پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی در تهران【سال 1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی را راجع به بهترین جراح بینی در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که قصد جراحی زیبایی بینی را دارید، در این سایت به شما کمک خواهیم کرد تا با اطلاعات کافی بتوانید یکی از بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید و سپس اقدام به این عمل نمایید. زیبایی و جذابیت چهره همواره از مواردی بوده که هر شخصی به آن توجه می کند و در پی راهکارهایی برای زیبایی چهره خویش است. از آن جا که شکل ظاهری هر فردی بر اعتماد به نفس او تاثیر به سزایی دارد، جراحی بینی یا رینوپلاستی کمک شایانی به این افراد می نماید. افراد برای انجام جراحی بینی دلایل مختلفی دارند، از جمله این موارد: پولیپ بینی، انحراف و کجی بینی، نامتقارن بودن پره های بینی، افتادگی نوک بینی، زیبایی و یا تصادف و …

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی یا رینوپلاستی از دو قسمت رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای اصلاح و فرم دهی می باشد. از جمله تغییرات حاصل از جراحی بینی(رینوپلاستی) می توان به عوامل زیر اشاره کرد :

 1. رفع کامل مشکلات تنفسی
 2. تغییر فرم بینی در ارتباط با صورت
 3. کاهش عرض بینی
 4. اصلاح سوراخ های بینی
 5. اصلاح عدم تقارن در بینی

جراحی بینی به دو روش زیر انجام می شود:

 • جراحی بینی باز
 • جراحی بینی بسته

جراح متخصص با در نظر گرفتن شرایط بیمار یکی از این دو روش جراحی را انجام می دهد. انجام جراحی بینی هیچ گونه محدودیت سنی ندارد، اما بهتر است بعد از سن بلوغ و یا این که خانم ها پس از سن 17 سال و آقایان بعد از سن 18 سال اقدام به این کار نمایند. هزینه جراحی بینی با توجه به مشاوره پزشک و انتخاب بیمارستان یا کلینیک زیبایی و موارد دیگر بستگی دارد.

تکنیک های جراحی بینی

1-روش باز: این روش جزء دقیق ترین روش های جراحی محسوب می شود. در این روش بهترین جراح بینی استخوانی در تهران و ایران تسلط بیشتری بر غضروف و استخوان بینی دارند. اما ممکن است جای بخیه(زخم) روی بینی باقی بماند.

در این روش با ایجاد یک برش در ناحیه غضروف بین دو بینی، جراح متخصص می تواند پوست را از نوک بینی بلند نماید و غضروف را به شکل دلخواه خود در بیاورد،پس از بهبودی کامل جای برش یک زخم بسیار کوچک و تقریبا نادیده بر بینی ایجاد می شود، لازم به ذکر است که این جراحی نتیجه مطلوب تری به همراه دارد.

2-روش بسته: این روش طرفداران بیشتری دارد، زیرا هیچ گونه زخم یا برشی روی بینی بر جای نمی گذارد و تمامی زخم ها داخلی می باشند. با اینکه برش ها پنهان هستند، بهترین جراح بینی در ایران می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی داشته باشد، تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری و تنفسی رسیدگی نماید.

انواع جراحی زیبایی بینی

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی طبیعی
 • جراحی بینی فانتزی
 • جراحی زیبایی بینی عروسکی
 • جراحی بینی ثانویه یا جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی نوک بینی
 • جراحی انحراف تیغه بینی
 • جراحی بینی شکسته

تکنیک های جراحی بینی

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

با در نظر داشتن به این موضوع که عمل های زیبایی بسیار مهم تلقی می شوند، از این رو نیاز است که توسط بهترین جراح صورت گیرد. در ادامه برخی از ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران و هم چنین بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران را برای شما بیان می کنیم:

 1. از تخصص و مهارت جراح بینی اطمینان کامل داشت و سپس افرادی که قبلا زیرنظر وی جراحی انجام داده اند را مشاهده کرد.
 2. دارای تحصیلات عالی در دانشگاه های معتبر باشد.
 3. بدون در نظر گرفتن مسائل مالی به بیمار مشاوره دهد.
 4. از تکنولوژی اسکن سه بعدی و قالب های کنترلی استفاده نماید.
 5. توجه به سلیقه و خواسته بیمار
 6. تناسب اندازه بینی با دیگر اجزاء صورت
 7. سلامت راه تنفس پس از جراحی بینی

روش های شناسایی بهترین جراح بینی در تهران

 • یکی از ساده ترین و راحت ترین راه برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران و یا بهترین جراح بینی گوشتی در تهران این است که از اطرافیان و آشنایان و بستگان پرس و جو کرد. معمولا این راه نتیجه مطلوبی می دهد.
 • تحقیق راجع به رزومه کاری و تحصیلات جراح مذکور از طریق فضای مجازی هم به شما پیشنهاد می شود.
 • همچنین توجه به مجوز های صادر شده توسط هیئت مدیره که صلاحیت های آکادمیک و علمی جراحان را تایید می کنند که نشان می دهد جراح بینی  مورد نظر از مهارت علمی و تئوری بالایی برخوردار است.
 • روش دیگر برای شناسایی بهترین جراح بینی در تهران این است که از سایر جراحان از قبیل بهترین جراح فک و صورت در تهران سوالاتی در رابطه با یافتن جراح موردنظر را داشته باشید.
 •  در آخر بیمارستانی که قرار است عمل در آن صورت گیرد را از نظر سوابق و تمیزی و یا حتی هزینه مالی مورد ارزیابی قرار دهید و در نهایت تصمیم خود را بگیرید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

اولین گام پیش از اقدام به جراحی بینی این است که بیمار آگاهی کامل از جراحی بینی خود داشته باشد و سپس تحقیقات لازم راجع به پزشک متخصص را انجام دهد، این تحقیقات شامل اطمینان کامل از میزان تحصیلات و سابقه و تجربه کافی جراح می باشد، همچنین در حین مشاوره با پزشک خویش لازم است از نمونه جراحی های قبل نیز تحقیق به عمل آید.

در صورتی که جراحی رینوپلاستی(جراحی بینی) توسط پزشک کم تجربه انجام شود به سبب عدم مهارت جراحی متخصص، نتیجه ایده آل کسب نمی شود و عواقب جبران ناپذیری را در بر خواهد گرفت و یا در بدترین شرایط فرد باید بالاجبار یک سال صبر کند تا ترمیم اولیه بینی تثبیت شده باشد و ممکن است برای بار دیگر نیز به نتیجه دلخواه خود نرسد، پس اولین گام این است که با دقت و زمان کافی باید بهترین جراح بینی در تهران را قبل از عمل بینی انتخاب نمود.

علاوه بر موارد فوق اقدامات زیر نیز جزء اقدامات قبل از انجام عمل بینی می باشد:

1- انجام سی تی اسکن: به منظور آگاهی کامل جراح بینی از وضعیت بیمار، انجام سی تی اسکن الزامی است، زیرا با بررسی آن می توان مشکلات تنفسی اعم از گرفتگی بینی یا انحراف بینی را تشخیص دهد.

2- انجام نوار قلب: گرفتن نوار قلب به منظور اندازه گیری سیگنال های الکتریکی که ریتم قلب را کنترل می کنند می باشد، در نوار قلب مواردی همچون بی نظمی ضربان قلب، و حملات قلبی قلب قابل تشخیص است.

3- عکس برداری از قفسه سینه: این مورد با هدف بررسی مشکلات ریه ها و تنظیم وضعیت تنفسی بیمار در هنگام بیهوشی انجام می شود.

آزمایشات قبل از انجام جراحی بینی

بهترین جراح بینی در تهران آزمایش های لازم را قبل از عمل به منظور کنترل انعقاد خون و بطور کلی برای بررسی وضعیت سلامتی فرد تجویز می کند و فرد باید پیش از جراحی رینوپلاستی آن ها را در آزمایشگاه های معتبر انجام دهد.

 • آزمایش تشخیص بارداری در بانوان
 • PTT & PT: کنترل مشکل انعقادی خون
 • FBS:قند خون ناشتا
 • HIV
 • HBsAG
 • HCV Ab

اقدامات قبل از جراحی بینی

مراقبت های قبل از جراحی بینی

1- تمامی آزمایشات و مدارک کاملی که بهترین جراح بینی در تهران نیاز دارد را باید قبل از جراحی تحویل پزشک داد.

2-دو هفته قبل و بعد از عمل بینی از مصرف الکل و دخانیات، سیگار و نیکوتین جددا خودداری نمایید. زیرا سیگار و نیکوتین موجب تنگ شدن رگ های خونی می شود و در نتیجه موجب اختلال در گردش خون می شود.

3- دو هفته قبل از عمل بینی از مصرف قرص آسپیرین جلوگیری کنید.

4- هشت ساعت پیش از جراحی، از خوردن و آشامیدن پرهیز نمایید.

5-روز قبل از عمل بینی به مقدار لازم آب بنوشید.

6- شب قبل از جراحی حتما دوش بگیرید، این کار علاوه بر رعایت نظافت و تمیزی از هرگونه آلودگی و آرایش و کرم می تواند به آرامش روحی و ریلکس شدنتان هم کمک بسزایی نماید.

7- اگر لاکی بر روی ناخن دارید حتما آن را پاک نمایید.

8- از استفاده زیورآلات حین عمل خودداری فرمایید.

با توجه به این که جراحی بینی در زمان کمتر از دو ساعت صورت می پذیرد، با این حال عمل رینوپلاستی نیازمند تعهد زمانی بیشتری است. اگرچه این عمل از اعمال نسبتا رایج و انتخابی است، با این حال نباید این عمل را سبک شمرد.در واقع آماده سازی برای عمل بینی باید از هفته ها قبل انجام شود تا به نتیجه مطلوب رسید.

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران:

😍 مدرک تحصیلی بهترین پزشک متخصص باید مدرک تخصیلی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
❤ فعالیت زیر نظر وزارت بهداشت بهترین جراح بینی در تهران باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و مجوز طبابت داشته باشد.
✅برگزاری جلسه مشاوره بهترین جراح بینی باید قبل از انجام جراحی برای مراجعه کنندگان جلسه مشاوره برگزار کنند.
😎آشنایی به آناتومی صورت پزشک متخصص باید آشنایی کافی با آناتومی صورت داشته باشد، تا بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد.

9 تا از بهترین جراح بینی در تهران را بشناسید!

دکتر آرزو خوانساری نیا

 

دکتر آرزو خوانساری نیا

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص گوش، حلق و جراح زيبايی بينی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش و جراح بینی در تهران هستند و توانستند از دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری فارغ التحصيل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال 1386 با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زيبايی بينی شان را در دانشگاه علوم پزشكی تبريز به پایان رساندند؛ وی در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.

 

خدمات:

 • جراحی زيبايی بينی
 • جراحی زيبايی گوش (اتوپلاستی)
 • جراحی زيبايی پلک (بلفارو پلاستی)

آدرس: 

تهران، فلكه دوم صادقيه، خيابان آيت اله كاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشكان، شماره ١، بلوک ٣
 
شماره تماس:
 
09934173244
 
اینستاگرام: drkhansarinia.v@
 
وب سایت: Jarahibiniv.com
 

دکتر خسرو مقتدر

دکتر خسرو مقتدر

دکتر خسرو مقتدر دوره تخصص ENT (تخصص گوش، حلق و پلاستیک بینی و صورت) را در دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب رتبه برتر آزمون بورد تخصصی به پایان رساندند، ایشان چندین مقاله در سایت ها و مجلات معتبر به ثبت رسانده اند و در چندین روش جراحی ابداعی خویش توجه سایر جراحان را نیز برانگیختند، دکتر خسرو مقتدر از جراحان مطرح، صاحب سبک و برتر تهران نیز به شمار می آیند. ازجمله سوابق آموزشی ایشان می توان به مصاحبه ها و حضور مستمر در برنامه سپهر دانش اشاره کرد. ایشان در جراحی های خود الویت را در تنفس و سپس زیبایی منحصر به فرد زیباجویان خود می دانند. هم چنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشند.

 

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی پلک (بلفارپلاستی)
 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاكس

آدرس: 

تهران، سعادت آباد، ميدان كاج، مركز تجاری سروستان، طبقه سوم، واحد 302
 

شماره تماس:

09051488460

اینستاگرام: dr_moghtader_org_kh@

وب سایت: drkhosrowmoghtader.com

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند.
دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک بینی
 • لیفت و بزرگ کردن لب
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی زیبایی افتادگی پلک
 • لیفتینگ صورت
 • تزریق ژل
 • بوتاکس
 • تزریق چربی و فیلر
 • جراحی زیبایی سینه
 • انواع جراحی های ترمیمی شامل شکاف کام و شکاف لب

آدرس: سعادت آباد – بلوار فرحزادی -انتهای خیابان عباسی اناری نبش پاکنژاد پلاک ۵۱ طبقه ۳ واحد ۱۰

شماره تماس:

09128490324

02188596617

02188697347

اینستاگرام:

drshirangi@

drshirangi2@

وب سایت: nobat.drshirangi.com

مشاهده اطلاعات بیشتر

دکتر اکبر اعتمادی

دکتر اکبر اعتمادی

دكتراعتمادي تحصيلات بدوی را در مدارس استعدادهای درخشان پشت سر گذاشته اند و تحصیلات تکمیلی را با نمرات شاخص از دانشگاه معتبر در اروپا گذرانده اند. ایشان دوره حرفه ای جراحی زیبایی بینی را در یکی از برترين دانشگاه های اروپا سپری نموده و در جراحی بینی های گوشتی و ترميمی تبحر بسيار زیادی دارند، دکتر اعتمادی تحصيلات تكميلی را در دانشگاه شهيد بهشتی سپری نموده است.

خدمات:
 
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراح بینی استخوانی
 • جراح بینی ترمیمی

آدرس: 

صادقيه ،فلكه دوم صادقيه، بلوار آيت الله كاشاني، بلوار اباذر پايين تر از پرديس زندگی
 
شماره تماس:
 
09934620340
 
اینستاگرام: jarahi_bini_ir@
 
وب سایت: jarahanebini.com

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور در سال 1361 به دنیا آمده است. در سال1379 با رتبه 8 کنکور سراسری و قبولی در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و پس از اخذ مدرک دکترای عمومی و شرکت در امتحان تخصص موفق به قبولی در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.دوران تحصیل ایشان در رشته گوش و حلق و بینی در بیمارستان های امیراعلم و امام خمینی تهران سپری شد.

در سال 1392 موفق به کسب مدرک تخصص و پذیرفته شدن در آزمون بورد تخصصی گردید و رتبه اول آزمون کتبی بورد تخصصی کشور را به خود اختصاص داد. سال های خدمت ایشان در دوره طرح در شهر های یاسوج و دزفول گذشت که خدمات فراوانی را به مردم این منطقه ارائه نمودند.

دکتر مسعود حسن پور چندین بار به عنوان پزشک نمونه دزفول انتخاب شدند. به مدت 3سال عضو هییت بدوی نظام پزشکی این شهر بودند و موفق به انجام جراحی های پیشرفته سینوس در این شهر ها شدند. در حال حاضر ایشان جزء بهترین جراح بینی در تهران محسوب می شود که در بیمارستان مروستی و فرهیختگان و مصطفی خمینی و محب یاس در شهر تهران فعالیت دارند.

از جمله خدمات ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جراحی های زیبایی و ترمیمی بینی
 • جراحی های لوزه کودکان و بزرگسالان
 • درمان سینوزیت
 • جراحی های آندوسکوپی سینوس
 • درمان عفونت های گوش و پرده گوش

آدرس: تهران، سعادت آباد خیابان سرو غربی، از چهارراه سرو به طرف میدان کتاب، ضلع جنوب خیابان، پلاک76، ساختمان بانک تجارت ، طبقه دهم ، واحد42

شماره تماس: 09039475965 – 02126743155 – 02128428056

دکتر مجید کاظمی

دکتر مجید کاظمی

دکتر مجید کاظمی پس از فارغ التحصیلی با رتبه سوم بورد، تاکنون مشغول فعالیت های علمی و درمانی است. دکتر کاظمی یکی از بهترین جراح بینی در تهران است که تا کنون بیش از3000 عمل جراحی زیبایی انجام داده اند. همچنین ایشان عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی ایران و عضو انجمن راینولوژی و تحقیقات راینولوژی ایران هستند.

سایر خدمات دکتر کاظمی:

 • جراحی لیفت صورت و پیشانی و نیز کشیدن پوست
 • اتوپلاستی یا اصلاح گوش های برآمده
 • تزریق چربی، تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: تهران خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظر نژاد، پلاک58، طبقه 5

شماره تماس: 02126422640 – 09357072727

دکتر مهدی احمدی

دکتر مهدی احمدی

دکتر مهدی احمدی با داشتن بیش از 30سال تجربه در جراحی بینی و صورت، عضو جامعه جراحان بینی و سینوس اروپا و آمریکا و همچنین عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی آمریکا می باشند.این پزشک متخصص از بهترین جراح بینی در تهران به شمار می رود که خدمات بسیاری به انجام رسانده است.

از جمله خدمات دکتر احمدی:

 • جراحی بینی های گوشتی و استخوانی و ترمیمی بدون درد و خونریزی و کبودی
 • جراحی لوزه بدون بخیه باRF
 • جراحی زیبایی گوش
 • انواع پروتز لب و چانه و گونه

آدرس: تهران، اقدسیه سر اراج، خیابان 22بهمن کلینیک بیمارستان نیکان،واحد505

شماره تماس: 02126769264 – 09198020140

هدف از جراحی بینی و برنامه ریزی بعد از جراحی بینی

پیش از جراحی بینی بیمار باید هدف خود را از جراحی بینی مشخص نماید و در صورتی که مشکلات روحی و یا مالی دارد، ابتدا باید آن ها را رفع نماید زیرا زمانی برای پشیمانی وجود ندارد.

جراحی بینی ممکن است با اهداف مختلفی صورت گیرد از جمله:

 1. کوچک یا بزرگ کردن بینی
 2. درمان انحراف بینی
 3. درمان مشکلات تنفسی
 4. برداشتن قوز بینی
 5. پلیپ بینی

برنامه ریزی بعد از جراحی بینی

علاوه بر این که بر آماده شدن برای روز جراحی بینی، مهم تر این است که مراقبت های بعد از عمل را برنامه ریزی کرده و اقدامات لازم را انجام دهید، تا بهترین نتیجه را از عمل بینی بگیرید.

موارد زیر برای راحتی بیشتر و بهبودی سریعتر شما است:

 1. داروهایی که به منظور درد و تورم تجویز شده را به همراه داشته باشید.
 2. استراحت کامل به مدت حداقل یک هفته
 3. استفاده از کمپرس سرد به منظور کم کردن تورم
 4. در صورت امکان فردی به مدت48 ساعت از شما مواظبت و پرستاری نماید.
 5. به منظور خودداری از استرس و اضطراب، راه های رفت و برگشت بیمارستان یا کلینیک مورد نظر را کامل بررسی نمایید تا مشکلی پیش نیاید.
 6. استفاده از بالش نرم
 7. برای راحتی بهتر از چند بالش استفاده شود.
 8. تا چند هفته بعد از جراحی بینی از پایین انداختن سر و بلند کردن اجسام سنگین و همچنین فعالیت های ورزشی سنگین و … جدا خودداری شود.
 9. کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی بر اسکلت زمانبر خواهد بود بنابراین تورم بر دو طرف بینی قطعا متفاوت خواهد بود حتی اگر دو طرف آن یکسان جراحی شده باشد، بنابراین نیازی به نگرانی نیست.
 10. هدف از چسب زدن بینی، کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی به اسکلت است که نیاز به توجه بسیار دارد.

هدف از جراحی بینی و برنامه ریزی بعد از جراحی بینی

 

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی در چیست؟

 • تفاوت بینی گوشتی و استخوانی در میزان ضخامت پوست بینی شخص است.
 • بینی گوشتی دارای غدد چربی بیشتر و غضروف ظریف و ضخامت پوست بالایی در قسمت نوک بینی است.
 • در صورتی که بینی استخوانی بر عکس بینی گوشتی دارای غضروف بسیار مقاوم و پوست نازک و در عین حال چربی خیلی کمتر است به همین دلیل جراحی بینی استخوانی ساده تر و نتیجه مطلوب تری به همراه دارد.
 • جراحی های بینی های گوشتی را باید با تقویت بافت و غضروف ضعیف توسط جراح بینی با تجربه انجام داد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

چه کسانی نباید جراحی بینی انجام دهند؟

1- افرادی که به بلوغ سنی نرسیده اند(خانم های زیر 16 سال و آقایان زیر 18 سال)

2- افراد با چاقی کاذب

3- خانم های باردار

4- خانم هایی که کمتر از شش ماه از بارداری آنها می گذرد.

6- افراد سیگاری یا الکلی که نمی توانند حتی چند روز مصرف نکنند.

7- افراد مبتلا به بیماری انعقاد خون مانند بیماران هموفیلی

8- اشخاصی که از زمان جراحی بینی خود از یک سال هم کمتر می باشد.

9- افرادی که به صورت حرفه ای یا غیر حرفه ای ورزش هایی چون تکواندو، شنا ، کشتی، بوکس و … انجام می دهند.

10- افراد مبتلا به بیماری های سرطانی یا دیابت

11- خانم هایی که جراحی بینی انجام می دهند باید بعد از شش ماه اقدام به بارداری نمایند زودتر از این زمان امکان پذیر نمی باشد.

چه کسانی نباید جراحی بینی انجام دهند؟

 

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گذاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین جراح بینی در تهران آشنا کند و امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی عمدتا به منطقه جغرافیایی و تعرفه قیمت های آن منطقه و میزان تغییری که فرد خواستار آن است، بستگی دارد.

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی یا همان جراحی بینی یک عمل جراحی است که برای تغییر ظاهر و شکل بینی و بهبود عملکرد و ساختار بینی به دلیل نقص های مادرزادی یا آسیب، انجام می گیرد.

عوارض جراحی بینی چیست؟

خونریزی بعد از عمل بینی ،عفونت ، واکنش به داروهای بیهوشی و بی حسی، تورم و کبودی،باقی ماندن جای زخم و بخیه،نامتقارن شدن سوراخ های بینی، درد پس از جراحی

4.9/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا