پزشکان

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران آشنا کنیم. همانطور که می دانید، امروزه افراد به زیبایی شکل ظاهری خود بسیار اهمیت می دهند و همواره در صدد یافتن روش هایی نوین برای جوانسازی پوست خود می باشند که روش میکرودرم و میکرونیدلینگ یکی از این روش های زیبایی و جوانسازی محسوب می شوند. این روش ها از مزایای بسیاری برخوردار می باشند و طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده اند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به روش میکرودرم و میکرونیدلینگ در اختیارتان قرار می دهیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

از آنجایی که پوست گسترده ترین قسمت بدن است و یک عضو مهم است. از مهمترین وظایف پوست حفاظت از سلامت بدن است. برای اینکه بهترین نتیجه را از خدمات پوست و مو بگیرید، باید به بهترین دکتر پوست و مو در تهران مراجعه کنید تا شما را به بهترین روش راهنمایی کنید.

میکرودرم و کاربردهای آن

یکی از روش های نوین و جدید در عرصه جوانسازی پوست و لایه برداری آن، روش میکرودرم ابریژن می باشد که توسط بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران انجام می پذیرد. روش میکرودرم منجر به رفع و از بین بردن لایه شاخی اعم از: سلول های مرده و آسیب دیده پوست صورت و بدن می شود و از این رو شفافیت پوست را دو چندان می نماید.

اساس کار میکرودرم ابریژن ساییدن و برداشتن لایه شاخی پوست می باشد که این عمل به روش های متعددی انجام می شود و هیچ گونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت. نکته قابل توجه در رابطه با روش میکرودرم این است که نتیجه کار به سرعت قابل مشاهده می باشد و شما می توانید از لطافت و شفافیت پوست خود پس از انجام این روش لذت ببرید.

کاربردهای روش میکرودرم:

 1. روش میکرودرم ابریژن تمامی لکه هایی را که بر اثر آفتاب (ملاسما) ایجاد شده را از بین می برد.
 2. سبب یکدست سازی رنگ پوست و رفع کدری و خستگی پوست می گردد.
 3. بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران خاطر نشان می کند که میکرودرم ابریژن کلیه زخم های باقی مانده از جوش و آکنه و همچنین لکه های تیره را نیز به خوبی از بین می برد.

میکرونیدلینگ و کاربردهای آن

روش میکرونیدلینگ یکی دیگر از روش های به روز و بی خطر در حیطه مراقبت های پوستی می باشد که فرایندهای ترمیمی طبیعی پوست را تحریک می سازند. این روش به کمک کلاژن سازی و حجم دهی به پوست، بسیاری از خطوط پوستی را از بین می برند و برای پوست صورت، بدن و پوست سر مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که روش میکرونیدلینگ در مقایسه با روش میکرودرم ابریژن جدیدتر و به روزتر می باشد و همچنین به منظور نتیجه بخشی مطلوب تر، بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران توصیه می کند تا این روش را برای چندین جلسه تکرار کنید.

کاربردهای روش میکرونیدلینگ:

 1. بهبودسازی ترک های پوستی
 2. از بین بردن خطوط و چروک های پوست
 3. کاهش و یا از بین بردن لکه های تیره
 4. رفع تمامی زخم های ناشی از: جوش، آکنه، اسکار و سایر زخم های پوستی
 5. کاهش منافذ بزرگ پوستی
میکرونیدلینگ و کاربردهای آن

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران پزشکی می باشد که در راستای ارتقا سطح علمی خویش، بالا بردن معلومات، یافتن روش های نوین و متنوع کوشا باشد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ ننماید.

پزشکی را بهترین می دانیم که از پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه ها، تجهیزات و امکانات در روند جوانسازی پوست و مراقب های پوستی بهره جوید.

سابقه و تجربه بالایی در انجام خدمات پوستی داشته باشد و رضایت قلبی تمامی بیماران خویش را جلب کرده باشد و هیچ گونه نارضایتی در کارنامه عملی خویش نداشته باشد.

پزشکی را بهترین می دانیم که زیر نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به طبابت و انجام خدمات زیبایی و پوستی بپردازد و همچنین دارای شماره نظام پزشکی باشد.

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران، بهتر است که کلیه مراحل میکرودرم و میکرونیدلینگ را صبورانه به بیماران خویش توضیح دهد و برخوردی محترمانه و صمیمانه ای را در پیش گیرد و تا حد امکان به سوالات بیماران پاسخ دهد.

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران پزشکی می باشد که فعالیت های زیبایی و پوستی را در بهترین کلینیک زیبایی در تهران و یا هر شهر دیگری به انجام می رساند.

لازم به ذکر است که معمولا پزشکان ماهر و سرشناس در بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران و یا هر شهر دیگری ارائه خدمات می دهند و بنابراین بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران نیز در این مراکز خدمترسانی می کنند.

بهتر است که بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران جزء بهترین دکتر پوست و مو در ایران و یا بهترین دکتر پوست در ایران باشد، تا در صورت بروز هر گونه مشکلی از تخصص خود بهره جوید.

مزایا و معایب روش میکرودرم

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران در رابطه با مزایای میکرودرم ابریژن چنین بیان می کند:

 • روش میکرودرم در مقایسه با سایر روش های جوانسازی و لیزر، روشی با کمترین میزان درد و احساس ناراحتی می باشد.
 • میکرودرم ابریژن برای تمامی رنگ های پوستی و انواع پوست کاربرد دارد و موجب جوانسازی و شفاف سازی پوست می شود.
 • این روش، جزء روش های کم خطر و یا بی خطری تلقی می شود که به منظور افزایش تاثیرات مثبت، می توان آن را با سایر روش ها ترکیب نمود.
 • یکی دیگر از مزایای روش میکرودرم این است که هیچ گونه محدودیتی ندارد و در هر فصل و هر زمانی می توان آن را انجام داد.
 • بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران در رابطه با مزایای این روش چنین بیان می کند که از میکرودرم ابریژن می توان به منظور افزایش جذب داروهای پوستی استفاده نمود.
 • روش میکرودرم روشی با عوارض بسیار اندک و یا بدون عوارض می باشد.

از جمله معایب و عوارض روش میکرودرم ابریژن به شرح زیر می باشد:

نکته قابل توجه در رابطه با روش میکرودرم این است که در صورتی که این روش توسط بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران صورت گیرد، عارضه و خطراتی را به همراه نخواهد داشت و در معدود مواقعی و در صورتی که بدن واکنشی از خود نشان دهد، این واکنش کاملا گذرا و موقتی خواهد بود.

 • از معایب این روش می توان به ناتوانی آن در رفع بیماری های شدید پوستی اعم از: اگزمای شدید و آکنه شدید و … اشاره نمود.
 • به منظور نتیجه بخشی مطلوب تر، باید این روش را طی چندین جلسه درمانی تکرار نمود.
 • در برخی مواقع، پس از انجام روش میکرودرم ابریژن، قرمزی و التهاب در پوست فرد نمایان می شود که کاملا موقتی می باشد.

مزایا روش میکرونیدلینگ

از جمله مزایا و ویژگی های روش میکرونیدلینگ عبارتند از:

 • بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران در رابطه با مزایای این روش چنین بیان می کند که میکرونیدلینگ روشی کم هزینه در مقایسه با سایر روش های زیبایی و لیزر می باشد.
 • برای هر نوع پوست با هر نوع رنگی مناسب می باشد.
 • روش میکرونیدلینگ روشی است که برای جوانسازی پوست، تولید کلاژن و الاستین بسیار کاربرد دارد.
 • یکی دیگر از مزایای این روش این است که برای نقاط حساس پوست نیز مورد استفاده می باشد.

کلام آخر

میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ از جمله روش های جوانسازی و مراقبت پوستی به شمار می روند که به تازگی شناخته شده اند و فواید متعددی را به همراه دارند. این روش ها نیازی به مراقبت های قبل و بعد خاصی ندارند و از این رو گزینه مناسبی برای تمامی افراد محسوب می شوند. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا