پزشکان

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران ❤️【سال1401】+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بیماری اورولوژی کودکان در اختیارتان قرار دهیم. همان‌طور که می‌دانید، رشته تخصصی اورولوژی اطفال با مشکلات مرتبط با اندام هایی از قبیل: کلیه ها، مثانه کودکان و نوزادان، مجاری ادراری، حالب و دستگاه ادراری اطفال سر و کار دارد و بنابراین در صورت مواجه شدن فرزندتان با چنین مشکلاتی بسیار ضروری است که بدون اتلاف وقت، وی را نزد بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران ببرید و به این طریق فرزندتان را تحت درمان های لازم قرار دهید.

متخصص اورولوژی اطفال کیست؟

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با اورولوژی از قبیل دستگاه تناسلی و دستگاه ادراری کودکان و نوزادان تخصص و مهارت بسیار بالایی داشته باشد و در درمان این نوع بیماری ها تجربه و سابقه طولانی مدتی را دارا باشد. بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران معمولا در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمات ارائه می دهند.

متخصص اورولوژی اطفال کیست؟

بیماری های تحت درمان بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران بیماری های مرتبط با دستگاه تناسلی و مجاری ادراری کودکان و نوزادان را تحت درمان های لازم قرار می دهد.

از جمله بیماری هایی که بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران درمان می نماید، به شرح زیر می باشد:

 1. بیماری شب ادراری یا بی اختیاری: این بیماری یکی از رایج ترین بیماری های مرتبط با اورولوژی اطفال می باشد که در کودکان و نوزادان تا پنج سالگی طبیعی جلوه می کند ولی در صورت تداوم این بیماری مشکلاتی را در پی خواهد داشت.
 2. ریفلاکس وزیکویورترال: همانطور که می‌دانید ادرار باید از بخش کلیه ها به سمت مثانه انتقال یابد اما در صورتی که کودکی دچار بیماری ریفلاکس گردد، این انتقال یک طرفه، به صورت انتقال دو طرفه صورت می‌گیرد و از این رو ممکن است ادرار مجدداً به کلیه ها بازگردد و مشکلاتی را ایجاد نماید.به همین دلیل بسیار ضروری است که در صورت مواجه شدن با چنین بیماری سریعا فرزندتان را نزد بهترین دکتر اورولوژی اطفال در تهران ببرید و تحت درمان قرار دهید.
 3. عفونت های مجاری ادراری یکی دیگر از بیماری‌های شایع در میان اطفال می باشد. بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران توصیه می‌کند، در صورت مواجه شدن با کودکی که دچار تب شدید شده است، آن را جدی بگیرید و نزد پزشک متخصص برای درمان ببرید، زیرا ممکن است این مشکلات مرتبط با تب در بزرگسالی عواقب ناپذیری را پدید آورد.
 4. بیضه نزول نکرده: همانطور که می دانید بیضه اندام تولید کننده اسپرم و هورمون تستوسترون پس از بلوغ می باشد. در صورتی که بیضه در بالاتر از قسمت موردنظر خود قرار گیرد و در جای تعیین شده یعنی داخل کیسه بیضه نباشد، فرد دچار بیضه نزول نکرده می گردد که می بایست تحت درمان توسط بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران قرار گیرد.
 5. واریکوسل: این نوع بیماری معمولا در بزرگسالی و در برخی مواقع در زمان کودکی پدیدار می شود که در امتداد اسپرماتیک کورد معمولا تعدادی رگ های بزرگ شده به وجود می آید که مشابه که رگ های واریسی می باشند.
 6. هیپوسپادیاس: بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران خاطرنشان می کند که در صورتی که لوله انتقال دهنده ادرار و خروج آن از بدن دچار مشکلاتی گردد و در قسمت زیر آلت تناسلی باز شود در سر آلت قرار نگیرد فقط دچار بیماری هیپوسپادیاس می‌گردد.

دکتر رضا نژادگشتی

دکتر رضا نژادگشتی

دکتر رضا نژادگشتی فلوشیپ اورولوژی اطفال، متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی( اورولوژی) می باشند که در سال 1360 متولد شده اند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و  از سال های 1385 الی 1387 با عنوان پزشک نیروی دریایی ارتش خدمترسانی کردند و از سال های 1388 الی 1390 در استان مرکزی با عنوان پزشک خانواده روستا در بخش خنداب به فعالیت های پزشکی پرداختند.

دکتر رضا نژادگشتی مدرک تخصصی خود را در زمینه اورولوژی از سال های 1391 الی 1395 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند و سپس در همان سال آخر یعنی سال 1395 بورد تخصصی خود را نیز کسب نمودند و ایشان از سال های 1395 الی 1397 طرح تخصصی خود را با عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی آبادان با مرتبه استادیاری

دکتر نژادگشتی از سال 1397 الی 1399 فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی کودکان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز طبی کودکان تهران گذراندند. لازم به ذکر است که با تمام این تفاسیر دکتر رضا نژادگشتی را می توان یکی از بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران به حساب آورد که خدمات بسیار مفیدی را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با اورولوژی کودکان و نوزادان
 • درمان بیماری‌های اطفال از قبیل: بیماری‌های مربوط به کلیه و مجاری ادراری

آدرس: تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان ولی عصر، جنب برج های اسکان، شماره 367، کلینیک میرداماد

شماره تماس: 02188784558 – 09119374101

دکتر حسین امیرزرگر

دکتر حسین امیرزرگر

دکتر حسین امیرزرگر متخصص کلیه و مجاری ادراری- تناسلی و فلوشیپ اورولوژی کودکان می‌باشند. ایشان در زمینه جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی و همچنین اورولوژی اطفال بسیار مهارت دارند و به طور تقریبی ده سال تجربه و سابقه در خصوص درمان این نوع بیماری ها را دارا می باشند.

دکتر حسین امیرزرگر دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۹ در دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رساندند و سپس برای کسب مراتب علمی بالاتر و اخذ مدرک تخصصی اقدام نمودند. دکتر امیرزرگر در سال ۱۳۹۵ مدرک تخصصی اورولوژی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با موفقیت اخذ نمودند و پس از آن مدرک فلوشیپ اورولوژی کودکان را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۹۵ دریافت کردند.

دکتر حسین امیرزرگر تمامی فعالیت های پزشکی خود را در بیمارستان مرکز طبی کودکان به انجام می رسانند و از این رو یکی از بهترین دکتر اورولوژی در تهران نیز به حساب می آیند.

دکتر حسین امیرزرگر از سال 1398 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند و به دلیل خدمات بسیار مفیدی که در زمینه درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی اطفال انجام و به ثبت رسانده اند، به همین علت ایشان را می‌توان یکی از بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با اورولوژی اطفال
 • درمان ناباروری و ناتوانی جنسی در مردان
 • جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی و درمان مثانه عصبی
 • تشخیص و درمان مشکلات مرتبط با برگشت ادرار
 • درمان بیماری های پروستات و ناهنجاری های مجاری ادراری و آلت تناسلی
 • درمان ابهام جنسی در کودکان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجاری ادرار (هایپوسپادیاس)
 • تشخیص و درمان سرطان های ادراری و تناسلی و مشکلات ادراری در بارداری

آدرس: تهران، انتهای بلوار کشاورز، پایین تر از بیمارستان امام خمینی رحمت الله، خیابان دکتر قریب، بیمارستان مرکز طبی کودکان

شماره تماس: 0216669115

دکتر رسول هاشمی

دکتر رسول هاشمی

دکتر رسول هاشمی متخصص و جراح کلیه و مجاری ادراری- تناسلی و نازایی( اورولوژیست) و همچنین فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی بسته کلیه می باشند.

دکتر رسول هاشمی پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان شدند و دوره تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری را با اخذ رتبه برتر در آزمون بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند. ایشان مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های بسته و لیزری سنگ کلیه و لاپاراسکوپی پیشرفته( اندویرولوژیست) را از دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب کردند.

دکتر رسول هاشمی یکی از بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران به حساب می‌آیند که عضو انجمن اورولوژی آمریکا ، عضو انجمن ارولوژی اروپا و همچنین استادیار گروه اورولوژی دانشکده علوم پزشکی اصفهان نیز می باشند. دکتر هاشمی فعالیت‌های آکادمیک و پژوهشی بسیاری را به انجام رساندند که از جمله این فعالیت ها می‌توان به چاپ و انتشار چندین مقاله در حوزه اورولوژی و اندویورولوژی در مجلات علمی جهان اشاره نمود.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با اورولوژی اطفال
 • درمان بسته سنگ های کلیه
 • درمان سرطان های ادراری از قبیل: کلیه،  مثانه و …
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجاری ادرار (هایپوسپادیاس)
 • تشخیص و درمان ناباروری از طریق درمان جراحی واریکوسل به روش های میکروسگوپیک فتق
 • تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با ناتوانی جنسی
 • درمان لاپاراسکوپیک فتق و بی اختیاری ادراری
 • درمان بیماری های پروستات شامل: ورم پروستات، بزرگی پروستات و سرطان پروستات

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، نبش کوچه شازده ابراهیم( کوچه شماره بیست)، مجتمع تیراژه، طبقه اول، واحد چهارم

شماره تماس: 03132358768 – 03132368030 – 09394206523

دکتر بهرام شهریاری

دکتر بهرام شهریاری

دکتر بهرام شهریاری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی یا ارولوژی و نیز متخصص داخلی می باشند. ایشان در درمان بیماری های مرتبط با کلیه، فشار خون، دیالیز و پیوند تخصص و مهارت بسیار بالایی دارند. دکتر شهریاری در سال ۱۳۵۳ دیده به جهان گشودند.

دکتر شهریاری دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه بیماری های داخلی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پایان رساندند. دکتر بهرام شهریاری دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی می باشند و همچنین ایشان دوره فوق تخصصی بیماری های کلیه و فشار خون دیالیز و پیوند یا نفرولوژیست را نیز پشت سر گذاشتند. دکتر بهرام شهریاری عضو انجمن پزشکان اروپای متحد می باشند و به همین سبب جزء بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران محسوب می شوند.

دکتر بهرام شهریاری عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز می باشند. نکته قابل توجه ای که در رابطه با دکتر بهرام شهریاری وجود دارد، این است که ایشان به صورت ۲۴ ساعته در مطب خویش، هولتر فشار خون را نصب می نمایند و با بیمارستان اردیبهشت نیز همکاری های فعالی دارند.

خدمات:  

 • تشخیص درمان انواع بیماری های مرتبط با کلیه
 • کلیه پلی کیستیک
 • درمان تنگی شریان کلیوی
 • تشخیص و درمان فشار خون
 • درمان دیابت
 • تشخیص و درمان نارسایی کلیه حاد و مزمن
 • درمان سندروم نفروتیک بیماری کلیوی
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجاری ادرار
 • معالجه و درمان تمامی بیماری های مرتبط با اورولوژی اطفال و بزرگسال

آدرس: شیراز، خیابان زند، نرسیده به هتل پارس، جنب دفتر هواپیمایی آسمان، ساختمان ولیعصر، طبقه سوم

شماره تماس: 07132326251

دکتر علی اکبر کرمی

دکتر علی اکبر کرمی

دکتر علی اکبر کرمی اورولوژیست، جراح ومتخصص کلیه و مجاری ادراری، ناباروری مردان و اختلالات جنسی و فلوشیپ آندرولوژی می باشند. ایشان در سال 1355 در شهر مازندران دیده بر جهان گشودند. دکتر کرمی دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به اتمام رساندند و سپس در آزمون دستیار تخصصی اورولوژی در سال 1384 با موفقیت هر چه تمام تر پذیرفته شدند.

دکتر علی اکبر کرمی مدرک تخصصی خود را در زمینه اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند. ایشان دوره طرح خویش را در بیمارستان سینا و بیمارستان مرکز طبی کودکان به انجام رساندند.

دکتر کرمی به منظور تکمیل دوره فلوشیپ به دو کشور سنگاپور و آمریکا سفر کردند و از سال 1389 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گردیدند. دکتر کرمی عضو فعال انجمن اورولوژی آمریکا، عضو انجمن اورولوژی اروپا، عضو ریاست کمیته های مختلف علمی دانشگاه، عضو کمیسیون کارگروه درآمد اختصاصی دانشگاه و مدیرعامل کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی قزوین و هم چنین معاون آموزشی مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی، رئیس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی و معاون آموزشی دانشکده پزشکی می باشند و به همین دلیل ایشان را می توان از جمله بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران به حساب آورد.

لازم به ذکر است که دکتر کرمی بیش از هشت هزار جراحی اورولوژی موفق را در کارنامه عملی خود به ثبت رسانده است و هم چنین تاکنون بیش از بیست مقاله علمی داخلی و خارجی را به چاپ رسانده است.

خدمات:

 • اختلالات جنسی
 • بیماری های اطفال
 • بیماری های جنسی
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجاری ادرار (هایپوسپادیاس)
 • بیماری های زنان
 •  درمان مشکلات مرتبط با حالب و کلیه، مثانه و مجاری ادراری
 • تشخیص ودرمان نازایی زنان
 • درمان و معالجه ناباروری مردان

آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، نبش حکمت بیستم

شماره تماس: 33329898

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی متخصص و جراح اورولوژی( کلیه مجاری ادراری و تناسلی، ناباروری) می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کردند و از جمله نفرات برتر دوره پزشکی عمومی به شمار می رفتند که به صورت استریت( بدون سپری نمودن طرح پزشکی عمومی) با کسب رتبه برتر وارد رشته ی جراحی اورولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد شدند.

دکتر سید امین میرصادقی از نفرات برتر بورد جراحی اورولوژی در ایران و هم چنین عضو انجمن اورولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران می باشند. نکته حائز اهمیت در رابطه با دکتر میرصادقی این است که ایشان از جراحان برتر و نخبه اورولوژی( کلیه مجاری ادراری و تناسلی، ناباروری) و تنها متخصص اورولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را دریافت نموده است.

دکتر سید امین میرصادقی یکی از بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران محسوب می شوند که بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت را برای درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران به ثبت رسانده است و از این رو سبب شده تا ایشان جزء برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.

خدمات :

 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجاری ادرار (هایپوسپادیاس)
 • جراحی و درمان مشکلات، تومور ها و سرطان پروستات
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی آقایان و درمان مشکلات ناباروری
 • جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه، واریکوسل، هرنی، فتق
 • جراحی های تومورهای مثانه، کلیه، مجرای ادراری

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه دهم بیهقی، پلاک یازده، طبقه اول، واحد سوم

شماره تماس: 02128421441

دکتر ناصر صادقیان

دکتر ناصر صادقیان

دکتر ناصر صادقیان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی اورولوژی کودکان و نوزادان می باشند. ایشان در سال 1327 در طالقان به دنیا آمده اند. دکتر صادقیان مدرک پزشکی عمومی خود را در شهر تبریز کسب نمودند و سپس به منظور اخذ بورد تخصصی جراحی عمومی اقدامات لازم را انجام دادند.

دکتر ناصر صادقیان دوره فوق تخصصی جراحی کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سپری نمودند و در آزمون بورد فوق تخصصی، رتبه اول را از آن خود کردند. دکتر صادقیان دوره دیپلم های جراحی و اورولوژی کودکان را در بیمارستان کودکان دانشگاه لندن پشت سر گذاشتند.

دکتر صادقیان رئیس بخش اورژانس بیمارستان آیت الله طالقانی، استادیار و عضو هیئت علمی، رئیس بخش جراحی کودکان بیمارستان کودکان مفید، عضو هیئت تحریریه مجلات پزشکی نشریه جراحی ایران و مجله پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاون آموزشی منتخب اعضای هیات علمی، عضو شورای عالی و عضو موسس مرکز تحقیقات جراحی کودکان و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره بیمارستان کسری تهران می باشند.

دکتر ناصر صادقیان از جمله بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران به شمار می روند که فعالیت های پژوهشی بسیاری را نیز به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: شرکت در کنگره های بین المللی داخلی و خارجی و هم چنین چاپ و انتشار بیش از 160 مقاله در مجلات علمی داخلی و خارجی می باشد.

خدمات:

 • جراحی فتق
 • عمل پایین آوردن بیضه
 • تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با مجاری ادراری کودکان و نوزادان
 • درمان بیماری های اورولوژی
 • درمان بیماری های مربوط به کلیه

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کسری، ساختمان دوازده

شماره تماس: 02188772992

خدمات ارائه شده توسط بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران

بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران ابتدا بیمار را معاینه و پس از بررسی های لازم و نیز مشاهده نتایج آزمایش، خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • انجام جراحی بازسازی مجاری ادراری از قبیل: کلیه ها، مجرای ادراری و مثانه شامل: ناهنجاری های دستگاه تناسلی، هیپوسپادیاس و اختلالات رشد جنسی
 • مورد بررسی قرار دادن اختلالات احتباس ادرار، ریفلاکس وزیکویورترال و عفونت ادراری که نیاز به جراحی دارد.
 • تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی از قبیل: دستگاه تناسلی و دستگاه ادراری کودکان و نوزادان
 • ارزیابی و مدیریت مشکلات دستگاه ادراری مرتبط با شرایط عصبی همچون اسپینا بیفیدا
 • ارزیابی و مدیریت جراحی سنگ کلیه
 • مدیریت جراحی تومور ها و بدخیمی های مربوط به اندام هایی همچون کلیه، مثانه و بیضه
 • بررسی قرار دادن مشکلات دستگاه ادراری که از زمان بدو تولد با کودک همراه است
 • جراحی بیماری های مرتبط با کشاله ران در دوران کودکی و نوزادی تا بزرگسالی همچون بیضه نزول نکرده، هیدروسل یا فتق و واریکوسل

بهترین متخصص اورولوژی اطفال در ایران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

راه های شناسایی بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران

راه ها و روش های بسیاری وجود دارد که به شما در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند. با این وجود ما در این مقاله چند مورد از روش های شناسایی بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را برای شما بیان می کنیم تا در صورت بروز مشکل نیازی به جست و جو نداشته باشید.

اولین روش برای شناسایی متخصص اورولوژی اطفال این است که در صورت مواجه شدن با چنین بیماری، کودکتان را ابتدا نزد پزشک عمومی و یا پزشک اطفال ببرید و در صورت تشخیص پزشک مذکور به بیماری اورولوژی، فرزند شما را به متخصص اورولوژی اطفال سوق می‌دهد و به این طریق شما بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را می یابید.

روش دیگر در شناسایی بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران این است که در فضای مجازی به دنبال پزشک متخصص بگردید و پس از یافتن بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران نزد وی بروید و به صورت حضوری مهارت و تخصص بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران را مورد ارزیابی قرار دهید.

در صورتی که روش های پیشین کارساز نبود، به شما توصیه می کنیم تا از اقوام و آشنایانی که قبلا نزد متخصص اورولوژی اطفال رفته اند و از تخصص و مهارت پزشک مذکور راضی بوده اند، مشخصات لازم را دریافت نمایید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با بیماری‌های اورولوژی اطفال برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره‌های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا