پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پلاستیک در کرج【سال 1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح پلاستیک در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. همان طور که می دانید زیبایی و داشتن جذابیت، در بین افراد موضوعی است که بسیار دارای اهمیت بالایی است و مورد توجه همگان قرار گرفته است و تمامی افراد چه مرد چه زن، در هر سنی، به دنبال زیبایی و تناسب بیشتر در ظاهر خود هستند.

می دانیم که امروزه افراد مختلف، اهمیت بسیار زیادی به چهره و صورت خود می دهند و می خواهند از هر لحاظ بهترین باشند و به همین دلیل به دنبال راهی برای رسیدن به این زیبایی و تناسب و جذابیت ها هستند و شاید هر راهی را برای دستیابی به این موضوع امتحان کنند.درصورتی که به دنبال بهترین جراح زیبایی گوش در کرج هستید می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

جراحی بینی، جراحی لب، جراحی چشم، جراحی پیشانی، جراحی شقیقه، جراحی چانه و گردن، جراحی گونه و… بر روی صورت و به علاوه جراحی های دیگر بر روی قسمت های مختلفی از بدن، همه ی این موارد و همچنین مواردی از این قبیل، تخصص بهترین جراح پلاستیک نیز می باشد. اگر شما هم یکی از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال زیبایی بیشتر و تناسب اجزای مختلف صورت و بدن خود هستید، درست ترین و مناسب ترین راه، مراجعه به بهترین جراح پلاستیک در کرج می باشد. 

همچنین برای خواندن مطالب بیشتر راجع به بهترین جراح بینی در کرج می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

جراح پلاستیک کیست؟

در پاسخ به این سوال که جراح پلاستیک کیست و چه وظایفی دارد باید بگوییم که جراح پلاستیک، پزشک متخصصی است که هر گونه اختلالات مادرزادی و سوختگی و تروما و … را برطرف می سازد و چهره و بدن و زندگی جدیدی به بیمار می بخشد. جراح پلاستیک سعی می کند با توجه بر اصول و قوانین درست و همچنین با استفاده از مهارت و تجربه و تکیه بر دانش و آگاهی و تخصص هایش، به برطرف ساختن مشکلات فرد بیمار بپردازد.

در حقیقت به بیانی ساده تر باید گفت که برای برطرف کردن هر نقصی در صورت یا بدن از جراحی پلاستیک استفاده می شود، که باید حتما توسط بهترین متخصص در این زمینه انجام بشود زیرا این جراحی ها نیازمند مهارت و تخصص بسیار بالایی است.

البته هرگز این موضوع را فراموش نکنید که جراحی های زیبایی در هر نقطه از بدن به منظور زیبایی آن اندام صورت می گیرد اما جراحی های پلاستیک به منظور درمانی و برای برای بازسازی نواقص صورت و بدن نیز به کار گرفته می شود، مثل اختلالات مادرزادی، تروما، سوختگی و بیماری استفاده می شود.

جراح پلاستیک کیست؟

ویژگی بهترین جراح پلاستیک در کرج

بهترین جراح پلاستیک در کرج دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و بسیار زیادی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات به او لقب بهترین جراح پلاستیک در کرج را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بشود با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن جراح برای انجام خدمات درمانی و همچنین خدمات زیبایی مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات بهترین جراح پلاستیک در کرج نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • بهترین جراح پلاستیک در کرج باید دارای گواهی تخصصی باشد. همچنین او باید با تمامی دستگاه های مربوطه برای خدمات رسانی هایش، آشنایی کامل نیز داشته باشد.
 • بهترین جراح پلاستیک در کرج باید بتواند با توجه به شرایط بیمار روش مناسبی را برای درمان به او پیشنهاد بدهد.
 • بهترین جراح پلاستیک در کرج باید دارای مدارک و تحصیلات عالی از معتبر ترین و بهترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیز باشد.
 • او باید کاملا دارای ظرافت عمل بالا باشد و برای خدمات رسانی هایش صبر و حوصله کافی نیز داشته باشد و به برگزاری جلسات مشاوره با فرد بیمار بپردازد.
 • بهترین جراح پلاستیک در کرج باید از لوازم و تجهیزات و وسایل تمیز و استریل شده و کاملا بهداشتی برای خدمات رسانی هایش استفاده نماید، همچنین او باید تمامی پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت کند.
 • بهترین جراح در این زمینه باید فردی با تجربه و همچنین کار بلد و کاردان باشد.
 • جراح پلاستیک باید نکات مربوط به مراقبت های قبل و بعد از جراحی را به درستی و به طور کامل به بیمار توضیح بدهد .
 • بهترین جراح پلاستیک در کرج کسی است که فقط به خاطر منافع و جنبه های مالی به فعالیت های خود ادامه نمی دهد و سلامت بیمارانش نیز برایش در اولویت قرار دارد.
 • بهترین جراح پلاستیک باید مهارت و دانش هرگونه جراحی را نیز داشته باشد.
ویژگی بهترین جراح پلاستیک در کرج

روش های شناخت بهترین جراح پلاستیک در کرج

برای شناخت و یافت بهترین جراح پلاستیک در کرج راه و روش های بسیار زیاد و گوناگونی نیز وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها می توان با خیالی راحت و با اطمینان خاطر به یک جراح خوب برای انجام خدمات مربوطه مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین روش های شناخت و یافتن بهترین جراح پلاستیک در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح پلاستیک در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح متخصص می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح پلاستیک در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

ویژگی بهترین جراح پلاستیک:

✅داشتن دانش و آگاهیعموما بهترین جراحان پلاستیک از بهترین دانشگاه و مراکز آموزشی مدارک دانشگاهی خود را دریافت می کنند.
✅تجربه و مهارتاز مهم ترین معیار های بهترین جراح پلاستیک این است که پزشک مورد نظر تجربه بالایی داشته باشد.
✅مجهز و به روز بودنیکی از مهم ترین مواردی که برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک وجود دارد، مجهز بودن و به روز بودن جراح است.
✅داشتن وجدان و اخلاق حرفه ایپزشک خوب باید اخلاق حرفه ای در کنار دانش و تجربه داشته باشد تا تمامی مهارت خود را به طور یکسان نسبت به همه بیماران استفاده کند.
انواع جراحی پلاستیک و زیبایی چیست؟

جراحی پلاستیك و زیبایی به پنج دسته جراحی فك و صورت، جمجمه، جراحی دست و میكروسكوپی، جراحی سوختگی، جراحی ترمیمی و جراحی زیبایی تقسیم می‌شود.

تفاوت جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی چیست؟

برای شکل دادن به هر قسمتی از بدن از جراحی پلاستیک استفاده می‌کنند .این درحالی است که جراحی زیبایی نوعی جراحی پلاستیکی به حساب می‌آید که برای زیبایی در قسمت‌های بدن از آن استفاده می‌شود. در واقع هر جراحی زیبایی یک جراحی پلاستیکی نیز می‌باشد اما بالعکس این موضوع درست نیست.

چگونه بهترین جراح پلاستیک را پیدا کنیم؟

باید این دقت را داشته باشید که پزشک شما بورد تخصصی این جراحی را داشته باشد و عضو جراحان جامعه پلاستیک ایران باشد. این بدان معناست که پزشک شما باید آموزش‌های لازم را به صورت کامل گذرانده باشد و شما باید از این مطلب اطمینان پیدا کنید

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا