پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با اصلاح شکل ظاهری بینی در اختیارتان قرار دهیم. افراد بسیاری وجود دارند که از فرم ظاهری بینی خود ناراضی هستند و در صدد تغییر شکل ظاهری بینی خویش اقداماتی را انجام می دهند. این اقدام به روش های متعددی اعم از: عمل جراحی، تزریق ژل، لیزر، تزریق بوتاکس، لیفت با نخ و … صورت می گیرد و تنها نکته حائز اهمیت این است که کلیه این اقدامات باید توسط بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران انجام پذیرد تا بهترین نتیجه را به ارمغان آورد.

اصلاح فرم بینی چیست؟

همانطور که از نام اصلاح فرم بینی مشخص است، روشی برای تغییر شکل ظاهری بینی می باشد که انواع متعددی دارد و باید توسط بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران انجام شود. به طور کلی اصلاح فرم بینی به دو روش عمده که شامل جراحی و روش بدون جراحی است، صورت می گیرد.

در روش جراحی، اصلاح فرم بینی دائمی می باشد و تغییری شکل نمی گیرد، مگر این که دچار صدماتی شود. در صورتی که در اکثر مواقع اصلاح فرم بینی به کمک روش های غیر جراحی موقتی می باشد و نیازمند تمدید مجدد هستند.

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران در رابطه با مزیت اصلاح بینی با روش غیر جراحی خاطر نشان می کند که این روش علاوه بر تغییر شکل ظاهری بینی، از بین بردن برجستگی ها و صاف شدن کلی بینی، در لیفت بینی نیز تا حدودی موثر می باشد.

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران کیست؟

با توجه به این که بینی در جذابیت و شکل ظاهری افراد تاثیرگذار است، از این رو نمی توان به آن بی توجه بود و تغییر کلی فرم بینی را توسط هر پزشکی انجام داد. بنابراین در صورتی که قصد انجام اصلاح فرم بینی به روش جراحی را داشته باشید، می توانید نزد بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران و یا بهترین جراح بینی در ایران بروید و اقدامات لازم را انجام دهید. اما اگر از عمل جراحی گریزان هستید و یا شرایط لازم را ندارید، می توانید با مراجعه به بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران و انتخاب روش دلخواه، اقدام به تغییر شکل ظاهری بینی خود نمایید.

حال نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران را چگونه پیدا کنیم و چه معیارهایی پزشک را بهترین معرفی می کند؟ در ادامه چارچوبی از ملاک های پزشک نمونه را برای شما ارائه می دهیم تا به کمک آن، بتوانید بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران را شناسایی کنید.

از جمله ویژگی های بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران پزشکی می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی نماید.
 2. از متنوع ترین و جدیدترین روش ها برای اصلاح فرم بینی استفاده نماید.
 3. بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران پزشکی می باشد که از پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات و امکانات در انجام اعمال زیبایی بهره جوید.
 4. پزشکی را بهترین می دانیم که در زمینه تخصصی خویش مهارت های کافی را دارا باشد.
 5. بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران باید همواره دانش خود را به روز نماید و در سمینارها و مراکز علمی بسیاری حضور فعال داشته باشد و اطلاعات مفید بالایی کسب نموده باشد.
 6. از تجربه و سابقه بالایی برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای موفق بسیاری باشد.
 7. بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران پزشکی می باشد که تحت نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به درمان و اعمال زیبایی مختلف بپردازد و دارای شماره نظام پزشکی باشد.
 8. بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران باید جزء بهترین جراح بینی ترمیمی در ایران نیز باشد. (البته در برخی مواقع این گزینه، ملاک انتخاب بهترین بودن نمی باشد.)
 9. مطب و یا کلینیک بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران باید در محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدا و هم چنین عاری از کثیفی باشد.

ماندگاری اصلاح فرم بینی

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران در رابطه با ماندگاری این روش عوامل مختلفی را دخیل می داند که تمامی آن ها در روند ماندگاری ماده تزریق شده موثر می باشد.

به طور کلی بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران ماندگاری این روش را با توجه به نوع ماده تزریقی و روش انتخابی، شرایط بیمار و سن وی، بین شش الی هجده ماه تخمین می زند که برای هر شخصی با دیگری متفاوت می باشد.

در صورتی که در شهر تهران سکونت دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران بروید و سپس اقدام به این عمل نمایید.

دکتر حنانه عظیمی

دکتر حنانه عظیمی

دکتر حنانه عظیمی متخصص پوست ، مو و داخلی میباشند.

خدمات:

 • خدمات پوستی
 • فیلر های صورت و بدن
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی بینی

آدرس: سعادت آباد، چهارراه سرو، سرو غربی، جنب بانک آینده، مجتمع نگین سرو، طبقه چهارم ، واحد 30

شماره تماس:

۰۲۱۲۲۰۸۲۸۲۴

۰۹۲۱۰۴۷۲۹۴۶

فواید اصلاح فرم بینی بدون جراحی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، اصلاح فرم بینی در صورتی مطلوب ترین نتیجه را ارائه می دهد که توسط بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران انجام شود و به این طریق شاهد نتیجه دلخواه تغییر شکل ظاهری بینی خواهیم بود.

از جمله فواید اصلاح شکل بینی توسط بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران عبارتند از:

 • در روش بدون جراحی، نیازی به بستن بینی با چسب و پانسمان نیست.
 • هزینه اصلاح فرم بینی بدون عمل در مقایسه با جراحی بینی بسیار کمتر می باشد و مقرون به صرفه است.
 • بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران خاطر نشان می کند که پس از اصلاح فرم بینی با روش بدون جراحی، مراقبت های خاص و استراحت نیازی نیست و به راحتی می توانید بعد از اصلاح فرم بینی به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.
 • این روش به صورت سرپایی و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و بستری شدن در بیمارستان و کلینیک را نیز به همراه ندارد.
 • روش بدون عمل با بی حسی توسط بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران صورت می گیرد و بی هوشی در این روش وجود ندارد.
 • پس از انجام اصلاح فرم بینی به سرعت نتیجه کار قابل مشاهده می باشد.
 • عوارض بعد از عمل همچون: تورم، کبودی و خونریزی و … در این روش وجود ندارد.
 • از مزایای دیگر این روش می توان به موقتی بودن آن اشاره نمود، به این طریق که در صورت تجدید نظر بیمار، بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران می تواند مقدار کمی ژل تزریق نماید.
فواید اصلاح فرم بینی بدون جراحی

انواع ژل اصلاح فرم بینی

پیش از انجام اصلاح فرم بینی بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران، مشخصات انواع مدل ژل های تزریقی را طبق میزان ماندگاری ژل، هزینه و تاثیرگذاری آن، برای شما به طور کامل شرح می دهد و با توجه به نظر شخصی بیمار و طبق شرایط سنجیده شده ژل موردنیاز را انتخاب می کند.

از جمله انواع ژل اصلاح فرم بینی عبارتند از:

 1. کلاژن: بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران در رابطه با این نوع محصول طبیعی چنین بیان می کند که کلاژن در بخش میانی پوست قرار دارد و وظیفه اصلی آن، جوانسازی پوست و شادابی پوست می باشد که در بدن ما انسان ها وجود دارد. از این محصول برای اصلاح فرم بینی نیز استفاده می شود که به طور تقریبی دارای ماندگاری سه الی چهار ماهه می باشد.
 2. هیالورونیک اسید: این ماده کاربردهای متعددی اعم از: افزایش قابلیت ارتجاعی، جوانسازی پوست و افزایش حجم را دارد و به صورت کاملا طبیعی در بدن انسان ها و برخی از جانداران یافت می شود. ماندگاری این ژل بسیار زیاد است و حدودا هجده ماه ماندگاری دارد. بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران این اطمینان را می دهد که به دلیل طبیعی بودن هیالورونیک اسید، خطرات و عوارض آن نیز کمتر خواهد بود.
 3. رادیس: برخلاف دو نوع ژل بالا، این ماده محصولی مصنوعی می باشد که تایید شده از سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد. این ماده برای اصلاح فرم بینی ماندگاری به نسبت خوبی دارد و بین شش الی دوازده ماه باقی می ماند. از مزایای رادیس می توان به اثرگذاری فوری آن و حساسیت زا نبودن آن اشاره کرد.

کلام آخر

اصلاح فرم بینی نیز همانند سایر اقدامات زیبایی نیازمند دقت و توجه بالا می باشد، به این سبب که بینی عضو حساس بدن محسوب می شود و در صورت بروز هرگونه مشکلی ممکن است علاوه بر آسیب های ظاهری، در تنفس نیز مشکلاتی را پدیدار نماید. بنابراین تنها نکته حائز اهمیت این است که این اقدام زیبایی را توسط بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران انجام دهید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا