پزشکانکاشت ابرو

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج آشنا کنیم. برای افرادی که ابروهای نازکی دارند، یا به دلیل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و … زیبایی ابروی خود را از دست داده اند، میکروبلیدینگ می تواند به عنوان یک پرکننده نیمه دائمی گزینه انتخابی مناسبی باشد. موفقیت، اثرگذاری و ماندگاری روش میکروبلیدینگ به شخصی که آن را انجام می دهد، بستگی دارد. از آن جایی که، در طی انجام میکروبلیدینگ، نفوذ به پوست، صورت می گیرد، اگر توسط افراد آموزش ندیده و در مراکز نامعتبر، تحت شرایط غیربهداشتی انجام شود، فرد را در معرض خطر عفونت و آسیب به چهره قرار می دهد.

میکروبلیدینگ چیست؟

اصطلاح میکروبلیدینگ، در سال های اخیر رایج شده است و توسط سلبریتی ها، افراد معروف و بسیاری از خانم ها مورد توجه قرار گرفته است. در واقع، میکروبلیدینگ یک روش خالکوبی زیبایی است، که نواحی نازک ابرو را بدون نیاز به روش های کاشت ابرو، پوشش می دهد، تا ابروها را پرتر نشان دهد. برخلاف روش های خالکوبی سنتی که دائمی هستند، رنگ میکروبلیدینگ ممکن است تا حدود 2 سال، ماندگاری داشته باشد؛ به این دلیل که در میکروبلیدینگ از ابزارهای پیشرفته و همچنین، مقدار کمتری ماده ی رنگی استفاده می شود.

یک متخصص زیبایی از ابزاری به نام میکروبلید برای اعمال و قرار دادن ماده ای رنگی در پوست ناحیه ی ابرو، که دارای رنگدانه هایی شبیه موهای واقعی است، استفاده می کند. وی قبل از انجام این روش، از بی حس کننده موضعی جهت کاهش درد استفاده خواهد کرد. دستگاه میکروبیلدینگ شامل 10 تا 12 سوزن بسیار ظریف به صورت شیب دار (مطابق حالت رویش ابرو) است که سطح پوست را به صورت سطحی خراش می دهند تا رنگ از این خراش ها وارد پوست شود.

میکروبلیدینگ چیست؟

جلوه ی رنگ، به مرور زمان محو می شود؛ بنابراین ممکن است برای حفظ ظاهر دلخواه، ترمیم لازم باشد. در واقع، معمولا کمی زمان می برد تا در فرایند میکروبلیدینگ، ابروهایی با ظاهری طبیعی و مشخص داشته باشید. مرحله اولیه ممکن است تا چند ساعت طول بکشد؛ ابروها بلافاصله پس از درمان اولیه، تیره تر به نظر می رسند. این رنگ پس از چند هفته محو می شود و نیاز به اصلاح و ترمیم مجدد است. فراموش نکنید میکروبلیدینگ یک روش دو مرحله ای است و انجام ترمیم ضروری است.

انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در هنگام بررسی و انجام میکروبلیدینگ به آن فکر کنید، سالنی است که این روش را انجام می دهد. اگر میکروبلیدینگ به اشتباه و بدون کیفیت انجام شود، نمی توان به راحتی آثار آن را پوشاند یا محو کرد. اگر این اتفاق بیفتد، فرد باید هزینه های اضافی را برای رفع عوارض و اصلاح آن متحمل شود. بهترین راه برای اطمینان از این که میکروبلیدینگ به درستی انجام می شود، مراجعه به بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج است.

به طور کلی، متخصصین زیبایی و آرایشگران ماهر و دارای مجوز، در سالن ها و مراکز با کیفیت و معتبر، میکروبلیدینگ را ارائه می کنند؛ اما، فردی که قصد انجام میکروبلیدینگ را دارد، باید علاوه بر اطمینان یافتن از اعتبار مرکز میکروبلیدینگ، اعتبار متخصص زیبایی را نیز قبل از انجام میکروبلیدینگ، بررسی کند. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، فردی که میکروبلیدینگ را انجام می دهد، متخصص زیبایی دارای مجوزی است که آموزش های مناسب و تخصصی لازم را گذرانده است. این در حالی است که بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج مجوزهای قانونی و بهداشتی لازم را جهت تأسیس دریافت کرده است.

اگر چه بروز واکنش های آلرژیک به رنگدانه های آلی مورد استفاده در روش میکروبلیدینگ، نادر است؛ اما، ممکن است رخ دهد. بنابراین، ضروری است که از متخصص زیبایی بپرسید از چه نوع رنگدانه ای استفاده می کند تا عدم آلرژی زا بودن آن را تأیید کند. البته، در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، قبل از هر چیز ابروها، نوع پوست، حساسیت و آلرژی های شما بررسی خواهد شد و به کلیه ی ابهامات ذهنی شما پاسخ داده می شود.

انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج

در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج ضمن ارائه ی مشاوره های دقیق و صبورانه، نمونه کارها، لیست قیمت ها و هزینه ها، عوارض احتمالی و … برای شما شرح داده خواهد شد. روش انجام کار، دستورالعمل های مراقبتی قبل و بعد از انجام میکروبلیدینگ نیز از اطلاعاتی است که در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرد با توجه به سلیقه ی خود، سبک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

از آن جایی که، در روش میکروبلیدینگ سوزن های بسیار ریزی در پوست خراش هایی ایجاد می کنند، خطر جدی برای انتقال بیماری های عفونی از جمله HIV و عفونت های پوستی باکتریایی وجود دارد. ابزار و سایر تجهیزات غیر استریل نیز از جمله خطرات اصلی برای انتقال عفونت هستند. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، تمام تجهیزات قبل از شروع میکروبلیدینگ استریل می شوند، تا از هرگونه عارضه عفونی جلوگیری شود. رعایت بهداشت فردی و عمومی از اصول کاری بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج است.

ما در ادامه فهرستی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت علاقه می توانید مقاله بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران را نیز مطالعه کنید. همچنین، اگر مایل به انجام روش های دائمی زیبایی ابرو هستید، مطالعه مقاله بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج برای شما مفید خواهد بود.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، مراحل آماده سازی برای انجام میکروبلیدینگ شامل موارد زیر است:

 • در روز انجام میکروبلیدینگ از کار کردن و انجام فعالیت های سنگین و ورزشی خودداری کنید.
 • حداقل یک ماه قبل از انجام میکروبلیدینگ، مصرف ویتامین A (رتینول) و انجام بوتاکس ممنوع است.
 • حداقل از دو روز قبل از انجام میکر.بلیدینگ، از اپیلاسیون، اصلاح یا برداشتن موهای ابرو خودداری کنید.
 • حداقل سه روز قبل از انجام میکروبلیدینگ، از برنزه کردن و یا در معرض نور خورشید قرار گرفتن خودداری کنید.

مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

 • در روز انجام میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، از مصرف نوشیدنی های کافئین دار یا الکل خودداری کنید.
 • حداقل یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ، از مصرف روغن ماهی یا هر ماده ی غذایی یا دارویی ( ویتامین E) که موجب رقیق شدن خون می شود، خودداری کنید. همچنین، بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج به شما توصیه خواهد کرد از مصرف آسپرین یا ایبوپروفن برای تسکین درد پرهیز شود؛ زیرا، این نوع داروها نیز رقیق کننده خون هستند.
 • حداقل دو تا سه هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ، از لایه برداری شیمیایی و سایر درمان های شدید پوستی که موجب نازک و حساس شدن پوست صورت می شود، خودداری کنید.
 • قبل از انجام میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج، موهای خود را بشویید و حمام کنید؛ زیرا، ابروها نباید حداقل به مدت 7 روز با آب تماس داشته باشند. در واقع رطوبت و بخار می تواند نتیجه کار را تحت تأثیر منفی خود قرار دهد.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

پس از انجام میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج و حداقل تا یک هفته پس از آن، ابروهای فرد ممکن است تیره تر به نظر برسند. همچنین پوسته پوسته شدن و حالت زخم، احساس تورم و قرمزی نیز طبیعی است. در صورت رعایت تمام استانداردهای بهداشتی، به ویژه در مورد ضدعفونی و استریل کردن تجهیزات، احتمال بروز مشکلات در روش های آرایش دائمی و نیمه دائمی مانند میکروبلیدینگ، نادر است.

عوارض پزشکی ممکن است، مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ را نیز شامل شود؛ اما، زمانی که فرد دستورالعمل های مراقبت های بعدی را که توسط بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج ارائه شده است، به درستی دنبال کند، این خطرات کاهش می یابد:

 • از کندن زخم ها و پوسته های ابرو خودداری کنید.
 • حداقل تا 10 روز پس از انجام میکروبلیدینگ روی صورت نخوابید.
 • از آرایش کردن روی ناحیه ابرو در حالی که روند بهبود را می گذراند، خودداری کنید، تا این ناحیه تا حد ممکن تمیز بماند.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

 • حداقل تا 4 هفته پس از انجام میکروبلیدینگ، از نور مستقیم خورشید یا برنزه کردن و استفاده از لایه بردارها خودداری کنید.
 • می توانید از حداقل مقدار روغن طبیعی مانند نارگیل یا پماد مرطوب کننده روی ابروها استفاده کنید. مصرف وازلین ممنوع است.
 • دور نگه داشتن ابروها از آب، رطوبت و بخار به مدت هفت تا ده روز، که شامل دوش گرفتن یا شنا نکردن طولانی است، ضروری می باشد. بعد از این مدت، ابروها را به آرامی با نوک انگشت، آب و صابون آنتی باکتریال به مدت حدود 10 ثانیه بشویید و سپس خشک کنید.
 • فراموش نکنید برای حصول نتیجه نهایی، جلسه بعدی که شامل ترمیم میکروبلیدینگ است را حتما در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج انجام دهید.

کلام آخر

ابروها نقش مهمی در تناسب، قرینگی و زیبایی صورت دارند. اگر ابروهای کم پشت یا نامتقارنی دارید، به راحتی می توانید از مزایای روش میکروبلیدینگ بهره مند شوید و مداد ابرو را کنار بگذارید؛ میکروبلیدینگ روشی است مبتنی بر خالکوبی با نتایج نیمه دائمی که می تواند زیبایی را به چهره ی شما برگرداند. البته، قبل از هر اقدامی نیاز است با یافتن مراکز معتبر میکروبلیدینگ مانند بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج که دارای متخصصین آموزش دیده و حرفه ای هستند، رسیدن به نتیجه ی دلخواه خود را تضمین کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (15 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا