پزشکان

بهترین دکتر تغذیه در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر تغذیه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با تغذیه و موارد مشابه آن در اختیارتان قرار دهیم. امروزه پزشکان طبق آمار و تحقیقاتی که به دست آورده اند، به این نتیجه رسیده اند که به طور تقریبی بروز مشکلات و بیماری های بسیار ریشه در تغذیه نادرست و ناسالم دارد، بر همین اساس به عموم مردم توصیه می کنند که به منظور پیشگیری از انواع بیماری ها و هم چنین جلوگیری از افزایش وزن تحت نظر و مشاوره بهترین دکتر تغذیه در ایران قرار بگیرند و برای سلامتی خویش وقت و هزینه صرف نمایند. از این رو ما در ادامه توضیحات کامل تری راجع به تغذیه سالم و پرهیز از بیماری های احتمالی برای شما بیان می کنیم و از شما تقاضا داریم که  ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید.

متخصص تغذیه کیست؟

با در نظر داشتن به این موضوع که تغذیه سالم و اصولی بر روی سلامت روان و جسم افراد تاثیر بسیار مهمی دارد، به همین سبب موجب شده تا علم تغذیه و متخصصین تغذیه نیز ارتقاء یابند و همواره در صدد افزایش سطح علمی خود تلاش نمایند. افراد بسیاری به منظور دست یابی به سلامتی هر چه بیشتر و جلوگیری از بیماری ها و … در جست و جوی بهترین دکتر تغذیه در ایران می باشند که این متخصصین تغذیه در درمان انواع بیماری ها و هم چنین در مواردی همچون: ابتلا به انواع آلرژی ها، درمان بیماری دیابت، کاهش و یا افزایش وزن و پرهیز از انواع بیماری ها و ارائه رژیم های غذایی برای اطفال تخصص و مهارت بسیاری دارند.

لازم به ذکر است که بهترین دکتر تغذیه در ایران به منظور راحتی حال بیماران، در مکان های مختلفی اعم از: بیمارستان ها، کلینیک، مراکز مراقبتی، مدارس، خانه سالمندان و مطب خویش ارائه خدمات می دهند.

متخصص تغذیه کیست؟

چگونه بهترین دکتر تغذیه در ایران را بشناسیم؟

روش های گوناگونی برای شناسایی و یافتن بهترین دکتر تغذیه در ایران وجود دارد که شما را در انتخاب پزشک متخصص یاری می رساند و از این رو برخی از راه های شناسایی بهترین دکتر تغذیه در ایران به شرح زیر می باشد:

 • اولین گام در پیدا کردن و شناسایی بهترین دکتر تغذیه در ایران این است که از آشنایان و اقوامی که قبلا نزد پزشک متخصص تغذیه رفته اند و نتیجه مطلوبی را کسب نموده اند، پرس و جو نمایید و در صورتی که از تخصص و مهارت پزشک مذکور رضایت کافی را داشته باشند، اطلاعات وی را گرفته و به صورت حضوری نزد ایشان بروید و تحت درمان و مشاوره های لازم قرار بگیرید.
 • در صورتی که تحقیقات محلی کارساز نباشد و یا این که از اطرافیانتان شخصی بهترین متخصص تغذیه در ایران را نشناسد، می توانید از گزینه های بعدی مانند: بهره گیری از فضای مجازی کمک بگیرید. از مزایای فضای مجازی هم چون گوگل می توان به مقایسه پزشکان با یکدیگر و ارائه خدمات پزشکان را اشاره نمود.
 • روش دیگر در شناسایی بهترین دکتر تغذیه در ایران این است که از پزشک خانواده و یا پزشک عمومی خویش در رابطه با متخصص تغذیه سوال بفرمایید و ایشان با در نظر داشتن نوع مشکل شما و هم چنین متناسب با رفتار شما، بهترین دکتر تغذیه ای که در نزدیکی محل زندگی شما وجود داشته باشد، را معرفی خواهد نمود.

دکتر شیرین اباذری

دکتر شیرین اباذری

دکتر شیرین اباذری متخصص تغذیه و رژیم درمانی و هم چنین کارشناس ارشد فیزیولوژی و تغذیه ورزشی با شماره نظام پزشکی 1691 می باشند. ایشان دوره پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری و کردند و موفق به کسب مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد شدند.

دکتر اباذری عضو انجمن تغذیه ایران و عضو هیئت مدیره انجمن تغذیه مازندران می باشند. دکتر شیرین اباذری اولین کلینیک تغذیه مجهز به اسکنر سه بعدی به منظور سنجش میزان بافت چربی و سایزگیری دقیق بدن را تاسیس نمودند و با سابقه بیش از بیست سال در زمینه تغذیه و رژیم درمانی و هم چنین تناسب اندام، جزء بهترین دکتر تغذیه در ایران به شمار می روند.

لازم به ذکر است که دکتر شیرین اباذری خدمات بسیار مفید و ارزشمندی را در جهت آرامش حال مراجعین خویش ارائه می دهند که از جمله این خدمات عبارتند از:

خدمات:

 • ارائه رژیم های درمانی و غذایی به منظور چاقی و لاغری
 • دادن رژیم ها و برنامه های غذایی برای درمان انواع بیماری ها
 • بهره گیری از دستگاه های لاغری موضعی پیشرفته
 • بررسی دقیق در جهت میزان ویتامین ها و مواد معدنی بدن
 • چکاپ نمودن اندام های مختلف بدن با جدید ترین آنالیزور دنیا
 • تنظیم برنامه غذایی متناسب با بدن هر فرد به کمک نتایج تست آنالیز و اسکن بدن
 • ارائه برنامه غذایی و رژیمی در دوران بارداری، شیردهی و پایش رشد کودکان و هم چنین تغذیه مناسب ورزشکاران حرفه ای

آدرس: ساری، خیابان قارن، مجتمع پزشکی شهریار، طبقه سوم، واحد نوزده

شماره تماس: 01133314606 – 09902900548

دکتر فاطمه رحیمی سکاک

دکتر فاطمه رحیمی سکاک

دکتر فاطمه رحیمی سکاک متخصص و کارشناس ارشد تغذیه بالینی و رژیم درمانی در شهر کرج می باشند که از جمله بهترین دکتر تغذیه در ایران به حساب می آیند. ایشان مدارک تحصیلی خود و هم چنین اخذ کارشناسی ارشد خویش را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده اند.

دکتر رحیمی سکاک در سال 1396 در آزمون وزارت بهداشت کارشناسی ارشد رتبه پنج کشوری و چهار سهمیه آزاد را از آن خود نمودند.  دکتر فاطمه رحیمی سکاک در بیمارستان های لقمان، شهدای تجریش، کودکان مفید و شهید مدرس و هم چنین آیت الله طالقانی تهران سابقه فعالیت و پزشکی دارند. دکتر رحیمی سکاک در پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم شهید بهشتی تهران به عنوان پژوهشگر در حال فعالیت و تحقیق می باشند.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با دکتر فاطمه رحیمی سکاک این است که ایشان در معتبرترین ژورنال های علمی روز دنیا مقالات بسیار متعدد و متنوعی را در حوزه بیماری های مرتبط با دیابت، بیماری های قلبی و عروقی، بیماری های آلزایمر و کبد چرب و … به چاپ رسانده اند و هم چنین کتاب های بسیاری از قبیل کتاب تغذیه در بیماری های diagnosis و کتاب رژیم افزایش طول عمر را در انتشارات به نام ترجمه نموده اند.

ایشان دارای دستگاه کمک لاغری موضعی کویتیشین و آر اف در کلینیک خویش می باشند و از این رو به مراجعه کنندگان خود برای رسیدن به هدف لاغری کمک و یاری می نمایند.

خدمات:

 • ارائه برنامه و رژیم های غذایی به منظور درمان بیماری هایی از جمله: بیماری قلبی و عروقی، پر فشاری خون، بیماری گوارشی و کبد چرب، بیماری های اطفال، دیابت و دیابت بارداری
 • برنامه تغذیه ای برای دوران بارداری و شیردهی
 • ارائه رژیم های غذایی و ورزشی برای ورزشکاران
 • انجام آنالیز تخصصی بافت چربی و عضلات بدن به کمک دستگاه بادی آنالیز
 • استفاده از دستگاه کمک لاغری موضعی کویتیشین و آر اف

آدرس: کرج، مهرشهر کرج، بلوار شهرداری، بلوار صد غربی، پیچک دو، فرعی یک، مجتمع اداری پزشکی مهرشهر، طبقه چهارم، واحد 32

شماره تماس: 02633412781 – 09193992134

دکتر علیرضا خواجه لکزایی

دکتر علیرضا خواجه لکزایی

دکتر علیرضا خواجه لکزایی کارشناس علوم تغذیه می باشند. ایشان مدرک تحصیلی خود را با موفقیت هر چه تمام تر از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند.

دکتر خواجه لکزایی در انجمن های بسیاری عضو می باشند که از جمله این انجمن ها شامل: عضویت در انجمن تغذیه ایران و عضویت در انجمن تغذیه آمریکا می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر علیرضا خواجه لکزایی یکی از بهترین دکتر تغذیه در ایران محسوب می شوند.

خدمات:

 • ارائه رژیم های غذایی متناسب با ویژگی های بدنی مراجعه کننده
 • استفاده از دستگاه بادی آنالیز به منظور بررسی و چکاپ کامل بدن
 • دارا بودن دستگاه های لاغری موضعی برای از بین بردن قسمت های مختلف بدن و کاهش سایز قسمت هایی از بدن همچون: شکم، پهلو و ران، بازو و …
 • ارائه برنامه های غذایی و ورزشی به منظور کاهش و یا افزایش وزن
 • دادن رژیم غذایی مناسب در دوران بارداری مانند: وزن گیری صحیح مادر و جنین، دیابت بارداری و …
 • رژیم درمانی به منظور جلوگیری، پیشگیری و یا درمان بیماری هایی از قبیل: دیابت، فشار خون و کبد چرب و ….

آدرس: اراک، خیابان شکرایی، بن بست گاندی، ساختمان پارسیان، طبقه دوم

شماره تماس: 08634220026 – 09301149453

دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری پزشک و متخصص تغذیه می باشند که در استان البرز جزء اولین پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی به حساب می آیند. ایشان پس از گذراندن دوره متوسطه، دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتمام رساندند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه تغذیه و رژیم درمانی در دانشگاه جندی شاپور اهواز سپری کردند.

دکتر افشاری عضو انجمن دیابت ایران و عضو انجمن پیشگیری و ردمان چاقی ایران و هم چنین پژوهشگر برتر سال استان البرز می باشند. دکتر مسعود افشاری یکی از بهترین دکتر تغذیه در ایران به شمار می روند که دارای گواهی عالی بهداشت عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

دکتر مسعود افشاری در بیمارستان های متعددی ارائه خدمات درمانی و تغذیه ای می دهند که از جمله این بیمارستان ها شامل: بیمارستان نور شهریار تهران، بیمارستان شهید مدنی کرج و کلینیک ویژه مرکزی استان البرز می باشند.

 • ارائه رژیم های درمانی و غذایی به منظور چاقی و لاغری در کودکان و بزرگسالان
 • دادن رژیم ها و برنامه های غذایی برای درمان انواع بیماری ها از قبیل: دیابت و دیابت بارداری، بیماری های قلبی و عروقی، بیماران دارای سطح هوشیاری بسیار پایین و بیماری های متابولیک، کبد چرب و بیماری های با فشار خون بالا
 • بهره گیری از دستگاه های لاغری موضعی پیشرفته و به روز
 • بررسی دقیق در جهت میزان ویتامین ها و مواد معدنی بدن و ارائه درمان های ویژه
 • چکاپ نمودن اندام های مختلف بدن با جدید ترین آنالیزور دنیا
 • تنظیم برنامه غذایی به کمک نتایج تست آنالیز و اسکن بدن
 • ارائه برنامه غذایی و رژیمی در دوران بارداری، شیردهی و پایش رشد کودکان
 • ارائه رژیم های تغذیه ای مناسب برای ورزشکاران حرفه ای و مبتدی

آدرس: کرج، خیابان بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، بعد از زیر گذر، جنب بانک آیندهف برج آراد، طبقه اول

شماره تماس: 09120899891 – 09390218484 – 09191110833

دکتر احمد ساعدی

دکتر احمد ساعدی

دکتر احمد ساعدی متخصص تغذیه و رژیم لاغری و یکی از بهترین دکتر تغذیه در تهران می باشند. ایشان پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی خود، اقدام به کسب مدرک تخصصی خویش نمودند و در سال 2007 میلادی دوره تخصصی تغذیه و رژیم درمانی را در دانشگاه نیوکاسل استرالیا سپری کردند. دکتر ساعدی در سال 1395 دوره فلوشیپ دکترای تخصصی تغذیه و رژیم درمانی را در دانشگاه سیدنی استرالیا به اتمام رساندند.

دکتر احمد ساعدی را می توان از جمله بهترین دکتر تغذیه در ایران به حساب آورد که عضو انجمن تغذیه استرالیا، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با عنوان دانشیار دانشکده تغذیه و عضو هیئت مدیره انجمن تغذیه ایران و هم چنین مدیر گروه تغذیه سلولی و مولکولی دانشکده تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران و در نهایت استاد افتخاری دانشگاه سیدنی استرالیا می باشند.

از افتخاران آکادمیک و پژوهشی دکتر احمد ساعدی می توان به انتشار بیش از یازده عنوان کتاب و 42 عنوان مقاله بین المللی در حوزه تغذیه و رژیم شناسی اشاره نمود. لازم به ذکر است که ایشان از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه مشاوره تغذیه و رژیم درمانی آغاز نمودند.

خدمات:

 • ارائه برنامه های غذایی در جهت افزایش و یا کاهش وزن بدنی در اطفال و بزرگسالان
 • تغذیه و پایش سالمندان
 • دادن برنامه تغذیه ای بانوان باردار و شیرده
 • لاغری به کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته
 • ارائه ورزش و تغذیه بارداری
 • ارائه تغذیه و رژیم درمانی کودکان
 • به منظور پیشگیری بیماری های تغذیه ای از قبیل دیابت، مشاوره و برنامه ارائه می دهند.

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، روبروی بیمارستان شریعتی، کوچه یکم(شکرالله)، پلاک 134، ساختمان پزشکان سبز امیرآباد، طبقه چهارم

شماره تماس: 02188335006

دکتر محسن نعمتی

دکتر محسن نعمتی

دکتر محسن نعمتی متخصص تغذیه و رژیم درمانی می باشند. ایشان در سال 1373 دکترای علوم پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ نمودند. دکتر نعمتی دوره تخصصی و هم چنین دکترای تخصصی تغذیه بالینی را نیز در کالج پادشاهی لندن پشت سر گذاشتند و با موفقیت مدرک خویش را کسب کردند. دکتر محسن نعمتی از سال 1385 تاکنون، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گروه آموزشی تغذیه به تدریس دانشجویان مشغول به فعالیت می باشند.

دکتر محسن نعمتی یکی از بهترین دکتر تغذیه در ایران محسوب می شوند که عضو هیئت علمی، استاد مشاور دانشکده پزشکی مشهد، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تربت جام، رئیس مرکز بهداشتی درمانی ارزنه- باخرز- شهرستان تایباد، دبیر شورای دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدیر گروه تغذیه، استاد مشاور دانشکده پزشکی مشهد، مسئول دبیرخانه هیات امنا دانشگاه، رابط آموزشی ستاد شاهد و ایثارگر در دانشکده پزشکی، تدریس محدود در دوره PhD ، Imperial college ، لندن ، انگلستان، معاونت آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی، تدریس دانشجویان بهیاری- شهرستان تربت جام می باشند.

نکته قابل توجه در رابطه با دکتر نعمتی این است که ایشان در کمیته ها و شوراهای بسیاری عضو می باشند که از جمله این عضویت ها شامل:

 1. عضو کمیته تغذیه استانی معاونت درمان
 2. دبیر کمیته حق التدریس دانشکده پزشکی
 3. مجری فرایند ارزیابی درونی در گروه بیوشیمی و تغذیه
 4. عضو کمیته کارشناسی تحقیقات پایه دانشکده پزشکی
 5. عضو کارگروه حوزه پنجم (مدیریت عالی و اجرایی) و حوزه هفتم(ارزشیابی)
 6. عضو شورای عالی مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه
 7. عضو هیات داوران کمیته علمی دوازدهمین کنگره بین المللی بیوشیمی و بیولوژی مولکولی
 8. عضو کمیته علمی همایش عوامل خطر در بیماریهای غیرواگیر
 9. عضو شورای پژوهشی دانشکده پزشکی
 10. عضو کمیته تخصصی اصلاح قوانین و مقررات مورد عمل و کارشناسی هیئت امنا
 11. عضو کمیته علمی دهمین کنگره تغذیه ایران
 12. عضو کمیته تغذیه و رژیم درمانی دانشکده پزشکی
 13. مسئول سمپوزیوم” مراقبت های ویژه تغذیه‌ای در بیمارستان” در یازدهمین کنگره تغذیه در ایران
 14. عضو کمیته علمی یازدهمین کنگره تغذیه ایران

خدمات:

 • ارائه برنامه های غذایی به منظور چاقی و لاغری
 • دادن برنامه تغذیه ای بانوان باردار و شیرده
 • ارائه تغذیه و رژیم درمانی کودکان
 • لاغری به کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته
 • ارائه ورزش و رژیم های تغذیه ای در دوران بارداری و شیردهی

آدرس: مشهد ، نبش خیابان پرستار( احمدآباد دوم)

تلفن تماس: 05138460320

دکتر محمد رادفر

دکتر محمد رادفر

دکتر محمد رادفر متخصص تغذیه و رژیم درمانی و از جمله بهترین دکتر تغذیه در ایران به حساب می آیند. ایشان با موفقیت مدارک تخصصی خود را کسب نمودند و سپس برای ارتقاء سطح علمی خویش نهایت تلاش خود را به ارمغان آوردند.

دکتر رادفر عضو انجمن تغذیه ایران انجمن داروسازان ایران، مدرس و سخنران در سمینار های علمی دانشگاه و شرکت های تولید کننده مکمل و دارو، عضو پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه، عضو انجمن پزشکان ورزشی ایران، عضو انجمن پیشگیری و درمان چاقی ایران می باشند.

دکتر محمد رادفر بیش از ده مقاله در مجلات خارجی و بیش از 25 مقاله در مجلات داخلی را به چاپ رسانده اند. ایشان علاوه بر خدمات تخصصی تغذیه، در زمینه بررسی ترکیب بدن و ارزیابی وضعیت تغذیه ای شامل میزان آب بدن، میزان املاح کل بدن، میزان کل پروتئین های بدن، سنجش درصد عضلات و چربی های موجود در بدن، اندازه گیری چربی های داخل شکمی و احشایی و همچنین در زمینه لاغری موضعی با دستگاه نیز در حال فعالیت می باشند.

خدمات:

 • ارائه رژیم درمانی مخصوص افراد دچار استپ وزنی
 • مشاوره تغییر سبک زندگی و بررسی علت های اختلالات وزن و تناسب اندام
 • تغذیه علمی ورزشکاران و حمایت های تغذیه ای ورزشی
 • دادن رژیم درمانی در بیماری های اسکلتی و عضلانی
 • تغذیه دوران بارداری و شیردهی
 • دادن برنامه های غذایی در درمان اختلالات و بیماری هایی همچون: چربی خون، بیماری های کلیوی، کبد چرب، حساسیت های غذایی و آلرژی ها، بیماری های مغز و اعصاب، گوارش، سرطان ها و تیروئید
 • تغذیه افراد گیاه خوار و رژیم گیاه خواری
 • رژیم درمانی بعد از عمل های جراحی

آدرس: اصفهان ، خیابان آمادگاه، بعد از مجتمع گلدیس، ساختمان پزشکان آژند، جنب داروخانه الزهرا، بلوک اداری، طبقه چهارم، واحد هفده

تلفن تماس: 03132247934

مهم ترین خدمات بهترین دکتر تغذیه در ایران

بهترین دکتر تغذیه در ایران در راستای سلامت جسمی و روحی عموم مردم تلاش های فراوانی می کند و در مراکز مختلفی ارائه خدمات می دهند تا جامعه ای سالم و به دور از هرگونه مشکل و بیماری را دارا باشیم. از جمله خدماتی که بهترین دکتر تغذیه در ایران انجام می دهد عبارتند از:

 1. ارزیابی مشخصات کلی مراجعه کننده از قبیل: سن، قد، وزن، تاریخچه بیماری و …
 2. در صورت بروز بیماری خاص، ارائه برنامه غذایی متناسب با نوع بیماری و از بین بردن آن در طی مدت زمان تعیین شده
 3. ارائه مشاوره های لازم و مشخص کردن بایدها و نبایدهای غذایی و سبک زندگی درست
 4. تعیین و بررسی اهداف مختلف
 5. به مرور زمان و ارائه برنامه های متنوع در جهت از بین بردن عادات غذایی و سبک زندگی نادرست گام بر می دارد.
 6. بهترین دکتر تغذیه در ایران در صورتی که آزمایشاتی را از بیمار گرفته باشد و متوجه عدم وجود ویتامین ها و مواد مغذی در بدن بیمار شود، متناسب با آن رژیم غذایی ارائه می دهد و بیمار را تحت مراقبت های خویش قرار می دهد.
 7. در صورتی که به منظور کاهش وزن یا افزایش وزن به بهترین دکتر تغذیه در ایران مراجعه نموده باشید، پزشک متخصص ورزش ها و رژیم های غذایی گوناگون و متنوعی را برای شما تهیه می کند.

تغذیه سالم و اصولی

بهترین دکتر تغذیه در ایران راهکارهایی را به منظور داشتن رژیم غذایی سالم و اصولی برای عموم مردم ارائه می دهند تا به کمک آن جامعه ای سالم و به دور از هرگونه بیماری داشته باشیم. از جمله این راهکارها عبارتند از:

 1. مصرف روزانه سبزی و میوه تازه
 2. مصرف مقدار مناسب آب آشامیدنی متناسب با وزن هر فرد
 3. مصرف مواد مغذی، ویتامین د3 و امگا3
 4. داشتن خواب کافی
 5. افزایش مواد پروتئینی
 6. کاهش مصرف روغن و همچنین جایگزین روغن های سالم
 7. اجتناب از سرخ کردنی ها و استفاده بیشتر از آب پز نمودن و کباب کردن غذاها
 8. پرهیز از فست فودها و ساندویچ های مضر
 9. جایگزین کردن نان های سبوس دار
 10. خوردن صبحانه کامل

تغذیه سالم و اصولی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گذاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر تغذیه در ایران آشنا نماید و اطلاعات مفیدی را در رابطه با تغذیه و رژیم درمانی در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

اگر به دنبال بهترین دکتر تغذیه در تهران هستید ، همچنین میتوانید از مقاله بهترین دکتر تغذیه در تهران در سایت جراحتو دیدن کنید و لیستی از بهترین دکتران را مشاهده کنید

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا