پزشکانکاشت ابرو

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با میکروبلیدینگ در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه افراد بسیاری در راستای زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر تلاش می کنند و با پیشرفت علم می توانند به نتیجه دلخواه برسند، از این رو  به کمک میکروبلیدینگ شما می توانید تمامی نقص های ابروی خود را برطرف سازید و در صورت وجود هر گونه خللی، به وسیله میکروبلیدینگ آن را پر و به شکل دلخواه در آورید و از این طریق صاحب ابرویی کامل تر و طبیعی تر، مطابق با میل خویش دست یابید. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به میکروبلیدینگ و هم چنین چند مورد از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در صورت نیاز، با خیالی آسوده به سراغ یکی از این موارد بروید و نگران مسئله ای نباشید.

میکروبلیدینگ چیست؟

همواره با بهره گیری از علم و به وجود آمدن روش های مختلف در راستای زیبایی هر چه بیشتر تلاش هایی شده است و در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به کمک روش نیمه دائمی میکروبلیدینگ، تمامی مشکلات مرتبط با ابرو را برطرف می نمایند و این روش کاملا دستی صورت می گیرد و از یک تیغه بسیار نازک و ظریف به منظور انتقال رنگدانه به اپیدرم بهره می برند.

روش میکروبلیدینگ ابرو روشی جدید و به روز می باشد که در بخش سطحی پوست به منظور جلوه دهی  طبیعی تر ایجاد می شود و نسبت به تاتو عمق زیادی ندارد. از این روش معمولا افرادی که دارای ابروهایی پراکنده، تکه تکه، نامتقارن و یا ظریف دارند، استفاده می شود. در جلسه اول بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران تنها مشاوره های لازم انجام می گیرد و شما به راحتی سلیقه و نظرات خویش را در رابطه با داشتن ابروهایی جدید با آرایشگر خود در میان می گذارید و شکل و رنگ ابرو را مطابق میل خود تعیین می نمایید.

از مزایای روش میکروبلیدینگ در تهران می توان به این نکته توجه داشت که ابروهای میکروبلیدینگ شده، بسیار شبیه به ابروهای طبیعی فرد می باشد و نسبت به بسیاری از روش های قبلی، طبیعی تر عمل می نماید. از عوارض بسیار ناچیزی برخوردار می باشد و به دلیل این که در قسمت لایه سطحی پوست انجام می شود، کاملا موقتی می باشد و برای برخی افراد که نیازمند ابروهایی با مدت زمان کم می باشند، بسیار مفید و کارآمد است.

لازم به ذکر است که در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران را دارید، می توانید به مقاله های قبلی ما مراجعه نمایید.

میکروبلیدینگ چیست؟

ویژگی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام خدمات مرتبط با میکروبلیدینگ به سراغ بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران بروید و از خدمات آن جا اطمینان خاطر داشته باشید، تا از بروز هرگونه مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل بیاورید. حال در ادامه ویژگی های بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران را برای شما بیان می کنیم تا با دیدی باز به سراغ مرکز موردنظر بروید و از ارائه خدمات آن اطمینان حاصل نمایید، از جمله ویژگی های بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به شرح زیر می باشد

 1. یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران این است که از متخصصین میکروبلیدینگ برای انجام این روش استفاده نمایند و آن ها در زمینه کاری خود کاملا حرفه ای باشند و فرد را به نتیجه دلخواه خود برسانند.
 2. از نظر رفتار و اخلاق بسیار حائز اهمیت می باشد، پرسنل سالن های زیبایی که میکروبلیدینگ را انجام می دهند، کاملا با حوصله، صبوری و مهربانی با مشتری خود رفتار کنند و مراحل انجام میکروبلیدینگ را به طور کامل برای مراجعین توضیح دهند و در نهایت به سوالات آنان نیز پاسخ صحیح دهند.
 3. بهتر است مرکز میکروبلیدینگ در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته باشد و رفت و آمد در آن جا به آسودگی انجام پذیرد.
 4. ویژگی دیگر بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران این است که از نمونه کارهای قبلی خود عکس هایی داشته باشند و به مراجعین نشان دهند تا آن ها با خیالی راحت دست به اقدام این روش بزنند.
 5. آخرین ویژگی مرکز میکروبلیدینگ این است که همواره مرکز موردنظر از تمیزی، پاکیزگی و هم چنین رعایت نکات بهداشتی برخوردار باشد و در راستای جلب رضایت مراجعه کنندگان نهایت تلاش خود را به ارمغان بیاورند.

ویژگی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران

اقدامات پیش از انجام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ نیز مانند هر روش زیبایی، اقدامات قبل و بعد خاص خود را دارد و نیاز است که پیش از هر عملی، این مراقبت ها را بدانید و به نحو احسنت آن ها را رعایت نمایید تا با موفقیت به نتیجه مطلوب دست یابید. از این رو چند مورد از مراقبت های پیش از میکروبلیدینگ ابرو به شرح زیر است:

 1. بسیار ضروری است که دو هفته پیش از میکروبلیدینگ، از انجام لیزر موهای زائد اجتناب کنید.
 2. این امکان وجود دارد که بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به شما توصیه نماید تا به مدت چند روز حمام نروید، از این رو نیاز است که قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو حتما دوش بگیرید.
 3. بسیار مهم است که به مدت سه روز پیش از اقدام به این روش، در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
 4. دو هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ لایه برداری شیمیایی پوست را انجام ندهید و به زمان دیگری موکول کنید.
 5. چند روز پیش از میکروبلیدینگ ابرو از انجام وکس صورت خودداری کنید.
 6. بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به شما توصیه می کند تا یک هفته پیش از میکروبلیدینگ، از مصرف امگا سه یا روغن ماهی پرهیز کنید.
 7. به مدت 24 ساعت قبل از میکروبلیدینگ از مصرف قرص هایی چون آسپیرین، ایبوپروفن، نیاسین و ویتامین ای اجتناب کنید.
 8. در روز مقرر برای انجام میکروبلیدینگ به شما توصیه می کنند که از مصرف نوشیدنی های الکلی، نوشیدنی های انرژی زا و قهوه جلوگیری نمایید.
 9. افرادی که سابقه آلرژی و حساسیت دارند، بسیار ضروری است که 48 ساعت پیش از میکبروبلیدینگ و تا 72 ساعت پس از این روش، قرص سیتریزین استفاده نمایند.
 10. مصرف قرص های ضد بارداری، قرص های رقیق کننده خون، راکوتان و قرص های اعصاب قوی سبب می شوند تا پوست فرد رنگ نگیرد و یا پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو منجر به کمرنگ شدن آن شوند، از این بسیار اهمیت دارد که این قرص ها را پیش از انجام میکروبلیدینگ قطع کنید.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با اقدامات پیش از انجام میکروبلیدینگ این است که نمونه کار مدنظر را همراه خود داشته باشید و آن را به متخصصین بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران و یا بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران نشان دهید و از آنان بخواهید تا مطابق عکس موردنظر، ابرو شما را تغییر دهند.

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ پریسا خاوندگار

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ پریسا خاوندگار

سرکار پریسا خاوندگار یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران می باشد که در آن باتجربه ترین پرسنل و مدیریت در حال فعالیت اند و آن ها مجوزهای بهداشتی دارند؛ در ضمن در این سالن خدمات بسیار تخصصی در زمینه زیبایی ارائه می شود؛ این مجموعه از به روزترین و جدیدترین روش های زیبایی استفاده می کند و همه روزه آماده خدمات رسانی به تمامی مراجعین عزیز خود می باشد.

متریال مصرفی سوپر فرمول فی بدون قرمزی میباشد.

خدمات مرکز تخصصی میکروبلیدینگ پریسا خاوندگار:

 • میکروبلیدینگ ابرو با خطوط بسیار ظریف و طبیعی و صد البته با ماندگاری بالا
 • میکروشیدینگ ابرو و لب (اجرای طیف رنگ تخصصی جهت پر کردن ،برجسته سازی و رفع نواقص )
 • خط چشم و بنمژه بدون کوچکترین تغییر و بدرنگی
 • ریموو
 • آموزش کلیه موارد با پشتیبانی نامحدود

آدرس:

تهران، تهرانپارس ، خیابان گلبرگ (امیری طائمه ) ، نرسیده به چهار راه رشید ، پلاک 130 ، طبقه اول

شماره تلفن: 02177862443

اینستاگرام: parisakhavandgar_arayeshdaem

اقدامات پس از میکروبلیدینگ

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران همواره از مراجعه کنندگان خویش خواستار این است که موارد زیر را بیاد داشته باشند و آن ها را انجام دهند. از جمله اقدامات پس از میکروبلیدینگ به صورت موارد زیر می باشد:

 • از انجام ورزش هایی که منجر به تعریق بسیار می شود، جلوگیری به عمل آورید و از جمله این ورزش ها شامل سونا، جکوزی و شنا و … می باشد.
 • استفاده از وسایل نقلیه رو باز هم چون دوچرخه، خودروهای سرباز و موتور سیکلت خودداری نمایید.
 • برای مدت زمان ده روز از خوابیدن بر روی صورت پرهیز کنید.
 • بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران از شما می خواهد تا به مدت ده روز از مصرف لوازم آرایشی، شوینده های صورت و هم چنین کرم در اطراف قسمت میکروبلیدینگ اجتناب نمایید.
 • از انجام هرگونه لیزر و یا لایه بردارهای شیمیایی و استفاده از هر نوع کرم های حاوی رتین A یا اسید گلیکول بر روی صورت یا گردن پرهیز کنید.
 • بهتر است برای مدت زمان هفت روز از غذاها و موادغذایی تند استفاده نکنید.
 • بسیار حائز اهمیت است که ابرویی که میکروبلیدینگ شده است را نخارانید و در صورت وجود پوست خشک شده، به ان دست نزنید و صبر کنید تا به مرور زمان از بین برود.
 • به مدت چهار هفته بوتاکس نکنید.
 • برای مدت زمان یک هفته از انچجام کلیه ورزش های سبک و سنگین اجتناب نمایید.
 • بهتر است برای مدت زمان یک هفته از قرارگیری در معرض نور مستقیم خورشید خودداری نمایید.
 • دوش و حمام بخار طولانی مدت نیز مضر می باشد.
 • بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران به شما توصیه می کند تا هر روز صبح ها و شب ها از روغن نارگیل یا روغن میوه گل رز بر روی ابروهایتان استفاده کنید.
اقدامات پس از میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ برای چه کسانی مفید و چه کسانی مضر می باشد؟

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران، این روش را برای افراد زیر قابل استفاده می داند و از این رو برای آن ها محدودیتی وجود ندارد، این افراد از قبیل:

 1. افرادی که دارای ابروهایی کم پشک و نازک دارند.
 2. کسانی که از مدل ابروهای خود ناراضی هستند و ابروهای قرینه ای ندارند.
 3. افرادی که به دلایل متعددی دچار ریزش موی ابرو شده اند.
 4. کسانی که زمان کافی برای آرایش کردن ندارند و یا مهارت آرایش نمودن را دارا نمی باشند.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران افراد زیر را از انجام این روش ممنوع می کنند:

 • در صورتی که فردی بوتاکس انجام داده باشد، بهتر است پیش از اقدام به این روش با پزشک متخصص خود مشاوره های لازم را انجام دهد و نیاز است که میکروبلیدینگ و بوتاکس با یکدیگر دو ماه فاصله زمانی داشته باشند.
 • خانم های باردار و شیرده بسیار ضروری است که قبل از انجام روش میکروبلیدینگ ابرو، با پزشک متخصص خود در میان بگذارند و در صورت موافقت ایشان، دست به اقدام بزنند.
 • بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران، از افراد دارای بیماری های قلبی و مرتبط با قلب، می خواهد تا از انجام این روش منصرف شوند، به این دلیل که داروهای مصرفی قلب، ممکن است با میکروبلیدینگ خلل ایجاد کند.
 • کسانی که در مدت زمان کوتاهی عمل پیوند عضو را انجام داده اند، بهتر است که تا مدتی این روش را انجام ندهند.
 • بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران از افرادی که دچار مشکلات و بیماری های پوستی هستند، خواهش می کند تا این روش را استفاده نکنند و پس از بهبودی کامل دست به اقدامات لازم بزنند.
 • کسانی که دارای خال های گوشتی، خال مادرزادی و یا دچار گوشت اضافه می شوند، هرگز نباید میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهند.
 • بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران از افرادی که دارای بیماری و یا دچار بیماری های زمینه ای هستند، خواستار اجازه پزشک متخصص خویش را دارند، تا خلل و مشکلی در انجام این روش پدیدار نشود.
 • کسانی که به لیدوکائین و یا اپی نفرین حساس می باشند، نیز هرگز نباید میکروبلیدینگ انجام دهند.
میکروبلیدینگ برای چه کسانی مفید و چه کسانی مضر می باشد؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران، اقدامات قبل و بعد از روش میکروبلیدینگ و هم چنین افراد مناسب و نامناسب برای انجام این روش را آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا