پزشکان

بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران❤️【سال1401】+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با اعصاب و روان در اختیارتان قرار دهیم. بیماری های اعصاب و روان در جامعه امروزی ما کمی ناشناخته می باشند و افراد بر این تصور هستند که هر شخصی که دچار اختلالات عصبی و روانی می شود، دیوانه محسوب می شود، ولی ما در این مقاله این باور عموم را تکذیب می کنیم و خاطر نشان می کنیم که بیماری های اعصاب و روان نیز همانند بیماری های جسمانی، نیازمند مراقبت های ویژه دارند و با مراجعه به بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران به بهبودی کامل دست می یابند.

بیماری روانی چیست؟

بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران در رابطه با بیماری اعصاب و روان خاطر نشان می کند که این بیماری به طور تقریبی از اوایل نوجوانی و جوانی نمایان می شود و فکر و ذهن و همچنین رفتار فرد را دچار اختلال و ناتوانی می کند. این بیماری و آثار مخرب آن، زندگی فرد و خانواده و اطرافیان وی را تحت سلطه خویش قرار می دهد، از این رو در زمان مواجهه شدن با علائم بیماری اعصاب و روان، به شما توصیه می شود که نزد بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید.

عوامل متعددی منجر به ایجاد بیماری اعصاب و روان می شوند که از جمله این عوامل عبارتند از: استرس های بیش از حد و پی در پی، عوامل ژنتیکی، مواجهه شدن با شوک عصبی، ابتلا به افسردگی، اضطراب، وسواس و اختلال دو قطبی و اسکیزوفرنیا و … می باشد.

روش های شناسایی بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران

برخی از روش های شناسایی بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران عبارتند از:

 • پرس و جو نمودن از پزشک عمومی و یا بهترین دکتر داخلی در ایران، به این سبب که ایشان با همکاران متخصص خویش آشنایی بسیاری دارند و به این طریق کمک شایانی در شناسایی بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران خواهند داشت.
 • جست و جو در فضای مجازی، این روش بسیار توصیه شده، به این دلیل که هیچ گونه خطایی را در بر نمی گیرد و بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با مزایای فضای مجازی این است که خدمات و مهارت های تمامی پزشکان را با یکدیگر مقایسه می کند و در نهایت جمع بندی ویژه ای را ارائه می دهد.
 • تحقیقات محلی نیز می تواند روشی ساده در شناسایی بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران باشد. به این ترتیب که از اطرافیان و آشنایان خویش در این رابطه سوال بپرسید و ایشان شما را در یافتن بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران یاری می رسانند.
 • معمولا بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی می کند، بنابراین با مراجعه به این بیمارستان ها می توانید به مقصود خویش دست یابید.

لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله ما سر بزنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

روش های شناسایی بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران

نشانه های بیماری اعصاب و روان

بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران علائم و نشانه های متعددی را برای بیماری روانی بیان می کند، تا در صورت مواجهه شدن با چنین علائمی، سریعا نزد بهترین دکتر اعصاب و روان در کرج، تهران، ایران بروید و تحت مشاوره و درمان های لازم قرار بگیرید. از جمله نشانه های بیماری اعصاب و روان به شرح زیر می باشد:

 1. برخورد و رفتاری بزرگ منشانه
 2. داشتن حس ناامیدی، غمگینی و دلتنگی
 3. رفتاری نامناسب
 4. ناتوانی در فکر کردن و تمرکز داشتن
 5. داشتن افکار خودکشی و اقدام به آن
 6. دوری از اجتماع و کناره گیری از افراد
 7. تحریک پذیری بالا
 8. برخوردار بودن اختلالات عصبی و پرخاشگری های بسیار
 9. دارا بودن توهمات بسیار و رویا پردازی
 10. رفتار خشمگینانه با اطرافیان داشتن و دارا بودن خصومت های بسیار
 11. داشتن نگرانی و بی قراری بسیار
 12. تغییرات وزنی در مدت زمان کوتاه
 13. مصرف مواد اعتیاد آور و الکل
 14. وجود تفکرات هراس انگیز و ترسناک
 15. اعتقاد داشتن به باورهای غلط و نادرست
 16. علاقه نداشتن به چیزی و ناامیدی از زندگی کردن
 17. ناتوانی در برابر مشکلات و روال عادی زندگی
 18. عادت های غذایی متغیر داشتن
 19. احساس گناه شدید در فرد
 20. کم انرژی بودن و خستگی های طولانی مدت

بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران را بشناسید!

دکتر تکتم روحبخش

دکتر تکتم روحبخش

دکتر تکتم روحبخش متخصص اعصاب و روان، روانپزشک می باشند. ایشان دوره تخصصی اعصاب و روان را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان در بیمارستان 250 تخت خوابی شهید بهشتی کرمان سپری کردند.

دکتر تکتم روحبخش فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها می توان به: عضویت در کمیسیون پزشکی بیمارستان فاطمه الزهرای کرمان و عضویت در کمیسیون پزشکی کلینیک امام سجاد(ع)مشهد اشاره نمود.

دکتر روحبخش مدارک متعددی را کسب نموده اند که از جمله این مدارک عبارتند از: مدرک دوره هیپنوتیزم مقدماتی و پیشرفته را به کمک اساتید تهران و درمان سلکتیو بیماری های مختلف از قبیل: واژینیسموس، لکنت زبان، فوبیای پرواز، ترک سیگار و … با کمک هیپنوتیزم در کنار سایر درمان ها، مدرک زوج درمانی، مدرک نروفیدبک مقدماتی و پیشرفته و درمان میگرن با نروفیدبک و همچنین مدرک EMDR به منظور درمان اختلال استرس پس از سانحه و سایر اختلالات اضطرابی می باشد.

دکتر تکتم روحبخش فعالیت پزشکی خود را در سال 1397 در رشته روانپزشکی آغاز نمودند و ایشان را می توان از جمله بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران به حساب آورد.

خدمات:

 • درمان وسواس به کمک تجویز دارو و مشاوره و نروفیدیک
 • درمان ترک سیگار به وسیله دارو و هیپنوتیزم
 • درمان ترک اعتیاد در دوره هفت روزه توسط دارو به صورت کاملا سرپایی
 • درمان مشکلات جنسی از قبیل: واژینیسموس
 • درمان نگهدارنده اعتیاد با متادون و بوپرونورفین
 • درمان کلیه مشکلات مرتبط با اعصاب و روان
 • ارائه درمان های غیر دارویی
 • زوج درمانی

آدرس مطب: مشهد، عارف دو یا پرستار یک، نبش پرستار 1/8، ساختمان پزشکان بیست، طبقه دوم

شماره تماس: 05138443701

دکتر مطهره میردامادی

دکتر مطهره میردامادی

دکتر مطهره میردامادی متخصص اعصاب و روان، روانپزشک، روان درمانگر تحلیلی می باشند. ایشان دوره دستیاری تخصصی خود را در زمینه اعصاب و روان نیز، در همان دانشگاه، یعنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراندند. ایشان در مجامع علمی و باز آموزی ها برای متخصصین روانپزشکی و داخلی و اعصاب و همچنین پزشکان عمومی سخنرانی های متعددی را ارائه می دهند و جلسات آموزش روش های فرزند پروری و چگونگی برخورد با نوجوانان و نیز مهارت های ارتباطی و … را به خوبی برگزار می کنند.

دکتر میردامادی از جمله بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران محسوب می شوند که دارای سوابق شغلی بسیاری می باشند و از جمله این فعالیت ها شامل: مسئولیت اداره اورژانس روانپزشکی بیمارستان خورشید، تدریس به دانشجویان پزشکی و دستیاران رشته روانپزشکی، اداره نمودن درمانگاه تخصصی وسواس دانشگاه، فعالیت در مرکز ترک اعتیاد بیمارستان خورشید و ویزیت بیماران سرپایی در کلینیک های تخصصی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از قبیل: خورشید و کاشانی و درمانگاه بیمارستان امیرالمومنین و همچنین درمان بیماران بستری در بیمارستان های شهید مدرس و خورشید می باشد.

خدمات:

 • درمان میگرن های عصبی
 • معالجه مشکلات بد خلقی
 • درمان مشکلات جنسی از قبیل: واژینیسموس
 • ارائه مشاوره های لازم پیش از ازدواج
 • ارائه مشاوره های مربوط به کودک و نوجوان
 • درمان نگهدارنده اعتیاد با متادون و بوپرونورفین
 • درمان کلیه مشکلات مرتبط با اعصاب و روان
 • بهبود اعتماد به نفس و کنترل خشم
 • ارائه درمان های غیر دارویی
 • درمان وسواس به کمک تجویز دارو و مشاوره
 • درمان ترک سیگار به وسیله دارو و هیپنوتیزم
 • ارائه مشاوره های لازم به مراجعه کنندگان

آدرس مطب: اصفهان، آمادگاه، مجتمع گلدیس، ورودی دوم، طبقه دوم

شماره تماس: 03131317558 – 09131707254

دکتر فاطمه شیبانی

دکتر فاطمه شیبانی

دکتر فاطمه شیبانی متخصص اعصاب و روان، روانپزشک می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اهواز سپری کردند و سپس دوره تخصصی روانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان به اتمام رساندند. دکتر شیبانی دارای بورد تخصصی روانپزشکی می باشند.

ایشان عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران و استادیار دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون نیز می باشند. دکتر فاطمه شیبانی روانپزشک بخش دیالیز پیوند اعضا، روانپزشک بیمارستان شهید بهشتی شیراز و همچنین روانپزشک بیمارستان حضرت علی اصغر شیراز را برعهده دارند.

دکتر فاطمه شیبانی یکی از بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران به شمار می روند، به این سبب که همواره در راستای ارتقاء سطح علمی خویش نهایت تلاش خود را به کار می گیرند و هم چنین در صدد جلب رضایت بیماران خویش فعالیت های بسیاری را به انجام می رسانند.

خدمات:

 • درمان بیماری های اعصاب و روان
 • ارائه مشاوره های لازم

آدرس مطب: شیراز، خیابان معادل غربی، حد فاصل فلسطین و ملاصدرا، ساختمان پزشکان راز، قسمت فوقانی داروخانه دکتر اعتمادی، طبقه ششم، واحد 23

شماره تماس: 07132369440 – 09380480240 – 07132369439

دکتر شهریار موذنی

دکتر شهریار موذنی

دکتر شهریار موذنی متخصص اعصاب و روان و روانپزشک می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی اراک به تحصیل در حیطه پزشکی عمومی پرداختند. دکتر موذنی در سال 1392 الی 1396 دوره دستیار تخصصی روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را پشت سر گذاشتند. ایشان در شهریور ماه 1396 بورد تخصصی روانپزشکی را از آن خود نمودند و در آزمون بورد تخصصی، رتبه برتر را کسب کردند.

دکتر شهریار موذنی از سال 1390 به مدت دو سال، عنوان پزشک مرکز توپخانه 44 ارتش اصفهان را برعهده داشتند. دکتر موذنی مدرس دوره کشوری اعتیاد جنسی در مردادماه سال 1397 بودند و لازم به ذکر است که دکتر شهریار موذنی فعالیت های بالینی و درمانی، روانپزشکی و سکس تراپی را تاکنون به انجام می رسانند.

نکته قابل توجه در رابطه با دکتر موذنی این است که ایشان مبتکر درمان انحصاری وسواس های فکری بر پایه زبان فارسی و فرهنگ ایرانی می باشند. دکتر شهریار موذنی از جمله بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران محسوب می شوند که خدمات بسیار ارزنده ای را نیز ارائه می دهند که از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • درمان اختلالات موجود در خواب
 • مشاوره مسائل عاطفی در میان جوانان، ازدواج و طلاق
 • نقص توجه و تمرکز کودک و بالغین
 • تشخیص، مشاوره و درمان اختلالات مرتبط با خلق و رفتار همچون: پرخاشگری، افسردگی، دوقطبی و اضطراب
 • مشاوره مکمل ها و استروئیدهای ورزشی
 • اختلال عملکرد جنسی، انزال زودرس، اختلال میل جنسی، اختلال نعوظ و خود ارضایی
 • اختلالات روانپزشکی ناشی از سایر بیماری ها یا داروها
 • اختلال خوردن از جمله: بی اشتهایی عصبی و پرخوری عصبی

آدرس مطب یک: فلاورجان، پیربکران، خیابان پاوا، جنب داروخانه، پلاک یازده

شماره تماس: 09133760132

آدرس مطب دو: اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، مجتمع پزشکی توحید، طبقه دوم، واحد 211

شماره تماس: 03136269607 – 03131319776 – 0313139764

دکتر فاطمه حسین زاده

دکتر فاطمه حسین زاده

دکتر فاطمه حسین زاده متخصص اعصاب و روان و همچنین روانپزشک می باشند که از جمله بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران به حساب می آیند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان رساندند. دکتر حسین زاده مدرک تخصصی اعصاب و روان را نیز از همان دانشگاه( دانشگاه علوم پزشکی مشهد) اخذ نمودند. دکتر فاطمه حسین زاده در درمان دارویی و رواندرمانی و نوروفیدیک تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارا می باشند.

دکتر فاطمه حسین زاده فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها می توان به: عضویت در انجمن علمی روانپزشکان ایران، عضویت درمانگران مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد و نیز مسئول مرکز جامعه نگر و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در سال های 1395 لغایت 1398 و همچنین سابقه هیئت علمی و مدرس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند می باشند.

دکتر حسین زاده مدارک بسیاری را کسب نموده اند که شامل: اخذ مدرک دوره رواندرمانی ACT از موسسه ویلیام گلسر، اخذ مدرک زوج درمانی، اخذ مدرک دوره رواندرمانی شناختی رفتاری از موسسه ویلیام گلسر، اخذ مدرک نوروفیدیک مقدماتی و پیشرفته، اخذ مدرک دوره درمان اختلالات روانپزشکی با کمک درمان تکنولوژیک بی دی سی اس، اخذ مدرک دوره رواندرمانی شناختی رفتاری بزرگسالان از موسسه ویلیام گلسر می باشد.

خدمات:

 • درمان افسردگی و اضطراب با کمک دستگاه TDCS
 • درمان دارویی و رواندرمانی و نوروفیدیک
 • درمان اختلال بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان با کمک دستگاه نوروفیدیک
 • ارائه خدمات مشاوره و رواندرمانی
 • درمان ولع پر خوری عصبی به کمک دستگاه تی دی سی اس
 • درمان سردردهای میگرنی به کمک دستگاه ار تی ام اس
 • درمان ولع مصرف مواد بعد از ترک اعتیاد با کمک دستگاه تی دی سی اس
 • درمان های نوین تکنولوژیک و اختلالات روانپزشکی از جمله: تحریک مغناطیسی
 • درمان بیش فعالی، اختلالات رفتاری و شخصیتی و اختلالات طیف اوتیسم

آدرس مطب: مشهد، احمدآباد، خیابان پرستار یک، نبش پرستار 1/8، ساختمان بیست، طبقه منفی یک

شماره تماس: 05138470202 – 09373318339 – 09393509158

دکتر سعید انصاری

دکتر سعید انصاری

دکتر سعید انصاری متخصص اعصاب و روان و روانپزشک و رواندرمانگر می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خویش، دوره تخصصی خود را در زمینه اعصاب و روان سپری کردند.

دکتر انصاری دارای گواهینامه تخصصی اعصاب و روان با کسب نمره ممتاز، گذراندن دوره تخصصی زوج ‌درمانی تحت نظر دکتر سامرند سلیمی، دارای گواهینامه تخصصی نوروفیدبک، سپری نمودن دوره تخصصی سکس تراپی، دارای گواهینامه تخصصی اعصاب و روان، دارای گواهینامه هیپنوتیزم تراپی از انجمن هیپنوتیزم ایران می باشند.

دکتر سعید انصاری عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران، مسئول مرکز درمان سوء مصرف مواد بیمارستان، مسئول آموزش دانشجویان پزشکی در بخش روانپزشکی، همکاری با رادیو سلامت و انجام مطالعات مختلف و نوشتن مقالات بیشماری در زمینه روانپزشکی و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی، برگزاری کارگاه های مختلف خانواده درمانی ، زوج درمانی را برعهده دارند. با تمام این تفاسیر، دکتر سعید انصاری را می توان از جمله بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • درمان اختلالات موجود در خواب
 • رواندرمانی
 • زوج درمانی
 • مشاوره مسائل عاطفی در میان جوانان، ازدواج و طلاق
 • درمان اختلالات روانپزشکی مانند درمان اختلال خواب ، درمان استرس ، درمان اضطراب ، درمان افسردگی ، درمان اختلال وسواس ، درمان اختلال دوقطبی ، درمان فوبیای اجتماعی ، درمان اوتیسم ، درمان اختلال پارانوئید و ..

آدرس مطب یک: تهران، بالاتر از میدان ونک، کوچه برادران شریفی، پلاک 61، واحد یک، ساختمان پزشکان خشایار

شماره تماس: 02126415010

آدرس مطب دو: تهران، پاسداران، بوستان نهم، بعد از اولین چهارراه( پایدار فرد یا امیر ابراهیمی سابق)، پلاک 122، طبقه پنجم

شماره تماس: 02122771870

دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه متخصص اعصاب و روان، روانپزشک می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را در سال 1391 در زمینه روانپزشکی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران به اتمام رساندند. دکتر ندا فرزانه دارای بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران می باشند.

دکتر فرزانه مدارک بسیار متعددی را اخذ نموده اند که از جمله این مدارک شامل: کسب مدرک تخصصی دوره درمان اختلال جنسی از انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران، اخذ مدرک تخصصی در مورد آسیب شناسی خانواده از دانشگاه شهید بهشتی، دریافت مدرک تخصصی دوره جامع آموزش کلیات و روان درمانی اعتیاد، کسب  مدرک مشاوره و روان درمانی در اختلالات جنسی از موسسه دانش اعتیاد و روانشناسی ایرسا و دریافت مدرک تخصصی در دوره درمان طرحواره درمانی از انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران می باشند.

دکتر ندا فرزانه فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضو کمیته سلامت جنسی انجمن روانپزشکان ایران، عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران، عضو انجمن روانپزشکان ایران، عضو انجمن اختلال ترانس سکچوال، به چاپ رساندن مقاله در زمینه سندروم روده تحریک پذیر در مجلات خارجی، همکاری با دانشگاه بین المللی پردیس دانشگاه تهران در تدریس دوره روانپزشکی تابستان، دارای سابقه کاری با سازمان پزشک قانونی و کلینیک روانپزشکی سپاه و … می باشد.

لازم به ذکر است که دکتر ندا فرزانه از جمله بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران محسوب می شوند که خدمات ارزشمندی را ارائه می دهند و از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات:

 • نوار مغز
 • درمان مشکلات مرتبط با بیماری های سالمندان، مشکلات زوجین و ارتباطی، بیماری های روان تنی از قبیل: تغییرات قند خونی عصبی، فشار خون عصبی و وزوز گوش عصبی و مشکلات معده و روده عصبی
 • روانشناسی درمان و تشخیص اختلالات روانپزشکی از قبیل:درمان وسواس، افسردگی، اختلالات جنسی بانوان و آقایان، افسردگی و اضطراب
 • ویزیت و مشاوره مراجعه شهرستان و خارج از کشور
 •  درمان های روانشناختی سندروم روده تحریک پذیر
 • QEEG

آدرس مطب: تهران، میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان، پلاک 38، طبقه چهارم، واحد 402

شماره تماس: 02188673260

طبقه بندی بیماری های روانی

بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران بیماری های روانی را به دسته بندی های مختلفی طبقه بندی می نماید که از جمله این دسته بندی ها به شرح زیر می باشد:

 1. دوره های نوباوگی، کودکی یا نوجوانی
 2. گم گشتگی، زوال عقل، یاد زدودگی و سایر نارسایی های شناختی
 3. مصرف مواد مخدر و اعتیاد آور
 4. طیف اسکیزوفرنی
 5. هیجان یا خلق
 6. اضطراب و وسواس
 7. جسمانی شکل
 8. گسستی
 9. روابط جنسی
 10. عادات غذا
 11. خواب
 12. ساختگی
 13. کنترل تکانه
 14. شخصیت
 15. توجه بالینی

طبقه بندی بیماری های روانی توسط بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران

بیماری های روانی چه مشکلاتی را پدید می آورند؟

همانطور که بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران بیان می کند، بیماری های روانی آثار مخرب آمیز بسیاری بر زندگی شخصی فرد و اطرافیانش ایجاد می کند که پزشکان این عوارض و مشکلات را به صورت زیر دسته بندی نموده اند:

 • نشان دادن عملکردهای نادرست و غلط در جامعه( محل کار و مدرسه و …)
 • فقر و ناتوانی مالی
 • بی خانمانی
 • بی علاقه بودن به تمامی فعالیت های روزمره
 • مصرف مکرر مواد اعتیادآور و الکل
 • بروز مشکلات رفتاری و اخلاقی نادرست
 • وجود اختلافات خانوادگی پیوسته
 • مختل شدن عملکردهای جنسی
 • افزایش خطر آسیب رساندن به خود و یا اطرافیان
 • مواجهه شدن با مشکلات قانونی و حقوقی
 • برخورداری از مشکلات سلامتی و عقلانی

کلام آخر

امروزه بروز مشکلات مرتبط با اعصاب و روان امری طبیعی می باشد و در برخی مواقع با مراجعه به پزشک روانشناس و گذراندن جلسات مشاوره ای می توان این مشکل را رفع نمود. در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و نیازمند دکتر روانشناس، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله ما (بهترین دکتر روانشناس در تهران) مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که مارا تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا