پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پلاستیک در ایران【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح پلاستیک در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با جراحی پلاستیک و زیبایی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید افراد، به دلایل متعددی جراحی پلاستیک را انجام می دهند که این دلایل ممکن است در جهت رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر و یا ترمیم نواحی مختلف بدن که بر اثر تصادف و یا سایر اتفاقات برای فرد پدید می آید، صورت گیرد و با انجام جراحی پلاستیک توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران به نتیجه دلخواه و مطلوب دست می یابند. از این رو تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا به اطلاعات لازم در رابطه با جراحی پلاستیک و زیبایی برسید و در صورت بروز هر گونه مشکل، به یکی از این جراحان نام برده در بخش پایین مراجعه و تحت عمل های مربوطه قرار بگیرید.

جراحی پلاستیک چیست؟

با توجه به این که همواره اکثریت مردم برای رسیدن به تغییرات و تحولات مثبت تلاش می کنند، بر همین اساس ظاهر و توانایی عملکردی خود را نیز به کمک جراحی های پلاستیک دستخوش تغییراتی می نمایند. نکته ای که در رابطه با جراحی پلاستیک حائز اهمیت می باشد، این است که جراحی پلاستیک تنها به منظور زیبایی و جذابیت انجام نمی شود و ممکن است برای اصلاح نواقص موجود بر روی بدن و صورت ایجاد گردد.

که این نواقص عبارتند از: بد شکلی در قسمت گوش ها، بازسازی سینه زنان پس از جراحی های سرطان سینه، مشکلات مادرزادی و … می باشد. لازم به ذکر است که تمامی جراحی های پلاستیک و زیبایی به وسیله بهترین جراح پلاستیک در ایران صورت می گیرد و در نتیجه نیازی به نگرانی در نتیجه کار وجود ندارد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران

جراحی پلاستیک از جمله جراحی های حساسی می باشد که نتیجه عمل به دقت و مهارت جراح متخصص وابسته است. به این دلیل که در صورت متخصص نبودن جراح و مهارت نداشتن وی، عوارض جبران ناپذیری را به وجود می آورد و از این رو پیش از هر اقدامی، به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین جراح پلاستیک در ایران را شناسایی و ویژگی های ایشان را مورد بررسی قرار دهید و سلامتی خود را از این طریق ایمن سازید. از جمله ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران به شرح زیر می باشد:

  1. بهترین جراح پلاستیک در ایران باید مدارک تحصیلی مرتبط با تخصص و مهارت خود داشته باشد و این مدارک تحصیلی را از بهترین و معتبر ترین مراکز و دانشگاه ها اخذ کرده باشد.
  2. از سابقه درخشانی برخوردار باشد و در انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی تجربه بسیار زیادی داشته باشد.
  3. اخلاق و رفتار صبورانه و صمیمانه ای با بیماران خود داشته باشد و با دقت پاسخ تمامی سوالات بیماران را بدهد و هم چنین مشاوره های لازم را پیش از عمل به ایشان بدهد.
  4. بهترین جراح پلاستیک در ایران نیاز است که در کارنامه جراحی خود بیشترین آمار بهبودی و جراحی های موفقیت آمیز را داشته باشد.
  5. بسیار ضروری است که سلامتی و بهبودی بیماران را اولویت کار خود قرار دهد و مسائل مالی را به درمان ترجیح ندهد و اولین اولویت جراح موردنظر سلامتی و بهبودی بیمار و آخرین اولویت ایشان جنبه های مالی باشد.
  6. مطب بهترین جراح پلاستیک در ایران از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر قرار گرفته باشد و هم چنین نزدیک به محل زندگی شما باشد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران

روش های شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران

راه ها و روش های بسیاری برای یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران وجود دارد که شما را در پیدا کردن هدف خویش یاری می رساند. با این وجود نکته قابل توجه در رابطه با عمل پلاستیک و زیبایی این است که حتما باید توسط بهترین جراح پلاستیک این اعمال صورت گیرد و هیچ گونه تردیدی در رابطه با تخصص و تجربه جراح موردنظر نباید به دل راه داد، به این دلیل که جراحی پلاستیک نقطه عطف هر چهره ای می باشد و زیبایی افراد را تحت سلطه خود قرار می دهد. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران شامل موارد زیر می باشد:

  1. اولین گام برای شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران این است که از اقوام و آشنایان پرس و جو نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام این عمل جراحی نموده اند و از جراح پلاستیک خود راضی بوده اند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت تحقیق حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر بروید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرد و تمامی معیارهای خود را در رابطه با جراح پلاستیک و زیبایی از ایشان سوال بفرمایید.
  2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی پلاستیک اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح پلاستیک در ایران را شناسایی نمایید.
  3. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار کارآمد می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح پلاستیک و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره کرد.
  4. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران این است که از پزشک عمومی و یا پزشکی که تحت درمان های وی قرار می گیرید، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید و ایشان شما را در یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران راهنمایی خواهند کرد.

تفاوت میان جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی

تفاوت های بسیاری در جراحی های زیبایی و پلاستیک وجود دارد که در این مقاله گنجانده نمی شوند. اما با این وجود افرادی هستند، با این تصور که جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی هردو عمل های مشابه و یکسانی می باشند که این فلسفه کاملا غلط می باشد.

نکته قابل توجه این است که جراحان پلاستیک بسیار زیادی وجود دارند که علاوه بر جراحی های پلاستیک، جراحی زیبایی را نیز انجام می دهند. بر همین اساس سبب می شوند که این دو جراحی شباهت بسیاری با یکدیگر داشته باشند، در صورتی که از نظر تکنیکی مغایر هم هستند.

مشکلات تحت درمان به وسیله جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک یکی دیگر از جراحی های زیبایی و ترمیمی محسوب می شود که توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران انجام می گیرد و نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد. از این رو در ادامه بخشی از مشکلاتی که می توان به کمک جراحی پلاستیک رفع نمود، اشاره می کنیم. از جمله این مشکلات عبارتند از:

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی: این نوع جراحی پلاستیک در اکثر مواقع به منظور زیبایی صورت می گیرد و غضروف گوش را تحت جراحی و تغییراتی قرار می دهد.

جراحی زیبایی و یا درمانی بینی: برخی افراد به منظور زیبایی و تغییر شکل ظاهری بینی، دست به اقدام جراحی بینی یا رینوپلاستی می زنند، برخی دیگر برای درمان مشکلات تنفسی و پولیپ، انحراف و شکستگی بینی و …

لیپوساکشن: بهترین جراح پلاستیک در ایران در قسمت زیر چانه و یا گردن چربی های اضافه را از بین می برد.

برولیفت: برای این که افراد از مشکلاتی هم چون ابروهای پژمرده و چروک های پیشانی رهایی یابند، اقدام به برولیفت می زنند.

جراحی پلک: این نوع جراحی هم به منظور زیبایی صورت می گیرد و هم برای درمان، بهترین جراح پلاستیک در تهران و ایران پلک بالا و یا پایین را با توجه به سلیقه بیمار جراحی و درمان می کند.

روندهای سطحی پوست: هدف اصلی از این عمل، بهبودی کامل صورت و نیز صاف نمودن پوست می باشد و این امکان وجود دارد که بهترین دکتر پوست در تهران شما را به جراح پلاستیک ارتقا دهد.

بازسازی صورت: این نوع جراحی به دنبال آسیب های پیشین، بیماری و یا در نتیجه جراحی قبلی انجام می گیرد و از جمله این عوامل شامل: ترمیم و بازسازی پارگی های موجود بر روی صورت، وجود ضربات شدید قبلی، بازسازی نقایص ایجاد شده توسط جراحی سرطان و بازدید زخم و هم چنین اصلاح و از بین بردن ناهنجاری های مادرزادی مانند لب شکری و شکاف کام و …

ریتیدکتومی: بهترین جراح پلاستیک در ایران برای این که چین و چروک های موجود در بخش های صورت و گردن را از بین ببرد و یا پوست این نقاط را بکشد، از این روش استفاده می نماید.

ایمپلنت های چهره: برای این که ساختار اصلی صورت اعم از گونه ها، لب ها و یا چانه دچار برجسته سازی شوند، ایمپلنت های چهره صورت می گیرد.

روندهای غیر جراحی: روش های بسیاری به منظور جوان سازی پوست وجود دارد که می توان به تزریق چربی، بوتاکس، پوسته های شیمیایی، دیسپورت و اسکالپترا و هم چنین رستیلان اشاره کرد.

مشکلات تحت درمان به وسیله جراحی پلاستیک

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پلاستیک در ایران آشنا کند و اطلاعاتی درباره جراحی پلاستیک در اختیار شما قرار دهد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا