پزشکان

بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران 【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با چشم پزشکی و ویژگی های کلینیک چشم پزشکی در اختیارتان قرار دهیم. کلینیک چشم پزشکی جزء مراکز مهم و حساسی تلقی می شود که کلیه خدمات مرتبط با چشم در این مراکز توسط متخصصین و فوق تخصص های چشم تحت درمان های لازم قرار می گیرد و این کلینیک ها به سبب ارائه با کیفیت ترین خدمات و هزینه های منصفانه جزء بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران به حساب می آیند.

کلینیک چشم پزشکی چیست؟

کلینیک چشم پزشکی مرکزی می باشد که در آن متخصصان چشم پزشکی و سایر پزشکان ماهری که در زمینه چشم پزشکی مهارت دارند، گردهم آمده اند و به کمک مجهز ترین و به روز ترین دستگاه ها و تجهیزات چشم پزشکی به تشخیص، درمان و یا جراحی انواع مشکلات چشمی می پردازند. لازم به ذکر است، کلینیکی که کلیه نیازهای مراجعین را رفع نماید و از نظر امکانات برترین باشد، جزء بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران محسوب می شود.

ویژگی های بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران

معمولا کلینیک های چشم پزشکی به سبب این که در بهبودی و درمان مشکلات چشمی بسیار تاثیر گذار می باشند و در صورت خدمت رسانی نادرست مشکلات و خطرات جبران ناپذیری را پدید می آورد، از این رو بسیار ضروری است که اعمال جراحی و سایر خدمات چشم پزشکی در بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران انجام پذیرد تا موجب عارضه ها نشوند. بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران در صورتی بهترین می باشد که دارای مزیت ها و ویژگی هایی باشد، از جمله ویژگی های بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران کلینیک می باشد که دارای کادر درمان و  پرسنل مجرب، متخصص، متعهد و با تجربه باشد و کلیه روش های مرتبط با چشم پزشکی و اصول زیبایی را بداند و همواره از مناسب ترین روش بهره جوید. کلینیکی را بهترین می دانیم که همواره به روز باشد و طبق متدهای روز دنیا به فعالیت های درمانی و زیبایی مرتبط با چشم پزشکی بپردازد.
 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران در صورتی بهترین می باشد که تمامی تجهیزات موجود در کلینیک اعم از: ابزارها، دستگاه ها و سایر امکانات موجود در مرکز چشم پزشکی کاملا استریل شده و پاکیزه باشد و اصول بهداشتی را رعایت نماید.

ویژگی های بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران

 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران کلینیکی می باشد که در آن بهترین متخصص چشم پزشکی در تهران و یا هر شهر دیگری ارائه خدمت دهد.
 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران می بایست از موقعیت جغرافیایی برخوردار باشد و رفت و آمد به آن جا با کلیه وسایل نقلیه اعم از: وسایل نقلیه شخصی و عمومی امکان پذیر باشد.
 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران می بایست نسبت به جلب رضایت مراجعه کنندگان بسیار اهمیت دهد و تمام سعی خود را در راستای یاری رساندن به مراجعین به ارمغان آورد.
 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران کلینیکی می باشد که تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان به خدمات درمانی و زیبایی بپردازد و مجوزهای لازم را هم اخذ کرده باشد.
 • بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران کلینیکی می باشد که دارای اهداف مختلفی باشد و یکی از اهداف بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران می بایست ارائه جدیدترین و نوین ترین خدمات درمانی باشد.

در ادامه لیستی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران را برای شما فراهم کرده ایم، در صورتی که نیاز به بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران داشتید، به شما پیشنهاد می کنیم تا به سراغ یکی از این مراکز درمانی و زیبایی بروید و تحت درمان های لازم و یا اقدامات زیبایی قرار بگیرید. همچنین اگر ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی بهترین کلینیک چشم پزشکی در تهران می باشید، به شما توصیه می کنیم تا مقاله ما را مطالعه کنید و و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی جراح و متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان جز انجمن جراحان و چشم پزشکان بیمارستان چشم پزشکی رازی گاندی می باشند. دکتر مژگان نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه سپری نمودند.ایشان در سال ۱۳۸۶، در رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل شدند.
ایشان از جمله پزشکان حاذق در حوزه ی چشم پزشکی هستند که دارای ۱۹ سال تجربه چشم پزشکی و هزاران عمل جراحی کاتاراکت و لازک می باشند.
لازم به ذکر است که دکتر مژگان نوروزی دوره دیده عمل زیبایی پلک از کانادا می باشند.

خدمات:

 • لازک
 • فمتولیزیک
 • اسمایل
 • جراحی زیبایی پلک
 • بلفارو پلاستی
 • جراحی مجرای اشکی
 • جراحی آب مروارید به روش فیکو
 • جراحی کاتاراکت
 • جراحی انحرافات چشمی
 • افتادگی پلک (پتوز)

آدرس: تهران گاندی بیمارستان چشم پزشکی رازی

شماره تماس: 09194567022

اینستاگرام: dr.mojjgan-norouzi

کلینیک چشم پزشکی صدرا

کلینیک چشم پزشکی صدرا

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی و لیزیک صدرای اصفهان توسط دکتر علی اصغر خدادوست در سال 1382 فعالیت درمانی خود را آغاز نمود. این مرکز به سبب این که از به روز ترین و جدیدترین روش های درمانی بهره می جوید و دارای نوین ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های چشم پزشکی می باشد، از این رو بیماران بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس و استان های همجوار به منظور درمان و یا انجام جراحی های مرتبط با چشم از قبیل: پیوند قرنیه، آب سیاه یا گلوکوم، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، اعمال جراحی اب مروارید، گذاشتن لنز داخل چشمی، ویتره و رتین یا شبکیه، استرابیسم یا انحراف چشمی و انجام اعمال سرپایی به این کلینیک چشم پزشکی مراجعه می کنند.

مدیریت مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی و لیزیک صدرای اصفهان توسط دکتر حسن رزمجو اداره می گردد. دکتر حسن رزمجو متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ سگمان قدامی و خلفی می باشند که در سال 1327 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شداه اند. دکتر رزمجو دارای سوابق علمی و پژوهشی بسیاری می باشند که شامل: عضویت در بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان از بدو انقلاب تاکنون و رئیس دانشکده پزشکی اصفهان و … می باشد. کلینیک چشم پزشکی صدرا یکی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران محسوب می شود که از دستگاه های پیشرفته بسیاری اعم از: دستگاه های OCT و آنژیوگرافی، اوربسکن، پنتاکم وتامی برای عکسبرداری و همچنین از دستگاه های لیزر به منظور اقدامات لیزری استفاده می شود.

خدمات:

 • بررسی قرنیه و شبکیه و عروق خونی
 • جراحی های شبکیه، آب سیاه یا گلوکوم
 • اصلاح عیوب انکساری، درمان تنبلی چشمی و لوچی
 • کاتاراکت یا آب مروارید، جراحی های قرنیه
 • بیماری های پلکی و مجاری های اشکی
 • درمان بیماری های مربوط به پلک
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: ایران، اصفهان، خیابان بلوار دانشگاه، مقابل درب شمالی دانشگاه، نبش کوی موذن صفایی

شماره تماس: 0313627753

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی پارسیان

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی پارسیان

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی و مرکز لیزر پارسیان از متخصصین و فوق تخصصی های بسیاری در زمینه درمان انواع بیماری های مرتبط با چشم و انجام انواع جراحی های چشمی بهره گرفته است. این کلینیک چشم پزشکی کلیه خدمات چشم پزشکی و به خصوص لیزر درمانی چشم را به وسیله اساتید با سابقه و مجرب در اختیار عموم مردم قرار می دهد و بیمارانی که از اختلالت چشم پزشکی رنج می برند به راحتی با مراجعه به این مراکز درمان می شوند.

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی پارسیان از جمله بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران به حساب می آید که با کیفیت ترین خدمات را به کمک مجهزترین تجهیزات و امکانات ارائه می دهد. شعار اصلی این کلینیک در راستای ارتقاء سطح دانش و تکنولوژی خود می باشد و بالاترین و برترین امکانات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند.

در این کلینیک ابتدا بیمار توسط اپتومتریست معاینه می شود و به کمک جدیدترین و نوین ترین دستگاه های تشخیصی نوع مشکل چشم بیمار مشخص می شود و سپس پرونده ای برای مراجعه کننده ایجاد می گردد تا مراحل بعدی به آسودگی پیش رود. در گام بعدی بیمار نزد مشاوره فوق تخصصی تحت معاینه های نهایی قرار می گیرد و طبق مشکلات موجود پزشک معالج پرونده وی را تکمیل و اقدامات بعدی را برنامه ریزی می نماید.

خدمات:

 • انجام خدمات تشخیصی از جمله: فتوگرافی و آنژیوگرافی شبکیه، توپوگرافی و توموگرافی قرنیه، OCT، سونوگرافی، بیومتری، پریمتری و …
 • انجام خدمات درمانی اعم از: اعمال لیزر و لیزیک چشم، اعمال جراحی آب مروارید، اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک چشم، اعمال شبکیه چشم و زجاجیه، اعمال جراحی گلوکوم یا آب سیاه، پیوند قرنیه، اصلاح انحراف چشم، درمان قوز قرنیه و لنزهای داخل چشمی، درمان پیر چشمی و …
 • ارائه سایر خدمات درمانی از قبیل: درمان خشکی چشم به کمک دستگاه، پلکسر (رفع و از بین بردن چین و چروک بدون نیاز به جراحی)، تغییر رنگ چشم و …

آدرس: ایران، اصفهان، خیابن میر، روبروی بیمه آسیا، پلاک 210

شماره تماس: 03137178

کلینیک جراحی فارابی رشت

کلینیک جراحی فارابی رشت

کلینیک جراحی فارابی رشت از جمله بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران محسوب می شود که همه روزه بیماران بسیاری را از سراسر کشور مورد پذیرش و معالجه قرار می دهد. شرکت پزشکی درمانی کادوس حکیم (سهامی خاص) که با نام مرکز جراحی فوق تخصصی فارابی رشت به فعالیت های درمانی و زیبایی می پردازد، در سال 1375 عملیات ساخت آن با همکاری پزشکان و متخصصین و فوق تخصص های به نام و مشهور ایرانی آغاز گردید.

کلینیک جراحی فارابی رشت دارای بخش های مختلفی می باشد که شامل: بخش چشم پزشکی، زنان و زایمان و ارتوپدی و … که در منشور دی کلینیک ها مجاز به حساب آمده اند، در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشد.

مرکز جراحی فارابی رشت از سال 1399 امکانات و تجهیزات لازم را با همکاری متخصصین و فوق تخصص های با سابقه و ایجاد واحد تخصصی IPD همه و همه دست به دست هم داده اند تا این مرکز آماده پذیرش بیماران از سایر کشورها و نقاط مختلف جهان باشد. این کلینیک تنها با هدف جلب رضایت مراجعه کنندگان و بیماران خویش به فعالیت های درمانی و زیبایی می پردازد.

خدمات:

 • جراحی های قرنیه، آب سیاه یا گلوکوم
 • بیماری های پلکی و مجاری های اشکی
 • درمان بیماری های مربوط به پلک، کاتاراکت یا آب مروارید
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • درمان تنبلی چشمی و لوچی، انجام جراحی های عمومی
 • جراحی های مرتبط با ارتوپد، جراحی های زنان و زایمان
 • بررسی قرنیه و شبکیه و عروق خونی
 • جراحی های شبکیه، اصلاح عیوب انکساری
 • جراحی های ارولوژی، جراحی های مربوط به CTS

آدرس: ایران، رشت، خیابان مطهری، کوچه دلزنده، کلینیک فارابی

شماره تماس: 01333334751 – 01333334750

کلینیک فوق تخصصی نوین دیدگان

کلینیک فوق تخصصی نوین دیدگان

کلینیک فوق تخصصی نوین دیدگان از سال 1378 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. این کلینیک دارای بخش پاراکلینیک و چشم پزشکی می باشد و کلیه تجهیزات، امکانات و دستگاه های بررسی وضعیت چشم، انجام اعمال درمانی و زیبایی در این مرکز صورت می گیرد. کلینیک تخصصی و فوق تخصصی نوین دیدگان با توجه به دستورالعمل ها و استانداردهای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارائه خدمات می دهد و طبق جدید ترین روش های درمانی و زیبایی به فعالیت های خود می پردازد.

کلینیک فوق تخصصی نوین دیدگان دارای دستگاه پیشرفته قسمت اگزایمر به منظور رفع عیوب انکساری در بخش جراحی لازک و لیزیک را دارا می باشد و همچنین بخش ابتومتری و مرکز لیزر کلیه تجهیزات موردنیاز را به منظور تشخیص و درمان سریع و دقیق مشکلات بیماران دارد.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی نوین دیدگان را می توان از جمله بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران به شمار آورد که از اساتید دانشگاه و مجرب ترین پزشکان فوق تخصص و متخصص کشور برخوردار می باشد و با بهره گیری از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی کلیه خدمات موردنیاز مراجعه کنندگان را فراهم می سازد.

خدمات:

 • مراقبت های بعد از لازک
 • انجام جراحی های چشم
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • اصلاح عیوب انکساری
 • تشخیص و درمان انواع بیماری ها مرتبط با چشم

آدرس: ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه میرزا حسنی، شماره 24

شماره تماس: 02188703688

کلینیک چشم پزشکی بصیر

کلینیک چشم پزشکی بصیر

کلینیک چشم پزشکی بصیر در سال 1372 در شهر تهران به منظور ارائه خدمات درمانی و زیبایی، انجام مراحل تشخیص و درمان تاسیس شده است. این کلینیک چشم پزشکی تحت نظر وزارت بهداشت درمان و ادارات مربوطه به فعالیت های پزشکی و درمانی خویش می پردازد. کلینیک چشم پزشکی بصیر از جمله بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران به حساب می آید که از تجهیزات پیشرفته، قیمت منصفانه و خدمات توسعه یافته در جهت خدمت رسانی بهره می جوید.

کلینیک چشم پزشکی بصیر دارای شعبه های متعددی در شهرهای اصفهان، کرمان و… می باشد. این کلینیک از افتخارات بسیاری برخوردار می باشد که شامل: ارائه خدمات به موقع با هزینه های قابل قبول، مراجعه بیماران خارجی و دارا بودن متخصصین و فوق تخصص های ماهر و کادر درمان و پرسنل متعهد و مجرب است.

پزشکان مجرب و با سابقه ای که در کلینیک چشم پزشکی بصیر خدمت رسانی می کنند عبارتند از: دکتر سید جلیل نقیب، فلوشیپ جراحی شبکیه، دکتر امین اله نیک اقبالی، فلوشیپ شبکیه و دکتر باقر زهاوی، دارای فلوشیپ ویتره و رتین و … می باشد.

خدمات:

 • جراحی اصلاحی چشم لیزیک، لنز فیکیک
 • جراحی کاشت رینگ قرنیه، جراحی کاشت لنز ثانوی
 • جراحی چشم لازک و جراحی گلوکوم
 • تخلیه چشم و پیوند قرنیه، جراحی اسکلرال باکلینگ چشم
 • پلاگ های پونکتوم، جراحی زیبایی چشم، جراحی تزریق چشمی و جراحی ویترکتومی
 • جراحی کراس لینکینگ، آنتروپیون و اکتروپیون
 • جراحی انحراف چشم و آب مروارید، جراحی افتادگی پلک و زیبایی پلک

آدرس: ایران، تهران، میدان انقلاب، خیابان جمال‌زاده شمالی، نبش کوچه شیبانی،‌ مرکز چشم پزشکی بصیر

شماره تماس: 02166565757

مجموعه چشم پزشکی نور البرز

مجموعه چشم پزشکی نور البرز

مجموعه چشم پزشکی نور البرز که در ابتدا در شهر تهران در خیابان مطهری  آغاز به خدمت رسانی نمود و سپس در سال 1393 در شهر کرج بیمارستان چشم پزشکی نور البرز برای راحتی حال بیماران تاسیس گردید. این مرکز دارای شعبه های بسیاری می باشد که با هدف خدمت رسانی به بیماران راه اندازه شده است.

مجموعه چشم پزشکی نور البرز یکی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران محسوب می شود که به منظور جلب رضایت عموم مردم و مراجعین محترم، خدمات بسیار حرفه ای را با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد و همواره سعی در ارتقاء سطح خدمت رسانی کلینیک و یافتن روش های نوین درمانی می باشد. از مزایای کلینیک چشم پزشکی البرز می توان به دارا بودن امکانات درمانی و زیبایی روز دنیا، برخورداری از پرسنل با سابقه و با تجربه، دارا بودن محیطی بسیار آرام و دلپذیر و همکاری با چشم پزشکان حاذق و … اشاره نمود.

خدمات: 

 • لیزر درمانی، درمان تنبلی چشم
 • جراحی زیبایی پلک، درمان آب سیاه چشم
 • رفع عیوب انکساری چشم، تزریق بوتاکس برای زیبایی
 • درمان بیماری های پلک و مجاری های اشکی

آدرس: ایران، کرج، میدان هلال احمر، مجموعه چشم پزشکی نور البرز

شماره تماس: 02635800

انواع بیماری های قابل درمان توسط چشم پزشکان

بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران دارای پزشکان، فوق تخصص ها و متخصصان بسیاری می باشد که انواع مشکلات مرتبط با چشم را تحت بررسی قرار می دهند و سپس اقدام به درمان و یا انجام اعمال جراحی می نمایند. از جمله مشکلاتی که در بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران قابل درمان می باشد به شرح زیر است:

 1. انجام جراحی های ترمیمی، درمان آسیب ها و یا اصلاح عیوب مادرزادی همچون: چشم‌های متقاطع
 2. جراحی های مختلفی از قبیل: آب مروارید، جراحی گلوکوم
 3. تشخیص و کنترل انواع بیماری های چشمی
 4. در بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران قرنیه نیز پیوند زده می شود.
 5. برداشتن نئوپلاسم (تومور، کیست، یا جسم خارجی)
 6. انجام جراحی هایی به منظور رفع عیوب انکساری برای اصلاح مشکلات بینایی
 7. شبکیه های پاره شده و یا جدا شده در در بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران ترمیم می گردد.
 8. درمان کردن سرطان، عفونت های شدید و یا مسدود شدن مجاری اشکی
 9. به منظور تغییر عملکرد ساختار صورت و ظاهر در بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران، مواد مخصوصی در نواحی مختلف چشم ها و صورت تزریق می شود.

انواع آزمایشات تخصصی مرتبط با چشم

 • توپوگرافی قرنیه: یکی از آزمایشات تشخیصی توپوگرافی قرنیه می باشد که توسط دستگاه تصویربرداری کامپیوتری غیر تهاجمی، نقشه توپوگرافی قرنیه انجام می شود.
 • تونومتری: تونومتری در بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران به منظور اندازه گیری فشار داخلی چشم مورد استفاده قرار می گیرد.
 • فلورسین آنژیوگرافی و اسکن چشم: به منظور ارزیابی گردش خون چشم، از یک رنگ فلورسنت و یک دوربین تخصصی استفاده می کنند و این آزمایش در مواقع ضروری مورد نیاز می باشد.
 • توموگرافی انسجام نوری: روش تصویربرداری است که به کمک امواج نور، تصاویر دو بعدی و سه بعدی از فضای داخلی شکم گرفته می شود.
 • سونوگرافی چشم: برای ایجاد یک تصویر از قسمت داخلی چشم به وسیله امواج صوتی با فرکانس بالا از تکنیک تصویربرداری غیرتهاجمی استفاده می گردد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین کلینیک چشم پزشکی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و نیاز به متخصص چشم پزشکی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله ما در زمینه بهترین متخصص چشم پزشکی در کرج مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا