پزشکانجراحی درمانی

بهترین جراح کودکان در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح کودکان در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با جراحی کودکان در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید بدن کودکان و نوزادان در مقایسه با بزرگسالان ضعیف تر و حساس تر می باشد و به همین سبب در صورت مواجهه شدن با بیماری ها نیاز است که دقت بالایی را به کار گیرید و در انتخاب بهترین جراح کودکان در ایران محتاط تر باشید. از این رو دغدغه بسیاری از والدین شناسایی بهترین جراح کودکان در ایران می باشد که توانایی و مهارت بالایی همراه با سابقه و تجربه بسیار زیادی در انجام جراحی ها و به نتیجه مطلوب رساندن آن باشد، در این مقاله در رابطه با این موضوع شما را یاری خواهیم نمود، با ما همراه باشید.

بهترین جراح کودکان در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به این که جراحی کودکان جزء جراحی های حساس و بسیار مهم تلقی می شود، از این رو نیاز است که این جراحی توسط جراح کودکان در ایران صورت گیرد. نکته قابل توجه در رابطه با جراح کودکان این است که باید برای شناسایی بهترین جراح کودکان در ایران معیارهایی را در نظر داشته باشید و سپس به کمک آن بهترین ها را بشناسید و از جمله این معیارها، ویژگی های بهترین جراح کودکان در ایران می باشد که به شرح زیر می باشد:

 • بهترین جراح کودکان در ایران می بایست دارای پروانه طبابت و هم چنین شماره نظام پزشکی از وزارت بهداشت و درمان باشد.
 • جراح کودکان پزشکی می باشد که از مدارک تخصصی و تحصیلی مرتبطی با جراحی کودکان برخوردار باشد و هم چنین این مدارک را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه ها اخذ نموده باشد.
 • جراح کودکان و نوزادان باید از تجربه، سابقه و مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد و نتایج تمامی جراحی های قبلی ایشان، به خوبی ثبت شده باشد و نمره منفی در کارنامه عملی خویش نداشته باشد.
 • جراح موردنظر باید به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد و در راستای جلب رضایت عموم مردم و بیماران خویش نهایت تلاش خود را به کار گیرد.
 • بهترین جراح کودکان از اخلاق و رفتار محترمانه و صبورانه ای در برخورد با بیماران و مراجعین پیش گیرد.
 • جراح کودکان در ایران پزشکی می باشد که تمامی فعالیت های ارائه دهنده را تحت نظارت وزارت بهداشت انجام دهد و از انجام کارهای غیرقانونی جلوگیری به ارمغان آورد.
 • از امکانات، تجهیزات و هم چنین ابزارآلات پزشکی جدید و مدرنی بهره مند باشد و همواره در راستای ارتقا سطح علمی و بهره مندی از روش های جدید و نوین تلاش بسیار نماید.
 • بهترین جراح کودکان می بایست با تمامی بیمه ها طرف قرارداد باشد.
 • جراح کودکان باید در بیمارستان ها و کلینیک های معتبر به انجام جراحی های خویش بپردازد.

بهترین جراح کودکان در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

روش های شناسایی بهترین جراح کودکان در ایران

روش های بسیار گوناگونی در یافتن بهترین جراح کودکان در ایران وجود دارد که شما را در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند، با این وجود برخی از این راه ها و روش ها را برای شما بیان می کنیم تا در این راه کمک شایانی نموده باشیم. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح کودکان شامل موارد زیر می باشد:

 • اولین گام شناسایی بهترین جراح کودکان این است که از آشنایان و اقوامی که قبلا نزد جراح کودکان رفته اند و از نتیجه به دست آمده رضایت قلبی را دارا می باشند، پرس و جو و تحقیق نمایید و در صورتی که از تخصص و مهارت جراح خویش رضایت کافی را داشته باشند، اطلاعات وی را گرفته و به صورت حضوری نزد جراح مذکور بروید و نمونه کارهای قبلی ایشان را مشاهده و بررسی نمایید.
 • در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نباشد و یا این که از اطرافیانتان شخصی جراحی کودکان را انجام نداده باشند، می توانید از گزینه های بعدی از جمله: کمک گیری از فضای مجازی استفاده نمایید. از مزایای فضای مجازی مانند گوگل می توان به مقایسه پزشکان و جراحان متخصص با یکدیگر و ارائه کلیه خدمات می باشد.
 • از دیگر روش های یافتن بهترین جراح کودکان در ایران این است که از پزشک خانواده، متخصص کودکان و یا پزشک عمومی خویش در رابطه با جراحی کودکان و بهترین جراح کودکان کیست، سوال بفرمایید و ایشان با در نظر داشتن نوع مشکل فرزندتان و هم چنین با در نظر داشتن موقعیت جغرافیایی منزل شما، بهترین جراح کودکان را که در نزدیکی محل زندگی شما وجود دارد، را معرفی خواهد کرد.

نکات آماده سازی پیش از جراحی کودکان

بهترین جراح کودکان پیش از انجام جراحی هیا کودکان و نوزادان، ابتدا عوامل و موارد زیر را بررسی می کند و سپس اجازه جراحی را می دهند. از جمله این موارد عبارتند از:

 1. وضعیت قلبی-عروقی
 2. وضعیت تغذیه ای
 3. جلوگیری از اضطراب و استرس بیش از حد
 4. بررسی وضعیت تنفسی
 5. چک نمودن کار کلیه و کبد
 6. آماده سازی روده
 7. بررسی دستگاه ایمنی
 8. آماده سازی و بررسی پوست
نکات آماده سازی پیش از جراحی کودکان

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح کودکان در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا