پزشکان

بهترین دکتر تغذیه در تهران【سال 1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر تغذیه در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با تغذیه و موارد مشابه آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه به دلیل برخی مشکلات، اغلب افراد دچار بیماری هایی چون دیابت، مشکلات گوارشی و بسیاری دیگر از این موارد می شوند و برای درمان و بهبودی، نیازمند مراجعه به دکتر تغذیه می باشند، از این رو بهترین دکتر تغذیه در تهران در جهت بهبودی و درمان مشکلات این افراد تمام تلاش خود را می کند و خدمات ارزنده ای از قبیل ارائه تغذیه مناسب، رژیم درمانی، اصول علم تغذیه و بهره مندی از رژیم درمانی برای انواع بیماری ها و بخصوص دیابت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.اگر در شهر شیراز هستید و به دنبال بهترین دکتر تغذیه در شیراز هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

دکتر تغذیه کیست؟

بهترین دکتر تغذیه در تهران پزشکی می باشد که در راستای سلامتی و تندرستی شما بسیار تلاش می کند و به کمک ارزیابی رژیم غذایی و بررسی بیماری ها، در جهت بهبودی هر چه تمام تر شما سعی خود را می کند و خدمات لازم را در اختیار شما مراجعین محترم قرار می دهد.

متخصصین تغذیه در زمینه های بسیاری ارائه خدمات می دهند و از جمله این خدمات شامل طبقه بندی و تعیین میزان ویتامین مصرفی در بدن، بررسی و ارزیابی فرایند جذب و دفع بدن، تعیین برنامه غذایی مناسب با شرایط بیمار، برنامه (رژیم) غذایی به منظور لاغری و یا چاقی مراجعین، ارائه مشاوره های لازم در رابطه با ارتباط مستقیم غذا با سلامتی روحی و جسمی و … می باشد.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با متخصصین تغذیه این است که اغلب آن ها در بیمارستان ها، مدارس، بخش های بهداشتی و درمانگاه ها و هم چنین اماکن خصوصی فعالیت پر رنگی را ایجاد می نمایند.

ویژگی های بهترین دکتر تغذیه در تهران

بهترین دکتر تغذیه در تهران پزشکی می باشد که از ویژگی های منحصر به فرد بسیاری برخوردار باشد و از جمله این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 1. دارای مدرک تخصصی متناسب با تغذیه و رژیم درمانی داشته باشد و این مدرک تحصیلی را از معتبر ترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی اخذ نموده باشد.
 2. بهترین دکتر تغذیه در تهران پزشکی می باشد که اخلاق و رفتار مناسبی داشته باشد و در زمان مشاوره با مراجعه کنندگان نهایت صبر و حوصله را به خرج دهد.
 3. دارای پروانه طبابت از وزارت بهداشت و سلامت باشد.
 4. بهترین دکتر تغذیه در تهران لازم است که از سابقه درخشانی برخوردار باشد و تجربه و مهارت کافی را در زمینه تخصص خود داشته باشد.
 5. پزشک مورد نظر باید بدون در نظر گرفتن مسائل مالی به بیمار مشاوره دهد و اولویت ایشان سلامتی و بهبودی مراجعین باشد.
 6. مطب یا کلینیک بهترین دکتر تغذیه در تهران باید تمیز، پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی باشد.
 7. از نظر جغرافیایی، مطب پزشک موردنظر بهتر است که در مرکز شهر قرار گیرد تا رفت و آمد در آن جا به راحتی صورت گیرد.

ویژگی های بهترین دکتر تغذیه در تهران

وظایف بهترین دکتر تغذیه در تهران

 • ارائه برنامه غذایی متناسب با مشکلات مراجعین
 • آگاهی و بهره مندی از به روز ترین اطلاعات و آخرین تحقیقات مرتبط با علم تغذیه
 • شناسایی و تشخیص مشکلات تغذیه ای
 • مشاوره در جهت مسائل و مشکلات مربوط به تغذیه و رژیم درمانی
 • ارزیابی و بررسی ارزش های غذایی
 • ارائه دادن برنامه و دستورالعمل های ویژه به منظور افزایش ارزش غذایی تمامی مواد مصرفی
 • ارائه و برنامه ریزی رژیم غذایی مناسب به جهت پیشگیری یا درمان بیماری هایی از قبیل بیماری قلبی و دیابت
 • تغییر دادن سبک نادرست زندگی و سوق دادن مراجعین به سمت زندگی سالم و تغذیه مناسب
 • بحث و مشاوره در رابطه با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و هم چنین کمک رسانی برای تعیین انتظارات واقع بینانه
 • بهترین دکتر تغذیه در تهران در راستای رسیدن به اهداف بهداشتی، تغذیه ای و وزنی، برنامه های غذایی ویژه ای را تدوین و تحویل مراجعین می نماید.
 • ارزیابی ارزش مواد مغذی، ویتامین ها و املاح در غذاهای مصرفی
 • نظارت و رسیدگی بر نحوه درمان بیماران در طول زمان و پیگیری پیشرفت روند درمان

نقش دکتر تغذیه در سلامت:

💖دور ماندن از بیماری هابا یک تغذیه درست می توان از بیماری های مرتبط با بالا رفتن سن ، دوری کرد.
🌹سبک زندگی کاربردیبا شروع رژیم غذایی سالم ، یا ایجاد تغییر در سبک زندگی ، به عادات سالم غذا خوردن روی می آورید.
💓کنترل فشار خون بالایک متخصص تغذیه خوب ، تغذیه صحیح برای کمک به حفظ قند خون و فشار خون، به شما ارائه می دهد.
🤩کاهش وزنبهترین دکتر تغذیه یک برنامه سفارشی کاهش وزن برای مراجعین تجویز می کند.

دکتر فریبا کوهدانی

دکتر فریبا کوهدانی

دکتر فریبا کوهدانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی می باشند که مدارک تحصیلی خود را با موفقیت به اتمام رساندند. ایشان استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، استاد دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی و هم چنین معاون پژوهشی دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

دکتر فریبا کوهدانی عضو انجمن تغذیه ایران، عضو وابسته مرکز تحقیقات دیابت پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو کمیته علمی مرکز جامع آموزش تحقیقات و پیشگیری از سرطان و هم چنین عضو گروه آینده نگری نظریه پردازی و رصد کلان سلامت فرهنگستان علوم پزشکی می باشند.

دکتر فریبا کوهدانی را می توان یکی از بهترین دکتر تغذیه در تهران به شمار آورد، به این دلیل که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار مراجعین خود قرار می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • رژیم لاغری و چاقی
 • رژیم دیابت
 • رژیم بیماران کلیوی و کبد چرب
 • رژیم بیماری های سرطانی
 • رژیم دوران بارداری و شیردهی
 • تست بادی کامپوزیشن

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی پارک شریعتی، کوچه آریایی، پلاک 45

شماره تماس: 02122879409

دکتر مجید حاجی فرجی

دکتر مجید حاجی فرجی

دکتر مجید حاجی فرجی متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی و یکی از بهترین دکتر تغذیه در تهران محسوب می شوند. ایشان دوره تخصصی خود را در دانشگاه لندن انگلستان سپری کردند و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و هم چنین دانشیار دانشگاه و عضو انجمن تغذیه ایران و انگلستان می باشند.

دکتر حاجی فرجی عضو انجمن تغذیه کودکان ایران، عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور، عضو انجمن های چاقی ایران و انگلستان و عضو انجمن های تغذیه ایران و انگلستان و هم چنین عضو کمیسیون سلامت و امنیت غذای شورای عالی تحقیقات و فن آوری کشور می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر مجید حاجی فرجی بیش از سی(30) سال سابقه خدمات مشاوره تغذیه را دارند و از جمله این خدمات به صورت موارد زیر می باشد:

خدمات:

 • مشاوره تخصصی تغذیه و رژیم درمانی در تمام زمینه ها از قبیل چاقی و لاغری و ورزشکاران
 • مشاوره های لازم جهت کنترل رشد کودکان و نوجوانان
 • ارائه رژیم و برنامه غذایی در دوران بارداری و شیردهی
 • مشاوره برای بیماری های قلبی، دیابت، کبدی، کلیوی و سایر بیماری های بدخیم

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار پارک نژاد، پایین تر از  چهارراه سرو، قبل از خروجی نیایش، ابتدای هجده متری مطهری، جنب داروخانه، پلاک چهارده، واحد سوم

شماره تماس: 02122076953

دکتر احمد ساعدی

دکتر احمد ساعدی

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم لاغری می باشند که دوره تخصصی تغذیه و رژیم درمانی را در سال 2007 میلادی از دانشگاه نیوکاسل استرالیا اخذ نمودند. دکتر ساعدی از سال 1394 الی 1395 آخرین مدرک تحصیلی(فلوشیپ) دکترای تخصصی تغذیه را از دانشگاه سیدنی استرالیا دریافت کردند.

ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران(دانشیار دانشکده تغذیه)، عضو انجمن تغذیه استرالیا و عضو هیئت مدیره انجمن تغذیه ایران و مدیر گروه تغذیه سلولی و مولکولی دانشکده تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران و هم چنین استاد افتخاری دانشگاه سیدنی استرالیا می باشند.

دکتر احمد ساعدی بیش از یازده عنوان کتاب و 42 عنوان مقاله بین المللی در حوزه تغذیه و رژیم شناسی به انتشار رسانده است و از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه مشاوره تغذیه آغاز نمودند و از جمله بهترین دکتر تغذیه در تهران به حساب می آیند.

خدمات:

 • ارائه ورزش و تغذیه بارداری
 • تغذیه و پایش سالمندان
 • لاغری به کمک دستگاه
 • تغذیه و رژیم درمانی کودکان
 • تغذیه بانوان باردار و شیرده

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، روبروی بیمارستان شریعتی، کوچه یکم(شکرالله)، پلاک 134، ساختمان پزشکان سبز امیرآباد، طبقه چهارم

شماره تماس: 02188335006

دکتر حمیدرضا فرشچی

دکتر حمیدرضا فرشچی

دکتر حمیدرضا فرشچی پزشک متخصص تغذیه و متابولیسم و دارای فلوشیپ چاقی و دیابت می باشند. دکتر فرشچی دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه تغذیه بالینی از کشور انگلستان کسب نمودند. ایشان برنده جایزه ویژه موسسه تحقیقات چاقی اروپا و عضو انجمن متخصصین دیابت و چاقی آمریکا و هم چنین دانشیار دانشگاه ناتینگهام انگلستان می باشند.

دکتر حمیدرضا فرشچی پس از فارغ التحصیلی دوره تخصصی تغذیه بالینی، فلوشیپ چاقی و دیابت را از دانشگاه ناتینگهام انگلستان اخذ کردند و سپس در سال 1384 برای ارائه خدمات به کشور خود بازگشتند و از جمله بهترین دکتر تغذیه در تهران به شمار می روند.

خدمات:

 • ارائه مشاوره و برنامه غذایی به منظور کاهش وزن یا افزایش وزن
 • ارائه برنامه غذایی برای درمان بیماری هایی چون کبد چرب، دیابت، افزایش چربی خون و بیماری های متابولیک
 • ارائه مشاوره جهت تغذیه دوران کودکی و بلوغ، تغذیه دوران بارداری و شیردهی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، نبش مینا، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه چهارم، واحد پنج

شماره تماس: 02122263002

دکتر کوروش صمدپور

دکتر کوروش صمدپور

دکتر کوروش صمدپور پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با سابقه بیش از 25 سال طبابت می باشند که یکی از بهترین دکتر تغذیه در تهران محسوب می شوند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران MD سپری کردند. دکتر صمدپور مدرک PHD تغذیه را از دانشگاه کویتزلند استرالیا و مدرک MPH را از دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و هم چنین مدرک GDPH را نیز از دانشگاه کویتزلند استرالیا دریافت نمودند.

خدمات:

 • ارائه برنامه غذایی تخصصی ویژه دوران بارداری و شیردهی، کودکان چاق و کم وزن، سالمندان و هم چنین ورزشکاران
 • کاهش و تثبیت وزن با اصلاح الگوهای تغذیه ای
 • ارائه برنامه غذایی تخصصی ویژه بیماران قلبی، دیابتی، کلیوی، گوارشی و کبد چرب
 • ارائه رژیم چاقی و رژیم لاغری
 • ارائه رژیم تثبیت و بارداری
 • مشاوره تغذیه
 • از بین بردن چاقی موضعی و کاهش سایز در تمامی نقاط بدن به کمک جدید ترین دستگاه های لاغری

آدرس: تهران، آیت الله کاشانی، انتهای بلوار اباذر، نرسیده به حکیم، کوچه مینا، ساختمان مینا، پلاک دو، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 02144976772 – 02144979044 – 02144976877

دکتر محمد آذرفر

دکتر محمد آذرفر

دکتر محمد آذرفر متخصص تغذیه می باشند و در شهر تهران و در سال 1357 متولد شده است. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشکاه علوم پزشکی تهران گذراندند و در حین تحصیل به مدت دو سال با دریافت مرخصی، دوره های آموزشی تئوری و علمی تغذیه و بدنسازی حرفه ای ورزشکاران را در کشور اروپا سپری کردند و سپس بعد از دریافت مدرک تخصصی تغذیه، به منظور شیمی درمانی در مراکز معتبری چون مراکز خیریه، دانشگاه ها، مراکز بهداشت و دفاتر رژیم درمانی و تغذیه و هم چنین مطب شخصی خویش ارائه خدمات دادند.

دکتر آذرفر در سال 1389 دوره تغذیه و رژیم درمانی در خصوص بیماری های مربوط به چاقی تحت نظر آکادمی زیبایی و تناسب اندام آمریکا سپری نمودند و در نهایت مدرک تغذیه سالم و رژیم درمانی را از کشور فرانسه(پاریس) اخذ نمودند.

عضو انجمن رژیم درمانی آمریکا، عضو انجمن تغذیه آمریکا می باشند و مقالات و ویرایش کتاب هایی در زمینه رژیم های پزشکی و سلامت جامعه را نیز به چاپ رسانده است.

خدمات:

 • ارائه رژیم و برنامه غذایی
 • لیزر کم توان
 • آنالیز بدن
 • کرایولیپولیز
 • بهره مندی از تکنولوژی لیفتینگ غیر تهاجمی روز دنیا
 • میکرودرم ابریژن مزوتراپی
 • لاغری و تناسب اندام به منظور از بین بردن چربی های موضعی و سلولیت به کارگیری تکنیک های مختلف هم چون آر اف و …

آدرس: تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه، پلاک هفده، ساختمان کیمیا، آسانسور سمت چپ، طبقه پنجم، واحد 30

شماره تماس: 02122565657

دکتر مریم مظاهریان

دکتر مریم مظاهریان

دکتر مریم مظاهریان متخصص تغذیه و رژیم درمانی می باشند و یکی از بهترین دکتر تغذیه در تهران به شمار می روند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند. دکتر مظاهریان عضو انجمن تغذیه کانادا، عضو هیئت تحریریه مطب، عضو هیئت تحریریه ماهانه غذا و کارشناس مواد غذایی اداره کل کنترل مواد غذایی و دارویی وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی می باشند.
دکتر مریم مظاهریان دارای پانزده سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه تغذیه و هم چنین به عنوان یک فرد محقق علمی توانسته است دوازده کتاب را به صورت ترجمه و چهارده مقاله علمی و پژوهشی را نیز به چاپ رسانده است.

دکتر مریم مظاهریان در سال 1395 عنوان پژوهشگر برتر و مترجم برتر را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و هم چنین عنوان دانش پژوهشگر را از دانشکده تغذیه رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آن خود کرده است.

خدمات:

 • مشاور تغذیه و رژیم درمانی به منظور درمان و پیشگیری انواع بیماری ها

آدرس مطب:

درب جنوبی: تهران، خیابان اندرزگو، خیابان علوی، پلاک 43، طبقه سوم، واحد نه

درب شمالی، تهران، تجریش، خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، بین خیابان وطن پور و آقایی، روبروی شیرینی فروشی فرمانیه، پلاک 162، طبقه سوم، واحد نه

شماره تماس: 02126657890 – 02126657848 – 09021008022

محل کار و فعالیت متخصص تغذیه کجاست؟

 • در اکثر مواقع بهترین دکتر تغذیه در تهران در مطب و یا کلینیک تغذیه خود ارائه خدمات می دهند و هم چنین می توانند به صورت گروهی یک تیم پزشکی بهداشتی تشکیل دهند و به این صورت فعالیت کنند.
 • برخی از متخصصین تغذیه نیز می توانند به راحتی در سازمان های دولتی، مراکز درمانی و بهداشتی و یا بیمارستان ها استخدام شوند و برای درمان بیماری های مرتبط با تغذیه تلاش نمایند.
 • تعداد معدودی از کارشناسان تغذیه در شرکت ها و کارخانجات خصوصی و دولتی صنایع غذایی و هم چنین دارویی به منظور کنترل کیفیت و فروش استخدام می شوند و در آن جا به فعالیت خود می پردازند.
 • بهترین دکتر تغذیه در تهران می تواند علاوه بر فعالیت در مطب یا کلینیک تغذیه ای خود، به عنوان پژوهشگر و استاد در دانشگاه های دولتی و آزاد ارائه خدمات دهد.
 • متخصصین تغذیه در موارد بسیار معدودی می توانند در نمایندگی های علمی شرکت کنند و با حضور فعال خود، در زمینه معرفی و بازاریابی محصولات دارویی و مکمل های غذایی به داروخانه ها و پزشکان خدمت رسانی کنند.

چه زمانی نیازمند مراجعه به بهترین دکتر تغذیه در تهران می باشیم؟

با توجه به مطالب گفته شده در رابطه با دکتر تغذیه، تخصص و خدمات ایشان، به این نتیجه رسیدیم که علم تغذیه در اکثر مواقع در راستای پیشگیری از بیماری ها و مشکلات در زمان آینده فعالیت دارد و در درمان بیماری ها بسیار کارآمد نمی باشد. از این رو بسیار ضروری است که برای داشتن زندگی سالم و جلوگیری از هرگونه بیماری ها در تمامی مراحل زندگی به خصوص در زمان بارداری، دوران شیردهی و هم چنین به منظور رشد بهتر کودکان، چاقی و لاغری و هم چنین در زمان بیماری های دیابت و قلب برای داشتن رژیم غذایی مناسب، تحت درمان و مشاوره تغذیه قرار بگیرید.

حال در این قسمت به توضیح کامل تری در رابطه با علت مراجعه به بهترین دکتر تغذیه در تهران می پردازیم و ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید:

امروزه به دلایل مختلفی چون زیبایی و سلامتی عمومی بدن، افراد بسیاری برای داشتن تناسب اندام و کاهش وزن به سمت متخصصین تغذیه سوق داده می شوند و با رعایت نکات تغذیه ای به راحتی می توانند به نتیجه دلخواه و مطلوب برسند.

نکته قابل توجه دیگر در زمینه اهداف لاغری افراد این است که بسیاری از بیماری ها در نتیجه چاقی پدید می آید و با خود مشکلات بسیاری را به همراه  می آورد، از این رو برای اجتناب از بیماری هایی که ارتباط مستقیمی با افزایش وزن و چاقی دارند، مانند بیماری های فشار خون، دیابت، قلب و عروق، کبد چرب، افزایش پروفایل های لیپیدی(چربی های خون) و … بهتر است که تحت نظر و مشاوره های درمانی بهترین دکتر تغذیه در تهران قرار بگیرید.

امروزه به دلیل توجه بسیاری که اغلب افراد به چاقی و کاهش وزن خود دارند و در تلاش این هستند که در زمان بسیار کوتاهی به لاغری و تناسب اندام دست یابند، به سراغ رژیم های غذایی نادرست و بدون ریشه علمی بر پایه های غلط، توسط افراد سودجو به روی می آورند و تنها هدف این افراد با ایجاد رژیم غذایی نادرست، درآمدزایی و جنبه های مالی می باشد و به علت نامعتبر بودن این رژیم های غذایی، متخصصین تغذیه اینگونه رژیم ها را قبول ندارند و استفاده از برنامه های غذایی نادرست در طولانی مدت عواقب بسیاری را به همراه دارد و از جمله این عواقب شامل کمبود شدید ویتامین ها و املاح در بدن، ریزش موی شدید، افزایش حساسیت و تحریک پذیری افراد، بازگشت سریع وزن به حالت اولیه و آسیب رسیدن به پوست و مو و هم چنین مشکلات گوارشی و … می باشد.

با تمام این تفاسیر، لازم به ذکر است که برای برخورداری از تناسب اندام و رسیدن به هر هدفی که در رابطه با تغذیه و رژیم درمانی می باشد، بسیار ضروری و مهم است که تحت نظر بهترین دکتر تغذیه در تهران بروید و گول رژیم های تبلیغاتی را نخورید.

مورد بعدی که بسیار حائز اهمیت می باشد و در جامعه امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است، این است که ورزشکاران به منظور رسیدن به هدف خویش که ورزش حرفه ای و نیمه حرفه ای می باشد، همواره از مربیان ورزشی خود مکمل ها و برنامه های غذایی را تهیه می نمایند و مشکل اینجا است که برخی از مربیان هیچ گونه تخصص و تجربه ای در ارائه برنامه غذایی و انتخاب مکمل های غذایی ندارند و تنها طبق عادت، به شاگردان خود مکمل و رژیم های غذایی تجویز می کنند که این امر در طولانی مدت بسیار خطرناک می باشد و در نهایت این امکان وجود دارد که بر اندام های بدن ورزشکاران آسیب وارد شود و اندام هایی چون کلیه ها، کبد و هم چنین هورمون ها دچار اختلالات و نواساناتی شوند.

آخرین مبحثی که هیچ گونه توجهی به آن نمی شود و در زمینه رشد کودکان و قد آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد، این است که کودکان باید تحت نظارت متخصصین تغذیه باشند و از زمان پیش دبستانی تا سن بلوغ آن ها به طور مرتب زیر نظر بهترین دکتر تغذیه در تهران قرار بگیرند و در صورت وجود مشکل درمان شوند. به این دلیل که برخی از کودکان به دلیل رژیم غذایی نادرست دچار کوتاهی قد می شوند و پس از سن بلوغ به فکر این مشکل می افتند که در نتیجه در آن زمان راه حلی وجود ندارد و نیاز است که از زمان کودکی تحت نظارت کارشناسان تغذیه قرار بگیرند تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری به عمل آید.

چه زمانی نیازمند مراجعه به بهترین دکتر تغذیه در تهران می باشیم؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر تغذیه در تهران آشنا کند، امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

همچنین اگر میخواهید با بهترین دکتر تغذیه در شهرهای مختلف ایران آشنا شوید تا بتوانید در جای جای مختلف کشور از خدمات دکتر استفاده کرده و از رژیم غذایی مخصوص به خود بهره مند شوید می توانید مقاله بهترین دکتر تغذیه در ایران از سایت جراحتو را مشاهده کنید. در این مقاله ما تعدادی از بهترین دکتران تغذیه را که اعتماد مراجعه کنندگان بسیاری را جلب نموده اند جمع آوری کرده ایم و برای شما قابل مشاهده قرار داده ایم.

برای لاغری شکم چه بخوریم؟

گنجاندن انواع مختلف میوه ها و سایر مواد غذایی می تواند تاثیر قابل توجهی در لاغری شکم داشته باشد. 
•    مصرف میوه هایی همچون پرتقال، سیب و موز در لاغری شکم موثر خواهند بود.
•    سبزیجات بهترین و سالم ترین مواد غذایی محسوب می شوند که اتفاقا نقش مهمی در لاغری شکم دارند.

مقدار و میزان کالری سوزی با قهوه چقدر است؟

قهوه دارای کافئین است، کافئین یک محرک است که بر متابولیسم و بهتر شدن سوخت و ساز بدن تاثیر میگذارد و روند چربی سوزی در بدن افزایش پیدا میکند

چه چیزی باعث ثابت ماندن وزن میشود؟

ثابت ماندن وزن برای کسانی که مایل به افزایش یا کاهش وزن خود نباشند، معمولا کنترل شده است. این افراد با تحرک و تغذیه ایده آلی که دارند، همواره در ثابت ماندن وزن خود تاثیرگذارند. مصرف به اندازه کالری و پرهیز از کم خوری یا پرخوری راز اصلی ثابت ماندن وزن است

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا