پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پلاستیک در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح پلاستیک در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با جراحی پلاستیک و زیبایی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید افراد، به دلایل متعددی جراحی پلاستیک را انجام می دهند که این دلایل ممکن است در جهت رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر و یا ترمیم نواحی مختلف بدن که بر اثر تصادف و یا سایر اتفاقات برای فرد پدید می آید، صورت گیرد و با انجام جراحی پلاستیک توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران به نتیجه دلخواه و مطلوب دست می یابند. از این رو تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا به اطلاعات لازم در رابطه با جراحی پلاستیک و زیبایی برسید و در صورت بروز هر گونه مشکل، به یکی از این جراحان نام برده در بخش پایین مراجعه و تحت عمل های مربوطه قرار بگیرید.

جراحی پلاستیک چیست؟

با توجه به این که همواره اکثریت مردم برای رسیدن به تغییرات و تحولات مثبت تلاش می کنند، بر همین اساس ظاهر و توانایی عملکردی خود را نیز به کمک جراحی های پلاستیک دستخوش تغییراتی می نمایند. نکته ای که در رابطه با جراحی پلاستیک حائز اهمیت می باشد، این است که جراحی پلاستیک تنها به منظور زیبایی و جذابیت انجام نمی شود و ممکن است برای اصلاح نواقص موجود بر روی بدن و صورت ایجاد گردد.

که این نواقص عبارتند از: بد شکلی در قسمت گوش ها، بازسازی سینه زنان پس از جراحی های سرطان سینه، مشکلات مادرزادی و … می باشد. لازم به ذکر است که تمامی جراحی های پلاستیک و زیبایی به وسیله بهترین جراح پلاستیک در ایران صورت می گیرد و در نتیجه نیازی به نگرانی در نتیجه کار وجود ندارد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران

جراحی پلاستیک از جمله جراحی های حساسی می باشد که نتیجه عمل به دقت و مهارت جراح متخصص وابسته است. به این دلیل که در صورت متخصص نبودن جراح و مهارت نداشتن وی، عوارض جبران ناپذیری را به وجود می آورد و از این رو پیش از هر اقدامی، به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین جراح پلاستیک در ایران را شناسایی و ویژگی های ایشان را مورد بررسی قرار دهید و سلامتی خود را از این طریق ایمن سازید. از جمله ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. بهترین جراح پلاستیک در ایران باید مدارک تحصیلی مرتبط با تخصص و مهارت خود داشته باشد و این مدارک تحصیلی را از بهترین و معتبر ترین مراکز و دانشگاه ها اخذ کرده باشد.
 2. از سابقه درخشانی برخوردار باشد و در انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی تجربه بسیار زیادی داشته باشد.
 3. اخلاق و رفتار صبورانه و صمیمانه ای با بیماران خود داشته باشد و با دقت پاسخ تمامی سوالات بیماران را بدهد و هم چنین مشاوره های لازم را پیش از عمل به ایشان بدهد.
 4. بهترین جراح پلاستیک در ایران نیاز است که در کارنامه جراحی خود بیشترین آمار بهبودی و جراحی های موفقیت آمیز را داشته باشد.
 5. بسیار ضروری است که سلامتی و بهبودی بیماران را اولویت کار خود قرار دهد و مسائل مالی را به درمان ترجیح ندهد و اولین اولویت جراح موردنظر سلامتی و بهبودی بیمار و آخرین اولویت ایشان جنبه های مالی باشد.
 6. مطب بهترین جراح پلاستیک در ایران از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر قرار گرفته باشد و هم چنین نزدیک به محل زندگی شما باشد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران

روش های شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران

راه ها و روش های بسیاری برای یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران وجود دارد که شما را در پیدا کردن هدف خویش یاری می رساند. با این وجود نکته قابل توجه در رابطه با عمل پلاستیک و زیبایی این است که حتما باید توسط بهترین جراح پلاستیک این اعمال صورت گیرد و هیچ گونه تردیدی در رابطه با تخصص و تجربه جراح موردنظر نباید به دل راه داد، به این دلیل که جراحی پلاستیک نقطه عطف هر چهره ای می باشد و زیبایی افراد را تحت سلطه خود قرار می دهد. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 1. اولین گام برای شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران این است که از اقوام و آشنایان پرس و جو نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام این عمل جراحی نموده اند و از جراح پلاستیک خود راضی بوده اند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت تحقیق حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر بروید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرد و تمامی معیارهای خود را در رابطه با جراح پلاستیک و زیبایی از ایشان سوال بفرمایید.
 2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی پلاستیک اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح پلاستیک در ایران را شناسایی نمایید.
 3. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار کارآمد می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح پلاستیک و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره کرد.
 4. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران این است که از پزشک عمومی و یا پزشکی که تحت درمان های وی قرار می گیرید، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید و ایشان شما را در یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران راهنمایی خواهند کرد.

دکتر مهدی راستی اردکانی

دکتر مهدی راستی اردکانی

دکتر مهدی راستی اردکانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که در سال 1347 در شهر اصفهان متولد شده است. ایشان در سال 1366 دیپلم خود را از دبیرستان شهدای ادب کسب کردند و سپس در کنکور سراسری رتبه دو رقمی 74 را اخذ کردند. دکتر راستی اردکانی در راستای کسب مدرک پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و در سال 1373 در زمینه دکترای حرفه ای فارغ التحصیل شدند.

دکتر مهدی راستی اردکانی در سال 1374 برای اخذ مدرک تخصصی جراحی عمومی اقدام نمودند و در سال 1378 با دریافت رتبه اول دانشگاه و رتبه ممتاز کشوری در بورد تخصصی از دانشگاه موردنظر فارغ التحصیل شدند. ایشان در سال 1388 درجه دانشیاری دانشکده علوم پزشکی را از آن خود نمودند. دکتر راستی اردکانی در سال 1386 جسب بافتی را کشف کردند و دوره سه ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک را سپری کردند و در نهایت در سال 1387 بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک را اخذ کردند.

دکتر اردکانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سال 1378 تاکنون به سبب کسب رتبه برتر در بورد، عضو شورای نویسندگان مجله journal of research in medical sciences و هم چنین دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا می باشند. ایشان سه جلد کتاب را تالیف نمودند و بیش از 35 مقاله علمی را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به انتشار رسانده اند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • لیپوساکشن
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی پلک و بالا کشیدن ابرو و صورت

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، مجتمع آزادی( جنب بانک اقتصاد نوین)، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 03136633546

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران به شمار می روند. ایشان پس از قبولی در کنکور سراسری، به ادامه تحصیل در رابطه با پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی پرداختند و در سال 1378 مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ نمودند.

دکتر زرگری در سال 1380 دوره تخصصی جراحی را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی آغاز نمودند و در سال 1388 دوره تخصصی خود را به اتمام رساندند و با موفقیت بورد فوق تخصصی جراحی را از آن خود نمودند. ایشان در جراحی بینی تبحر بسیاری دارند و جزء بهترین جراح بینی در تهران به حساب می آیند.
خدمات:

 • لیپوماتیک
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی
 • لیزر لیپولیز
 • ماموپلاستی
 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • تزریق بوتاکس و تزریق ژل
 • تزریق چربی در بخش های مختلف بدن

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه ششم
شماره تماس: 02632380773 – 02632401969 – 02632216398

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که در کنکور سراسری، رتبه تک رقمی(رتبه دوم) را کسب نمودند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و سپس برای ادامه تحصیل به تبریز رفتند و دوره جراحی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و بورد تخصصی جراحی عمومی را نیز از همان دانشگاه اخذ نمودند.

دکتر بقائی به منظور کسب بورد فوق تخصصی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شدند و دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذراندند و در نهایت بورد فوق تخصصی را کسب کردند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی و زیبایی ایران، سابقه سه سال عضویت در هیئت علمی جراحی تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان و سابقه سه سال عضویت در هیئت علمی جراحی فوق تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشند.

نکته قابل توجه در رابطه با دکتر محمد بقائی این است که ایشان را می توان یکی از بهترین جراح پلاستیک  هستند که خدمات بسیار مفیدی را در زمینه جراحی های زیبایی و درمانی ارائه دادند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک و زیبایی

آدرس: قزوین، سبزه میدان، ابتدای خیابان فردوسی، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی

شماره تماس: 02833238228

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی و هم چنین متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی در زمینه پزشکی عمومی، در سال 1375 دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی به اتمام رساندند و برای ارتقا سطح علمی خود به ادامه تحصیل پرداختند و در سال 1386 مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی و ترمیمی را از آن خود کردند.

دکتر حاتمی پور را می توان یکی از بهترین جراح پلاستیک به شمار آورد که در زمینه های بسیار متعددی از قبیل جراحی زیبایی و جراحی درمانی بینی مهارت و تجربه فراوانی دارند. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه نیز می باشند.

خدمات:

 • پیکر تراشی
 • لیفت سینه
 • جراحی پلاستیک و زیبایی
 • رفع افتادگی پلک
 • رفع غبغب
 • بالاکشیدن سینه و کوچک کردن شکم و پهلوها یا جراحی ابدومینوپلاستی
 • بزرگ نمودن سینه از طریق تزریق چربی و یا پروتز
 • کوچک کردن سینه
 • لیپوماتیک و لیپوساکشن
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی
 • جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی
 • لیفت نقاط مختلف بدن اعم از پیشانی، صورت و ابرو

آدرس: شیراز، تقاطع قصرالدشت، عفیف آباد، جنب بانک ملی، طبقه دوم بانک کشاورزی
شماره تماس: 07116287072

دکتر کمال سید فروتن

دکتر کمال سید فروتن

دکتر کمال سید فروتن فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی و هم چنین جراح دست و میکروسکوپی می باشند. دکتر کمال سید فروتن بیش از 20 هزار عمل الکتیو، انجام حدود 27 هزار جراحی میکروسکوپی اورژانسی را انجام دادند. دکتر فروتن حدود 36 سال فعالیت در زمینه تدریس جراحی دست و میکروسکوپی ترمیمی و پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا و هم چنین بیمارستان شهید مطهری را دارا می باشند.

ایشان را می توان یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران به شمار آورد که اختراعات متعددی را به وجود آوردند و از جمله این اختراعات شامل اختراع وسیله نزدیک کننده تاندون، اختراع وسیله نزدیک کننده عصب، درمان جدید سوختگی الکتریکی، پانسمان مربوط همراه با تحریکات الکتریکی در رشد بند دسیتال انگشتان اشاره کرد.

ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، عضو فعال انجمن بین المللی جراحان پلاستیک غرب آسیا، عضو انجمن مخترعین کشور، عضو فعال انجمن بین المللی میکروسرچری، عضو هییت علمی گروه جراحی پلاستیک ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو هیئت تحریریه نشریه علمی پژوهشی انگلیسی زبان و بین المللی Trauma Monthly، هم چنین مقالات مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و نشریه علمی پژوهشی جراحی ایران را داوری نمودند.

خدمات:

 • لیپوساکشن
 • لیپوماتیک
 • جراحی چانه
 • جوان سازی پوست
 • جراحی زیبایی لیپوساکشن بازو، لیفت بازو، بزرگ نمودن باسن، لیفت باسن و ران و لیفت پیشانی
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • عمل زیبایی بینی
 • جراحی چشم گربه ای
 • تزریق بوتاکس، تزریق چربی، جوان سازی صورت با دستگاه هایفو و پروتز صورت
 • جراحی زیبایی سینه شامل: کوچک کردن سینه در خانم ها، کوچک کردن سینه در آقایان لیفت سینه و بزرگ نمودن سینه
 • لاغری بدن با هایفو

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، ابتدای خیابان استاد مطهری، ابتدای سربداران، شماره 39، طبقه چهارم، واحد سیزده

شماره تماس: 021888904804

دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و پروتز سینه می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را با موفقیت هر چه تمام تر از بهترین دانشگاه ها اخذ نمودند و سپس در راستای ادامه تحصیل و کسب مدارک بالاتر نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.

دکتر غیاثی حافظی در سال 2008 مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را در دانشگاه علوم پزشکی ایران سپری کردند و سپس در همان سال یعنی سال 2008 بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را با بالاترین رتبه و درجه علمی از آن خود نمودند. دکتر سینا غیاثی حافظی را می توان یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران به حساب آورد و هم چنین ایشان عضو انجمن جراحان بین المللی جراحان پلاستیک ISAPS و عضو انجمن علمی و تخصصی جراحان ایران می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر سینا غیاثی حافظی در دو مطب در شهرهای تهران و شیراز ارائه خدمات می دهند و از این رو ایشان از جمله بهترین جراح پلاستیک در تهران محسوب می شوند که همواره در راستای جلب رضایت قلبی عموم مردم نهایت تلاش خود را به ارمغان می آورند.

خدمات:

 • انجام کلیه جراحی های پلاستیک و زیبایی

آدرس مطب تهران: تهران، میدان ونک، ابتدای بلوار حقانی، نرسیده به گاندی جنوبی، ساختمان پزشکان 72 ونک، طبقه سوم واحد 301

شماره تماس: 02188645576 – 09122967156

آدرس مطب شیراز: شیراز، ستارخان، ابتدای کوچه هفده، مجتمع خضرا دو، طبقه ششم، واحد 63

شماره تماس: 07136494901 – 09120275827

دکتر آرش بیرقی طوسی

دکتر آرش بیرقی طوسی

دکتر آرش بیرقی طوسی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و هم چنین جراحی ترمیمی و سوختگی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران محسوب می شوند که دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و دارای دانشنامه بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند.

دکتر بیرقی به عنوان استاد دانشگاه فعالیت های بسیار زیادی را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی به ارمغان آوردند. دکتر بیرقی طوسی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و هم چنین دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند.

دکتر آرش بیرقی طوسی فعالیت های پژوهشی بسیاری را انجام داده اند که از جمله این فعالیت ها می توان به چاپ یک فصل از کتاب بین المللی ADVANCED RHINOPLASTY یا رینوپلاستی پیشرفته اشاره کرد که به وسیله استادهای برجسته دنیا و به نام در جهت عمل زیبایی بینی به کمک انتشارات SPRINGER نگارش شده است. بر همین اساس می توان گفت که دکتر آرش بیرقی طوسی در جهت ارائه مقالات متعدد در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی را می توان ایشان را به عنوان مولف یک فصل از کتاب به حساب آورد.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک و زیبایی
 • جراحی سرپایی
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی فک
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی پلک
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد دو و چهار، پلاک 74

شماره تماس: 037603572

تفاوت میان جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی

تفاوت های بسیاری در جراحی های زیبایی و پلاستیک وجود دارد که در این مقاله گنجانده نمی شوند. اما با این وجود افرادی هستند، با این تصور که جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی هردو عمل های مشابه و یکسانی می باشند که این فلسفه کاملا غلط می باشد.

نکته قابل توجه این است که جراحان پلاستیک بسیار زیادی وجود دارند که علاوه بر جراحی های پلاستیک، جراحی زیبایی را نیز انجام می دهند. بر همین اساس سبب می شوند که این دو جراحی شباهت بسیاری با یکدیگر داشته باشند، در صورتی که از نظر تکنیکی مغایر هم هستند.

مشکلات تحت درمان به وسیله جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک یکی دیگر از جراحی های زیبایی و ترمیمی محسوب می شود که توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران انجام می گیرد و نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد. از این رو در ادامه بخشی از مشکلاتی که می توان به کمک جراحی پلاستیک رفع نمود، اشاره می کنیم. از جمله این مشکلات عبارتند از:

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی: این نوع جراحی پلاستیک در اکثر مواقع به منظور زیبایی صورت می گیرد و غضروف گوش را تحت جراحی و تغییراتی قرار می دهد.

جراحی زیبایی و یا درمانی بینی: برخی افراد به منظور زیبایی و تغییر شکل ظاهری بینی، دست به اقدام جراحی بینی یا رینوپلاستی می زنند، برخی دیگر برای درمان مشکلات تنفسی و پولیپ، انحراف و شکستگی بینی و …

لیپوساکشن: بهترین جراح پلاستیک در ایران در قسمت زیر چانه و یا گردن چربی های اضافه را از بین می برد.

برولیفت: برای این که افراد از مشکلاتی هم چون ابروهای پژمرده و چروک های پیشانی رهایی یابند، اقدام به برولیفت می زنند.

جراحی پلک: این نوع جراحی هم به منظور زیبایی صورت می گیرد و هم برای درمان، بهترین جراح پلاستیک در تهران و ایران پلک بالا و یا پایین را با توجه به سلیقه بیمار جراحی و درمان می کند.

روندهای سطحی پوست: هدف اصلی از این عمل، بهبودی کامل صورت و نیز صاف نمودن پوست می باشد و این امکان وجود دارد که بهترین دکتر پوست در تهران شما را به جراح پلاستیک ارتقا دهد.

بازسازی صورت: این نوع جراحی به دنبال آسیب های پیشین، بیماری و یا در نتیجه جراحی قبلی انجام می گیرد و از جمله این عوامل شامل: ترمیم و بازسازی پارگی های موجود بر روی صورت، وجود ضربات شدید قبلی، بازسازی نقایص ایجاد شده توسط جراحی سرطان و بازدید زخم و هم چنین اصلاح و از بین بردن ناهنجاری های مادرزادی مانند لب شکری و شکاف کام و …

ریتیدکتومی: بهترین جراح پلاستیک در ایران برای این که چین و چروک های موجود در بخش های صورت و گردن را از بین ببرد و یا پوست این نقاط را بکشد، از این روش استفاده می نماید.

ایمپلنت های چهره: برای این که ساختار اصلی صورت اعم از گونه ها، لب ها و یا چانه دچار برجسته سازی شوند، ایمپلنت های چهره صورت می گیرد.

روندهای غیر جراحی: روش های بسیاری به منظور جوان سازی پوست وجود دارد که می توان به تزریق چربی، بوتاکس، پوسته های شیمیایی، دیسپورت و اسکالپترا و هم چنین رستیلان اشاره کرد.

مشکلات تحت درمان به وسیله جراحی پلاستیک

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پلاستیک در ایران آشنا کند و اطلاعاتی درباره جراحی پلاستیک در اختیار شما قرار دهد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا