پزشکان

بهترین بیمارستان خصوصی در تهران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین بیمارستان خصوصی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بیمارستان های خصوصی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورت نیاز بدون هیچ گونه نگرانی به یکی از این بیمارستان های خصوصی مراجعه نمایید. همانطور که از نام بیمارستان های خصوصی مشخص است، این بیمارستان ها توسط نهادهای خصوصی اداره و مدیریت می شوند و به همین سبب از نظر امکانات، تجهیزات، پزشکان و کادر درمان جزء بهترین ها محسوب می شوند. با توجه به خصوصی بودن این بیمارستان ها، باید به این نکته توجه داشت که از نظر هزینه و قیمت نیز، این بیمارستان ها در مقایسه با بیمارستان های دولتی و نیمه دولتی بسیار گرانتر و پرهزینه تر می باشند و در مقابل از رسیدگی بسیار بهتری نیز برخوردار می باشند. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا درباره بیمارستان خصوصی و هم چنین چند مورد از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران را به شما معرفی نماییم.

بیمارستان خصوصی چیست؟

بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بیمارستانی می باشد که با توجه به خصوصی بودن آن، از تسهیلات ویژه و منحصر به فردی برخوردار می باشد. در این بیمارستان، امکانات و تجهیزات پزشکی با جدیدترین و پیشرفته ترین مدل روز دنیا، همراه با پزشکان، پرستاران و پرسنل متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به بیماران خویش می باشند. نکته قابل توجه در این نوع بیمارستان ها این است که با دریافت هزینه بیشتر، مراقبت های بهتر و مناسب تری نیز انجام می دهند و همواره در صدد جلب رضایت بیماران خود در تلاش و تکاپو می باشند و تنها مشکل این بیمارستان ها هزینه بر بودن آن ها می باشد که البته در برابر خدمات بخصوصی که ارائه می دهند، هیچ گونه نارضایتی را ایجاد نمی کند و تمامی بیمارانی که از بیمارستان های خصوصی ترخیص می شوند، با لبخند رضایتمندانه آن جا را همراه با بهبودی کامل ترک می نمایند.

چگونه بهترین بیمارستان خصوصی در تهران را بشناسیم؟

روش های گوناگونی در شناسایی بهترین بیمارستان خصوصی در تهران وجود دارد که به کمک هر یک از آن ها به راحتی می توانید به سراغ بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بروید و تحت درمان های ویژه قرار بگیرید. دلیل اصلی در شناسایی بهترین بیمارستان این است که از پزشکان و کادر درمان خاص و ویژه ای برخوردار باشد تا نتیجه درمان به بهترین نحو دست یابد. از این رو در ادامه برخی از ویژگی های بهترین بیمارستان خصوصی را برای شما شرح می دهیم:

  • بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بیمارستانی می باشد که از پزشکان متخصص و فوق تخصص در تمامی زمینه های درمانی همکاری به ارمغان بیاورد و این پزشکان باید تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان و هم چنین دارای شماهر نظام پزشکی باشند.
  • از تجهیزات، امکانات و دستگاه های مدرن، پیشرفته و به روزی در درمان بیماری های استفاده نماید.
  • حتی الامکان تمامی رشته های پزشکی را در بیمارستان دارا باشد و بیمارستان مذکور از بخش های متنوعی ایجاد شده باشد.
  • همواره از تمیزی و پاکیزگی خوبی برخوردار باشد.
  • بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بیمارستانی می باشد که در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته باشد و رفت و آمد به آن جا به راحتی صورت گیرد.

بیمارستان فوق تخصصی پارسیان

بیمارستان فوق تخصصی پارسیان

بیمارستان فوق تخصصی پارسیان یکی از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران محسوب می شود که با زیربنای 12500 مترمربع در 9 طبقه در مهرماه سال 1385 فعالیت خود را شروع نمودند و بعد از دوره اعتباربخشی در سال 1396 امتیاز ارزشیابی درجه یک را از آن خود کردند. این بیمارستان دارای 202 تخت بستری همراه با کلیه رشته های پزشکی و تخصصی و فوق تخصصی آماده فعالیت و خدمت رسانی می باشد.

بیمارستان فوق تخصصی پارسیان از بخش های بستری عمومی و ویژه تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها دارای امکاناتی چون اتاق های دو تخته، اتاق های تک تخته و هم چنین سه تخته می باشد و این اتاق ها امکانات رفاهی از قبیل تلفن، اینترنت، مبلمان و تلویزیون و نیز یخچال برخوردار می باشد.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با اتاق های بستری این است که وجود یک نفر به عنوان همراه پس از پرداخت تمامی هزینه های معقول، مجاز به حضور 24 ساعته را در بیمارستان دارد. از ویژگی های بیمارستان پارسیان می توان به حضور پزشکان متخصص و با مهارت های کافی، پرسنل متعهد و باسابقه، آموزش دادن بیمار و همراه، فضای دنج و آرام به منظور استراحت و نیز امکانات استراحتی مناسب هم چون تخت های به روز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که در این بیمارستان به منظور روحیه دهی به بیماران و رفع دلتنگی آن ها، این امکان وجود دارد که با هماهنگی مدیر بخش، می توانند با نزدیکان و عزیزان خویش ملاقات نمایند.

آدرس بیمارستان: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ

شماره تماس: 02171002

بیمارستان رسالت

بیمارستان رسالت

بیمارستان رسالت در سال 1357 با عنوان بیمارستان خصوصی، درمانی تاسیس شده است و از سابقه بیش از شانزده سال برخوردار می باشد و شعار اصلی آن جلب رضایت قلبی بیماران و تلاش آن ها در راستای بهبودی و سلامتی هر چه سریع تر بیماران خویش می باشد. این بیمارستان دارای مقدار تقریبی 2000 پزشک متخصص و فوق تخصص و اساتید رشته های مختلف پزشکی با تجربه و سابقه، همراه با 550 پرسنل تحصیل کرده و بامهارت و هم چنین 550 پرسنل رده های متعدد در راستای ارائه خدمات به بیماران خود آماده فعالیت می باشند.

بیمارستان رسالت در بخش های ویژه از امکانات خاصی برخوردار می باشد و این بخش های ویژه از قبیل بخش های سی سی یو، آی سی یو جنرال، جراحی باز، مغز و اعصاب، ارتوپد، جراحی زنان زایمان، داخلی، آی سی یو جراحی باز و بخش اورژانس می باشد. پزشکان در حال فعالیت این بیمارستان در رشته های فوق تخصصی نوزادان، کودکان، قلب و بیهوشی و نیز پزشکان اورژانس در حال خدمت رسانی به بیماران و رسیدگی به آن ها می باشند.

بیمارستان رسالت عضو انجمن بین المللی گردشگری سلامت می باشد و کلینیک تخصصی آن شامل درمانگاه ارتوپدی، درمانگاه اورولوژی، درمانگاه جراحی مغز و اعصاب، درمانگاه آنکولوژی، درمانگاه داخلی غدد، درمانگاه روماتولوژی، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه داخلی مغز و اعصاب، درمانگاه قلب، درمانگاه ریه، درمانگاه اطفال، درمانگاهENT، درمانگاه زنان و زایمان، درمانگاه روانپزشکی و درمانگاه عفونی می باشد.

آدرس بیمارستان: تهران، بزرگراه رسالت، ابتدای پل سید خندان، نبش خیابان ابوذر غفاری، بیمارستان رسالت

شماره تماس: 02122869647 – 02122869652 – 02122869649 – 02122869650 – 02122869651

بیمارستان فوق تخصصی صارم

بیمارستان فوق تخصصی صارم

بیمارستان فوق تخصصی صارم مرکزی برای درمان ناباروری، حاملگی های بسیار خطرآمیز و پرخطر، سرطان های دستگاه تولید مثل زنان و بیماری های پستان می باشد. این بیمارستان یکی از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران محسوب می شود که مجهزترین مرکز درمانی فوق تخصصی زنان، زایمان و نازایی در کشور و هم چنین مرکز تخصصی جنرال(بیماری های عمومی) می باشد.

این بیمارستان توسط دکتر صارمی تاسیس شده است که به منظور تحقق آرزوی پدر و پدربزرگشان ایجاد شده است. ایشان در سال 1374 زمینی به مساحت 16هزار مترمربع را خریداری نمودند و سپس از سال 1376 اقدامات احداث آن توسط مهندس هاشم صارمی و مهندس خادمی صورت گرفت. پس از ساخت بنا در سال 1385 و انجام تمام مقدمات آن و هم چنین با دریافت مجوز وزارت بهداشت، این بیمارستان که بیمارستانی تخصصی و فوق تخصصی می باشد، در پنج طبقه به انجام فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی خویش تا به امروز پرداخته است.

دکتر ابوطالب صارمی بنیانگذار آی وی اف(IVF) در ایران می باشد. ایشان از سوابق پژوهشی بسیاری برخوردار می باشد که از جمله این سوابق شامل موارد زیر می باشد:

صاحب امتیاز و مدیر ماهنامه مشق تندرستی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه بیمارستان فوق تخصصی صارم، صاحب امتیاز و مدیر مسئول فصلنامه علمی و پژوهشی دانشنامه صارم، پژوهشگر، مترجم، نویسنده و داور مقاله های متعدد در مجله های معتبر بین المللی پزشکی، نویسنده تنها مرجع کامل واژه نامه ی تخصصی رشته زنان و زایمان و نازایی و نویسنده ی اولین و تنها کتاب فارسی زبان در طب تولیدمثل در تاریخ علم پزشکی در جهان(درسنامه طب تولیدمثل) می باشد.

آدرس بیمارستان: تهران، شهرک اکباتان، انتهای فاز سه

شماره تماس: 0214702 (30خط)

بیمارستان گاندی

بیمارستان گاندی

بیمارستان گاندی با هدف جذب گردشگر درمانی در سال 1387 افتتاح شده است. این بیمارستان از کادر درمان ویژه ای از قبیل متخصصین داخلی و خارجی برخوردار می باشد که یکی از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران محسوب می شود که در راستای جلب رضایت قلبی بیماران تمامی تلاش های خود را به کار می گیرند.

هتل بیمارستان گاندی شامل 17 طبقه بیمارستانی و 21 طبقه هتلی می باشد. هم چنین ظرفیت درمانی هتل بیمارستان گاندی بسیار بالا می باشد و از 100 تخت بیمارستانی و 40 تخت مراقبت ویژه و نیز 17 اتاق عمل برخوردار است. در این بیمارستان خدمات بسیار زیادی ارائه می شود که شامل: چکاپ ساده تا کلینیک درد، کلینیک مراقبت های دیابتی، آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی، مراقبت های پوست و مو و زیبایی، پرتو درمانی، سرطان شناسی و درمان های ژنتیک و سلولی می باشد.

بیمارستان گاندی با اکثر بیمه ها قرارداد دارد که از جمله آن ها عبارتند از: بیمه کلیه بانک ها، بیمه رازی، بیمه ایران، بیمه شهرداری، بیمه میهن، بیمه سینا، بیمه البرز، بیمه آسیا، بیمه ملت، بیمه صدا و سیما، بیمه مجلس شورای اسلامی، بیمه سامان، بیمه آرمان، بیما کانون، بیمه ما، بیمه صنعت نفت، بیمه سردفتران، بیمه کوثر و کمک رسان sos می باشند.

لازم به ذکر است که بیمارستان گاندی، بر خلاف تصور عموم، به منظور نگهداری از سالمندان ایجاد نشده است و مقصود اصلی در زمینه احداث این است که بیمارانی که از کشورهای دیگر و یا از شهرستان به تهران مهاجرت نموده اند را به پذیرش دعوت می کند. هم چنین در کنار اقامت آسوده بیمار و همراهانش، خدمات درمانی و یا بالینی را نیز دریافت نمایند.

آدرس بیمارستان: تهران، گاندی جنوبی، ابتدای خیابان خالد استامبولی، روبروی آنتن شبکه یک، ساختمان 130، نبش کوچه ترابنده

شماره تماس: 02142603000

بیمارستان تخصصی آتیه

بیمارستان تخصصی آتیه

بیمارستان خصوصی آتیه توسط دکتر خلیل علیزاده متخصص ارتوپد و جراحی دست در سال 1376 تاسیس شده است. این بیمارستان به منظور درمان بیماری های مراجعه کننده و مصدومینی که مشکلات ارتوپدی دارند، ایجاد شده است. با گذشت زمان و دستیابی به تجهیزات بیشتر، بیمارستان آتیه توانست در سال 1377 در تمامی زمینه های پزشکی ارائه خدمات دهد و به فعالیت گسترده خویش ادامه دهد. بیمارستان آتیه دارای 12 طبقه می باشد که در زمینی با مساحت 4300 مترمربع و زیربنایی در حدود 24000 قرار دارد.

بیمارستان آتیه به صورت کامل تمام خصوصی می باشد و توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نظارت مستمر را دارد. تمامی کارکنان این بیمارستان اعم از مدیران، پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان و … در جهت ارتقا خدمات درمانی و جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان را سر لوحه کار خود می دانند و در راستای تحقق این هدف تمام سعی خود را به ارمغان آورده اند.

بیمارستان تخصصی آتیه از بخش های مختلف و متعددی تشکیل شده است که شامل بخش شیمی درمانی، بخش نوزادان و مراقبت های ویژه، بخش جراحی زنان و زایمان، بخش مراقبت های ویژه جراحی، اتاق های عمل، بخش اعصاب و روان و اطفال داخلی و هم چنین بخش های غیر بستری این بیمارستان عبارتند از: دیالیز، آنژیوگرافی، آزمایشگاه طبی و پاتولوژی، اورژانس، اکونورولب، آندوسکوپی، آمادگی پیش از عمل و پاراکلینیک ها و بخش های تشخیصی می باشد.

بیمارستان تخصصی آتیه را می توان یکی از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران به شمار آورد، به این دلیل که با تمامی بیمه ها قرارداد دارد و این بیمه ها از قبیل: بیمه بانک مسکن، بانک کشاورزی، بانک مرکزی، بانک سپه، بانک رفاه کارگران، بانک تجارت، بانک صنعت و معدن و بانک ملت، صندوق رفاه کیش، بانک پارسیان، کانون سر دفتران و دفتر یاران، کارآفرین، پارسیان، توسعه صادرات، نهاد ریاست جمهوری، قرض الحسنه مهر اقتصاد، سر مد، پانزده خرداد، صندوق بازنشستگی صنعت نفت، ایران-غیر قلبی، البرز-غیر قلبی، آسیا-غیر قلبی، ما-غیرقلبی، نوین، دانا-غیرقلبی، معلم-غیرقلبی می باشند.

آدرس بیمارستان: تهران، شهرک قدس، بلوار فرحزادی، تقاطع شهید دادمان

شماره تماس: 02114151

بیمارستان تخصصی دی

بیمارستان تخصصی دی

بیمارستان تخصصی دی یکی از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران محسوب می شود که از ده طبقه تشکیل شده است و دارای 200 تخت ثابت به منظور بستری کردن بیماران و هم چنین 196 تخت فعال در راستای کمک رسانی و ارائه خدمات درمانی به بیماران محترم می باشد. این بیمارستان به دلیل خدمت رسانی ویژه ای که برای بیماران ارائه می دهند، جزء بیمارستان های درجه یک عمومی و یکی از بزرگترین مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی به حساب می آید.

بیمارستان خصوصی دی دارای 24 سال سابقه فعالیت درخشان می باشد و از پزشکان و کادر درمان مجرب و متعهدی برخوردار می باشد که به صورت خصوصی فعالیت می نماید. بخش های کلینیک بیمارستان تخصصی دی شامل: بخش های ارتوپدی، اورولوژی، چشم، بخش ریه، بخش گوارش، بخش مغز و اعصاب، بخش تغذیه، بخش آندوسکوپی، ادیومتری، بخش جراحی لاپاراسکوپی و بخش زنان و بخش جراحی عمومی و هم چنین جراحی پلاستیک می باشند و لازم به ذکر است که بخش های ستاره دار بیمارستان خصوصی دی عبارتند از: اتاق عمل اورژانس در مواقع اضطراری، اتاق عمل، تخت های تحت نظر اورژانس، ریکاوری، اتاق زایمان، آی دی آر، لیبر و دیالیز شیمی درمانی می باشند.

بیمارستان تخصصی دی به دلیل در اختیار داشتن امکانات، تجهیزات و دستگاه های به روز دنیا و هم چنین پیشرفته و مدرن در جهت ارتقاء سطح علمی و سلامت جامعه تلاش های فراوانی را می کند و از اهداف این بیمارستان می توان به بالابردن سطح مراقبت های تخصصی و فوق تخصصی بیماران و نیز افزایش خدمات درمانی با کمک استانداردهای بیمارستانی و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان اشاره نمود. لازم به ذکر است که در این بیمارستان بهترین فوق تخصص غدد در تهران نیز وجود دارد.

آدرس بیمارستان: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان توانیر، نبش شهید عباسپور

شماره تماس: 02188785811

بیمارستان تخصصی ابن سینا

بیمارستان تخصصی ابن سینا

بیمارستان تخصصی ابن سینا جزء بیمارستان هایی می باشد که در گذشته درمانگاه بوده و سپس به بیمارستان گسترش یافته است. این بیمارستان در سال 1386 تاسیس شده است. این بیمارستان با سازمان ها و شرکت های تولیدی صنعتی و خدماتی و هم چنین با بیش از سی شرکت مکمل درمان و صندوق رفاه سازمان ها و ارگان ها قراردادهای ویژه ای بسته است.

از مزایا و ویژگی های بیمارستان ابن سینا می توان به رسیدگی تمام وقت به نیازها و درخواسته ها و شکایت عموم بیماران، دارا بودن بهترین و متنوع ترین منوهای غذایی در وعده های غذایی و وجود نیروی ولکام نرس به منظور ترکیب بیمار و همراهان آن ها از زمان بستری تا ترخیص بیمار و در نهایت حضور متخصصین و فوق تخصص ها و کادر درمان ویژه اشاره کرد.

بیمارستان خصوصی ابن سینا دارای گواهینامه GMP و طرف قرارداد با بیماری های اروپایی می باشد که در جه یک را در زمینه اعتبار بخشی ملی بیمارستان های کشور اخذ نموده است. نکته قابل توجه در رابطه با بیمارستان ابن سینا این است که به طور تقریبی یک ده می باشد که به فعالیت بیمارستانی و درمانگاهی خود ادامه می دهد و از بهترین کادر درمان و پزشکان در راستای جلب رضایت بیماران بهره می گیرد و بر همین اساس یکی از بهترین بیمارستان خصوصی در ایران به حساب می آید.

بیمارستان تخصصی ابن سینا دارای کلینیک ها و بخش های متعددی می باشد که از جمله این کلینیک ها شامل: کلینیک روماتولوژی، کلینیک ستون فقرات، کلینیک گوش و حلق و بینی، کلینیک کلیه و مجاری ادراری، کلینیک پلاستیک و زیبایی، ارتوپد، قلب و عروق، کلینیک زنان و زایمان و نازایی، نفرولوژی و کلینیک مغز و اعصاب و در نهایت بخش های بیمارستان شامل: بخش اورژانس، بخش مراقبت های دارویی، بخش بستری، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، بخش اتاق عمل، بخش بیماران بین المللی، بخش آی سی یو، بخش مراقبت های روزانه اسکوپی، بلوک زنان و بخش زایمان، بخش سی سی یو، بخش آزمایشگاه و تصویربرداری، بخش پاتوبیولوژی و هم چنین بخش ان آی سی یو و نوزادان می باشند.

آدرس بیمارستان: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی

شماره تماس: 02147900

تفاوت های میان بیمارستان خصوصی و دولتی در چیست؟

یکی از تفاوت های اصلی بین بیمارستان خصوصی و بیمارستان دولتی این است که مالکیت بیمارستان خصوصی توسط یک نفر الی چندین نفر می باشد و این افراد علاوه بر مالکیت و سهم داشتن در بیمارستان خصوصی، آن را نیز به طور کامل اداره و مدیریت می نمایند. در صورتی که بیمارستان دولتی و عمومی تحت مالکیت دولت و با هزینه های دولت اداره و مدیریت می شود.

بهترین بیمارستان خصوصی در تهران از تجهیزات، امکانات و دستگاه های پزشکی مدرن و جدیدی برخوردار می باشد البته بیمارستان دولتی نیز از تجهیزات خوبی برخوردار است ولی بیمارستان خصوصی منحصر به فرد تر می باشد. از نظر تعداد جمعیتی بیماران نیز در بیمارستان دولتی بسیار بیشتر از بیمارستان خصوصی می باشد و از این رو بیمارستان خصوصی به دلیل تعداد کمتر، رسیدگی بسیار بهتری نیز در بر خواهد داشت.

به دلیل این که در بیمارستان عمومی خدمات ارائه شده کاملا رایگان می باشد، به همین سبب افراد بسیاری برای درمان به آن جا مراجعه می کنند و در نتیجه زمان انتظار در آن بسیار طولانی می باشد. در صورتی که در بیمارستان خصوصی زمان انتظار بسیار کوتاه می باشد و با قبول نمودن هزینه ها به راحتی در بهترین بیمارستان خصوصی در تهران درمان خواهید شد. تفاوتی که بیمارستان خصوصی و عمومی را از یکدیگر تفکیک می کند در قبول هزینه ها می باشد و بیمارستان خصوصی بسیار پر هزینه تر و گرانتر از بیمارستان های عمومی و دولتی می باشد و حتی در برخی مواقع بیمارستان های دولتی کاملا رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای ارائه خدمات می دهند.

اکثر افرادی که در بیمارستان های خصوصی مالکیت و سهام دارند به منظور تجارت و سوددهی به آن نگاه می کنند و در صورتی که بیمارستان عمومی به قصد و هدف ارائه خدمات برای درمان و سلامتی جامعه به وجود آمده و برای کسب درآمد به نگاه نمی کنند. نکته قابل توجه دیگر این است که در بیمارستان های خصوصی مراقبت های ویژه و بهتری صورت می گیرد و در مقایسه با بیمارستان های دولتی و عمومی در رده مراقبتی بالاتری قرار دارند.

تفاوت های میان بیمارستان خصوصی و دولتی در چیست؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین بیمارستان خصوصی در تهران و هم چنین تفاوت میان بیمارستان خصوصی و دولتی آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه در اختیار شما قرار دهد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

4.5/5 - (15 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا