پزشکان

بهترین دکتر ارتوپد در تهران【سال 1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر ارتوپد در تهران آشنا سازیم تا مشکلی در یافتن بهترین دکتر ارتوپد در تهران نداشته باشید و در صورت وجود بیماری به سراغ یکی از این پزشکان متخصص بروید و از خدمات ایشان بهره مند شوید. ارتوپد رشته از پزشکی محسوب می شود که در زمینه سیستم های حرکتی تخصص دارد و این سیستم حرکتی شامل مواردی چون مفاصل، استخوان ها، عضلات و دیگر بافت ها می باشد که در اندام های حرکتی قرار دارند.

سیستم عضلانی و اسکلتی انسان اهمیت زیادی دارد و باید برای حفظ سلامتی خود مراقب تمام استخوان ها ،مفاصل و اندام های بدن باشیم. گاهی اوقات به دلیل ضربه و یا موارد ارثی مشکلی برای استخوان های بدن به وجود می آید که در این صورت باید به بهترین دکتر ارتوپد مراجعه کنیم که در مقاله های قبلی لیست بهترین دکتر ارتوپد در ایران را شرح داده ایم. با مراجعه به موقع، مشکل توسط پزشک تشخیص داده می شود و سریعا درمان می شود. انتخاب دکتر پزشک متخصص ارتوپد بسیار مهم است و می توانید نتیجه خوب بگیرید . تهران مرکز ایران شهر بزرگی است و پیدا کردن دکتر خوب کار سختی است بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب دکتر خوب راهنمایی کنیم.

متخصص ارتوپد کیست؟

بهترین دکتر ارتوپد در تهران پزشکی می باشد که در زمینه ارتوپد از تخصص و مهارت ویژه ای برخوردار می باشد و همواره در راستای بیماری های ارتوپدی هم چون: درد استخوان لگن، دردهای مفصلی و سایر بیماری های اسکلتی بدن ارائه خدمات می دهد.

ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران

بهترین دکتر ارتوپد در تهران دارای ویژگی های بسیاری می باشد که از جمله این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

1- دارا بودن مدرک تخصصی و مهارت بالا: بهترین دکتر ارتوپد در تهران پزشکی می باشد که مدرک تخصصی برای انجام کلیه خدمات مربوط به استخوان ها و مفاصل را داشته باشد و مدرک موردنظر باید کاملا معتبر بوده و تحت نظر وزارت بهداشت و نظام پزشکی باشد تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید و بیمارانی که به ایشان مراجعه می کنند با خیالی آسوده خود را به وی بسپارند.

2- تجربه و سابقه بسیار: بهترین دکتر ارتوپد در تهران پزشکی است که باید تجربه بسیاری در زمینه تخصص خود داشته باشد و بهتر است از بیماران قبلی ایشان، در رابطه با مهارت و نتیجه بخش بودن جراحی ها سوالاتی بپرسید تا از تجربه و سابقه ایشان اطمینان خاطر داشته باشید.

3- در اختیار داشتن بهترین تجهیزات: باید از بروز ترین و بهترین تجهیزات و ابزارآلات در تشخیص و درمان و حتی جراحی استفاده کند تا نتیجه مطلوب تری را به وجود آورد. نکته قابل توجه این است که هر چه دستگاه های مورد استفاده برای انجام خدمات ارتوپدی پیشرفته تر و به روز تر باشد، کمتر سلامتی فرد را به خطر می اندازد و مراجعه کننده رضایت بیشتری از بهترین دکتر ارتوپد در تهران خواهد داشت.

4- توجه پزشک به سلامتی بیمار: از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران این است که سلامت بیماران برایش الویت بسیاری داشته باشد.

5- بهره مندی از روش های مختلف برای درمان بیماری های ارتوپدی: پزشکان بسیاری در زمینه استخوان و مفاصل فعالیت دارند که ممکن است روش های هر کدام با دیگری متفاوت باشد با این وجود بهترین دکتر ارتوپد در تهران باید بهترین روش را به منظور درمان بیماری های استخوانی و مفصلی انتخاب نماید تا بهبودی بیماران هر چه سریع تر صورت گیرد.

6- توجه به بهداشت و تمیزی مطب: یکی دیگر از گزینه ها برای انتخاب بهترین پزشک این است که در مکانی بیماران را معالجه نماید که در آن کاملا موارد بهداشتی و تمیزی رعایت شده باشد و دستگاه ها و مواد مورد استفاده با کیفیت و پاکیزه باشد.

ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران

چگونه بهترین دکتر ارتوپد در تهران را بشناسیم؟

در زمان ایجاد مشکلات مرتبط با ارتوپد بسیار حائز اهمیت است که نزد پزشک متخصص و ماهری بروید که از خدمات درمانی وی اطمینان کامل داشته باشید، از این رو همواره راه های بسیاری برای شناسایی بهترین دکتر ارتوپد در تهران وجود دارد که به کمک آن ها می توانید مناسب ترین انتخاب را نمایید، حال ما در این قسمت چند مورد از روش های یافتن بهترین دکتر ارتوپد در تهران را برای شما شرح می دهیم، از جمله این موارد به صورت زیر می باشد:

 • در صورتی که دوستان، اطرافیان و آشنایان قبلا نزد متخصص ارتوپد رفته باشند و از تخصص، سابقه، خدمات و مهارت وی راضی بوده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که از آن ها کمک بگیرید و تمامی مشخصات پزشکشان را بررسی نمایید.
 • در صورتی که از تحقیقات محلی فوق، به نتیجه ای نرسیدید، می توانید از فضای مجازی از قبیل گوگل و اینستاگرام بهره بگیرید و در آن جا جست و جو کنید و به کمک این فضا می توان پزشکان متخصص ارتوپد را با یکدیگر مقایسه نمود و هم چنین انواع خدمات رسانی این متخصصین در فضای مجازی ذکر شده است.
 • آخرین روش در شناسایی بهترین دکتر ارتوپد در تهران این است که از مرکز بهداشت یا پزشک عمومی محل زندگی خود، پرس و جو نمایید و سوالاتی راجع به متخصص ارتوپد کنید و از این طریق می توانید بهترین دکتر ارتوپد در تهران را شناسایی کنید.

 دکتر محمدرضا صادقی

 دکتر محمدرضا صادقی

دکتر محمدرضا صادقی از جراحان شناخته شده و برتر ارتوپدی درایران می باشند و اولین پزشکی در ایران هست که سلول عصاره ی جفت را به مفصل تزریق میکند. از این رو در کنکور سراسری در ایران شرکت کرده و در رشته ی پزشکی عمومی دانشگاه تهران قبول شده و دوره ی پزشکی عمومی خود را با معدل بالا سپردی کرده اند با رتبه ی بالا در رشته ی جراحی ارتوپدی در دانشگاه تهران ( که بالاترین دانشگاه ارتوپدی در ایران است ) قبول شده و دوره ی تحصیل خود را با معدل بالا در ایران دانشگاه گذرانده اند. پس از آن به آلمان و روسیه رفته و دوره ی فلوشیپ زانو و کتف را در این کشور ها گذرانده اند. ایشان همچنین به زبان های آلمانی و اسپانیایی و انگلیسی تسلط کامل دارند. دکتر محمدرضا صادقی به عنوان جراح مشهور ارتوپدی در ایران شناخته می شود که بیش از ۳هزار جراحی و ویزیت رایگان در مناطق محروم استان های خراسان و آذربایجان را در کارنامه ی خود دارد و از این رو جزو پزشکان خوشنام در ایران شناخته می شوند.

خدمات:

 • درمان بیماری های زانو
 • درمان بیماری های دست
 • درمان بیماری های کتف و شانه
 • درمان بیماری های لگن
 • درمان بیماری های پا و مچ پا
 • درمان بیماری های ستون فقرات
 • درمان بیماری های سیستماتیک

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه ۳۲ ام، ساختمان پزشکان یاس، طبقه ۵، واحد ٥٠٦

شماره تماس:

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۶

۰۲۱-۷۱۰۵۷۵۰۲

بهترین دکتر ارتوپد در تهران چه بیماری هایی را درمان می نماید؟

بهترین دکتر ارتوپد در تهران تمامی اقدامات درمانی مرتبط با استخوان و مفصل را تشخیص می دهد و سپس درمان می کند. از جمله بیماری هایی که بهترین دکتر ارتوپد در تهران درمان می کند به شرح زیر می باشد:

 • جراحی تعویض مفصل زانو
 • درمان خشک شدگی مفصل ران
 • درمان درد لگن(هیپ)
 • جراحی سیاه شدن سر استخوان ران
 • درمان آسیب دیدگی یا شکستگی استخوان لگن
 • بازسازی و ترمیم مفصل لگن و ران
 • جراحی درمانی تومورهای استخوانی و مفاصل
 • عوض کردن مفصل ران
 • درمان عارضه های ناشی از تمرینات ورزشی
 • درمان بیماری های مرتبط با مفاصل و استخون ها
 • عمل جراحی های مربوط با مفاصل و استخوان ها
 • آرتروسکوپی مفاصل
 • پیوند دادن استخوان ها
 • بهبود شکل استخوان ها و استئوتومی آن ها
 • جا انداختن استخوان ها و در رفتگی های موجود در مفاصل

بهترین دکتر ارتوپد در تهران چه بیماری هایی را درمان می نماید؟

روش های درمان زانو درد توسط بهترین دکتر ارتوپد در تهران

معمولا زانو درد به دلایل مختلفی پدید می آید و روش های درمانی متفاوتی را نیز در بر دارد، از این رو بهترین دکتر ارتوپد در تهران با بررسی و ارزیابی کامل مشکل و بیماری شما، بهترین روش را برای درمان زانو دردتان تجویز می کند. در ادامه توضیح مختصری در رابطه با روش های درمانی زانودرد در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، از جمله این روش ها شامل موارد زیر می باشد:

1- تجویز کردن دارو: اولین گام در درمان این نوع بیماری این است که بهترین دکتر ارتوپد در تهران پس از بررسی و تشخیص مشکل ارتوپدی شما، برای درمان شرایط اساسی چون نقرس و یا روماتیسم مفاصل، داروهای مرتبط را به منظور درمان و هم چنین کاهش درد برای شما تجویز می کند و از شما می خواهد تا تمامی داروها را در وقت تعیین شده مصرف نمایید.

2-تقویت عضلات: برای این که ثبات و استحکام عضلات زانو را افزایش دهید، پزشک متخصص تقویت عضلات را تجویز می کند. از این رو بهترین دکتر ارتوپد در تهران به سبب کاهش درد و تاحدودی درمان بیماری، فیزیوتراپی یا انواع مختلف تمرینات تقویتی را به شما توصیه می نماید.

لازم به ذکر است که در صورتی که ورزشکار فعالی هستید و همواره فعالیت ورزشی انجام می دهید، این امکان وجود دارد که به تمرینات یا الگوهای حرکتی تاثیر گذار بر روی زانو نداشته باشید و پزشک متخصص برای کاهش درد زانو و درمان آن، تمرینات و فعالیت هایی را به منظور افزایش تعادل و انعطاف پذیری هر چه بیشتر به شما توصیه می نماید.

3-داروهای تزریقی: در صورتی که متخصص ارتوپد متوجه شود که داروهای خوراکی کارآمد نمی باشد، داروهای تزریقی عضلانی را تجویز می کند. این داروها را مستقیما بر روی زانو تزریق می کنند و در اکثر مواقع باعث بهبودی کامل می شوند. از جمله این داروهای تزریقی شامل کورتیکواستروئیدها می باشد.

داروی کورتیکواستروئیدی از جمله داروهای تزریقی محسوب می شود که به منظور کاهش تورم و تسکین دردهای ناشی از زانو بر روی مفصل زانو تزریق می گردد. نکته قابل توجه این است که این روش کمی زمانبر می باشد و ممکن است به طور تقریبی چندین ماه به طول انجامد.

4-عمل جراحی: این روش در اغلب موارد کاربرد دارد و جزء درمان های قطعی زانو درد به شمار نمی رود. بهترین دکتر ارتوپد در تهران برای درمان قطعی زانو درد مواردی از قبیل جراحی تعویض جزئی زانو، تعویض کامل مفصل زانو و جراحی آرتروسکوپی را به شما پیشنهاد می دهد و شما پس از بررسی های لازم می توانید از این روش بهره بگیرید.

روش های درمان زانو درد توسط بهترین دکتر ارتوپد در تهران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر ارتوپد در تهران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در مقاله تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا