پزشکان

بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با توریسم درمانی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کشور ما، ایران از سال های پیش تا به امروز به دلیل وجود دانشمندان و پزشکان بسیار ماهر و به نامی همانند بوعلی سینا و رازی، جزء مهم ترین و اساسی ترین بخش های صنعت گردشگری در دنیا محسوب می شود که در این زمینه فعالیت های بسیار گسترده ای را ارائه می دهد. تاریخچه توریسم درمانی، قدمت بسیار بالایی دارد و به منطقه ای در یونان قدیم به نام اپیدوریا باز می گردد و از آن زمان به بعد، در صورتی که درمان های پزشکی، در دسترس و قابل درمان نباشند، مردم توسط بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران، سفر می نمایند و برای دستیابی به مناسب ترین خدمات پزشکی تلاش های لازم را می کنند. لازم به ذکر است که توریسم درمانی، تنها مختص به عمل های جراحی خاص و سنگین نمی باشد و تمامی عمل ها و درمان های بیماری اعم از سبک و سنگین تا پیشرفته را در بر می گیرد. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

توریسم درمانی چیست؟

توریسم درمانی نوع دیگری از روش های درمانی به حساب می آید که توسط بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران انجام می شود و به این صورت برای سلامتی و بهبودی بیماران کمک رسانی می کند. توریسم درمانی برای اهداف مختلفی ایجاد شده است که شامل درمان کلیه بیماری های جسمی، ذهنی و انجام تمامی عمل های جراحی سرپایی و یا سنگین می باشد که در بازه های زمانی میان 24 ساعت الی یک سال ادامه می یابد.

بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران به منظور اهداف بسیاری به وجود آمده است که از جمله این اهداف شامل بهره مندی هر چه بیشتر در زمینه کیفیت و سرعت بالای درمان و بهبودی در درمان بیماری ها و هم چنین کم بودن هزینه های درمانی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با توریسم درمانی این است که توریست درمانی کاملا با سفرهای معمولی پزشکی متفاوت می باشد و این بدان معنا است که یکی از علل سفرهای عادی پزشکی، کمبود و یا ناقص بودن امکانات و تجهیزات پزشکی در کشور خودشان، به سراغ کشوری دیگر با امکانات بهتر و مناسب تر روی می آورند، در صورتی که در توریسم درمانی خدمات کاملا مشابه در همان کشور مبدا انجام می شود ولی بیمار بنا به دلایلی چون زمانبر بودن درمان و هزینه بر بودن آن، ترجیح می دهد به کشوری دیگر سفر نماید.

توریسم درمانی چیست؟

چگونه بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران را بشناسیم؟

همواره راه های بسیاری برای شناسایی و انتخاب بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران وجود دارد که به کمک آن ها می توانید به بهبودی و سلامتی دست یابید. از این رو چند مورد از روش های شناسایی بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران را برای شما بیان می کنیم، از جمله این روش ها به شرح زیر می باشد:

 • در صورتی که در میان اطرافیان، آشنایان و اقوام، فردی وجود داشته باشد که قبلا توریسم درمانی نموده باشد، بهتر است که ابتدا از وی سوالات مرتبط با توریسم درمانی را بپرسید و در صورت رضایت ایشان از شرکت موردنظر، روش های شناسایی آن را به طور دقیق یادداشت کنید و در نهایت به آن جا مراجعه نمایید.
 • روش بعدی این است که از فضاهای مجازی کمک بگیرید و از طریق آن بهترین انتخاب را نمایید. از مزایای روش اینترنتی این است که تمامی مزایا و معایب شرکت توریسم درمانی را برای شما بیان می کند و بهترین شرکت توریسم درمانی را با یکدیگر مقایسه می نماید تا در صورت نیاز به یکی از آن ها رجوع نمایید و برای بهبودی خویش اقدام کنید.
 • از پزشکان عمومی و خانوادگی خویش نیز می توانید سوالات مرتبط درباره توریسم درمانی را جست و جو کنید و در نهایت مناسب ترین انتخاب را نمایید.

مدوتریپ تسهیل گر سفر و گردشگری سلامت

مدوتریپ تسهیل گر سفر و گردشگری سلامت

تیم مدوتریپ، ابتدا فعالیت خود را در راستای گردشگری سلامت آغاز نمود و پس کسب تجربه و سابقه درخشان، وارد حوزه کسب و کار آنلاین و پیشگامان ارائه خدمات درمانی و زیبایی آنلاین گردید. استارتاپ مدوتریپ به وسیله محمدحسین و محمدجواد قندی تاسیس شده است. محمدحسین دانش آموخته رشته اقتصاد و محمدجواد قندی فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

از مزایای این شرکت می توان به آسان نمودن مراحل هماهنگی با پزشک، سهولت پرداخت هزینه ها، ارائه و دریافت تمامی مشاوره های زیبایی و درمانی و نیز مناسب ترین و راحت ترین اقامت را در کشور ایران، زمینه مناسب را به منظور سفر بیماران از دیگر کشورها راحت تر کرده است. مدوتریپ یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران محسوب می شود که با ایجاد نمودن شبکه ای از پزشکان ایران، امکان بهره مندی متقاضیان از خدمات با کیفیت و مناسب را فراهم می کند و سبب اخذ نوبت، آشنایی بهتر با پزشکان و رزومه آن ها می گردد.

در حال حاضر فعالیت این شرکت توریسم درمانی، برنامه ریزی بر روی دو زبان انگلیسی و عربی می باشد. لازم به ذکر است که شرکت توریسم درمانی مدوتریپ بیان می کند، به دلیل خدماتی که در اختیار بیماران قرار می دهد، درصدی را به عنوان کارمزد دریافت می نماید و این درصد منجر به افزایش هزینه بیمار نمی شود و این درصد را حق مشارکت، از پزشکان دریافت می کند.

خدمات:

 • مترجم همراه
 • رزرو هتل
 • خدمات درمانی
 • خدمات زیبایی
 • ترانسفر فرودگاهی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان علی اکبری، کوچه صحاف زاده، پلاک پانزده، طبقه دوم

شماره تماس: 09378940050 – 09902288854

واحد روابط عمومی: 09125983546

شرکت آیتو ایران تور

شرکت آیتو ایران تور

شرکت بین المللی ایرانگردی و جهانگردی آزادی(آیتو)، دارای سابقه بیش از بیست سال در زمینه جهانگردی و بین المللی در زمینه صنعت سفر و گردشگری در راستای ابعاد ملی و بین المللی به شرکت سیاحتی و حمل و نقل پارسیان وابسته می باشد. این شرکت از جمله بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران به حساب می آید که به عنوان بزرگترین شرکت ایرانی فعال در صنعت توریسم بسیار معروف می باشد.

شرکت آیتو ایران تور در زمانی فعالیت های خود را آغاز نمود که جنگ های تحمیلی پایان یافته بود و انقلاب اسلامی پیروز گردیده بود، مسافران خارجی را به منظور بازدید آن ها از کلیه اماکن تاریخی و توریستی کشور جذب نمود و در این راستا فعالیت های بسیار متنوعی را ارائه داد. در بین سال های 1368 الی 1375 با عنوان موسسه توریستی آزادی در اروپا و آسیای جنوب شرقی فعالیت های گسترده خویش را آغاز نمود و سپس در سال 1375 شرکت بین المللی ارانگردی و جهانگردی خود را به طور کاملا حرفه در سراسر جهان به شهرت رساند و فعالیت های خود را از آن زمان شروع نمود.

به طور میانگین می توان گفته که همه ساله توریست های بسیاری از طریق این شرکت وارد کشور ایران شده اند و با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کشورهایی همانند فرانسه- اسپانیا و ایتالیا فعالیت های خود را در راستای کشورهای اروپایی ادامه داده اند و روز به روز شاهد پیشرفت و ترقی این شرکت شده ایم. لازم به ذکر است که این شرکت اولین واردکننده تور بوده و جزء بزرگترین تور اپراتور ایران محسوب می شود.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان احمد قصیر، خیابان هشتم، پلاک 30، ساختمان آیتو، دپارتمان گردشگری سلامت

شماره تماس:  9032343633(0098)

شرکت بین المللی سلامت آترینا

شرکت بین المللی سلامت آترینا

شرکت بین المللی سلامت آترینا در سال 1393 فعالیت خود را در جهت ارائه کلیه خدمات و محصولات حوزه سلامت، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، بهداشت تخصصی، درمان و دارو و هم چنین زیبایی آغاز نموده است و همواره در راستای پیشرفت و به روزسازی شرکت قدم های بلندی را بر می دارد تا شرکت بین المللی سلامت آترینا را جزء بهترین ها و مشهور ترین ها قرار دهد.

شرکت بین المللی سلامت آترینا در راستای درمانی، تندرستی و زیبایی در سطح بین المللی تحقیقات و پژوهش های بسیاری کرده است و مقالات و کتب های بسیار متعددی را در زمینه آموزش های عمومی، نیمه تخصصی، تخصصی و هم چنین فوق تخصصی را با عنوان بهداشت و سلامت بین المللی به انتشار رسانده است.

این شرکت از امکانات و تجهیزات به روز دنیا و هم چنین فناوری سامانه گردشگری برخوردار می باشد و از این رو بیماران خارجی بسیاری را جذب، پذیرش و سپس تمامی خدمات درمانی، تندرستی و زیبایی آن ها را برعهده می گیرد. از ویژگی های دیگر شرکت سلامت می توان به ترانزیت مدیکال توریسم یعنی انتقال دادن بیمار خارجی به کشوری دیگر را اشاره نمود.

شرکت بین المللی سلامت آترینا سمینار و دوره های کوتاه مدت بسیاری را در زمینه سلامت و گردشگری سلامت برگزار نموده است و به راحتی می توان گفت این شرکت یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران به شمار می رود که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهد و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی های زیبایی
 • درمان و یا جراحی های مرتبط با مغز و اعصاب
 • کاشت مو و کاشت ابرو با جدیدترین متد روز دنیا
 • چکاپ کامل بدن
 • خدمات مربوط به چشم پزشکی و نیز جراحی های چشم
 • درد و آنستزی
 • تغییر جنسیت
 • دندانپزشکی
 • درمان انواع سرطان ها با بهره گیری از پزشکان و روش های روز دنیا
 • زنان و ناباروری
 • جراحی عمومی و جراحی های ترمیم
 • گوش و حلق و بینی
 • آزمایشگاه تصویربرداری و نیز سونوگرافی
 • گوارش، ریه و توراکس
 • اورولوژی
 • کلیه خدمات مرتبط با قلب و عروق
 • روانشناسی و روانپزشکی
 • تغذیه

آدرس: تهران، خیابان نیاوران، ضلع جنوبی پارک، مجتمع تجاری اداری اطلس مال، طبقه a3، واحد a3-03

شماره تماس: 02191090037

شرکت تسهیل گری روشا

شرکت تسهیل گری روشا

شرکت تسهیل گری روشا با هدف جلب رضایت عموم مردم و بیماران بین المللی در صفر درمانی ویش به ایران در نظر داشته است تا هر شخصی با هر بودجه ای از امکانات مشاوره ای رایگان برخوردار شوند. این شرکت در راستای کیفیت خدمات درمانی، تضمین شده است و جزء بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران به شهرت رسیده است.

این شرکت به منظور معرفی بیماران خارجی به متخصصین و مراکز درمانی معتبر فعالیت های خود را آغاز نموده است. شرکت تسهیل گری روشا خدمات منحصر به فرد درمانی متعدد و گوناگونی را در راستای جلب اعتماد و اطمینان بیماران خارجی به ارمغان آورده است و از جمله این خدمات به روز شامل کاشت مو، کاشت ابرو، چشم پزشکی و دندانپزشکی، مغز و اعصاب و قلب و … می باشد.

از اساسی ترین برنامه های شرکت تسهیل گری روشا این است که بیمار را به گونه به کشور دعوت می کند که فرد بتواند با خیالی آسوده از پکیج های سفر بهره ببرد و از کلیه خدمات مرتبط با ترانسفر فرودگاهی نگرانی به دل راه ندهد. خدمات این شرکت پس از فرودگاه نیز هم چنان ادامه دارد و بیماران خارجی به آسودگی به کمک یک اتومبیل مخصوص به سمت هتل موردنظر راه می یابند و سپس مراحل آماده سازی بیمار جهت درمان های لازم به اجرا خواهد رسید.

پس از اتمام درمان و بهبودی بیمار، این شرکت اقدامات لازم را برای انتقال بیمار به کشور خویش انجام می دهد و از خدمات دیگر شرکت تسهیل گری روشا می توان به تورهای شهری و تعطیلات و هم چنین پکیج های سفری اشاره کرد. این پکیج های سفری توسط برنامه ریزهای ماهر شرکت صورت می گیرد و هیچ گونه خللی در برنامه و گردشگری در آن وجود ندارد.

خدمات:

 • درمان ناباروری
 • مغز و اعصاب
 • چشم پزشکی
 • دندانپزشکی
 • قلب و عروق
 • اورولوژی
 • جراحی قلب
 • ارتوپد

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، خیابان جمالزاده شمالی، قبل از خیابان فاطمی، کوچه شیبانی، پلاک سوم

شماره تماس: 02166128092

شرکت توریسم درمانی آلاله

شرکت توریسم درمانی آلاله

شرکت توریسم درمانی آلاله با در نظر داشتن پیشرفت علم و تکنولوژی ایران، این شرکت را به تاسیس رساند و توریست های بسیاری را در جهت درمان های بیماری و زیبایی به کشور ایران فراخواند و کلیه خدمات آنان را به نحو احسنت به اجرا راسند.

شرکت توریسم درمانی آلاله دارای بیش از بیست سال سابقه مفید می باشد و از مدیریت جذب بالا و برنامه ریزی هدفمند سودمندی برخوردار می باشد. نکته قابل توجه در رابطه با این شرکت این است که تمامی مجوز های قانونی را از سمت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را دریافت نموده است و تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت بیماران بین المللی به ارمغان می آورد.

شرکت توریسم درمانی آلاله یکی از بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران به حساب می آید که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم و بیماران خارجی قرار می دهد و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • درمان های زیبایی
 • درمان ناباروری
 • درمان سرطان
 • انجام کلیه امور اسکن با تعرفه مصوب در قالب خدمات ویژه
 • فراهم نمودن شرایط لازم برای بیمه
 • فراهم کردن محیط اسکان با امکانات رفاهی مجهز و به روز
 • اخذ ویزای ایران برای گردشگر پزشکی درمانی
 • ارائه کلیه خدمات رفاهی، سیاحتی و تفریحی
 • ارتباط گردشگر پزشکی درمانی با پزشک معالج
 • انعقاد قرارداد رسمی با اکثریت مراکز درمانی، کلینیک ها و بیمارستان های معتبر کشور و هم چنین پزشکان برجسته و متعهد و در عین حال با سابقه
 • ارائه خدمات در قالب وی آی پی بدون داشتن نوبت در تخصصی ترین مراکز درمانی
 • در اختیار داشتن مترجم راهنما برای گردشگر پزشکی درمانی به منظور پیگیری نمودن کلیه امور درمانی و برقرار سازی ارتباط با افراد پیرامون

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، نبش خیابان فاطمی، پلاک هفت، شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آلاله آسمان آبی

شماره تماس: 02188960046

شرکت گردشگری سلامت و درمانی شمس

شرکت گردشگری سلامت و درمانی شمس

شرکت گردشگری سلامت و درمانی شمس، بسته های درمانی و گردشگری یکپارچه و بسیاری را همراه با پزشکان با تجربه و متعهد و نیز معرفی بهترین کلینیک ها و بیمارستان های معتبر کشور آماده خدمت رسانی به بیماران خارجی می باشد. این شرکت در راستای جلب بیماران خارجی و ارائه تمامی خدمات درمانی و زیبایی برای آن ها تمامی تلاش خود را به کار گرفته است و هم چنین در راستای به تحقق رسیدن کیفیت خدمات درمانی کشورمان تمامی تلاش خود را می نماید.

شرکت گردشگری سلامت و درمانی شمس یکی از بهترین شرکت توریسم در تهران محسوب می شود که در دو حوزه پزشکی و گردشگری از سابقه بیش از ده سال برخوردار می باشد. این شرکت بسیار برنامه شده عمل می کند و پس از ور.د بیمار خارجی به کشور، برنامه های از پیش تعیین شده را یکی پس از دیگری به اجرا در می آورد و یک مترجم مخصوص را برای همراهی بیمار قرار می دهد تا کلیه خدمات پرستاری و امور گردشگری را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

مجموعه گردشگری سلامت و درمان شمس از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و نیز سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری تاییدیه های لازم را اخذ نموده است و دارای سه اصل اساسی از قبیل درمان قطعی و مطمئن، کیفیت بالا و تسهیل گری سفر ایجاد شده است.

خدمات:

 • گردش های سیاحتی و زیارتی همراه با هتل و پذیرایی مناسب
 • بیمه مسافر و ارائه کلیه خدمات ویژه
 • خدمات ویزا و مترجم همراه
 • جراحی های زنان و زایمان و نیز درمان ناباروری
 • کلینیک پوست و مو(کاشت ابرو و کاشت مو)
 • کلینیک اعصاب و روان
 • درمان های مرتبط با زیبایی
 • کلینیک دندانپزشکی
 • جراحی های مربوط به مغز و اعصاب و یا درمان بیماری های مغزی
 • جراحی گوارش و کبد
 • کلینیک تغذیه و رژیم درمانی
 • جراحی و درمان بیماری های چشم
 • جراحی استخوان و مفاصل و نیز درمان های ارتوپدی
 • درمان بیماری های خاص
 • درمان بیماری های خون
 • پاراکلینیک
 • درمان و جراحی های بیماری های مرتبط با غدد بزرگسال و کودکان
 • متخصص بیماری های کودکان
 • روماتولوژی
 • بیماری های مردان و اورولوژی
 • درمان و جراحی های بیماری های قلب و عروق
 • گوش، حلق و بینی، سر و گردن، ریه و مجاری تنفسی
 • درمان تمامی بیماری های مرتبط با عفونت

آدرس: تهران، خیابان فلسطین شمالی، نبش انقلاب، پلاک 312، ساختمان مهر، طبقه دوم، واحد چهارده

شماره تماس: 09379255730

دلایل انتخاب ایران توسط گردشگران سلامت چیست؟

امروزه کشور ایران به دلایل متعددی اعم از وجود پزشکان باسابقه و مشهور همراه با داشتن بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی، به مرور زمان تبدیل به قطب گردشگری سلامت در بخش خاورمیانه و جهان شده است. حال در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با دلایل انتخاب ایران می دهیم از جمله این دلایل شامل موارد زیر می باشد:

 1. داشتن گذشته پزشکی و تاریخ غنی و فرهنگ بالا
 2. امکانات پزشکی به روز دنیا
 3. وجود جراحان و پزشکان با سابقه درخشان جهانی
 4. بهترین خدمات با کم ترین هزینه
 5. پشتیبانی نمودن دولت از این موضوع و نیز آسان نمودن اخذ ویزا
 6. ارائه خدمات عالی همراه با کوتاهترین زمان ممکن

دلایل انتخاب ایران توسط گردشگران سلامت چیست؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد، هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

4.4/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا