پزشکان

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی را در رابطه با بیماری های گوش و حلق و بینی در اختیارتان قرار دهیم. قدمت رشته تخصصی گوش و حلق و بینی به سالیان طولانی باز می گردد و همانطور که می دانید؛ متخصص گوش و حلق و بینی در رابطه با انواع مشکلات مرتبط با بخش های مختلف سر و گردن تخصص و مهارت های لازم را دارد و اکثر بیماری های مربوط به این ناحیه را در تمامی سنین تحت درمان قرار می دهد.

رشته گوش و حلق و بینی

واژه اتولارینگولوژی مخفف واژه اتورینولارینگولوژی (گوش و حلق و بینی شناسی) می باشد. رشته تخصصی گوش و حلق و بینی جزء رشته های وسیع محسوب می شود که بر هفت حوزه مختلف تسلط دارد، این هفت حوزه شامل: مدیریت اختلالات حلق، مدیریت اختلالات بینی و سینوس ها، درمان مشکلات گوش اعم از: تومورها و اختلالات مسیر عصبی موثر بر شنوایی و تعادل، انواع عفونت ها و …، درمان آلرژی ها، جراحی های زیبایی و درمانی، درمان تومور های سر و گردن، درمان بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی کودکان از قبیل ناهنجاری های مادرزادی از این موارد می باشد.

اکثر متخصصین گوش و حلق و بینی پس از اخذ مدرک تخصصی؛ اقدام به اخذ مدرک فوق تخصصی خویش می نمایند. گرایش های فلوشیپ رشته گوش و حلق و بینی بسیار متنوع هستند و برخی از انواع این گرایش ها عبارتند از: جراحی قاعده جمجمه (نورولوژی)،  جراحی تیروئید و پاراتیروئید، اتولوژی، رینولوژی، لارینگولوژی، جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک و زیبایی، بیماری های گوش و حلق و بینی کودکان و … می باشد.

پس از آشنایی با رشته تخصصی گوش و حلق و بینی، حال نوبت آن رسیده تا با علائم بیماری های گوش و حلق و بینی آشنا شوید و در صورتی که با هر یک از این علائم و نشانه ها مواجه شدید توصیه می شود بدون اتلاف وقت نزد بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید. از جمله این علائم و نشانه ها به شرح زیر می باشد:

داشتن مشکلات تنفسی به دلیل مشکلات حلقی، خروپف های بسیار، از دست دادن حس بویایی و چشایی، سرگیجه داشتن و انسداد و یا وزوز کردن گوش، درد در ناحیه گوش، تغییر نمودن صدا (گرفتگی یا دیسفونی)، فلج شدن صورت، مشکلات موجود در بلعیدن غذا و از دست دادن حواس شنوایی و یا کم شنوایی و … می باشد.

رشته گوش و حلق و بینی

انتخاب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان

برای انتخاب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان باید معیارها و ملاک هایی را در نظر داشت تا به کمک آن ها بتوان بهترین انتخاب را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داد. از این رو در این مقاله برخی از معیارهای انتخاب بهترین متخصص گوش و حلق و بینی را شرح داده ایم تا در این راستا شما را یاری نماییم؛ برخی از این معیارها عبارتند از:

 • بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان پزشکی می باشد که از انجام فعالیت های غیرقانونی خودداری می کند و سلامتی بیماران را جزء اولویت های اصلی خود می داند.
 • همواره در راستای پیشرفت و افزایش دانش خویش کوشا باشد و مجهز ترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات پزشکی را در تشخیص و درمان بیماری ها مورد استفاده قرار دهد.
 • دارای پروانه طبابت و شماره نظام پزشکی باشد و کلیه خدمات قابل ارائه خویش را تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان انجام دهد.
 • متخصص گوش و حلق و بینی باید دارای مهارت و سابقه درخشانی باشد و مدارک تحصیلی خود را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی کسب کرده باشد.
 • اخلاق و رفتار محترمانه و صبورانه ای را در پیش گیرد و در برخورد با بیماران و مراجعه کنندگان رفتاری صمیمانه داشته باشد.
 • از تجربه و سابقه بالایی برخوردار باشد و به اصول بهداشتی بسیار اهمیت دهد. کلیه تجهیزات به کار برده شده را نیز استریل نماید.
 • بهتر است مطب و یا کلینیک بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار داشته باشد و رفت و آمد به آن جا به وسیله تمامی وسایل نقلیه عمومی و شخصی امکان پذیر باشد.

در ادامه لیستی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان را ارائه داده ایم تا به کمک آن ها بتوانید در صورت بروز مشکل به نزدیکترین پزشک در محل خویش مراجعه کنید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و جویای متخصص گوش و حلق و بینی می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در کرج مراجعه نمایید و از اطلاعات ارائه شده آن نهایت استفاده را ببرید.

دکتر فریده ساداتی

دکتر فریده ساداتی

دکتر فریده ساداتی متخصص گوش و حلق و بینی، جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان به شمار می روند که در زمینه تخصصی خویش مهارت و تخصص بسیار بالایی دارند و بسیاری از بیماری ها را تحت درمان قرار می دهند. دکتر ساداتی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مدارک تخصصی گوش و حلق و بینی خود را کسب کرده اند.

دکتر فریده ساداتی علاوه بر خدمت رسانی در شهر اصفهان در شهر تهران نیز به فعالیت درمانی می پردازند و بیماران بسیاری را تحت مداوا  قرار می دهند. از این رو برخی از خدمات قابل ارائه دکتر فریده ساداتی به شرح زیر می باشد:

 خدمات:

 • جراحی و درمان لب و کام، جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • جراحی پلاستیک صورت، چانه و گونه، تزریق ژل
 • جراحی زیبای بینی یا رینوپلاستی، تزریق بوتاکس و چربی

 آدرس مطب یک: اصفهان، خیابان شمس آبادی، کوچه پارسه غربی، مجتمع مریم، بلوک دو، طبقه اول

شماره تماس: 03132336028

آدرس مطب دو: تهران، میدان ونک، خیابان صانعی، مجتمع مرجان، طبقه هفتم، واحد نوزده

شماره تماس: 02188885677

دکتر سعید سهیلی پور

دکتر سعید سهیلی پور

دکتر سعید سهیلی پور متخصص گوش و حلق و بینی می باشند که در سال 1336 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پشت سر گذاشتند و سپس دوره تخصصی خود را نیز در همان دانشگاه به اتمام رساندند. دکتر سهیلی پور در دانشگاه استرالیا و دانشگاه بلژیک به تحصیل در زمینه جراحی تومورهای گوش داخلی سی پی انگل که مربوط به جراحی های مشترک گوش و مغز است و همچنین جراحی های خواب و آپنه خواب پرداختند.

دکتر سعید سهیلی پور از جمله بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان محسوب می شوند که از سال 1379 در بیمارستان شهید صدوقی و دانشگاه علوم پزشکی بیمارستان الزهرا فعالیت خود را آغاز نمودند و سابقه 27 ساله در زمینه دانشیاری علوم پزشکی اصفهان را دارا می باشند. دکتر سهیلی پور فعالیت های علمی آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که برخی از این فعالیت‌ها شامل: تالیف و انتشار کتب پزشکی، کسب عنوان محقق نمونه، پایه گذار جراحی های نوین گوش داخلی، چاپ و انتشار مقالات بسیار زیاد در مجلات ایرانی و خارجی و … می باشد.

 خدمات:

 • درمان عفونت گوش و وزوز گوش، نورواتولوژی
 • درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی
 •  جراحی انحراف بینی، درمان گوش و انجام جراحی گوش، جراحی زیبایی بینی

آدرس: اصفهان، خیابان دکتر شریعتی، از چهارراه پلیس به سمت چهارباغ بالا، روبروی قرارگاه نیروی انتظامی، پلاک 57

شماره تماس: 03136276173

دکتر نرگس عسکری

دکتر نرگس عسکری

دکتر نرگس عسکری متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از بهترین دانشگاه علوم پزشکی اخذ نمودند و سپس دوره تخصصی گوش و حلق و بینی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کردند و در نهایت دکتر نرگس عسکری بورد تخصصی گوش و حلق و بینی را از آن خود نمودند. دکتر نرگس عسکری در دوره های آموزشی بسیار متعددی حضور فعال داشتند و به کمک این دوره ها، مهارت ها و تجربه های بسیار فراوانی در حوزه جراحی های زیبایی و درمانی کسب نموده اند.

دکتر عسکری یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان به حساب می آیند که عضو هیئت علمی اصفهان نیز می باشند و نکته حائز اهمیت این است که ایشان تمامی اعمال جراحی بینی استخوانی و گوشتی، جراحی های سر و گردن و همچنین جراحی بینی های ترمیمی را در بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان انجام می دهند.

خدمات:

 • تشخیص و معالجه انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • تزریق ژل و تزریق بوتاکس، جراحی آندوسکوپی سینوس
 • جراحی بینی و انجام جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • انجام جراحی های مرتبط با سر و گردن، جراحی تیروئید، جراحی لوزه
 • جراحی پولیپ بینی، انجام جراحی و اصلاح انحراف تیغه بینی (سیتوپلاستی)

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حد فاصل چهارراه حکیم نظامی و پل فلزی، مجتمع پزشکی حکیم، طبقه سوم، واحد 300

شماره تماس: 09026771819 – 03136292438

دکتر اصغر معمارزاده

دکتر اصغر معمارزاده

دکتر اصغر معمارزاده متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره متوسطه خویش، در سال 1364 دوره پزشک عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز نمودند و با سربلندی فارغ التحصیل شدند. دکتر معمارزاده مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کردند. دکتر اصغر معمارزاده در راستای ارتقاء دانش خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و از این رو جزء برترین ها حساب می شوند.

علت اصلی انتخاب دکتر اصغر معمارزاده به عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان این است که ایشان در جهت جلب رضایت مراجعین و بیماران خویش بسیار تلاش می کنند و همواره سعی می نمایند تا از به روز ترین روش ها در درمان بیماری ها بهره جویند.

خدمات:

 • انجام انواع لیفت ها، جراحی خال های غول پیکر، جوانسازی پوست و دست
 • جراحی های زیبایی و درمانی بینی یا رینوپلاستی، تزریق فیلر
 • اصلاح بینی های کج، لیپوساکشن، جراحی پروتزهای صورت
 • انجام انواع جراحی های ترمیمی همچون: بازسازی سینه و گوش، ترمیم اسکار، جراحی سرطان پوست و جراحی دست

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان 71، طبقه فوقانی آزمايشگاه كسری

شماره تماس: 03132202239

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از بهترین و مشهورترین دانشگاه علوم پزشکی دریافت نمودند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی کردند. دکتر مومنی مدرک تخصصی خود را نیز با موفقیت و پشتکار کسب نمودند و سپس فعالیت های علمی و درمانی را آغاز نمودند.

دکتر علیرضا مومنی یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان محسوب می شوند که بسیار ماهرانه به درمان بیماری ها می پردازند و انواع خدمات مرتبط با تخصص خویش را ارائه می دهند. برخی از خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • انجام انواع جراحی پلاستیک صورت، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • جراحی بینی ترمیمی، پروتز چانه و پروتز گونه، تزریق چربی به صورت
 • انجام جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی و جراحی درمانی بینی

آدرس: اصفهان، آمادگاه بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135

شماره تماس: 03132239468 – 03132239469

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی، متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک پزشکی عمومی را اخذ نمودند و رتبه اول کشوری را در آزمون پره انترنی کسب کردند. دکتر جعفری پور از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن را نیز اخذ کردند و دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن می باشند.

دکتر مسعود جعفری پور دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت را در دانشگاه هاروارد آمریکا پشت سر گذاشتند و از این رو بسیار ماهر و کاربلد می باشند. هدف اصلی دکتر جعفری پور رفع کلیه مشکلات و بیماری های مرتبط با تخصص خویش می باشد و در راستای تحقق این هدف بسیار تلاش می کنند تا درمان کلیه مشکلات گوش و حلق و بینی را بیابند. بر همین اساس دکتر مسعود جعفری پور را می توان یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان به حساب آورد.

خدمات:

 • پروتز چانه، پروتز فک، پروتز لب، پروتز گونه و پروتز چانه، تزریق ژل و فیلر
 • جراحی برداشتن خال گوشتی و سطحی، لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • انجام جراحی ترمیمی لب شکری و شکاف کام، بوکال فت
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی و جراحی بینی ترمیمی، اصلاح فرم بینی با لیزر
 • انجام انواع جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید جنوبی، چهارراه پلیس، مجتمع ژیوار، طبقه دوم

شماره تماس: 03131312355 – 09134336787

دکتر محمدمهدی طرزی

دکتر محمد مهدی طرزی

دکتر محمدمهدی طرزی متخصص گوش و حلق و جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) می باشند. ایشان در سال 1369 در کنکور سراسری قبول شدند و وارد دانشگاه علوم پزشکی به منظور اخذ مدرک پزشکی عمومی شدند. پس از فارغ التحصیلی دکتر طرزی، ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره تخصصی جراحی زیبایی و گوش و حلق و بینی را سپری کردند. دکتر محمدمهدی طرزی فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را انجام داده اند که برخی از این فعالیت ها شامل: عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشند.

دکتر محمدمهدی طرزی از جمله بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان به شمار می روند که در بهترین بیمارستان ها خدمت رسانی می کنند و در زمینه جراحی بوکال فت، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی و جراحی زیبایی بینی و تزریق چربی و … ماهر می باشند و تجارب متعددی را کسب کرده اند. لازم به ذکر است؛ ایشان در راستای جلب رضایت مراجعه کنندگان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات:

 • لیفت صورت، لیفت گردن، لیفت ابرو و پیشانی و لاغر کردن صورت
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و جراحی پلک آسیایی
 • لیپوساکشن یا لیپوماتیک صورت، پروتز چانه، جراحی ترمیمی بینی
 • از بین بردن چین و چروک دور چشم، لیفت صورت بدون جراحی، بوکال فت
 • کشیدن پوست صورت، تزریق بوتاکس و دیسپورت، لایه برداری پوست با لیزر

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، مقابل شرکت زمزم، کوی کاویان، مجتمع پزشکی کوه نور، واحد 21

شماره تماس: 03136205826

انواع بیماری های گوش و حلق و بینی

برخی از بیماری هایی که بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان آن را مورد بررسی و درمان قرار می دهد؛ به شرح زیر می باشد:

 • سرگیجه: ممکن است علت بروز سرگیجه وجود حمله خوش خیم، عفونت و یا میگرن باشد. این عارضه قابل درمان است و با توجه به پیشرفت آن؛ پزشک متخصص ممکن است دارو یا تمرینی را تجویز نماید.
 • کم شنوایی و ناشنوایی: طبق آمار به دست آمده معمولا افراد از سن 65 الی 74 سالگی دچار کم شنوایی می شوند. این مشکل می تواند یک یا هر دو گوش را مختل سازد. کم شنوایی در برخی مواقع به ناشنوایی ختم می شود و شخص توانایی شنیدن صداها را به طور کامل از دست می دهد.
 • خونریزی بینی: یکی از شایع ترین بیماری های بینی، خونریزی بینی است که معمولا اکثر افراد آن را تجربه کرده اند. بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران خاطر نشان می کند که دو نوع خون دماغ وجود دارد که نوع اولی حالت قدامی است و خطرناک نیست اما نوع دوم آن یعنی خون دماغ خلفی در عمیق ترین بخش بینی ایجاد می شود و ممکن است خطر آفرین باشد.
 • پولیپ بینی: این عارضه رشد بافت پوششی بینی است که خوش خیم بوده و خطر ساز نمی باشد. علت بروز پولیپ بینی عفونت های مزمن، آسم، رینیت آلرژیک و حساسیت به داروهای ضد التهابی و … می باشد.
 • گلو درد: علت ایجاد گلو درد وابسته به عوامل مختلفی همچون: عفونت ها، هوای خشک، التهاب لوزه ها یا آلرژی و … می باشد.
 • آپنه خواب: در صورت پیشرفت این عارضه احتمال ایجاد بیماری های قلبی همچون: سکته و حمله قلبی، بروز دیابت نوع دو افزایش می یابد. در صورتی که شخص در خواب خروپف کند یا به دلیل تنگی نفس ناگهانی یا خفگی از خواب بیدار شود و یا این که به دلیل سردرد و گلودرد بیدار شود، احتمال آپنه خواب وجود دارد.
 • رفلاکس معده: بازگشت اسید معده به مری را رفلاکس معده می گویند. علائم رفلاکس معده وجود احساس سوزش در قفسه سینه، حالت تهوع، درد در هنگام بلع و بوی بد دهان می باشد. بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان ابتدا برنامه غذایی برای تغییر سبک زندگی بیمار تجویز می نماید و سپس داروهایی را برای رفع مشکل تجویز می نماید.
 •  سینوزیت: عفونت سینوسی، منجر به التهاب سینوس ها و مجاری بینی می شود و التهاب سینوزیت را ایجاد می کند. وظیفه سینوس ها تولید مایع روان و رقیق و در نهایت به دام انداختن میکروب ها می باشد. محل قرارگیری سینوس ها در پشت پیشانی، بین دو چشم، استخوان گونه ها و بینی می باشد.

انواع بیماری های گوش و حلق و بینی

چه جراحی هایی توسط متخصص گوش و حلق و بینی انجام می شود؟

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، رشته گوش و حلق و بینی بسیار گسترده است و متخصص گوش و حلق و بینی علاوه بر تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط به انجام جراحی نیز می پردازد. برخی از این جراحی ها که توسط ایشان صورت می گیرد به شرح زیر می باشد:

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، جراحی پلاستیک صورت (ترمیمی و زیبایی)، جراحی گردن، تیمپانوپلاستی، تراکئوستومی، جراحی لوزه یا آدنوئیدکتومی، جراحی آپنه انسداد خواب، سپتوپلاستی، نمونه برداری از ضایعه مشکوک و جراحی آندوسکوپیک سینوس ها و … می باشد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اصفهان آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما ارزشمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و از مشکلات مرتبط با گوش و حلق و بینی رنج می برید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران مراجعه نمایید و از لیست پزشکان و اطلاعات ارائه شده آن بهره مند شوید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا