پزشکان

بهترین دکتر روانشناس در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر روانشناس در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با روانشناسی در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، امروزه با وجود سختی ها و دشواری های زندگی روزمره، افراد بسیاری دچار استرس، افسردگی، مشکلات اعصاب و بسیاری دیگر از این موارد شده اند که تنها راه درمان آن ها و بازگشت شان به روال عادی زندگی خویش، مراجعه به بهترین دکتر روانشناس در ایران و انجام مشاوره های لازم می باشد.

وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران چیست؟

بهترین دکتر روانشناس در ایران همواره دارای وظایف و مسئولیت‌ های متعددی می‌ باشد که در این مقاله به طور کامل نمی توان به آن ها پرداخت. با این وجود برخی از وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران را برای شما شرح می دهیم تا در این زمینه به اطلاعات کافی دست یابید.

از جمله وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 1. اصلی ترین وظیفه بهترین دکتر روانشناس این است که نسبت به شغل و تخصص خویش مسئولیت پذیر باشد و در زمینه درمان بیماران خود از هیچ کمکی دریغ نکند.
 2. از جمله ابتدایی ترین وظیفه بهترین دکتر روانشناس در ایران را می‌توان به ارائه مشاوره و راهنمایی و روان درمانی اشاره نمود.
 3. بهترین دکتر روانشناس در تهران از مراجعه کننده خویش می بایست آزمون های رواندرمانی از قبیل: آزمون شخصیت، آزمون هوش و تعیین استعداد یابی و… بگیرد تا سطح بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.
 4. ارائه مشاوره های فردی در زمینه مختلف از جمله: مشاوره طلاق، تربیت فرزندان، برنامه ریزی درسی و تحصیلی، افسردگی، درمان مشکلات روحی، مشاوره در زمینه عشق و رابطه عاطفی، تربیت فرزندان، روانشناسی کودکان و …
 5. بهترین دکتر روانشناس در ایران در زمینه برنامه‌ریزی دوره ها و کارگاه های بازآموزی و همایش های مربوط به دستیابی اطلاعات روز در زمینه حرفه‌ ای روانشناس مشارکت های لازم را به عمل می آورد.
 6. ارائه کلیه مشاوره های گروهی، آموزش خانواده ها به منظور از بین بردن مشکلات اجتماعی
وظایف بهترین دکتر روانشناس در ایران چیست؟

ویژگی بهترین دکتر روانشناس در ایران

 1. بهترین دکتر روانشناس در ایران مهارت های مختلفی را به منظور دستیابی به زندگی بهتر برای بیماران خویش آموزش می دهد که از جمله این  مهارت ها می توان به خودیاری بهداشتی، مسئولیت‌پذیری و وقت شناسی و بسیاری از این قبیل اشاره نمود.
 2. در مواقع ضروری بهترین دکتر روانشناس در ایران به منظور تجویز دارو بیمار خویش را به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران و یا محل سکونت شخص ارجاع می دهد.
 3. تکمیل پرونده روانشناختی مراجعه کننده و ثبت اطلاعات مورد نیاز به منظور درمان سریع تر بیمار
 4. بهترین دکتر روانشناس در ایران مراجعه کننده خویش را در زمینه تشخیص و تعیین نوع مشکلات روانشناختی مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد.
 5. بهترین دکتر روانشناس باید به منظور پیشگیری از بروز بیماری های روانی اقدامات جلوگیرانه ای را به عمل آورد.
 6. بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که در بهترین کلینیک روانشناسی در تهران و یا هر شهر دیگری وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

روش های انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران:

✅ جلسه مشاورهافراد می توانند به مطب پزشک متخصص برای برگزاری جلسه مشاوره مراجعه کنند.
❤ مجوز فعالیتدقت داشته باشید که پزشک متخصص مجوز فعالیت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
❣مراجعه به مطبافراد می توانند به مطب پزشک متخصص مراجعه کنند و نظرات مراجعه کنندگان قبلی را درباره پزشک متخصص از آنها بپرسند.
✅فضای مجازیمراجعه کنندگان می توانند در فضای مجازی درباره پزشک متخصص تحقیق کنند.

کلینیک روانشناسی دکتر آزاده موسوی

کلینیک روانشناسی دکتر آزاده موسوی

سرکارخانم دکتر آزاده موسوی روان شناس بالینی،نویسنده،و مدرس دانشگاه می باشند.ایشان از سال 1388در حیطه درمانهای فردی ،خانواده و کودک به صورت تخصصی مشغول به کار بوده اند.دکتر موسوی مولف و مترجم کتابهای متعددی درحیطه روانشناسی و درمان می باشند.در این مرکز با کادری مجرب و حرفه ای با بالاترین سطح علمی و با بهره گیری از محیطی آرام  خدمات روان شناسی و درمان انجام می شود.

خدمات روان شناسی و مشاوره:

 • درمان اختلالات فردی: اضطراب ،وسواس فکری ،افسردگی ،فوبیا ،پنیک و….
 • زوج درمانی و خانواده درمانی
 • کودک و نوجوان
 • مشاوره ازدواج
 • درمان چاقی و لاغری
 • درمان پرخوری و کم خوری عصبی
 • خیانت و بحرانهای عاطفی
 • اجرا و تفسیر کلیه تست های شخصیت شناسی و هوش و خلاقیت و…..
 • انجام خدمات روان شناسی به صورت آنلاین و حضوری و تلفنی برای دوستان داخل و خارج از کشور

شعبه اول: تهران جردن .بلوار نلسون ماندلا‌.بالاتر از اسفندیاری.پلاک ۲۰

شعبه دوم: تهران سعادت آباد ،میدان فرهنگ،آبشار،پلاک 20 طبقه دوم

شماره تماس تعیین وقت:

09108862425

021-26294820

مشاوره به صورت حضوری و هم تلفنی انجام می شود-مرکز در تمام روزها حتی روزهای تعطیل باز می باشد(ساعت 8 صبح الی 23)

انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران

برای انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران ملاک های متعددی وجود دارد که شما را در رسیدن به هدف خود یاری می کند، با این وجود برخی از ویژگی‌های بهترین دکتر روانشناس را برای شما شرح می‌دهیم تا کمکی در این رابطه به شما کرده باشیم. از جمله ویژگی‌های بهترین دکتر روانشناس در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین دکتر روانشناس پزشکی می باشد که در زمینه تخصصی خود تخصص و مهارت بالایی داشته باشد و مدارک تخصصی مرتبط با رشته خود را دارا باشد.
 • اخلاق و رفتاری صبورانه و صمیمانه‌ای در برخورد با مراجعین محترم داشته باشد.
 • در زمینه تخصصی خود تجربه و سابقه درخشانی را دارا باشد.
 • بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که از به روزترین و جدید ترین روش ها و راه های درمانی به منظور رسیدن به درمانی سریع بهره جوید.
 • زیر نظر وزارت بهداشت و نظام پزشکی به درمان بیماران خود بپردازد.
 • بهترین دکتر روانشناس در ایران پزشکی می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در  تهران، بهترین بیمارستان خصوصی در تهران و یا هر شهر دیگری ارائه خدمات دهد.
 • نکته قابل توجه در رابطه با ویژگی های بهترین دکتر روانشناس در ایران این است که پزشکی را بهترین می گویند که نسبت به تخصص خویش مسئولیت پذیر باشد و در زمینه درمان بیماری ها کاملاً مصمم  برخورد کند.
 • مطب و کلینیک بهترین دکتر روانشناس می‌بایست عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی باشد و در موقعیت جغرافیایی مناسبی نیز قرار گیرد.
انتخاب بهترین دکتر روانشناس در ایران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر روانشناس در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با روانشناسی برای شما مفید واقع شده باشید. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

آیا روانشناس می‌تواند دارو تجویز کند؟

نه اما بعد از بررسی و ارزیابی موقعیت شما اگر نیازی به دارو باشد شما به روانپزشک معتبری ارجاع داده می‌شوید. اگر بین روانپزشک و روانشناس همکاری اتفاق بیافتد نتایج خیلی عالی می‌شوند.

آیا مراجعه به مشاور تنها پیش از ازدواج موثر است؟

باید به یاد داشته باشید که همیشه راهی برای پیشرفت در زندگی مشترک وجود دارد و فرقی نمی کند که هنوز مجرد هستید و یا اینکه سال های زیادی از زندگی مشترک شما می گذرد، مشاور ازدواج همیشه می تواند به شما کمک کند.

فرق بین رواندرمانی و مشاوره روانشناسی چیست؟

بسیاری اوقات این دو کلمه به جای یکدیگر استفاده می‌شود. به طور کلی تاثیر مشاوره و رواندرمانی هر دو باید خود را در سبک زندگی نشان دهد. به عبارتی روانشناس خوب کسی است که سبک زندگی مراجع را تغییر دهد. با این توضیح رواندرمانگر به تغییر سبک زندگی و مشاور به اصلاح سبک زندگی می‌پردازد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا