پزشکان

بهترین بیمارستان خصوصی در تهران【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین بیمارستان خصوصی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بیمارستان های خصوصی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورت نیاز بدون هیچ گونه نگرانی به یکی از این بیمارستان های خصوصی مراجعه نمایید. همانطور که از نام بیمارستان های خصوصی مشخص است، این بیمارستان ها توسط نهادهای خصوصی اداره و مدیریت می شوند و به همین سبب از نظر امکانات، تجهیزات، پزشکان و کادر درمان جزء بهترین ها محسوب می شوند. با توجه به خصوصی بودن این بیمارستان ها، باید به این نکته توجه داشت که از نظر هزینه و قیمت نیز، این بیمارستان ها در مقایسه با بیمارستان های دولتی و نیمه دولتی بسیار گرانتر و پرهزینه تر می باشند و در مقابل از رسیدگی بسیار بهتری نیز برخوردار می باشند. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا درباره بیمارستان خصوصی و هم چنین چند مورد از بهترین بیمارستان خصوصی در تهران را به شما معرفی نماییم.

بیمارستان خصوصی چیست؟

بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بیمارستانی می باشد که با توجه به خصوصی بودن آن، از تسهیلات ویژه و منحصر به فردی برخوردار می باشد. در این بیمارستان، امکانات و تجهیزات پزشکی با جدیدترین و پیشرفته ترین مدل روز دنیا، همراه با پزشکان، پرستاران و پرسنل متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به بیماران خویش می باشند. نکته قابل توجه در این نوع بیمارستان ها این است که با دریافت هزینه بیشتر، مراقبت های بهتر و مناسب تری نیز انجام می دهند و همواره در صدد جلب رضایت بیماران خود در تلاش و تکاپو می باشند و تنها مشکل این بیمارستان ها هزینه بر بودن آن ها می باشد که البته در برابر خدمات بخصوصی که ارائه می دهند، هیچ گونه نارضایتی را ایجاد نمی کند و تمامی بیمارانی که از بیمارستان های خصوصی ترخیص می شوند، با لبخند رضایتمندانه آن جا را همراه با بهبودی کامل ترک می نمایند.

چگونه بهترین بیمارستان خصوصی در تهران را بشناسیم؟

روش های گوناگونی در شناسایی بهترین بیمارستان خصوصی در تهران وجود دارد که به کمک هر یک از آن ها به راحتی می توانید به سراغ بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بروید و تحت درمان های ویژه قرار بگیرید. دلیل اصلی در شناسایی بهترین بیمارستان این است که از پزشکان و کادر درمان خاص و ویژه ای برخوردار باشد تا نتیجه درمان به بهترین نحو دست یابد. از این رو در ادامه برخی از ویژگی های بهترین بیمارستان خصوصی را برای شما شرح می دهیم:

  • بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بیمارستانی می باشد که از پزشکان متخصص و فوق تخصص در تمامی زمینه های درمانی همکاری به ارمغان بیاورد و این پزشکان باید تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان و هم چنین دارای شماهر نظام پزشکی باشند.
  • از تجهیزات، امکانات و دستگاه های مدرن، پیشرفته و به روزی در درمان بیماری های استفاده نماید.
  • حتی الامکان تمامی رشته های پزشکی را در بیمارستان دارا باشد و بیمارستان مذکور از بخش های متنوعی ایجاد شده باشد.
  • همواره از تمیزی و پاکیزگی خوبی برخوردار باشد.
  • بهترین بیمارستان خصوصی در تهران بیمارستانی می باشد که در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته باشد و رفت و آمد به آن جا به راحتی صورت گیرد.

تفاوت های میان بیمارستان خصوصی و دولتی در چیست؟

یکی از تفاوت های اصلی بین بیمارستان خصوصی و بیمارستان دولتی این است که مالکیت بیمارستان خصوصی توسط یک نفر الی چندین نفر می باشد و این افراد علاوه بر مالکیت و سهم داشتن در بیمارستان خصوصی، آن را نیز به طور کامل اداره و مدیریت می نمایند. در صورتی که بیمارستان دولتی و عمومی تحت مالکیت دولت و با هزینه های دولت اداره و مدیریت می شود.

بهترین بیمارستان خصوصی در تهران از تجهیزات، امکانات و دستگاه های پزشکی مدرن و جدیدی برخوردار می باشد البته بیمارستان دولتی نیز از تجهیزات خوبی برخوردار است ولی بیمارستان خصوصی منحصر به فرد تر می باشد. از نظر تعداد جمعیتی بیماران نیز در بیمارستان دولتی بسیار بیشتر از بیمارستان خصوصی می باشد و از این رو بیمارستان خصوصی به دلیل تعداد کمتر، رسیدگی بسیار بهتری نیز در بر خواهد داشت.

به دلیل این که در بیمارستان عمومی خدمات ارائه شده کاملا رایگان می باشد، به همین سبب افراد بسیاری برای درمان به آن جا مراجعه می کنند و در نتیجه زمان انتظار در آن بسیار طولانی می باشد. در صورتی که در بیمارستان خصوصی زمان انتظار بسیار کوتاه می باشد و با قبول نمودن هزینه ها به راحتی در بهترین بیمارستان خصوصی در تهران درمان خواهید شد. تفاوتی که بیمارستان خصوصی و عمومی را از یکدیگر تفکیک می کند در قبول هزینه ها می باشد و بیمارستان خصوصی بسیار پر هزینه تر و گرانتر از بیمارستان های عمومی و دولتی می باشد و حتی در برخی مواقع بیمارستان های دولتی کاملا رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای ارائه خدمات می دهند.

اکثر افرادی که در بیمارستان های خصوصی مالکیت و سهام دارند به منظور تجارت و سوددهی به آن نگاه می کنند و در صورتی که بیمارستان عمومی به قصد و هدف ارائه خدمات برای درمان و سلامتی جامعه به وجود آمده و برای کسب درآمد به نگاه نمی کنند. نکته قابل توجه دیگر این است که در بیمارستان های خصوصی مراقبت های ویژه و بهتری صورت می گیرد و در مقایسه با بیمارستان های دولتی و عمومی در رده مراقبتی بالاتری قرار دارند.

تفاوت های میان بیمارستان خصوصی و دولتی در چیست؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین بیمارستان خصوصی در تهران و هم چنین تفاوت میان بیمارستان خصوصی و دولتی آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه در اختیار شما قرار دهد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

4.2/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا