پزشکان

بهترین بیمارستان خصوصی در کرج【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین بیمارستان خصوصی در کرج آشنا کنیم؛ سلامت شما و خانواده تان آنقدر مهم است که نمی توان آن را به خطر انداخت. حتی اگر سبک زندگی سالمی داشته باشید: غذاهای سالم بخورید، ورزش کنید و فعال باشید، زمینه ارثی و سابقه خانوادگی بیماری جدی را نداشته باشید، باز هم هیچ تضمینی در مورد سلامتی شما وجود ندارد. در این میان، برخی افراد جهت دریافت درمان های پزشکی با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات، بیمارستان های خصوصی را علی رغم هزینه بیشتر، به بیمارستان های دولتی ترجیح می دهند. برخورداری از خدمات ویژه مراقبتی در بیمارستان های خصوصی، موجب آرامش خاطر بیماران می شود.

انتخاب بهترین بیمارستان خصوصی در کرج

وقتی موضوع سلامتی انسان در میان باشد، باید بهترین ها را انتخاب کرد؛ به خصوص در مورد درمان بیماری ها و مشکلات جسمی و روحی. در این مواقع، مراجعه به مرکز درمانی که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن سلامت را به شما بازگرداند و خدمات پزشکی با کیفیت و مؤثری را ارائه دهد، اهمیت فراوانی خواهد داشت. اگر هزینه های درمان اولویت شما نیستند، قطعا بیمارستان های خصوصی، از شرایط ویژه تری در تمام جوانب، نسبت به بهترین بیمارستان دولتی در کرج و بهترین درمانگاه در کرج برخوردار هستند. برای مثال، فناوری ها و تجهیزات پیشرفته روز دنیا، پزشکان متخصص و فوق تخصص، امکانات رفاهی و … .

البته، تصمیم بر مراجعه به بیمارستان خصوصی پایان کار نیست؛ بلکه در بین بیمارستان های خصوصی موجود، که تعداد آن ها نیز بسیار است، باید بهترین بیمارستان خصوصی در کرج را انتخاب کرد. شاید دسترسی به لیست بیمارستان های خصوصی در کرج از طریق جستجو در صفحات وب یا پرس و جو از نزدیکان و دوستانی که تجربه ی مثبت مراجعه به بیمارستان های خصوصی را داشته اند، کار ساده ای باشد. اما، فراموش نکنید، بهترین بیمارستان خصوصی در کرج باید از خصوصیات و امتیازاتی برخوردار باشد، تا شایسته انتخاب شود.

انتخاب بهترین بیمارستان خصوصی در کرج

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین بیمارستان خصوصی در کرج عبارتند از:

 • اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح مانند وزارت بهداشت و درمان از فاکتورهای مهم در تأسیس بهترین بیمارستان خصوصی در کرج است و اعتبار آن را تضمین می کند.
 • در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، دسترسی سریع به بهترین متخصصان پزشکی وجود دارد؛ همچنین، همواره پرسنل به تعداد کافی و با مهارت، دانش و تجربه، در حال انجام وظیفه هستند. از سوی دیگر، پرسنل و پرستاران متعهد، به بررسی هر گونه خطر احتمالی که ممکن است، ایمنی شما را تهدید کند، می پردازند. به عنوان مثال، آن ها به دنبال علائمی هستند که نشان می دهد وضعیت جسمی شما ممکن است بدتر شود و سپس، اقداماتی را برای بهبود آن انجام می دهند.
 • تأمین نیازهای پزشکی و سلامت شما اولویت اصلی و مهم بهترین بیمارستان خصوصی در کرج است؛ از این رو هر تلاشی با محوریت تضمین سلامت شما برنامه ریزی و صورت می گیرد. همچنین، مراقبت های پزشکی به صورت ویژه و منحصر به فرد به هر بیمار ارائه می شود.
 • در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها و تجهیزات پزشکی به کار گرفته می شود تا امکان ارائه ی تکنیک های جدید درمانی مطابق با استانداردهای جهانی فراهم شود. همچنین، امکانات رفاهی لوکس و ویژه در اختیار بیماران قرار داده می شود.

انتخاب بهترین بیمارستان خصوصی در کرج

 • ارائه ی مشاوره های دقیق از سوی پزشکان و پرستاران و همچنین، توضیح روال درمان به ساده ترین شکل ممکن به شما سبب می شود، در روند درمان خود دخالت داشته باشید؛ می توانید به راحتی در مورد نگرانی هایتان با پزشک خود صحبت کنید. تیم درمان بهترین بیمارستان خصوصی در کرج همواره با احترام و مهربانی و رعایت اصول اخلاقی با شما برخورد می کنند. آن ها دلسوزانه در بازیابی سلامت به شما کمک خواهند کرد.
 • اگر چه هزینه های درمانی در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، نسبت به بیمارستان های دولتی بیشتر است اما، همواره بر اصل انصاف تأکید می شود و هزینه های مقرون به صرفه در کنار حضور بیمه های مختلف در بیمارستان در اختیار بیماران قرار داده می شود تا خللی در روند درمان آن ها ایجاد نگردد.
 • در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، پزشکان متخصص و فوق تخصص با دانش، تجربه و مهارت خود در امر درمان فعالیت می کنند؛ همچنین حضور پرستاران با اخلاق و مجرب نیز فضایی آرامش بخش برای شما ایجاد می کند؛ زیرا، قادرند بهترین خدمات درمانی را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار دهند. تیم پزشکان و پرستاران به صورت هماهنگ در جهت تضمین سلامت شما گام بر می دارند.
 • بهداشت در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، جزء موارد پر اهمیت است؛ از این رو، کارکنان در تلاشند، فضایی پاک و کاملا تمیز را برای بیماران فراهم کنند. همچنین، تدابیر ویژه ای برای دفع زباله های عفونی و پرخطر در نظر گرفته شده است.

حال که با مهم ترین خصوصیات بهترین بیمارستان خصوصی در کرج آشنا شده اید، قطعا می توانید انتخاب بهتر و مطمئن تری داشته باشید و به دنبال آن از حق طبیعی خود که دریافت با کیفت ترین خدمات درمانی و پزشکی است، برخوردار شوید. ما در ادامه فهرستی از بهترین بیمارستان خصوصی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

بیمارستان قائم

بیمارستان قائم

بیمارستان قائم، به عنوان یکی از بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی جنرال، بعد از اخذ مجوزهای قانونی لازم، در سال 1379، تأسیس شد. اداره ی این بیمارستان تحت مجوز خصوصی شرکت پزشکی مهرپاد است؛ در واقع، بیمارستان قائم یک بیمارستان عمومی است که به صورت خصوصی اداره می شود و با شرکت های بیمه مختلفی طرف قرارداد است. از زمان تأسیس تا کنون این بیمارستان با سرمایه گذاری های انجام شده، پروژه هایی را برای گسترش خدمات درمانی و امکانات پزشکی به انجام رسانده است و پیوسته در تلاش است سطح خدمات پزشکی را هم از نظر کیفیت و هم تنوع ارتقاء دهد.

برخورداری از پرسنل و کارکنان با اخلاق و متعهد، حضور پزشکان و متخصصان حرفه ای و با مهارت در رشته های مختلف، در کنار استفاده از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی مدرن و پیشرفته در فضایی زیبا و کاملا بهداشتی، سبب شده است، خدمات پزشکی، جراحی و … با بالاترین کیفیت به مراجعین ارائه گردد. بی شک، بیمارستان قائم یکی از موفق ترین و معتبرترین بیمارستان ها در لیست بهترین بیمارستان خصوصی در کرج می باشد.

بخش ها و خدمات

 • درمانگاه ها: درمانگاه قلب و …
 • پاراکلینیک: داروخانه، آزمایشگاه، تصویربرداری، آندوسکوپی و …
 • بخش های بالینی: اورژانس، اطفال، زایشگاه، زنان، اتاق عمل، آس سی یو، سی سی یو، چشم پزشکی، نورولوژی و …
 • کلینیک های تخصصی: داخلی، چشم، عمومی، زنان و زایمان، ارتوپد، جراحی اطفال، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی، اعصاب و روان و …

آدرس: استان البرز، کرج، میدان هفت تیر، بلوار دانش آموز، چهارراه دولت آباد

تلفن تماس: 02632771000

بیمارستان مریم

بیمارستان مریم

بیمارستان مریم، در سال 1393، بعد از اخذ مجوزهای رسمی و قانونی از مراجع ذیصلاح با هدف ارائه ی خدمات مراقبتی و درمانی پیشرفته تأسیس و آغاز به کار کرد. در همین راستا علاوه بر انتشار ماهنامه خانواده مریم جهت ارتقاء آموزش، پیشگیری و درمان بیماری ها، با تلاش تیمی از پرسنل و کارکنان مجرب و متعهد در کنار پزشکان و متخصصان کاربلد و حرفه ای در رشته های مختلف پزشکی خدمات با کیفیتی را به بیماران و مراجعین ارائه می دهد. نکته ی جالب توجه در این بیمارستان وجود تصفیه خانه فاضلاب و بی خطرساز زباله های بیمارستانی است.

همچنین، بیمارستان مریم اولین بیمارستان خصوصی دارای بخش های NICU و ICU و پزشک مقیم متخصص زنان به صورت 24 ساعته است. پذیرش بیماران بین المللی از دیگر خدمات این بیمارستان می باشد. این مجموعه با بیش از 180 تخت فعال، در فضایی بهداشتی و زیبا و با رعایت استانداردهای اخلاقی به مراجعین خدمات رضایت بخش و درمان های مؤثری را ارائه می دهد، از این رو، نام بیمارستان مریم به عنوان یکی از خوشنام ترین بیمارستان ها، در لیست بهترین بیمارستان خصوصی در کرج قرار گرفته است.

بخش ها و خدمات

 • پاراکلینیک: آزمایشگاه، داروخانه، تصویربرداری و …
 • بخش های بالینی: زایشگاه، اطفال، جراحی زنان، جراحی مردان، اورژانس و …
 • کلینیک: زنان و زایمان، درد، قلب و عروق، غدد، شنوایی سنجی، اورولوژی، جراحی اطفال، گوارش و کبد و …
 • کلینیک های تخصصی: داخلی و جراحی گوارش، کلیه و مجاری ادراری – اورولوژی، کلینیک فوق تخصصی پستان

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

تلفن تماس: 02633509323

بیمارستان امام خمینی (ره)

بیمارستان امام خمینی

بیمارستان امام خمینی (ره)، در سال 1370، بعد از اخذ مجوزهای قانونی آغاز به کار کرد؛ سپس، در سال 1381، مالکیت آن از بنیاد شهید انقلاب اسلامی به سازمان همیاری استان تهران منتقل شد. این بیمارستان در راستای ارائه ی خدمات با کیفیت پزشکی و درمانی به مراجعین و بیماران همواره تلاش کرده است؛ از این رو با بهره مندی از دانش، تخصص و تجربه پزشکان و متخصصان در رشته های گوناگون پزشکی و برخورداری از پرسنل و کارکنان فعال و با اخلاق در همه بخش ها و کلینیک ها، در جهت جلب رضایت مراجعین گام بر می دارد.

ارائه ی روش های نوین درمانی با استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی و مراقبتی از دیگر ویژگی های مثبت این مجموعه است. بیمارستان امام خمینی (ره) در حال حاضر با بیش از 145 تخت فعال در فضایی زیبا و بهداشتی یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین بیمارستان ها در لیست بهترین بیمارستان خصوصی در کرج می باشد.

بخش ها و خدمات

 • پاراکلینیک: داروخانه، آزمایشگاه، تصویربرداری
 • بخش ستاره دار: تحت نظر اورژانس، پست پارتوم، اتاق عمل اورژانس، مامایی، آنژیوگرافی و …
 • کلینیک: زنان و زایمان، قلب، جراحی ترمیمی، چشم، شنوایی سنجی، غدد، پوست، دندانپزشکی، روماتولوژی، فیزیوتراپی و …
 • بخش بستری: نوزادان، اطفال، جراحی، ICU و CCU جنرال، روانپزشکی، عفونی، جراحی زنان، ارتوپدی، داخلی، جراحی قلب باز و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، جنب پاسگاه نیروی انتظامی

تلفن تماس: 02632234372

بیمارستان فوق تخصصی تخت جمشید

بیمارستان فوق تخصصی تخت جمشید

بیمارستان فوق تخصصی تخت جمشید، بعد از اخذ مجوزهای رسمی از مراجع قانونی در سال 1393، تأسیس و آغاز به کار کرد. در این بیمارستان علاوه بر استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته پزشکی، سیستم هایی مانند حمل پنوماتیک، مدیریت هوشمند ساختمان و اطلاعات جامع بیمارستانی نیز به کار رفته است. نیروی انسانی و پرسنل ماهر، پزشکان و متخصصان زبده و حرفه ای در رشته های مختلف پزشکی و ارائه ی درمان های مؤثر در فضایی آرام و زیبا با رعایت استانداردهای بهداشتی و اخلاقی سبب شده است، بیشترین رضایت در مراجعین و بیماران حاصل شود.

بیمارستان تخت جمشید در حال حاضر، با بیش از 150 تخت و امکانات رفاهی (کتابخانه، کافه تریا و …)، در امر گردشگری سلامت نیز فعال است. هزینه های منصفانه درمان، امتیاز و عقد قرارداد با بیمه های مختلف درمانی، از دیگر امتیازات این مجموعه است، از این رو، نام بیمارستان فوق تخصصی تخت جمشید در لیست بهترین بیمارستان خصوصی در کرج قرار گرفته است.

بخش ها و خدمات

 • خدمات گردشگری سلامت
 • بخش های ویژه و اتاق عمل: اورژانس، اتاق عمل، CCU ،ICU ،NICU ،CSSD و…
 • کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، کلینیک زخم، کلینیک مبتنی بر بیماری و …
 • بخش بستری: زنان و زایمان، داخلی، جراحی زنان، اطفال، داخلی، جراحی مردان و …
 • واحدهای تشخیصی و پاراکلینیک: داروخانه، آزمایشگاه، اسکوپی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، تصویربرداری و …

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، میدان مهران

تلفن تماس: 02632119000

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کسری

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کسری

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کسری، به عنوان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های استان البرز می باشد که بعد از دریافت مجوزهای رسمی و قانونی از مراجع ذیصلاح تأسیس شد. این بیمارستان در سال 1352، با همت آقای دکتر سپهری و جمعی از پزشکان مجرب، با هدف ارائه ی خدمات پزشکی با بهترین کیفیت کار خود را آغاز کرد. برخورداری از پرسنل متعهد و کاربلد در کنار بهره مندی از تخصص و دانش پزشکان و متخصصان رشته های مختلف پزشکی که همواره راهکارهای درمانی نوین را برای ارتقاء سلامت مراجعین به کار می برند، از ویژگی های قابل تحسین این مجموعه می باشد.

رعایت اصول اخلاق حرفه ای، پیگیری روند درمان بیمار تا آخرین مراحل و در نظر گرفتن هزینه های مقرون به صرفه و استفاده از تجهیزات مدرن پزشکی، میزان بالای رضایتمندی را در بین مراجعین سبب شده است؛ بی شک، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کسری با بیش از 100 تخت فعال، یکی از معتبرترین و خوشنام ترین بیمارستان ها در لیست بهترین بیمارستان خصوصی در کرج است.

بخش ها و خدمات

 • مطب عمومی
 • داروخانه، تصویربرداری، آزمایشگاه و …
 • بخش جراحی و مراقبت های ویژه، ارتوپدی، اورولوژی، اورژانس و…
 • بخش بستری: داخلی، قلب و عروق، اطفال، آی سی یو، زنان و زایمان، مردان سی سی یو، و …
 • کلینیک روانشناسی: روانشناسی کودک و نوجوان، خانواده درمانی، روان سنجی، گفتار درمانی، روان درمانی فردی و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان سپاه، خیابان کسری

تلفن تماس: 02634416232

حقوق بیمار در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج

حقوق بیمار از موضوعات حساسی است که باید مورد توجه بیمارستان های خصوصی قرار گیرد. در واقع، بیماران و سلامت آن ها باید مهم ترین دغدغه ی پرسنل و تیم بیمارستان باشد. جلب رضایت خاطر مراجعین با احترام به شخصیت و حقوق و تأمین سلامت آنان از مواردی است که بهترین بیمارستان خصوصی در کرج را از سایر مراکز درمانی متمایز می کند. در ادامه برخی از مهم ترین حقوق بیمار در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج را با هم مرور می کنیم:

 • در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، سوابق پزشکی و مراقبتی شما به صورت محرمانه ثبت و نگهداری می شود. بر اساس اطلاعات پزشکی ثبت شده، مطابق با نیازها و شرایط شما بهترین خدمات به صورت تخصصی ارائه می شود. حریم خصوصی شما در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج کاملا حفظ خواهد شد.
 • بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، از حال و شرایط روحی همراهان بیمار، غفلت نمی کند و به آنان نیز توجه ویژه دارد. خانواده ی شما می توانند در مراحل مختلف درمان از نظر فیزیکی و عاطفی همراه شما باشند. پرسنل بهترین بیمارستان خصوصی در کرج برقراری ارتباط با خانواده ی بیمار را در طول درمان و بستری، تسهیل و فراهم می کنند.

حقوق بیمار در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج

 • ارائه ی خدمات مراقبتی و پزشکی به کودکان، زنان باردار و سالمندان که جز گروه های آسیب پذیر هستند، در اولویت بهترین بیمارستان خصوصی در کرج می باشد؛ برای رسیدگی به بیماران اورژانس و نیاز به درمان فوری نیز، برنامه های دقیقی صرف نظر از هزینه های درمان، تنظیم شده است.
 • بهترین بیمارستان خصوصی در کرج برای وقت شما ارزش ویژه ای قائل است و همواره تلاش می کند، مراحل درمانی شما را بدون معطلی و در کوتاه ترین زمان ممکن آغاز کند. زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی در این بیمارستان بسیار کوتاه خواهد بود.
 • در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، امکانات و خدمات پزشکی – مراقبتی، بدون توجه به نژاد، سن، قومیت، مذهب و … برای همه به صورت یکسان و به بهترین نحو ارائه می شود.
 • در بهترین بیمارستان خصوصی در کرج، سیستم رسیدگی به شکایات جهت امنیت بیماران در نظر گرفته شده است. در واقع، اگر مشکلی در مراقبت یا درمان شما پیش بیاید، پرسنل بیمارستان، چگونگی و چرایی علت اتفاق را بررسی می کنند؛ در صورت قصور از سوی بیمارستان، از شما عذرخواهی به عمل آمده و خسارت وارده جبران می شود. همچنین، جهت جلوگیری از وقوع همان اتفاق، برای سایر افراد، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

کلام آخر

به استثنای نوع مالکیت در بیمارستان های خصوصی، مجهزتر بودن و دسترسی سریع به بهترین پزشکان و متخصصان، رسیدگی بیشتر به بیمار و … همه از مواردی هستند، که بیمارستان های خصوصی را در امر ارائه ی مراقبت های پزشکی از سایر مراکز درمانی متمایز می کنند؛ اما، جهت دریافت مراقبت های پزشکی رضایتبخش باید در یافتن و انتخاب بهترین بیمارستان خصوصی در کرج توجه لازم را داشته باشید، تا علاوه بر تحمیل هزینه های سنگین درمانی، سلامت جسم و روح شما را با خطر مواجه نسازد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین بیمارستان خصوصی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (14 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا