پزشکان

بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی ارزشمند در رابطه با فرزندآوری و تعیین جنسیت آن در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می‌دانید در گذشته تعیین جنسیت فرزند پیش از به دنیا آمدن آن کاری دشوار بوده است، اما با پیشرفت علم و تکنولوژی این امکان ایجاد شده تا نوع جنسیت فرزند در دوران بارداری مشخص گردد. با این وجود باز هم با پیشرفت علم و تلاش های پزشکان و دانشمندان امکاناتی فراهم آمده تا زوجین پیش از اقدام به بارداری نوع جنسیت فرزند خود را مشخص نمایند.

تعیین جنسیت و تاریخچه آن

بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران در رابطه با این موضوع چنین بیان می‌کند که جنسیت جنین از طریق کروموزوم های دریافت شده از پدر و مادر تعیین می گردد،  به این جهت که یک کروموزوم از پدر و یک کروموزوم از مادر به ارث برده می شود.

در رابطه با تعیین جنسیت و کروموزوم ها نکته قابل توجه این است که مادر همواره دارای دو کروموزوم x و پدر دارای یک کروموزوم x و یک کروموزوم y  می باشد. با تمام این تفاسیر بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران خاطر نشان می کند که جنسیت جنین از طرف پدر مشخص می شود، به این صورت که پدر دارای کروموزوم های x و y می باشد.

در رابطه با تاریخچه تعیین جنسیت باید گفت که این موضوع به دهه 1900 بر می گردد، که برای اولین بار کروموزوم های جنسی کشف شد. اولین تحقیقات بر روی کروموزوم های حشرات نر و ماده صورت گرفت تا به کمک آن ها دانشمندان به این نتیجه رسیدند که کروموزوم ها درست است که دارای هر دو جنس نر و ماده می باشند، با این وجود یک یا دو کروموزوم اضافه وجود دارد که در هر دو جنس برابر نمی باشد.  از آن زمان تا به امروز تجزیه و تحلیل های بسیاری بر روی حشرات و انسان ها صورت گرفته تا به تعیین جنسیت امروز دست یافتند.

روش های شناسایی بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران

با در نظر داشتن به این موضوع که فرزندآوری و تعیین جنسیت آن امری بسیار مهم محسوب می شود. بنابراین بسیار حائز اهمیت می باشد که این اقدام را در دست متخصص و شخصی که مهارت بالایی در تخصص خود دارا می باشد، بسپاریم. با این وجود برخی از روش های شناسایی بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران را برای شما شرح می دهیم تا کمکی در این رابطه به شما نموده باشیم. از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران عبارتند از:

  • اولین روش در شناسایی بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران این است که در فضای مجازی جستجو نمایید، به این سبب که این فضا بسیار دقیق و نکته سنج می‌باشد و تمامی پزشکان متخصص تعیین جنسیت را برای شما مشخص می‌کند و مزایا و خصوصیات آن ها را شرح می دهد تا مخاطب طبق نظر شخصی خویش به یکی از این پزشکان متخصص مراجعه نماید.
  • احتمالا پیش از اقدام به تعیین جنسیت فرزند، شما نزد پزشک زنان رفته‌اید و اقدامات لازم را برای پیش از بارداری انجام داده اید، بنابراین به راحتی می توانید از بهترین دکتر زنان در تهران و یا بهترین  دکتر زنان در کرج و یا هر شهر دیگری در رابطه با بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران سوالات خود را بپرسید و از ایشان مشخصات پزشک مورد نظر را دریافت نمایید و به صورت حضوری به به آن جا مراجعه کنید.
  • یکی دیگر از روش های ساده ولی نتیجه بخش تحقیقات محلی و پرس و جو از اطرافیان و آشنایان در زمینه یافتن بهترین دکتر تعیین جنسیت در تهران و یا هر شهر دیگری می باشد.

تعیین جنسیت به چند روش انجام می شود؟

بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران در رابطه با تعیین جنسیت و روش های دستیابی به فرزند دلخواه چنین بیان می کند: در صورتی که تمایل به انجام تعیین جنسیت پیش از بارداری را دارید، بسیار ضروری می باشد که این عمل را از دو الی سه ماه قبل از اقدام به بارداری انجام دهید. از جمله روش های توصیه شده توسط بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران برای انجام تعیین جنسیت جنین به شرح زیر می باشد:
اولین راه برای دستیابی به تعیین جنسیت جنین این است که پیش از اقدام به بارداری، سونوگرافی های واژینال به منظور شست و شوی واژن، تعیین زمان مقاربت و تعیین زمان تخمک گذاری صورت گیرد.

یکی دیگر از روش های تعیین جنسیت جنین آی یو آی(IUI) می باشد که در این روش بهترین دکتر تعیین جنسیت در کرج اسپرم های پدر را جداسازی می نماید و سپس آن ها را شستشو می دهد و در نهایت به داخل رحم خانم تلقیح می کند تا در تعیین جنسیت جنین تاثیر گذار باشد.

از روشهای موثر و نتیجه بخش دیگر برای تعیین جنسیت جنین می توان به آی وی اف(IVF) اشاره کرد.  این روش تا 99 درصد نتیجه بخش می باشد.  به این صورت که لقاح کاملا آزمایشگاهی می باشد و جنین پسر یا دختر را طبق سلیقه پدر و مادر در رحم مادر می کارند.  تنها نکته حائز اهمیت در روش آی وی اف این است که شرایط استرس زا و پر تنش بر روی این عمل تاثیر گذار می باشد و ممکن است نتیجه را بر عکس نماید. بنابراین بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران به شما توصیه می‌کند که در زمان انجام چنین روشی هیچ گونه تنش و استرس ای را به خود راه ندهید.

تعیین جنسیت به چند روش انجام می شود؟

کلام آخر 

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر تعیین جنسیت در ایران آشنا کند و اطلاعاتی در زمینه فرزند آوری در اختیارتان قرار دهد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا