پزشکان

بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج【سال 1401】❤️+ لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج آشنا کنیم؛ افزایش روز افزون شمار مبتلایان به بیماری های اسکلتی – عضلانی، چاقی، کم تحرکی و عدم انجام فعالیت های ورزشی و … اهمیت دسترسی به درمان های فیزیوتراپی و به دنبال آن، مراکز ارائه دهنده ی خدمات فیزیوتراپی را بیش از گذشته یادآوری می کند. فیزیوتراپیست ها در زمینه ی پیشگیری، شناسایی و درمان بیمارانی که به دلایل مختلف از جمله آسیب های ناشی از تصادفات، جنگ، بیماری، افزایش سن و … دچار محدودیت های حرکتی هستند، مهارت های علمی و تخصصی لازم را کسب کرده و اقدامات مراقبتی و توانبخشی خود را به این دسته از افراد ارائه می دهند. بنابراین، نقش اساسی و غیرقابل انکاری در هرم سلامت جامعه دارند.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی به عنوان یکی از رشته های توانبخشی، روشی درمانی برای بازگرداندن توان حرکتی – عضلانی، حفظ و استفاده بهینه از قدرت عملکرد بدن، با هدف بازتوانی و بهبود کیفیت زندگی بیماران نیازمند و معلولین است. به بیان دیگر، فیزیوتراپی از طریق توانبخشی فیزیکی و پیشگیری از آسیب های بیشتر به ارتقاء سلامت و حفظ تناسب اندام افراد کمک می کند. فیزیوتراپیست ها، علم حرکت را مطالعه می کنند و آموخته اند که چگونه علل اصلی آسیب ها را مشخص کنند. آن ها با همکاری خود بیمار، برنامه های درمانی را در جهت مدیریت دردها، رفع صدمات و بازتوانی، اجرا می کنند.

امروزه، مراکز فیزیوتراپی متعددی، جهت ارائه ی خدمات توانبخشی تأسیس شده اند. این مراکز، طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، بعد از اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح، فعالیت خود را آغاز می کنند و خدمات خود را به صورت روزانه و سرپائی ارائه می دهند. البته تعدادی از این مراکز، خدمات خود را در منازل نیز ارائه می دهند. برخی از مهم ترین بخش های مراکز فیزیوتراپی شامل ماساژ درمانی، لیزر درمانی، مکانوتراپی و … است که با فناوری های پیشرفته ای مانند لیزر پرتوان، وکیوم، تردمیل و … تجهیز شده اند.

فیزیوتراپی چیست؟

اگر جراحت یا درد مزمنی دارید که بر زندگی و عملکرد روزانه ی شما تأثیر می گذارد، انجام فیزیوتراپی در بهترین مراکز، می تواند گزینه مناسبی باشد. اغلب پزشکان، مانند بهترین دکتر ارتوپد در کرج ممکن است شما را به بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، معرفی کند. معمولا افراد پس از جراحی هایی مانند تعویض مفصل ران یا بیماری هایی مانند حمله ی قلبی یا سکته ی مغزی و حتی در اثر کهولت سن، به فیزیوتراپی نیاز پیدا می کنند.

انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج

اگر از درد قابل توجهی رنج می برید، فیزیوتراپی می تواند به شما کمک کند تا درد خود را کاهش داده و از انجام فعالیت های معمول و روزمره ی خود لذت ببرید. ممکن است در انتخاب مرکز فیزیوتراپی با مشکل مواجه شوید؛ زیرا، امروزه بسیاری از کلینیک های فیزیوتراپی تأسیس و خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از این رو، انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی چالش بزرگی محسوب می شود. در ادامه ما برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج را جمع آوری کرده ایم؛ این اطلاعات به شما کمک می کنند، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید:

 • بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، تعداد کافی فیزیوتراپ با تجربه و حرفه ای دارد که در طول دوره ی درمان، به بیماران توجه و مراقبت خاص ارائه می دهند. در واقع، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، برای هر بیمار، یک فیزیوتراپ اختصاص می دهد تا بدون معطلی، جلسات فردی خود را بگذراند و به صورت خصوصی فرصت صحبت و مشاوره با فیزیوتراپ خود را داشته باشد.
 • وجود تجهیزات و فناوری های پیشرفته در مراکز فیزیوتراپی، نقش اساسی در ایجاد و یا ارتقای کیفیت خدمات فیزیوتراپی دارند. بنابراین، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، از تجهیزات و فناوری های پیشرفته در طول دوره درمان استفاده می کند و این اطمینان را به شما می دهد که خدمات ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین، وجود تجهیزات به روز و استاندارد، به فیزیوتراپیست ها کمک می کند تا بیماران خود را با درد کمتر و روند سریع تر، درمان کنند.
 • بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، از تیمی آگاه و خوش رفتار متشکل از بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در کرج و  فیزیوتراپیست های حرفه ای و متخصص برخوردار است که بیماران را به طور مؤثر و کارآمد درمان می کنند. معمولا، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، آن دسته از فیزیوتراپیست هایی را استخدام می کند که شناخت کافی و مناسبی از کار و مهارت آنان داشته باشد. همچنین، وجود پرسنل متواضع و دارای حسن رفتار، به جذب بیماران بیشتر، کمک خواهد کرد.
انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج
 • بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، در طول دوره ی درمان، خود را ملزم به رعایت اسرار و حفظ حریم خصوصی بیماران می داند. همه افراد خواهان حفظ حریم خصوصی هستند؛ بنابراین، یکی از ویژگی های بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج فراهم آوردن راحتی و حریم خصوصی برای بیماران و مراجعین است. از این رو، معمولا یک اتاق خصوصی در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، به بیمار اختصاص داده شده تا تمرینات حرکتی خود را دور از دیگران و در آرامش خاطر انجام دهد. آسایش ارائه شده، سبب می شود بیماران در زمان کافی، بدون نگرانی سؤالاتشان را در رابطه با درد خود، از فیزیوتراپیست بپرسند.
 • تعیین وقت ویزیت مناسب، برای بیماران خصوصا برای افراد شاغلی که خواهان درمان دردها و سفتی عضلات بدن خود هستند، از ویژگی های مهم بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج است. افراد شاغل معمولا ساعات اوایل صبح و یا اواخر عصر را ترجیح می دهند؛ تعیین ساعت مناسب توسط بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، به بیماران کمک می کند، هر زمان وقت کافی داشته باشند، تحت درمان قرار گیرند. بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، در روزهای پایانی هفته نیز، برای برخی افراد که در آن ایام فرصت کافی دارند، جلسات درمانی را اختصاص می دهد.

به طور کلی، امروزه با ظهور تکنولوژی های پیشرفته، کلینیک ها و مراکز فیزیوتراپی شروع به ارائه ی درمان های مؤثر و کارآمد به افراد کرده اند. مردم ترجیح می دهند به جای استفاده از دارو و جراحی درمانی، برای درمان کمردرد یا درد مفاصل، به فیزیوتراپ های مشغول در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج مراجعه کنند. ما در ادامه فهرستی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت سکونت در تهران، پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین مرکز فیزیوتراپی در تهران را مطالعه کنید.

کلینیک فیزیوتراپی دی

کلینیک فیزیوتراپی دی

کلینیک فیزیوتراپی دی، به عنوان یک مرکز آکادمیک و تخصصی فیزیوتراپی، در زمینه ی درمان و بهبود انواع دردهای عضلانی – اسکلتی با به کارگیری دانش و تجهیزات پیشرفته، مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با استفاده از مهارت های تخصصی فیزیوتراپیست های خود، بعد از ارزیابی کاملا تخصصی مراجعین و بیماران، مشکلات اصلی و زمینه ای آن ها را شناسایی کرده و اطلاعات مربوط به بیماری برای آنان شرح داده می شود. سپس، برنامه ریزی های درمانی با توجه به کلیت شرایط بیمار، انجام می شود.

تمام تلاش این مجموعه بر آن است تا در محیطی آرامش بخش، با کمترین هزینه و تعیین کمترین تعداد جلسات درمانی، خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت ارائه شود. همچنین تمام مراحل درمان، تحت نظارت کامل فیزیوتراپیست ها و مطابق با جدیدترین روش های روز دنیا، انجام می شود. بی شک، کلینیک فیزیوتراپی دی، یکی از برترین ها در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج می باشد.

خدمات

 • ورزش درمانی
 • حرکات اصلاحی
 • درمان های دستی
 • فیزیوتراپی ورزشی
 • درمان و پیشگیری از آسیب های ورزشی
 • فيزيوتراپی تخصصي ستون فقرات شامل گردن، پشت، كمر و دنبالچه
 • فيزيوتراپی تخصصی كف لگن مانند بيماری های زنان، گوارش و اورولوژی

آدرس: استان البرز، کرج، چهاراره طالقانی، خیابان طالقانی جنوبی، ابتدای خیابان ساجدی، ساختمان ستاره، پلاک 5، طبقه ششم

تلفن تماس: 02632753104

مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر

مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر

مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر، با هدف ارائه ی برنامه های جامع درمانی توانبخشی در سال 1385، با کادری از متخصصان با تجربه و حرفه ای تأسیس شد. این مرکز با ارائه ی برنامه های درمانی نوین و جامع و حفظ حریم شخصی بیماران، سطح بالایی از رضایتمندی را در مراجعین خود کسب کرده است. تشخیص صحیح آسیب ها، تعیین اهداف درمانی، نظارت بر روند درمان و آموزش به بیماران در جهت پیشگیری از بروز مجدد صدمات از ویژگی های درخشان این مرکز می باشد.

علوم و تکنیک های به کار رفته مطابق با آخرین روش های روز دنیا در کنار برخورداری از تجهیزات و فناوری های نوین سبب شده است، مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر درمان هایی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را در کوتاه ترین زمان ممکن به مراجعین خود ارائه دهد. از این رو، نام این مرکز در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج می درخشد.

خدمات

 • الکتروتراپی، لیزر درمانی، مگنت
 • درمان های دستی مانند سوزن خشک و موبیلیزاسیون مفصل
 • آموزش بیماران جهت ادامه حرکات ورزشی و اصلاحی در منزل
 • درمان بیماری های روماتیسمی مانند آرتریت روماتویید، لوپوس و …
 • درمان بیماری های نورولوژی مانند سکته مغزی، ضربه های مغزی، MS و …
 • درمان انواع آسیب های ورزشی مانند توانبخشی رباط صلیبی، منیسک و …
 • درمان بیماری های ارتوپدی مانند مشکلات مفصلی، درمان محدودیت های حرکتی و …

آدرس: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، طبقه فوقانی فروشگاه سالیان، ساختمان رز، بلوک یک، واحد 17

تلفن تماس: 09123141246 – 02633324230

کلینیک فیزیوتراپی آترینا

کلینیک فیزیوتراپی آترینا

کلینیک فیزیوتراپی آترینا، با همت خانم نسیم طهماسبی، کارشناس فیزیوتراپی تأسیس شد. خدمات فیزیوتراپی و پزشکی ارائه شده در این کلینیک با بالاترین سطح کیفیت، توسط پرسنل حرفه ای و متخصص ارائه می شود. این مجموعه علاوه بر دارا بودن تجهیزات و فناوری های پیشرفته فیزیوتراپی و حرکت درمانی، مجهز به اتاق ورزش، تهویه مطبوع، سیستم صوتی مرکزی، سیستم احضار پرستار به صورت هوشمند، اینترنت پرسرعت رایگان ویژه بیماران و همراهان و … می باشد. رعایت اصول اخلاق حرفه ای در کنار هزینه های منصفانه از دیگر ویژگی های مثبت این مجموعه است؛ از این رو، کلینیک فیزیوتراپی آترینا، به عنوان یکی از کلینیک های معتبر در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج قرار دارد.

خدمات

 • شاک ویو
 • الکتروتراپی
 • مگنت تراپی
 • درمان های دستی
 • لیزر پرتوان و کم توان
 • طب سوزنی در فیزیوتراپی
 • تعلیق درمانی و وکیوم تراپی
 • تمرین عضلات بعد از جراحی ها

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه سه، برج پارسیان، طبقه هفتم، واحد 20

تلفن تماس: 02632564044 – 09123680923

کلینیک فیزیوتراپی زندگی

کلینیک فیزیوتراپی زندگی

کلینیک فیزیوتراپی زندگی، با کادری مجرب از متخصصین و پرسنل حرفه ای و با تجربه، در حوزه ی مغز و اعصاب، روماتولوژی، آسیب های ورزشی و درمان های غیر جراحی ارتوپدی، خدمات فیزیوتراپی خود را ارائه می دهد. فیزیوتراپیست های این مرکز بر تمام مراحل درمانی بیماران نظارت مستقیم دارند و با بررسی دقیق مستندات پزشکی بیماران و تشکیل پرونده پزشکی اختصاصی برای هر یک از افراد، برنامه درمانی ویژه و مناسب هر فرد را تدوین می کنند.

فیزیوتراپیست ها و آسیب شناسان ورزشی این مرکز، در سالن های مجهز تمرین درمانی و مکانوتراپی، حرکات اصلاحی و توانبخشی را در محیطی آرام و با رعایت تمام نکات بهداشتی به مراجعین ارائه می دهند. خدمات ارائه شده در این کلینیک، مطابق با آخرین دستاوردهای علمی در دنیا است. بی شک، کلینیک فیزیوتراپی زندگی، یکی از موفق ترین و خوشنام ترین مراکز در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج می باشد.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • کینزیوتیپینگ
 • سوزن خشک
 • ماساژ درمانی
 • ریلیز مایوفاشیال
 • ماسل انرژی و موبیلیزیشن
 • درمان های دستی و منوال تراپی
 • توانبخشی بی اختیاری ادرار و بی ثباتی کف لگن

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، بین میدان مهران و بیمارستان تخت جمشید، جنب پارکینگ شبانه روزی، ساختمان میلاد، طبقه همکف

تلفن تماس: 02632555365 – 09362327364

فیزیوتراپی مرکزی مهرشهر

فیزیوتراپی مرکزی مهرشهر

فیزیوتراپی مرکزی مهرشهر، با هدف ارائه ی برنامه های درمانی و توانبخشی با کیفیت و مقرون به صرفه به مراجعین تأسیس شد. این مرکز با تلاش تیمی از متخصصین فیزیوتراپی حرفه ای و با تجربه در راستای اهداف خود، فضایی آرام و تخصصی را مهیا کرده تا مراجعین بدون اتلاف وقت، با حفظ حریم شخصی و تحت نظارت مستقیم فیزیوتراپیست ها، تحت درمان قرار گیرند. این مجموعه، با برخورداری از دستگاه های پیشرفته فیزیوتراپی، الکتروتراپی و فناوری های نوین روز، توانسته است به حسن شهرت و اعتبار دست یابد. قطعا، فیزیوتراپی مرکزی مهرشهر، از موفق ترین و قابل اعتمادترین مراکز در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج است.

خدمات

 • مگنت تراپی
 • شاک ویو تراپی
 • لیزرهای پرتوان و کم توان
 • درمان های دستی و طب سوزنی
 • درمان آسیب های ورزشی و جراحی زانو
 • درمان بدون جراحی کمردرد و بیماری های مفصلی

آدرس: استان البرز، کرج، مهرشهر، خیابان حسین آباد، جنب مسجد جامع ساختمان سبز (تبریزی)، طبقه چهارم، واحد 6

تلفن تماس: 02633320995

مرکز فیزیوتراپی جهان بین

مرکز فیزیوتراپی جهان بین

مرکز فیزیوتراپی جهان بین، با هدف ارائه ی خدمات فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی، با همت جناب آقای احمد جهان بین تأسیس شد. این مجموعه با برخورداری از 20 سال تجربه ی درخشان کاری آقای جهان بین، به عنوان فیزیوتراپیست، همواره با تشخیص های صحیح و دقیق صدمات و آسیب های مراجعین، در جهت درمان و توانبخشی آنان، تلاش نموده است. تجهیزات و فناوری های بکار گرفته شده در این مجموعه مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد که در کنار تکنیک ها و روش های نوین فیزیوتراپی، سطح بالای خدمات درمانی را موجب شده است. مرکز فیزیوتراپی جهان بین، یکی از معتبرترین مراکز در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج می باشد.

خدمات

 • درمان دردهای احشائی
 • درمان سردرد و سرگیجه و مشکلات تعادلی
 • ارائه ی درمان های دستی یا منوال تراپی شامل سوزن خشک و …
 • ترمیم عصب در فلج اعصاب محیطی، فلج صورت، توانبخشی سالمندان و …
 • ارائه ی خدمات درمانی در آسیب های ورزشی و دردهای مفاصل، رباط های صلیبی و منیسک و …
 • ارائه ی خدمات فیزیوتراپی در زمینه دردهای ارتوپدیک مانند انواع کمر درد، گردن درد، درد سیاتیک و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، خیابان شهید بهشتی، بین خیابان هلال احمر و استانداری، جنب ایستگاه مترو، ساختمان 1001، واحد 6

تلفن تماس: 02634018639 – 09120473943

کلینیک فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر

کلینیک فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر

کلینیک فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر، با تلاش دکتر منیژه سلیمانی فر، دکترای تخصصی فیزیوتراپی تأسیس شد. این مجموعه با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های پیشرفته فیزیوتراپی، خدمات با کیفیت و درمان های مؤثری را در زمینه آسیب های ورزشی، فیزیوتراپی تخصصی سالمندان و … به مراجعین خود در فضایی دلنشین و آرام با رعایت اصول بهداشتی و حفظ حریم شخصی آن ها ارائه می دهد. برخورداری از کادر مجرب با رعایت اصول اخلاق حرفه ای سبب شده است کلینیک فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر، در لیست بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج به عنوان یکی از مراکز خوشنام و معتبر قرار گیرد.

خدمات

 • تیپینگ
 • لیزرتراپی
 • فیزیوتراپی
 • خدمات ارتوپدی
 • خدمات نورولوژی
 • مکانوتراپی و الکتروتراپی
 • مانوال تراپی و مگنت تراپی

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه هفت تیر، بلوار دانش آموز، نرسیده به درمانگاه کلانتری، ساختمان ژست دو

تلفن تماس: 02632707089

کاربردهای فیزیوتراپی

علم فیزیوتراپی بر پیشگیری و توانبخشی بدن تمرکز دارد. فیزیوتراپی می تواند در درمان مشکلات مختلف ناشی از آسیب ها، صدمات، بیماری ها، ناتوانی و معلولیت ها مؤثر باشد. عمدتاً بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، نقش اساسی در التیام دردهای پس از جراحی های بزرگ یا زمانی که بیماران برای مدت طولانی بستری بوده و استراحت کرده اند، ایفا می کند. بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، با ارائه ی خدمات ماساژ یا تمرینات خاص به بازیابی عضلات یا حرکت عضلات کمک می کند.

کاربردهای فیزیوتراپی

همچنین، برای بازیابی توان حرکتی بدن یا درمان مشکلات مختلف ارتوپدی، افراد مسن یا جوان، به فیزیوتراپی نیاز دارند. با افزایش تقاضا و به دنبال آن افزایش رقابت در بین مراکز فیزیوتراپی، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، همواره فناوری ها و کیفیت کار خود را بهبود می بخشد. برخی از رایج ترین کاربردهای فیزیوتراپی که در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج ارائه می شوند، عبارتند از:

 • رفع مشکلات ریوی مانند آسم
 • رفع ناتوانی های ناشی از مشکلات قلبی و یا افزایش سن
 • درمان درد گردن و کمر درد ناشی از مشکلات اسکلتی – عضلانی
 • درمان مشکلات و بیماری های لگنی، مانند مشکلات مثانه و روده ناشی از زایمان
 • رفع مشکلات در استخوان ها، مفاصل، ماهیچه ها و رباط ها در اثر ابتلا به بیماری هایی مانند آرتریت و یا عوارض پس از قطع عضو
 • از دست دادن تحرک و توان بدنی به دلیل ضربه ی مغزی، ضربه به ستون فقرات، و یا بیماری هایی مانند بیماری پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس و …
 • خستگی، درد، تورم، سفتی و از دست دادن قدرت عضلانی، به عنوان مثال در طول درمان سرطان، یا مراقبت های تسکینی (خدمات مراقبتی برای بیماری های خاص که به درمان پاسخ نمی دهند و نتیجه مستقیم آن ها، مرگ خواهد بود)

روند انجام فیزیوتراپی

بعد از مراجعه به بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، جلسه ویزیت شما نزد فیزیوتراپیست، کاملا برای شما منحصر به فرد خواهد بود؛ زیرا، تنها در مورد شما و جهت شناسایی و رفع نیازهای خاص شماست. به طور کلی، آن چه در مراجعه به بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج اتفاق می افتد، به شرح زیر است:

 • پزشک فیزیوتراپ در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، ابتدا از سابقه ی پزشکی شما مطلع می شود.
 • سپس، فیزیوتراپیست در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، وضعیت شما را ارزیابی کرده و نیاز درمانی شما را تشخیص می دهد.
 • بعد از معاینه و تشخیص مشکل، فیزیوتراپیست برای شما یک برنامه ی درمانی دقیق تنظیم کرده و اهداف درمانی را برای شما تعیین می کند.
روند انجام فیزیوتراپی
 • در برنامه ی درمانی تهیه شده توسط فیزیوتراپیست، یک دوره ی تمرینی و حرکت درمانی همراه با وسایل کمکی و عوامل فیزیکی (گرما، سرما و …) مورد نیاز، جهت بهبود و بازیابی عملکرد توان بدنی، برای شما تجویز می شود.
 • شما با گذراندن دوره ی درمانی زیر نظر فیزیوتراپیست در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، با پشتکار و صبوری، به سلامت خود دست پیدا خواهید کرد.

کلام آخر

دلیل اصلی مراجعه افراد به مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی، تسکین دردهای طولانی مدت است؛ برای مثال، افرادی که به دلیل دردهای عضلانی، درد مفاصل و یا کمردرد، به این مراکز مراجعه می کنند. در گذشته به دلیل وجود داروها، جراحی ها و مسکن ها، جهت تسکین دردها، مراجعه به مراکز فیزیوتراپی اولویت مردم نبود. اما، امروزه با نوآوری های به وجود آمده در فناوری های پزشکی و تأثیرات اثبات شده فیزیوتراپی در بهبود و بازیابی توان جسمی – حرکتی، افراد ترجیح می دهند، به جای استفاده از داروهای شیمیایی، مراحل درمان خود را در بهترین مراکز فیزیوتراپی و تحت نظر برترین فیزیوتراپیست ها دنبال کنند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (26 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا