زیبایی
 • خدمات مربوط به چشم پزشکی و نیز جراحی های چشم
 • جراحی عمومی و جراحی های ترمیمی
 • درمان و یا جراحی های مرتبط با مغز و اعصاب
 • تغییر جنسیت
 • درمان انواع سرطان ها با بهره گیری از پزشکان و روش های روز دنیا
 • روانشناسی و روانپزشکی
 • تغذیه و تندرستی
 • کاشت مو و کاشت ابرو با جدیدترین متد روز دنیا
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با زنان و ناباروری
 • آزمایشگاه تصویربرداری و نیز سونوگرافی
 • گوارش، ریه و توراکس
 • تشخیص و درمان اورولوژی و کلیه
 • تمامی خدمات مرتبط با قلب و عروق
 • گوش و حلق و بینی

آدرس: ایران، تهران، خیابان نیاوران، ضلع جنوبی پارک، مجتمع تجاری اداری اطلس مال، طبقه A3، واحد A3-03

شماره تماس: 02191090037

شرکت گردشگری رادینا سلامت

شرکت گردشگری رادینا سلامت

شرکت گردشگری و توریسم درمانی رادینا سلامت، اولین کارگزار تخصصی در زمینه خدمات گردشگری سلامت و درمان می باشد. این شرکت جزء شرکت های نمونه در عرصه گردشگری سلامت می باشد که خدمات گردشگری و درمانی متعددی را ارائه می دهد.

شرکت گردشگری و توریسم درمانی رادینا سلامت خدمات گردشگری بسیار متعددی را در اختیار عموم مردم قرار می دهد که از جمله این خدمات عبارتند از: صدور ویزا و تمدید آن در صورت نیاز و تایید وزارت امور خارجه، رزرو هتل و مراکز اقامتی، هماهنگی با مجهزترین بیمارستان ها، مراکز درمانی و بهترین پزشکان، برگزاری تورهای تندرستی جهت چک آپ و پیشگیری از بروز بیماری ها برای برگزاری تورهای گردشگری برای همراهان بیمار، بررسی مدارک بالینی و اوراق تشخیصی بیمار قبل از سفر به صورت رایگان و از طریق فضای مجازی، وجود همراه و مترجم از فرودگاه تا بیمارستان و یا محل اقامت و حضور در طول درمان به منظور پیگیری امور مربوطه، صدور بلیت، ارائه خدمات درمانی در زمینه‌های پزشکی با بالاترین کیفیت و صدور بیمه نامه های مسافرتی می باشد.

با تمام این تفاسیر شرکت گردشگری و توریسم درمانی رادینا سلامت را می توان از جمله بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران به شمار آورد که خدمات درمانی مختلفی را برای جلب رضایت بیماران داخلی و خارجی ارائه می دهد و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • دندانپزشکی
 • انجام جراحی های زیبایی و لاغری
 • خدمات مربوط به چشم پزشکی و جراحی های چشم
 • جراحی عمومی و جراحی های ترمیمی
 • درمان و یا جراحی های مرتبط با مغز و اعصاب
 • تغییر جنسیت
 • درمان انواع سرطان ها با بهره گیری از پزشکان فوق تخصص و ماهر
 • کاشت مو و کاشت ابرو با جدیدترین متد روز دنیا
 • زنان و ناباروری
 • گوارش، ریه و توراکس
 • اورولوژی و کلیه
 • تمامی خدمات مرتبط با قلب و عروق
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با ستون فقرات و استخوان ها

آدرس: ایران، یزد، بلوار شهید صدوقی، پل نواب، نبش کوچه نهم سردار، پلاک 50

شماره تماس: 093537283090

شرکت بهراد سلامت توس آسایش

شرکت بهراد سلامت توس آسایش

شرکت بهراد سلامت توس آسایش یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران به حساب می آید که از مجوز گردشگری سلامت در حیطه پزشکی و گردشگری برخوردار می باشد و این مجوز ها را از دانشگاه علوم ‌پزشکی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان نظام پزشکی و وزارت امور خارجه دریافت نموده است.

از جمله خدمات گردشگری شرکت بهراد سلامت توس آسایش شامل: رزرو هتل های سراسر ایران و جهان و برگزاری تورهای داخلی و خارجی با خدمات کامل سفر شامل ویزا، هتل، پرواز، گشت راهنما و ترانسفر فرودگاهی، ارائه مشاوره های تخصصی و درمانی برای بیماران خارجی پیش از سفر، صدور بلیط قطارهای داخلی، صدور بلیط ایرلاین های داخلی و انجام امور پرستاری لازم برای بیمار در هتل و محل اقامت می باشد.

شرکت بهراد سلامت توس آسایش در سطح بین‌المللی یکی از پیشگامان عرصه توریسم درمانی می باشد و بر اساس استانداردهای روز دنیا از متخصصین و مشاورین متعهد و با تجربه ای در جهت ارائه خدمات درمانی و پزشکی بهره می جوید.

خدمات:

 • کاشت مو و رفع ریزش مو
 • چشمه های آب گرم و طب سنتی
 • کاشت دندان یا ایمپلنت و ارتودنسی
 • جراحی تناسب اندام و کاهش وزن
 • ارائه خدمات چشم پزشکی و دندانپزشکی
 • ماساژ درمانی و تورهای فصلی
 • انجام انواع جراحی های زیبایی
 • جراحی درمانی و زیبایی بینی
 • درمان بیماری های مرتبط با زنان و درمان ناباروری مردان و زنان
 • انجام جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: ایران، مشهد، احمدآباد، ملاصدرا سه (طالقانی چهار)، مجتمع بهراد

شماره تماس: 09150882952

توریسم سلامت بیمارستان مریم

توریسم سلامت بیمارستان مریم

بیمارستان مریم در سال 1393 به منظور خدمت رسانی و ارائه خدمات درمانی و پزشکی ایجاد شده است. این بیمارستان به منظور پذیرش بیماران خارجی از امکانات و تجهیزات بسیار ویژه ای برخوردار می باشد که از جمله این موارد شامل: دارا بودن اتاق مجزا (VIP)، بهره‌مندی از برترین تجهیزات و نوین ترین دستگاه ها، برخورداری از پرسنل و کادر درمان متخصص و متعهد و در کنار آن رعایت نمودن کلیه موارد بهداشتی می باشد.

توریسم سلامت بیمارستان مریم کلیه استانداردهای جهانی را رعایت می نماید و و تاکنون در جهت ارائه خدمات زیبایی، درمانی و مراقبتی بیماران خارجی اعم از: بیماران کشورهای حوزه خلیج فارس، افغانستان، تاجیکستان، عراق، پاکستان، و ترکیه می باشد. از مزایای توریسم سلامت بیمارستان مریم می توان به رزرو هتل و تعیین محل اقامت برای بیمار و همراهان در بهترین هتل ها، نزدیکی به پایتخت ایران، دسترسی به فرودگاه بین‌ المللی امام خمینی و امکان انتقال تا فرودگاه و مکان‌ های دیدنی، اختصاص اتاق جداگانه در بخش زنان بیمارستان مریم (VIP) با امکانات رفاهی، درمانی و خدماتی کامل و برخورداری از ظرفیت های گردشگری طبیعی و باستانی و امکان گردش شهری برای بیماران و همراهانشان اشاره نمود.

توریسم سلامت بیمارستان مریم یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران محسوب می شود که در زمینه انجام جراحی های درمانی و نادر، درمان ناهنجاری های مادرزادی نوزادان و اطفال بسیار متبحر می باشد و خدمات بسیار زیادی را ارائه می دهد که از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات:

 • برخورداری از گروه و واحد بیماران بین‌ الملل
 • پذیرش بیماران خارجی و همراهان آن ها
 • ارائه ی کتابچه، بروشور، وب‌ سایت به زبان های انگلیسی و عربی
 • برخورداری از سرویس رایگان از فرودگاه تا بیمارستان و بلعکس
 • وجود مترجم، پزشک و پرستار مسلط به زبان های انگلیسی و عربی جهت ارتباط با بیمار
 • همراهی کارشناس IPD از لحظه جذب و پذیرش تا زمان ترخیص
 • بهره مندی از جدیدترین تجهیزات و امکانات پزشکی
 • تحویل مدارک پزشکی دو زبانه در صورت درخواست بیمار
 • امکان پاسخ دهی آنلاین و پاسخگویی به بیمار پس از ترخیص

آدرس: ایران، کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

شماره تماس: 02633509323 – 02633502347

اقدامات پیش از توریسم درمانی

بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران به منظور نتیجه بخشی بهتر و مطلوب تر مراحل درمانی، اقداماتی را شرح می دهد که از جمله این اقدامات عبارتند از:

 • بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران به شما توصیه می کند تا چهار الی شش هفته پیش از سفر درمانی با یک پزشک متخصص در زمینه درمانی خویش مشاوره های لازم را انجام دهید.
 • پس از سپری کردن مرحله فوق، به شما توصیه می شود تا با بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران در رابطه با ارائه خدمات درمانی و پزشکی کشور مقصد، مراقبت های قبل و بعد از عمل و سایر خدمات ارائه دهنده آن ها کاملا صحبت نمایید و پیش از سفر نمودن پاسخ کلیه سوالات خویش را دریابید.
 • از کافی بودن داروها در حین سفر اطمینان حاصل نمایید و پیش از سفر تمامی وسایل موردنیاز خود را تهیه کنید.
 • بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران قبل از سفر از شما می خواهد تا واکسن های ایمن سازی اعم از: واکسن هپاتیت B را تزریق نمایید و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری به عمل آورید.
 • تمامی مدارک پزشکی، سوابق درمانی و پرونده های پزشکی خود را باید در اختیار داشته باشید تا در صورتی که پس از بازگشت از سفر دچار عارضه هایی شدید، سریعا نزد پزشک دلخواه و یا بهترین دکتر داخلی در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید.

اقدامات پیش از توریسم درمانی

کلام آخر

توریسم درمانی بخشی از گردشگری سلامت محسوب می شود که برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی، زیبایی و … به کشوری با امکانات پزشکی پیشرفته تر با امکانات بهتر سفر می نمایند. نکته حائز اهمیت در رابطه با توریسم درمانی این است که علاوه بر رشد و توسعه پزشکی، در زمینه اقتصاد کشور نیز بسیار تاثیر گذار می باشد و موجب سود رسانی کشور می گردد. در صورت تمایل می توانید با مطالعه مقاله بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج با سایر شرکت های توریسم درمانی آشنا شوید.

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین شرکت توریسم درمانی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است، در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا