پزشکان

بهترین دکتر ارتوپد در تهران【سال 1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر ارتوپد در تهران آشنا سازیم تا مشکلی در یافتن بهترین دکتر ارتوپد در تهران نداشته باشید و در صورت وجود بیماری به سراغ یکی از این پزشکان متخصص بروید و از خدمات ایشان بهره مند شوید. ارتوپد رشته از پزشکی محسوب می شود که در زمینه سیستم های حرکتی تخصص دارد و این سیستم حرکتی شامل مواردی چون مفاصل، استخوان ها، عضلات و دیگر بافت ها می باشد که در اندام های حرکتی قرار دارند.

سیستم عضلانی و اسکلتی انسان اهمیت زیادی دارد و باید برای حفظ سلامتی خود مراقب تمام استخوان ها ،مفاصل و اندام های بدن باشیم. گاهی اوقات به دلیل ضربه و یا موارد ارثی مشکلی برای استخوان های بدن به وجود می آید که در این صورت باید به بهترین دکتر ارتوپد مراجعه کنیم که در مقاله های قبلی لیست بهترین دکتر ارتوپد در ایران را شرح داده ایم. با مراجعه به موقع، مشکل توسط پزشک تشخیص داده می شود و سریعا درمان می شود. انتخاب دکتر پزشک متخصص ارتوپد بسیار مهم است و می توانید نتیجه خوب بگیرید . تهران مرکز ایران شهر بزرگی است و پیدا کردن دکتر خوب کار سختی است بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب دکتر خوب راهنمایی کنیم.

متخصص ارتوپد کیست؟

بهترین دکتر ارتوپد در تهران پزشکی می باشد که در زمینه ارتوپد از تخصص و مهارت ویژه ای برخوردار می باشد و همواره در راستای بیماری های ارتوپدی هم چون: درد استخوان لگن، دردهای مفصلی و سایر بیماری های اسکلتی بدن ارائه خدمات می دهد.

ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران

بهترین دکتر ارتوپد در تهران دارای ویژگی های بسیاری می باشد که از جمله این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

1- دارا بودن مدرک تخصصی و مهارت بالا: بهترین دکتر ارتوپد در تهران پزشکی می باشد که مدرک تخصصی برای انجام کلیه خدمات مربوط به استخوان ها و مفاصل را داشته باشد و مدرک موردنظر باید کاملا معتبر بوده و تحت نظر وزارت بهداشت و نظام پزشکی باشد تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید و بیمارانی که به ایشان مراجعه می کنند با خیالی آسوده خود را به وی بسپارند.

2- تجربه و سابقه بسیار: بهترین دکتر ارتوپد در تهران پزشکی است که باید تجربه بسیاری در زمینه تخصص خود داشته باشد و بهتر است از بیماران قبلی ایشان، در رابطه با مهارت و نتیجه بخش بودن جراحی ها سوالاتی بپرسید تا از تجربه و سابقه ایشان اطمینان خاطر داشته باشید.

3- در اختیار داشتن بهترین تجهیزات: باید از بروز ترین و بهترین تجهیزات و ابزارآلات در تشخیص و درمان و حتی جراحی استفاده کند تا نتیجه مطلوب تری را به وجود آورد. نکته قابل توجه این است که هر چه دستگاه های مورد استفاده برای انجام خدمات ارتوپدی پیشرفته تر و به روز تر باشد، کمتر سلامتی فرد را به خطر می اندازد و مراجعه کننده رضایت بیشتری از بهترین دکتر ارتوپد در تهران خواهد داشت.

4- توجه پزشک به سلامتی بیمار: از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران این است که سلامت بیماران برایش الویت بسیاری داشته باشد.

5- بهره مندی از روش های مختلف برای درمان بیماری های ارتوپدی: پزشکان بسیاری در زمینه استخوان و مفاصل فعالیت دارند که ممکن است روش های هر کدام با دیگری متفاوت باشد با این وجود بهترین دکتر ارتوپد در تهران باید بهترین روش را به منظور درمان بیماری های استخوانی و مفصلی انتخاب نماید تا بهبودی بیماران هر چه سریع تر صورت گیرد.

6- توجه به بهداشت و تمیزی مطب: یکی دیگر از گزینه ها برای انتخاب بهترین پزشک این است که در مکانی بیماران را معالجه نماید که در آن کاملا موارد بهداشتی و تمیزی رعایت شده باشد و دستگاه ها و مواد مورد استفاده با کیفیت و پاکیزه باشد.

ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران

چگونه بهترین دکتر ارتوپد در تهران را بشناسیم؟

در زمان ایجاد مشکلات مرتبط با ارتوپد بسیار حائز اهمیت است که نزد پزشک متخصص و ماهری بروید که از خدمات درمانی وی اطمینان کامل داشته باشید، از این رو همواره راه های بسیاری برای شناسایی بهترین دکتر ارتوپد در تهران وجود دارد که به کمک آن ها می توانید مناسب ترین انتخاب را نمایید، حال ما در این قسمت چند مورد از روش های یافتن بهترین دکتر ارتوپد در تهران را برای شما شرح می دهیم، از جمله این موارد به صورت زیر می باشد:

 • در صورتی که دوستان، اطرافیان و آشنایان قبلا نزد متخصص ارتوپد رفته باشند و از تخصص، سابقه، خدمات و مهارت وی راضی بوده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که از آن ها کمک بگیرید و تمامی مشخصات پزشکشان را بررسی نمایید.
 • در صورتی که از تحقیقات محلی فوق، به نتیجه ای نرسیدید، می توانید از فضای مجازی از قبیل گوگل و اینستاگرام بهره بگیرید و در آن جا جست و جو کنید و به کمک این فضا می توان پزشکان متخصص ارتوپد را با یکدیگر مقایسه نمود و هم چنین انواع خدمات رسانی این متخصصین در فضای مجازی ذکر شده است.
 • آخرین روش در شناسایی بهترین دکتر ارتوپد در تهران این است که از مرکز بهداشت یا پزشک عمومی محل زندگی خود، پرس و جو نمایید و سوالاتی راجع به متخصص ارتوپد کنید و از این طریق می توانید بهترین دکتر ارتوپد در تهران را شناسایی کنید.

دکتر فرشاد نکوئی

دکتر فرشاد نکوئی

دکتر فرشاد نکوئی فلوشیپ جراحی ستون فقرات و استادیار جراحی استخوان و مفاصل و هم چنین متخصص ارتوپد می باشند. ایشان در سال 1378 دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پشت سر گذاشتند و سپس در سال 1385 دوره تخصصی خود را در زمینه ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند.

دکتر نکوئی در سال 1390 از بیمارستان شفا یحیائیان فلوشیپ جراحی ستون فقرات را از آن خود کردند و دوره تکمیلی جراحی ستون فقرات را گذراندند. ایشان علائق بسیاری در زمینه تحقیقاتی بدشکلی های ستون فقرات و تومورهای مهره ای دارند.

دکتر فرشاد نکوئی را به دلیل به چاپ رساندن هشت مقاله در مجلات علمی معتبر بین المللی و هم چنین تخصص و مهارت بالای ایشان را می توان از جمله بهترین دکتر ارتوپد در تهران به شمار آورد که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار بیماران خود قرار می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • درمان دفورمیتی های ستون فقرات اعم از کیفوز و اسکلیوز
 • جراحی مجدد ستون فقرات
 • جراحی بیماران خاصی چون اسپوندیلیت آنکیلوزان
 • تشخیص و درمان بیماری های دژنراتیو ستون فقرات از قبیل تنگی کانال نخاعی و دیسک

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، بعد از سه راه یاسر، چهارراه مژده، نبش کوچه مقدسی، پلاک یک، ساختمان ایوان مژده، طبقه فوقانی بانک آینده، زنگ ششم

شماره تماس: 09338604851

دکتر ایمان محمدپور

دکتر ایمان محمدپور

دکتر ایمان محمد پور متخصص جراحی استخوان و مفاصل(ارتوپد) در سال 1357 در شهر شیراز متولد شده است. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه ارتوپد در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران به اتمام رساندند.

ایشان از سال 1385 الی 1394 تنها ارتوپد شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری بوده اند. دکتر محمدپور در سال 1395 دوره تکمیلی آرتروپلاستی را در کشور آلمان سپری نمودند.

دکتر ایمان محمدپور عضو انجمن جراحان زانو ایران و عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران می باشند و یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران محسوب می شوند که رضایت قلبی  تمامی بیماران را به خود جلب نموده است.

خدمات:

 • انجام تمامی عمل های پیچیده لگنی و تعیض نمودن مفصل و آرتروسکوپی
 • انجام کلیه جراحی های تروما در اثر شکستگی ها و حوادث
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های ارتوپدی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر(جم)، کوچه مدائن، پلاک 20، ساختمان ماهان، طبقه سوم، واحد پنجم

شماره تماس: 02188865798

دکتر مسعود میرکاظمی

دکتر مسعود میرکاظمی

دکتر مسعود میرکاظمی متخصص جراحی ارتوپدی و دارای بورد تخصصی و یک از بهترین دکتر ارتوپدی در تهران می باشند که در سال 1362 در مشهد متولد شده است. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندند و در سال 1393 رتبه اول را در بورد تخصصی از آن خود کردند.

دکتر میرکاظمی دارای فلوشیپ جراحی تومورهای سیستم اسکلتی و عضلانی و عضو انجمن بین المللی حفظ اندام ISOLS، عضو انجمن تومورهای عضلانی اسکلتی آسیا (APMSTS) و هم چنین عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران (IOA) نیز می باشند.

ایشان مقالات بسیاری در زمینه ارتوپدی و تومورهای استخوانی و تومورهای استخوانی و عضلانی در مجلات معتبر علمی دنیا منتشر نموده است. لازم به ذکر است که دکتر میرکاظمی عضو هیئت علمی مجله بین المللی پزشکی رضوی، در بیمارستان رضوی، مشهد نیز می باشند.

خدمات:

 • جراحی در زمینه تروما و ارتوپدی
 • عوض کردن مفصل زانو و تعویض مفصل هیپ(ران)
 • جراحی رباط صلیبی زانو
 • جراحی تومورهای استخوانی و عضلانی شامل استئوسارکوم، یواینگ سارکوم، فیبرو سارکوم، کندرو سارکوم و تومورهای عروقی و عصبی هم چون همانژیوم، شوانوم و ..)
 • درمان دردهای ناشی از آرتروز و دردهای مفصلی

آدرس کلینیک : تهران، سعادت آباد، میدان سرو، ابتدای خیابان شهید بخشایش، جنب خیابان بهار یکم، پلاک 28/1، طبقه اول

شماره تماس: 02122381928 – 09198095934

دکتر مصطفی شاهرضایی

دکتر مصطفی شاهرضایی

دکتر مصطفی شاهرضایی متخصص ارتوپد و فوق تخصص زانو و مفاصل می باشند و دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند و سپس از همان دانشگاه(دانشگاه علوم پزشکی تهران) مدرک تخصصی ارتوپدی را اخذ نمودند.

ایشان در سال 1375-1376 دبیر مرکز پژوهش های علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سال 1386 عضو کمیته علمی، پانزدهمین همایش سالانه ارتوپدی، مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره)، در سال 1388 الی 1393 عضو کمیته ارزیابی درونی گروه جراحی، معاون پژوهشی گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی آجا، در سال 1395 عضو کمیته علمی، دهمین کنگره بین المللی جراحان مفصل ران، در سال 1398 عضو کمیته علمی، یازدهمین کنگره بین المللی جراحان مفصل ران در سال 1398، معاون پژوهشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آجا در سال 1390 الی 1397،  از سال 1392 الی 1396 سرپرست مرکز پژوهشی و علوم فناوری مهندسی بافت اسکلتی پژوهشگاه علوم فناوری دانشگاه علوم پزشکی آجا و … می باشند.

دکتر شاهرضایی از سال 1394 تاکنون کارشناس رسمی ارتوپدی در سازمان پزشکی قانونی کشور، از سال 1392 تاکنون مدیر گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی ارتش، عضو کارگروه استخوان  و غضروف(سلول های بنیادی) معاونت فناوری ریاست جمهوری و هم چنین یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران به حساب می آیند که رضایت قلبی بسیاری از بیماران را به خود جلب کرده اند.

خدمات:

 • عوض کردن مفصل زانو و تعویض مفصل هیپ(ران)
 • جراحی رباط صلیبی زانو
 • جراحی و درمان انواع شکستگی حلقه لگن و اندام ها
 • جراحی های باز و بسته آرتروسکوپی شانه در پارگی های روتاتور کاف یا لیروم و در رفتگی مکرر شانه

آدرس مطب یک: تهران، خیابان پاسداران، چهارراه پاسداران، پلاک 492، ساختمان 370، واحد چهارده

شماره تماس مطب یک: 02122573339 – 02122571658

آدرس مطب دو: تهران، خیابان پیروزی، روبروی پمپ بنزین سلیمانیه، ساختمان بانک شهر، طبقه اول، واحد چهارم، پلاک 766

شماره تماس مطب دو: 02133259671 – 02133259670

دکتر مهدی آقاعلیخانی

دکتر مهدی آقاعلیخانی

دکتر مهدی آقاعلیخانی جراح و متخصص لگن، زانو و مفاصل(ارتوپد) می باشند که یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران به شمار می روند و دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند.

دکتر آقاعلیخانی دوره تکمیلی جراحی های پیشرفته و درمان بیماری های لگن و هیپ را در گوتنبرگ سوئد و دوره تکمیلی آرتروپلاستی زانو و لگن را نیز در دبی و هم چنین دوره تکمیلی آرتروسکوپی هیپ را زیر نظر اساتید برجسته بین المللی سپری کرده است.

دکتر مهدی آقاعلیخانی عضو انجمن ارتوپدی صدمات اندام و ستون فقرات ایران(POTA) و عضو رسمی انجمن جراحان ارتوپدی ایران می باشند. ایشان با بیمارستان های فرمانیه، گاندی، امید، محب کوثر و کلینیک جراحی بهار و هم چنین بیمارستان معیری همکاری دارند.

خدمات:

 • جراحی های آرتروسکوپی(بسته) رباط صلیبی قدامی و خلفی
 • جراحی آرتروسکوپی ترمیم منیسک زانو
 • درمان جراحی پای پرانتزی و پای ضربدری(ژنو واروم و ژنو والگوم)
 • تکنیک الیزاروف برای درمان انواع انواع دفرمیتی ها و بد جوش خوردگی ها و جوش نخوردگی ها
 • درمان انواع بد و اشتباه جوش خوردن استخوان و جوش نخوردن آن
 • درمان طبی و جراحی بیماری های اعصاب محیطی(سندروم تونل کارپ، سیاتیک و …)
 • جراحی و درمان انواع شکستگی حلقه لگن و اندام ها
 • جراحی های باز و بسته آرتروسکوپی شانه در پارگی های روتاتور کاف یا لیروم و در رفتگی مکرر شانه
 • درمان غیر جراحی و جراحی اختلالات ستون فقرات کمری و گردنی(دیسک، تنگی کانال نخاع، اسکولیوز و اسپوندیلولیستزیس)
 • عوض کردن مفصل زانو و تعویض مفصل هیپ(ران)
 • درمان استئوپروز و استئومالاسی
 • افزایش قد
 • درمان اختلالات مادرزادی(دررفتگی مادرزادی لگن، کلاب فوت، کف پای صاف و ریکتز و …)

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از پالادیوم، ساختمان پالم، پلاک 98، طبقه دوم، واحد 202

شماره تماس: 09037109151

دکتر علیرضا امین جواهری

دکتر علیرضا امین جواهری

دکتر علیرضا امین جواهری جراح و متخصص ارتوپد، فلوشیپ زانو و لگن، جراح زانو، جراح لگن، جراح آرتروسکوپی زانو و لگن می باشند که در سال 1356 در شهر تهران متولد شدند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران با موفقیت به اتمام رساندند و سپس به منظور اخذ تخصص خود در زمینه ارتوپد در دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه تحصیل دادند و بورد تخصصی خود را کسب نمودند.

دکتر امین جواهری از دانشگاه زوریخ سوئیس، فلوشیپ بالینی جراحی با حداقل تهاجم لگن(آرتروپلاستی) و آرتروسکوپی لگن فارغ التحصیل گردیدند و هم چنین در همان دانشگاه سوئیس فلوشیپ بالینی جراحی با حداقل تهاجم زانو(آرتروپلاستی) و آرتروسکوپی زانو را دریافت کردند.

دکتر جواهری دوره های جراحی لگن را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و همواره در تلاش است تا در تمامی کنگره های داخلی و بین المللی ارتوپدی حضور به ارمغان بیاورند و لازم به ذکر است که دکتر علیرضا امین جواهری یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران به شمار می روند.

خدمات:

 • درمان بیماری های پوکی استخوان
 • درمان دردهای ناشی از آرتروز و دردهای مفصلی
 • درمان دردها و رفع دیسک کمر
 • آرتروپلاستی لگن
 • آرتروپلاستی زانو
 • آرتروپلاستی شانه
 • آرتروپلاستی مچ پا
 • آرتروپلاستی ران
 • جراحی زانو و تعویض مفصل زانو
 • عوض کردن مفصل بدون پارگی عضلات
 • جراحی عوض کردن مفصل لگن
 • درمان دردهای لگن و زانو

آدرس: تهران، میدان اقدسیه، خیابان اراج، خیابان22 بهمن، روبروی بیمارستان نیکان، پلی کلینیک فوق تخصصی نیکان، طبقه چهارم

شماره تماس: 02171062400

دکتر یاسر نژادی

دکتر یاسر نژادی

دکتر یاسر نژادی جراح و متخصص ارتوپد می باشند که سالیانه توانایی بیش از 200 جراحی اختصاصی عوض کردن مفصل زانو که از متوسط  استانداردهای جهانی بالاتر است را انجام می دهد. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و دوره تخصصی خود را در زمینه ارتوپد در بهترین دانشگاه اخذ نمودند. ایشان بهترین متخصص زانو در تهران نیز می باشند.

دکتر نژادی عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران و عضو انجمن ترومای سوئیس و هم چنین فلوشیپ دکتر رازی یکی از جراحان بزرگ زانو نیز می باشند. دکتر نژادی دوره های متعددی را تحت نظر انجمن های معتبر علمی جهان سپری کردند و با بیمارستان های بقیه الله، صنیع خانی و نور افشار و هم چنین درمانگاه شهرداری منطقه سه همکاری های بسیاری می کنند و از جمله بهترین دکتر ارتوپد در تهران به حساب می آیند که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار بیماران خود قرار می دهند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با ارتوپد
 • درمان دردهای ناشی از آرتروز و دردهای مفصلی
 • درمان دردها و رفع دیسک کمر
 • تزریق درون مفصلی با هیالونونیک اسید
 • جراحی زانو و تعویض مفصل زانو
 • عوض کردن مفصل بدون پارگی عضلات
 • روش های تزریقی جوان سازی مفصل زانو بدون جراحی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان طاهری، جنب درب کاخ سعدآباد، کوچه شاهین، پلاک دو

شماره تماس: 0212208658

بهترین دکتر ارتوپد در تهران چه بیماری هایی را درمان می نماید؟

بهترین دکتر ارتوپد در تهران تمامی اقدامات درمانی مرتبط با استخوان و مفصل را تشخیص می دهد و سپس درمان می کند. از جمله بیماری هایی که بهترین دکتر ارتوپد در تهران درمان می کند به شرح زیر می باشد:

 • جراحی تعویض مفصل زانو
 • درمان خشک شدگی مفصل ران
 • درمان درد لگن(هیپ)
 • جراحی سیاه شدن سر استخوان ران
 • درمان آسیب دیدگی یا شکستگی استخوان لگن
 • بازسازی و ترمیم مفصل لگن و ران
 • جراحی درمانی تومورهای استخوانی و مفاصل
 • عوض کردن مفصل ران
 • درمان عارضه های ناشی از تمرینات ورزشی
 • درمان بیماری های مرتبط با مفاصل و استخون ها
 • عمل جراحی های مربوط با مفاصل و استخوان ها
 • آرتروسکوپی مفاصل
 • پیوند دادن استخوان ها
 • بهبود شکل استخوان ها و استئوتومی آن ها
 • جا انداختن استخوان ها و در رفتگی های موجود در مفاصل

بهترین دکتر ارتوپد در تهران چه بیماری هایی را درمان می نماید؟

روش های درمان زانو درد توسط بهترین دکتر ارتوپد در تهران

معمولا زانو درد به دلایل مختلفی پدید می آید و روش های درمانی متفاوتی را نیز در بر دارد، از این رو بهترین دکتر ارتوپد در تهران با بررسی و ارزیابی کامل مشکل و بیماری شما، بهترین روش را برای درمان زانو دردتان تجویز می کند. در ادامه توضیح مختصری در رابطه با روش های درمانی زانودرد در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، از جمله این روش ها شامل موارد زیر می باشد:

1- تجویز کردن دارو: اولین گام در درمان این نوع بیماری این است که بهترین دکتر ارتوپد در تهران پس از بررسی و تشخیص مشکل ارتوپدی شما، برای درمان شرایط اساسی چون نقرس و یا روماتیسم مفاصل، داروهای مرتبط را به منظور درمان و هم چنین کاهش درد برای شما تجویز می کند و از شما می خواهد تا تمامی داروها را در وقت تعیین شده مصرف نمایید.

2-تقویت عضلات: برای این که ثبات و استحکام عضلات زانو را افزایش دهید، پزشک متخصص تقویت عضلات را تجویز می کند. از این رو بهترین دکتر ارتوپد در تهران به سبب کاهش درد و تاحدودی درمان بیماری، فیزیوتراپی یا انواع مختلف تمرینات تقویتی را به شما توصیه می نماید.

لازم به ذکر است که در صورتی که ورزشکار فعالی هستید و همواره فعالیت ورزشی انجام می دهید، این امکان وجود دارد که به تمرینات یا الگوهای حرکتی تاثیر گذار بر روی زانو نداشته باشید و پزشک متخصص برای کاهش درد زانو و درمان آن، تمرینات و فعالیت هایی را به منظور افزایش تعادل و انعطاف پذیری هر چه بیشتر به شما توصیه می نماید.

3-داروهای تزریقی: در صورتی که متخصص ارتوپد متوجه شود که داروهای خوراکی کارآمد نمی باشد، داروهای تزریقی عضلانی را تجویز می کند. این داروها را مستقیما بر روی زانو تزریق می کنند و در اکثر مواقع باعث بهبودی کامل می شوند. از جمله این داروهای تزریقی شامل کورتیکواستروئیدها می باشد.

داروی کورتیکواستروئیدی از جمله داروهای تزریقی محسوب می شود که به منظور کاهش تورم و تسکین دردهای ناشی از زانو بر روی مفصل زانو تزریق می گردد. نکته قابل توجه این است که این روش کمی زمانبر می باشد و ممکن است به طور تقریبی چندین ماه به طول انجامد.

4-عمل جراحی: این روش در اغلب موارد کاربرد دارد و جزء درمان های قطعی زانو درد به شمار نمی رود. بهترین دکتر ارتوپد در تهران برای درمان قطعی زانو درد مواردی از قبیل جراحی تعویض جزئی زانو، تعویض کامل مفصل زانو و جراحی آرتروسکوپی را به شما پیشنهاد می دهد و شما پس از بررسی های لازم می توانید از این روش بهره بگیرید.

روش های درمان زانو درد توسط بهترین دکتر ارتوپد در تهران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر ارتوپد در تهران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در مقاله تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا