پزشکان

بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان【سال 1401】❤️ + لیست 10 تایی


در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و به بهبود سلامت روان خود بپردازید. دکتر اعصاب و روان شخصی می باشد که با ارزیابی و معاینه شما می تواند بسیاری از اختلالات رفتاری، عاطفی یا ذهنی شما را تشخیص داده و با روش های مخصوص به خود به درمان آن ها بپردازد. تمامی پزشکان متخصص در حوزه ی اعصاب و روان، در زمینه درمان بیماری های روانی آموزش دیده اند و می توانند جهت درمان آن ها، دارو هایی را نیز تجویز نمایند. پس اگر شما نیز از بیماری های روانی خود رنج می برید و به دنبال پزشکی ماهر جهت بازگرداندن سلامت روان به خود هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

دکتر اعصاب و روان کیست؟

متخصص اعصاب و روان فردی می باشد که در رشته پزشکی اعصاب و روان تحصیل نموده است و به مشاوره، پیشگیری، تشخیص و درمان تمامی اختلالات روانی در تمامی سنین خواهد پرداخت. در سال‌ های اخیر، اهمیت سلامت روان در سطح جهان کاملاً شناخته شده است و افراد حساسیت بیشتری در این زمینه به خرج داده‌ اند. به همین دلیل کیفیت بالای ارائه خدمات متخصصین اعصاب و روان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

دکتر اعصاب و روان وضعیت ذهنی و فیزیکی مراجعان خود را با استفاده از تست های گوناگون بررسی و ارزیابی می کند تا تمامی اختلالات جزئی در سلامت روانی آن ها را تشخیص داده و با تجویز داروهای مختلف و یا استفاده از روش‌ های درمانی مخصوص خود، تمامی این اختلالات را درمان نماید.

بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان، تست های گوناگونی در جهت تشخیص بیماری های اعصاب و روان از شما خواهد گرفت تا از وجود هر یک از اختلالات اطمینان حاصل نماید. پس از شناسایی اختلالات شما، جلسات درمانی بسیاری برای شما در نظر گرفته می شود تا بتوانید روند بهبودی خود را زیر نظر بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان بگذرانید و سلامت روان را به خود بازگردانید.

پزشک اعصاب و روان، محیط زندگی بیماران خود را نیز بررسی خواهد کرد تا در صورت وجود شرایط نامساعد برای او، پیشنهاد هایی درمانی به او دهد تا بتواند دوره بهبودی خود را در محیط آرامی بگذراند. بسیاری از متخصصان اعصاب و روان با افرادی مانند روانشناس و یا روانکاو نیز در ارتباط خواهند بود تا بتوانند نتیجه بهتری را برای مراجعان خود به ارمغان آورند. از مهم ترین ابزار تشخیص اختلالات روانی توسط بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می توان به مصاحبه دقیق با خانواده مراجعان اشاره نمود.

توسط این روش، تمامی سوابق خانوادگی و علائم روانی افراد را بررسی می‌ کنند تا اختلالات روانی او را تشخیص داده و به درمان آن بپردازند. پس از تشخیص اختلالات شما از روش هایی مانند دارو درمانی، روان درمانی و الکتروشوک استفاده خواهد شد تا بیماری های شما درمان شود. همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به بهترین دکتر مغز و اعصاب در اصفهان، تمامی بیماری های مغزی خود را نیز شناسایی نمایید و به درمان آن ها بپردازید.

دکتر اعصاب و روان کیست؟

ویژگی بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان

بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می بایست دارای ویژگی های برتری باشد که او را از تمامی پزشکان فعال در این حوزه متمایز سازد و افراد را مجاب سازد تا برای سلامت روح و روان خود، به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می بایست در برترین درمانگاه ها و یا بیمارستان های اعصاب و روان کشور مشغول به ارائه خدمات به مراجعین خود باشد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می بایست مدارک علمی خود در حوزه مربوطه را با درجه بالا و در زمینه تخصصی اعصاب و روان، از برترین مراکز علمی یا دانشگاه های کشور دریافت نموده باشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه درمان اختلالات روانی می بایست دارای فن بیان بالایی باشد و قادر به برقراری ارتباطی عمیق با تمامی مراجعان خود باشد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می بایست وضعیت فیزیکی و روانی بیماران خود را با دقت بالایی ارزیابی و تحلیل نماید و کلیه اختلالات عاطفی و رفتاری آن ها را شناسایی کرده و به درمان آن ها بپردازد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه اعصاب و روان می بایست سطوح قیمتی منصفانه ای برای تمامی خدمات درمانی خود در حوزه اعصاب و روان در نظر بگیرد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می‌ بایست مشاوره های کاربردی در زمینه های مختلف مانند مشاوره قبل از ازدواج و طلاق، مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره خانواده نیز به مراجعان خود ارائه دهد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه درمان بیماری های عصبی می بایست داروهایی متناسب با نوع بیماری مراجعان خود تجویز نمایند که حداقل عوارض را برای آن ها دارا باشد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می بایست از روش هایی کارآمد همچون دارو درمانی و یا شوک درمانی برای درمان اختلالات روانی و عصبی بیماران خود استفاده نمایند.

همچنین تمامی شما عزیزان می توانید جهت درمان بیماری هایی همچون سردرد، اختلالات خود ایمنی، سکته مغزی و اختلالات عصبی عضلانی، اختلالات کورتکس، نورو آنکولوژی، نورولوژی سالمندان، نورولوژی کودکان، پرتو شناسی اعصاب و … به بهترین دکتر نورولوژی در اصفهان مراجعه نمایید.

برخی از مهم ترین بیماری های موجود در حوزه اعصاب و روان عبارتند از:

💗اختلالات وسواسیوسواس فکری و عملی جزء اختلالات نادر عصبی می باشد که قابل درمان است.
✨اختلالات افسردگیاختلالات افسردگی شخص را دچار احساس پوچی و نارضایتی از زندگی می کند و سبب بی نظمی خلقی و بی خوابی می شود.
💖اختلالات ارتباطیاین اختلالات روی توانایی درک و یادگیری افراد تاثیر می گذارد و نیازمند درمان توسط متخصصین می باشد.
🧠اختلالات روان پریشیاین بیماری معمولاً در نوجوانی و یا اوایل بزرگسالی ظاهر می شود و تفکر و احساسات افراد را دچار اختلال می نماید. 

10 تا از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان را بشناسید!

دکتر حمید رضا روح افزا

دکتر حمید رضا روح افزا

دکتر حمیدرضا روح افزا متخصص اعصاب و روان در شهر اصفهان می باشد که دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان مانند اختلالات افسردگی و یا وسواس فکری می باشد. وی توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت خود، عنوان بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان را به خود اختصاص دهد و به محبوبیت بسیاری دست یابد. وی هم اکنون آماده ارائه خدمات ارزشمند به مراجعان خود می باشد و شما می توانید با ارائه هزینه ای مقرون به صرفه، از برترین خدمات بهره مند شده و سلامت روان خود را بهبود بخشید.

خدمات:

 • درمان دارویی اختلالات پزشکی
 • درمان اختلالات حافظه و فراموشی
 • درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان
 • روان درمانی و مشاوره در حیطه های افسردگی و اضطراب
 • انجام تست های هوش
 • استعداد یابی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند

شماره تماس: 03132240830

دکتر مطهره میر دامادی

دکتر مطهره میر دامادی

دکتر میر دامادی پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است و از بهترین پزشکان در حوزه اعصاب و روان محسوب می شود. وی پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود توانست دوره دستیاری تخصصی در رشته اعصاب و روان را در همان دانشگاه گذرانده و در سال 1388 بورد تخصصی این رشته را با موفقیت کسب نماید. تمامی شما عزیزان می توانید جهت بهبود سلامت روان و اعصاب خود، با خیالی آسوده به دکتر میر دامادی مراجعه نموده و از خدمات بی نظیر او بهره مند شوید.

خدمات:

 • نقشه برداری مغز
 • درمان اختلالات حافظه و فراموشی
 • تشخیص و درمان اختلالات کودکان
 • تشخیص و درمان آلزایمر
 • درمان افسردگی و اضطراب

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع گلدیس، ورودی دوم، طبقه دوم

شماره تماس: 03131317558

دکتر نرگس عطاران

دکتر نرگس عطاران

دکتر نرگس عطاران متخصص اعصاب و روان و همچنین روان پزشک می باشد که با روش های درمانی با کیفیت خود توانسته است بسیاری از اختلالات و بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود را با موفقیت درمان نماید. دکتر عطاران از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان محسوب می شود که دارای بیش از 12 سال سابقه ارزشمند در حوزه درمان اختلالات عصبی مخرب مانند اختلال پرخوری و بی خوابی می باشد.

خدمات:

 • روان درمانی و زوج درمانی
 • درمان اختلالات خواب
 • درمان اختلال وسواس و فوبیای اجتماعی
 • درمان اوتیسم و اختلال دو قطبی بودن
 • تنظیم خواب و ارتباط موثر با همسر
 • ارائه روش های ترک سیگار و مواد مخدر

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان هشت بهشت غربی، ساختمان فردوس، طبقه زیرزمین

شماره تماس: 03132642376

دکتر زهرا امینی تهرانی

دکتر زهرا امینی تهرانی

دکتر زهرا امینی دارای 20 سال سابقه ارزشمند در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان می باشد و که هم اکنون از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان محسوب می شود. دکتر امینی تهرانی کارگاه های متعددی را در جهت آموزش و درمان بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود گذرانده است و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

خدمات:

 • مشاوره و روان درمانی
 • درمان بیماری های اعصاب و روان با دستگاه نوروفیدبک
 • انجام تست های مختلف روان سنجی افراد
 • درمان سوء مصرف مواد مخدر در نوجوانان و بزرگسالان

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، جنب هتل زهره، ساختمان عالی، طبقه چهارم، واحد 16

شماره تماس: 03132240651

دکتر حمید افشار

دکتر حمید افشار متخصص اعصاب و روان در شهر اصفهان می باشد که از با تجربه ترین پزشکان در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان محسوب می شود. وی دارای بیش از 12 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات ارزشمند درمانی به مراجعان خود می باشد و توانسته است رضایت 95 درصدی آن ها را کسب نماید.

خدمات:

 • درمان انواع اختلالات خلقی
 • درمان دردهای عصبی، دارو درمانی و روان درمانی
 • روان درمانی و مشاوره درمان سندروم پای بی قرار
 • درمان اختلال حافظه و تمرکز

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، روبروی شرکت زمزم، ساختمان پرتو، طبقه اول

شماره تماس: 09925737865

دکتر ریحانه خدادادی

دکتر ریحانه خدادادی

دکتر ریحانه خدادادی بورد تخصصی خود را در حوزه اعصاب و روان گذرانده و دارای تخصص بالایی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های روانی می باشد. او هم اکنون عضو انجمن سایکوسوماتیک اروپا می باشد و از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان نیز محسوب می شود. تمامی شما عزیزانی که از اختلالاتی همچون افسردگی، اضطراب، استرس و پرخوری عصبی رنج می برید می توانید به ایشان مراجعه کرده و از خدمات تخصصی او بهره مند شوید.

خدمات:

 • درمان اختلالات خلقی مانند افسردگی و دوقطبی بودن
 • درمان اختلالات اضطرابی و وسواس
 • درمان سایکوسوماتیک روانی و جسمی
 • بهبود بیماری های اعصاب و روان در طول بارداری و پس از زایمان
 • درمان اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان مانند بیش فعالی و اوتیسم
 • درمان اختلالات سالمندان
 • درمان اختلالات خواب

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ام آر آی اصفهان، مجتمع هزاره، طبقه اول، واحد 14

شماره تماس: 03132244125

دکتر جلال هاشمی

دکتر جلال هاشمی

دکتر جلال هاشمی نیز یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می باشد که دارای رتبه ممتاز کشوری در زمینه دریافت بورد تخصصی روانپزشکی و اعصاب و روان می باشد. وی همواره از بهترین روش های درمانی مانند شوک الکتریکی و یا مشاوره های ارزشمند جهت درمان بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود استفاده نموده است و درصد بالایی از رضایت بیماران را کسب نموده است. هم اکنون شما عزیزان می توانید با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه، از برترین خدمات ایشان بهره مند شده و سلامت روان خود را بهبود بخشید.

خدمات:

 • مشاوره و درمان اختلالات عمده اعصاب و روان بزرگسالان
 • مشاوره و درمان اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان
 • مشاوره قبل از ازدواج، درمان گر مشکلات زناشویی
 • درمان افسردگی، اضطراب و اسکیزوفرنی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه سپاهان، ساختمان شماره 4 سپاهان، طبقه 3

شماره تماس: 03132206111

دکتر مجید برکتین

دکتر مجید برکتین

دکتر برکتین متخصص اعصاب و روان و روانشناس بالینی می باشد که با درمان های بی نظیر خود توانسته است بسیاری از اختلالات و بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود را با موفقیت درمان نماید. وی از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان محسوب می شود که دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه درمان اختلالاتی مانند دو قطبی بودن و یا استرس و اضطراب بی دلیل می باشد.

خدمات:

 • درمان اختلالات حافظه و فراموشی در بزرگسالان
 • درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان
 • روان درمانی و مشاوره در حیطه های افسردگی و اضطراب
 • انجام تست های هوش و استعداد یابی

آدرس:  اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، بین خیابان نیکبخت و شیخ مفید، ساختمان سرو، طبقه‌ ی 1

شماره تماس: 03136640239

دکتر محمد سعادت

دکتر محمد سعادت

دکتر محمد سعادت متخصص اعصاب و روان در شهر اصفهان می باشد که با درمان اختلالات افسردگی و وسواس توانسته است عنوان بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان را به خود اختصاص دهد. وی هم اکنون آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات در حوزه درمان بیماری های روانی به شما عزیزان می باشد.

خدمات:

 • مشاوره و روان درمانی
 • درمان بیماری های اعصاب و روان
 • انجام تست های مختلف روان سنجی افراد
 • درمان سوء مصرف مواد مخدر

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی ، چهار راه قصر، مجتمع رودکی، طبقه همکف

شماره تماس: 03132337301

دکتر هادی صید گر

دکتر هادی صید گر

دکتر هادی صیدگر نیز یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان می باشد که دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1388 و در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است. وی تخصص اعصاب و روان خود را در سال 1393 و از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت نموده است و هم اکنون آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

خدمات:

 • درمان بیماری دو قطبی و اسکیزوفرنی
 • درمان وابستگی به انواع مواد مخدر و مشروبات الکلی
 • درمان مشکلات شخصیتی و اختلالات رفتاری
 • درمان مشکلات جنسی و زناشویی شامل انزال زودرس
 • درمان اختلالات یادگیری در کودکان و بیش فعالی
 • درمان مشکلات مربوط به حافظه، آلزایمر و پارکینسون

آدرس: اصفهان، میدان گل ها، جنب بانک پارسیان، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 03134416501

انواع بیماری های اعصاب و روان

بیماری های خلقی: بیماری های خلقی با احساساتی مانند افسردگی و ناامیدی خود را نشان می دهند و فرد را از حالت افسردگی دوقطبی بودن برخوردار می سازند. افرادی که به بیماری های خلقی مبتلا می باشند، انرژی و علاقه خود را در زمینه های مختلف از دست داده و همواره افکار خودکشی و مرگ به سراغ آن ها خواهد آمد. این افراد در فعالیت های روزانه خود دچار افراط و یا تفریط می باشند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. به همین دلیل می بایست پس از مشاهده علائمی مانند پرش افکار، کاهش خواب، خود بزرگ بینی و خود کوچک بینی، هر چه سریع تر به بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان مراجعه نمایند.

بیماری های اضطرابی: به طور کلی وجود کمی اضطراب در شرایط عادی و برخی مواقع کاملاً طبیعی می باشد. اما اگر این احساس از حد خود فراتر رود می تواند وحشت را برای افراد به وجود آورد و آن ها را به بیماری هایی مانند اختلال پانیک که به معنی ترس و ناراحتی شدید در مواجهه با شرایط مختلف است، دچار کند. همچنین از دیگر بیماری های مخرب در اثر اضطراب می توان به وسواس فکری، ترس از موقعیت ها یا اشیا و مکان های خاص، اختلال و فشار روانی پس از آسیب نیز اشاره نمود.

اختلالات روان پریشانه یا سایکوز: این مورد از بیماران به صورت چشم گیر حس واقعیت سنجی آن ها دچار اختلال خواهد شد. از انواع اختلالات روان پریشانه می توان به اختلال هذیانی، اختلال عاطفه گسیختگی، اختلال روان پریشی گذرا و اسکیزوفرنی اشاره نمود که روان را دچار اختلال خواهد کرد.

اختلالات شبه جسمی: این مورد از بیماری های اعصاب و روان موجب خواهد شد تا فرد عارضه هایی را برای خود تداعی نماید که قابل توجیه نمی باشند. از انواع آن ها می توان به بیماری خود بیمار انگاری اشاره نمود که فرد را با ترس از بیمار شدن و ابتلا به بیماری جدی روبرو خواهد کرد. بیماری های شبه جسمی شامل اختلال جسمانی کردن، اختلالات تبدیلی، اختلال بدریختی بدن و درد می باشد که با مراجعه به بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان، درمان خواهد شد.

انواع بیماری های اعصاب و روان

زمان مراجعه به بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان

بیماری های موجود در حوزه اعصاب و روان را به صورت کامل برای شما عزیزان نام بردیم که می توانند اثرات مخربی را در زندگی افراد به وجود آورند. این بیماری‌ ها سلامت جسم و روان افراد را تحت تاثیر خود قرار می‌ دهند و زندگی را به کام آن ها تلخ می نمایند. اگر شما عزیزان هر یک از علائم ابتلا به بیماری های اعصاب و روان را دارا می باشید، می بایست هر چه سریع تر به بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان مراجعه نمایید تا از پیش روی آن جلوگیری نموده و به درمان آن بپردازید. از مهم ترین علائم شایع در ابتلا به بیماری های اعصاب و روان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به وجود آمدن تیک های عصبی در قسمت های مختلف بدن
 • ابتلا به اختلالات کم توجهی و بیش فعالی
 • پایین آمدن قدرت تحمل اشخاص و تغییر در خورد و خوراک او
 • پاین آمدن سطح آستانه‌ ی حرکت و کم خوابی و کم انرژی بودن افراد
 • اختلالات افسردگی و اضطراب بی دلیل در موقعیت های گوناگون
 • مبتلا شدن به وسواس اجباری و یا اعتیاد به مواد مخدر و الکل
 • مشاهده مشکلات رفتاری در کودکان و ابتلای آن ها به اوتیسم و یا اختلالات یادگیری

کلام آخر

بیماری های اعصاب و روان شامل انواع گوناگونی می باشند که می توانند زندگی افراد را از جنبه های مختلف دچار تغییر کنند و زندگی را به کام آن ها تلخ سازند. بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان، با ارزیابی صحیح رفتار های افراد می تواند منشا اصلی اختلالات روانی آن ها را تشخیص داده و از روش هایی مانند دارو درمانی جهت درمان هرچه سریع‌ تر آن ها استفاده نماید.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر اعصاب و روان در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها، سلامت را به روان خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

چه امتیازی به این مقاله میدهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا