پزشکان

بهترین دکتر سونوگرافی در ایران ❤️【سال1401】+لیست 8تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر سونوگرافی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با سونوگرافی در اختیارتان قرار دهیم. یکی از مهم ترین روش های تشخیص بیماری ها، سونوگرافی یا اکوکاردیوگرافی می باشد که توانایی بررسی کلیه بافت های زیر جلدی بدن اعم از: اندام های داخلی بدن، تاندون ها، مفاصل و عضلات بدن را دارا می باشد و در زمان بارداری نیز، بهترین دکتر سونوگرافی در ایران به کمک آن رشد و نمو جنین، مشکلات احتمالی و یا ناهنجاری های ایجاد شده را تحت بررسی قرار می دهد. در ادامه توضیحات کاملتری راجع به سونوگرافی و انواع آن در اختیارتان قرار می دهیم، به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سونوگرافی و کاربردهای آن

سونوگرافی یا فراصوت نگاری روش تصویربرداری بی خطر و بدون درد می باشد که مبنای کار آن، بر پایه امواج فراصوت است. برای انجام سونوگرافی، بهترین دکتر سونوگرافی در ایران از یک مبدل کوچک (پروب) و ژل استفاده می کند و خاطر نشان می کند که این روش تشخیصی بر خلاف اشعه ایکس هیچ گونه خطری را برای بدن ایجاد نمی کند.

سونوگرافی تنها برای بافت های نرم اندام ها کاربرد وسیع دارد و شناسایی مشکلات مرتبط با استخوان ها در توان آن نیست. به طور کلی سونوگرافی به صورت دو بعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد.

سونوگرافی کاربردهای متعددی دارد و برای موارد مختلفی توسط بهترین دکتر سونوگرافی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله این کاربردها و دلایل استفاده آن به شرح زیر می باشد:

سونوگرافی به منظور بررسی غدد تیروئید، آزمایشات مرتبط با توده های پستانی، تشخیص و شناسایی بیماری متابولیک استخوان ها، نظارت بر روند رشد و تکامل جنین، مشاهده تخمدان ها و رحم در دوران بارداری، شناسایی مشکلات مربوط به مثانه، نظارت بر روند رشد و نمو جنین، بررسی التهاب مفاصل، ارزیابی جریان خون در بخش ها و اندام های مختلف بدن، بررسی مشکلات دستگاه تناسلی مردانه و غده پروستات و همچنین کمک به انجام بیوپسی و تشخیص و درمان انواع تومورها و … می باشد.

لازم به ذکر است که سونوگرافی در تشخیص و بررسی بیماری های مرتبط با چشم، بیماری های مغز و اعصاب از قبیل: بررسی عروق مغزی و گردنی و همچنین بررسی احتمال خونریزی مغزی در نوزاد، اکوکاردیوگرافی در بیماری های قلبی و در نهایت این روش تشخیصی کاربردهای بسیاری در دندانپزشکی نیز دارد که در این مقاله گنجانده نمی شود.

انتخاب بهترین دکتر سونوگرافی در ایران

با توجه به این که سونوگرافی در تشخیص بسیاری از بیماری ها تاثیرگذار می باشد و در صورتی که نزد بهترین دکتر سونوگرافی در ایران انجام نشود، این امکان وجود دارد که نتایج تصویربرداری غلط به عمل آید، بنابراین نمی توان آن را توسط هر پزشکی انجام داد و باید بهترین دکتر سونوگرافی در ایران را شناسایی نمود و سپس به آن مراجعه کرد.

برای شناسایی و یافتن بهترین دکتر سونوگرافی در ایران روش های مختلفی وجود دارد که با کمک آن می توان بهترین دکتر سونوگرافی در ایران را یافت. یکی از روش های شناسایی متخصص سونوگرافی، تحقیقات محلی و پرس و جو نمودن از اشخاصی که قبلا این روش تشخیصی را انجام داده اند. معمولا بهترین دکتر سونوگرافی در ایران در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی می کند و می توان به راحتی با مراجعه به این مراکز درمانی، به هدف خویش دست یافت.

پس از شناسایی بهترین دکتر سونوگرافی در ایران بهتر است که با توجه به معیارهای بهترین بودن، ایشان را سنجید تا از انتخاب خود اطمینان حاصل نمود. از جمله معیارهای بهترین بودن عبارتند از: دارا بودن مدارک تخصصی و مهارت لازم در انجام سونوگرافی، سابقه و تجربه درخشان، دارا بودن مجوزهای رسمی برای انجام تصویربرداری و سونوگرافی، برخوردی صمیمانه و محترمانه و در نهایت بهترین دکتر سونوگرافی در ایران می بایست جزء پزشکان تراز اول جامعه و جویای افزایش سطح دانش و یافتن روش های نوین تصویربرداری باشد تا در جایگاه بهترین دکتر سونوگرافی در ایران قرار گیرد.

انتخاب بهترین دکتر سونوگرافی در ایران

مزایای سونوگرافی

در صورتی که سونوگرافی توسط بهترین دکتر سونوگرافی در ایران انجام پذیرد، مطلوب ترین نتیجه را ایجاد می کند و مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله این مزایا شامل موارد زیر می باشد:

 1. با توجه به این که سونوگرافی روشی غیر تهاجمی و ایمن می باشد، بنابراین بهترین و مناسب ترین روش در تشخیص و بررسی رشد و نمو جنین می باشد.
 2. بهترین دکتر سونوگرافی در ایران خاطر نشان می کند که سونوگرافی نیازی به سوزن و تزریق ندارد و به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.
 3. در برخی مواقع این امکان وجود دارد که در حین سونوگرافی، بیمار احساس درد کند که این حالت بسیار نادر می باشد.
 4. سونوگرافی در مقایسه با سایر روش های تصویربرداری بسیار کم هزینه تر می باشد.
 5. در انجام سونوگرافی هیچ علائمی از تابش های یونیزه شده مشاهده نمی گردد.
 6. از مزایای دیگر سونوگرافی می توان به قابلیت رویت واضح بافت های نرم اشاره کرد که این بافت ها از طریق اشعه ایکس قابل شناسایی نمی باشند.

در ادامه این مقاله، لیستی از بهترین دکتر سونوگرافی در ایران در اختیارتان قرار می دهیم، آرزومندیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید، می توانید به مقاله ما (بهترین دکتر سونوگرافی در تهران) مراجعه نمایید و از اطلاعات آن بهره ببرید.

دکتر مهیار مسعودراد

دکتر مهیار مسعودراد

دکتر مهیار مسعودراد متخصص رادیولوژی و سونوگرافی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و کسب مدرک پزشکی عمومی، اقدام به اخذ مدرک تخصصی نمودند و دوره تخصصی خود را در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز سپری نمودند.
دکتر مسعودراد را می توان از جمله بهترین دکتر سونوگرافی در ایران به شمار آورد که فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را انجام می دهند و از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در انجمن رادیولوژی ایران و اروپا می باشد.

لازم به ذکر است که دکتر مهیار مسعودراد در بیمارستان آپادانا و مرکز سونوگرافی دکتر جورابیان ارائه خدمات سونوگرافی و تصویربرداری می نمایند.

خدمات:

 • انجام انواع سونوگرافی اعم از: سونوگرافی بارداری، پستان، سونوگرافی داخلی، آنومالی، NT و BPP
 • اکوکاردیوگرافی قلب جنین
 • انجام انواع سونوگرافی کالر داپلر
 • الاستوگرافی
 • انواع عکس های رادیولوژی انجام tap مایع آسیت و پلور زیر گاید سونو
 • الاستوگرافی
 • HSG
 • انجام سونوگرافی روتین سه بعدی و چهار بعدی
 • تصویربرداری از تمام طول ستون فقرات و کل اندام تحتانی با تعیین زاویه

آدرس: ایران، اهواز، کیانپارس، خیابان شهریور شرقی، جنب فروشگاه لطیفی اسپرت، مجتمع پزشکی آریان، طبقه سوم

شماره تماس: 06133362802 – 09332234434

دکتر آزاده آقازاده

دکتر آزاده آقازاده

دکتر آزاده آقازاده متخصص رادیولوژی و سونوگرافی، دارای مدرک فلوشیپ بیماری های پستان می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رساندند و سپس دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی ایران سپری کردند  و بورد تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی را از آن خود نمودند.

دکتر آزاده آقازاده دوره تکمیلی بیماری های پستان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران، مرکز تحقیقات برست بیمارستان امام پشت سر گذاشتند و دارای مدرک انومالی اسکن از انگلستان می باشند.

ایشان در مرکز تصویربرداری دیجیتال مهر ایرانیان خدمت رسانی می کنند و یکی از بهترین دکتر سونوگرافی در ایران محسوب می شوند که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار کلیه مراجعین خویش قرار می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • ماموگرافی دیجیتال با دستگاه هالوژیک
 • غربالگری توده های پستان
 • انجام سونوگرافی سه بعدی
 • نمونه برداری زیر دستگاه سونوگرافی
 • هیسترو سالپنگو گرافی
 • OPG

آدرس: ایران، تهران، ستارخان، روبروی برق آلستوم، پلاک 788، واحد یک

شماره تماس: 02144255503 – 02144232838

دکتر افشین یزدی

دکتر افشین یزدی

دکتر افشین یزدی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی، ام آر آی و سی تی اسکن می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت در بهترین دانشگاه علوم پزشکی به اتمام رساندند و در سال 1385 در امتحانات پیش کارورزی یا پره انترنی، رتبه دهم کشوری را از آن خود کردند. دکتر افشین یزدی در سال 1386 در آزمون جامع دستیاری یا پذیرش متخصص با سربلندی پذیرفته شدند. و سپس در سال 1387 به منظور کسب علم بیشتر و گذراندن دوره دستیاری تخصصی رادیولوژی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند.

دکتر افشین یزدی مدرک تخصصی خود را در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی، ام آر آی و سی تی اسکن از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و دارای بورد تخصصی نیز می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر افشین یزدی یکی از بهترین دکتر سونوگرافی در ایران محسوب می شوند که مدیریت کلینیک سونوگرافی و رادیولوژی رستا را نیز بر عهده دارند. کلینیک تخصصی تصویربرداری، سونوگرافی و رادیولوژی یکی از مجهزترین مراکز سونوگرافی و رادیولوژی در همدان می باشد که در سال 1398 تاسیس گردید.

خدمات:

 • رادیوگرافی های رنگی گوارشی، کلیه و مجاری ادراری
 • ارائه رادیولوژی دیجیتال، رنگی و تخصصی
 • رادیولوژی دیجیتال دندان پانورکس
 • انواع سونوگرافی های روتین و تخصصی در سنین بزرگسال، اطفال و نوزادان
 • انجام سونوگرافی بارداری و مشاهده رشد و نمو جنین
 • سونوگرافی های کالر داپلر، رنگی اعم از: داپلر بیضه و واریکوسل، داپلر شریانی-وریدی اندام ها به منظور بررسی تنگی و …
 • انجام غربالگری جنین و اطمینان از سلامت جنین، آنومالی و …

آدرس: ایران، همدان، بالاتر از میدان بعثت، نرسیده به صنعت و معدن، جنب املاک خانه سبز، نبش کوچه نشاط، پلاک 325

شماره تماس: 08138224645 – 08138223865

دکتر ناصر قائمیان

دکتر ناصر قائمیان

دکتر ناصر قائمیان متخصص رادیولوژی و سونوگرافی می باشند که در سال 1341 در شهر ساری متولد شدند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و گذراندن دوره پزشکی عمومی، در سال 1377 مدرک تخصصی خود را در زمینه رادیولوژی و سونوگرافی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اخذ نمودند.

دکتر ناصر قائمیان پس از سپری کردن دوره تخصصی خویش، در دانشگاه علوم پزشکی بابل به فعالیت علمی پرداختند و همزمان با آن به تشخیص بیماری ها و توده های مشکوک می پرداختند. ایشان در سال 1398 مرکز تصویربرداری پزشکی خود را در شهر بابل واقع در استان مازندران افتتاح نمودند.

دکتر ناصر قائمیان با سابقه ای بیش از 25 سال را می توان یکی از بهترین دکتر سونوگرافی در ایران به حساب آورد که در زمینه تخصصی خویش فعالیت های بسیاری را به انجام رسانده اند و همواره در جهت ارتقاء سطح علمی خویش و کشف روش های نوین تصویربرداری در حال تلاش و کوشش می باشند.

خدمات:

 • انجام اقدامات مداخله ای از قبیل: نمونه برداری بدون جراحی
 • تشخیص دقیق و درست توده های سرطانی و غیر سرطانی
 • انجام سونوگرافی شکمی
 • سونوگرافی بارداری
 • سونوگرافی غده تیروئید
 • سونوگرافی زیر بغل و سینه

آدرس: ایران، بابل، میدان کشوری، جنب بیمارستان بهشتی، کوچه دانش هفت

شماره تماس: 01135159

دکتر حسین غفاری

دکتر حسین غفاری

دکتر حسین غفاری متخصص سونوگرافی، رادیولوژی، سی تی اسکن و ام آر آی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را با سربلندی از بهترین دانشگاه علوم پزشکی کسب نمودند و سپس برای دریافت مدرک تخصصی اقدام کردند. دکتر غفاری دوره تخصصی سونوگرافی، رادیولوژی، سی تی اسکن و ام آر آی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپری نمودند.

دکتر غفاری فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را به انجام می رسانند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در گروه پیوند بیمارستان فوق تخصصی منتصریه و عضویت در گروه رادیولوژی بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. لازم به ذکر است که ایشان دارای 21 مقاله علمی و تخصصی می باشند.

دکتر حسین غفاری در کلینیک تخصصی خویش در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشند و با هدف جلب رضایت عموم مردم و مراجعین محترم خدمت رسانی می کنند و از این رو ایشان را می توان از جمله بهترین دکتر سونوگرافی در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • رادیولوژی
 • انجام اقدامات مداخله ای از قبیل: نمونه برداری بدون جراحی
 • تشخیص دقیق و درست توده های سرطانی و غیر سرطانی
 • سونوگرافی بیضه ها
 • انجام سونوگرافی شکمی و لگن
 • سونوگرافی بارداری
 • انجام غربالگری سه ماهه اول
 • سونوگرافی کالر داپلر
 • سونوگرافی تیروئید
 • سونوگرافی زیر بغل و سینه
 • بررسی تخصصی سلامت جنین

آدرس: ایران، مشهد، بلوار فردوسی، چهارراه مهدی، پلاک 414، ساختمان پزشکان بهارستان، طبقه اول

شماره تماس: 05137606010 – 05137606009

دکتر نسرین احمدی نژاد

دکتر نسرین احمدی نژاد

دکتر نسرین احمدی نژاد متخصص رادیولوژی و سی تی اسکن و سونوگرافی می باشند که در سال 1341 در شهر تهران دیده بر جهان گشودند. ایشان مدرک دیپلم خود را در سال 1359 از دبیرستان مرجان اخذ نمودند. دکتر احمدی نژاد در سال 1361 وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور کسب مدرک پزشکی عمومی نمودند و در سال 1368 مدارک مربوطه را دریافت نمودند. دکتر نسرین احمدی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک تخصصی رادیولوژی را در سال 1372 اخذ کردند.

ایشان در بیمارستان شریعتی دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره های تکمیلی سی‌تی‌اسکن را با موفقیت هر چه تمام تر پشت سر گذاشتند و سپس دوره MRI را در کشور کانادا به اتمام رساندند. دکتر احمدی نژاد فعالیت های بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در هیئت علمی و استادیار گروه رادیولوژی در بخش مرکز تصویر برداری بیمارستان امام خمینی (ره)، از سال 1379 مسئول واحد ماموگرافی مرکز تصویربرداری، از سال 1378 مسئول آزمون های دستیاری گروه رادیولوژی دانشگاه تهران، مسئول آموزش ماموگرافی و مسئول آموزش  دانشجویان پزشکی دوره رادیولوژی می باشند.

با تمام این تفسیر دکتر نسرین احمدی نژاد را می توان یکی از بهترین دکتر سونوگرافی در ایران را محسوب کرد، به این سبب که در راستای خدمت رسانی و کسب مراتب علمی بالاتر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات: 

 • انجام رادیوگرافی معمولی
 • ماموگرافی و رادیولوژی
 • بیوبسی استریو تاکسی
 • داپلر رنگی و رادیوگرافی رنگی
 • ترانس ابدومینال و ترانس واژینال
 • سونوگرافی های بارداری، پستان و تیروئید

آدرس: ایران، تهران، باهنر (نیاوران)، خیابان دزاشیب، خیابان رحیمی، پلاک 142

شماره تماس: 02122730972 _ 02122730977

دکتر سیدعلی محمدهاشمی طاری

دکتر سید علی محمدهاشمی طاری

دکتر سیدعلی محمدهاشمی طاری دارای فلوشیپ فوق تخصصی بررسی و تحلیل تصاویر سی تی اسکن و همچنین متخصص رادیولوژی و سونوگرافی می باشند که در سال 1341 در شهر تهران دیده به جهان گشودند. دکتر طاری در دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره پزشکی عمومی را سپری کردند و در سال 1379 دوره تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز نمودند.

دکتر سیدعلی محمدهاشمی طاری مدرک فلوشیپ فوق تخصصی بررسی و تحلیل تصاویر سی تی اسکن را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و در مناطق محروم تحت پوشش امور خیریه به مدت سه سال خدمت غیر اجباری را گذراندند. دکتر طاری عضو هیئت مدیره انجمن رادیولوژی کل کشور و مسئول امور پرتو های وزارت بهداشت می باشند.

دکتر سیدعلی محمدهاشمی طاری از جمله بهترین دکتر سونوگرافی در ایران محسوب می شوند که در بیمارستان های متعددی خدمت رسانی می کنند و از جمله این بیمارستان ها شامل: بیمارستان امام خمینی (ره)، بیمارستان شهید چمران،  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد و بیمارستان بقیه الله الاعظم می باشد.

خدمات:

 • سونوگرافی
 • ماموگرافی و ماموپلاستی
 • رادیولوژی دیجیتال
 • سنجش تراکم استخوان

آدرس: ایران، تهران، خیابان نیاوران، تقاطع کامرانیه، جنب بانک رفاه، پلاک 131، واحد یک

شماره تماس: 02122815603 – 02122815603

مراحل انجام سونوگرافی

برای انجام سونوگرافی ابتدا باید بر روی تخت کنار دستگاه دراز بکشید و بهترین دکتر سونوگرافی در ایران قسمت مورد بررسی را ابتدا تمیز و سپس ژل خاصی را به منظور انتقال آسان تر امواج فراصوت و یکنواخت سازی آن در داخل بدن بر روی پوست می زند. پس از زدن ژل، بهترین دکتر سونوگرافی در ایران دستگاه کوچکی را که متصل به دستگاه مرکزی سونوگرافی می باشد، بر روی قسمت ژلی قرار می دهد و به این طریق تمامی زوایای درون بدن بر روی مانیتور مرکزی قابل مشاهده می گردد.

در حین سونوگرافی، لرزش خفیفی بر روی پوست ایجاد می شود که در اثر برخورد امواج فراصوت ایجاد شده و هیچ گونه خطری را برای شما به وجود نمی آورد. پس از گذراندن مراحل فوق، بهترین دکتر سونوگرافی در ایران ژل موجود بر روی پوست را به کمک دستمال پاک می کند و نتیجه سونوگرافی را به همراه چاپ تصویر آن در اختیار شما قرار می دهد تا به پزشک معالج خویش تحویل دهید.

مراحل انجام سونوگرافی

اقدامات پیش از سونوگرافی

بهترین دکتر سونوگرافی در ایران در رابطه با انجام سونوگرافی چنین بیان می کند که این روش تصویربرداری نیازی به مراقبت های قبل و بعد خاصی نیست و تنها در موارد ویژه، رعایت برخی نکات مراقبتی برای نتیجه بخشی مطلوب تر موردنیاز است. با این وجود برخی از توصیه ها و نکات پیش از سونوگرافی شامل موارد زیر می باشد:

 1. در صورتی که قبلا جراحی خاصی را انجام داده اید، به شما توصیه می کنیم با بهترین دکتر سونوگرافی در ایران، در میان بگذارید.
 2. بهترین دکتر سونوگرافی در ایران شما را از مصرف قرص های ادراری آور به منظور پر شدن مثانه منع می دارد.
 3. اگر یکی از سونوگرافی های آئورت شکمی، کیسه صفرا و لوزالمعده و یا کبد و طحال را انجام می دهید، ضروری است که به مدت هشت الی دوازده ساعت از مصرف غذا خودداری نمایید.
 4. بهترین دکتر سونوگرافی در ایران توصیه می کند تا پیش از انجام سونوگرافی های شکم، لگن و داپلر، تمامی زیور آلات خود را در بیاورید و از لباس های راحت و گشاد برای انجام چنین اقدامی استفاده نمایید.
 5. در صورتی که سونوگرافی چشم را انجام خواهید داد، به شما توصیه می شود تا از آرایش کردن پرهیز کنید تا خللی در روند سونوگرافی و نتیجه آن پدید نیاید.
 6. با توجه به این که نیکوتین منجر به تنگ شدن رگ ها می شود و روند و نتیجه سونوگرافی را دچار مشکل می کند، بهترین دکتر سونوگرافی در ایران از شما می خواهد تا از مصرف کلیه مواد نیکوتین دار قبل از انجام سونوگرافی داپلر خودداری نمایید.
 7. یکی از اقدامات ضروری در انجام سونوگرافی، مصرف آب و مایعات بسیار و پر نمودن مثانه می باشد.
 8. در صورت انجام سونوگرافی رکتال یا مقعدی، بهترین دکتر سونوگرافی در ایران به شما پیشنهاد می دهد تا همراهی با خود داشته باشید.
 9. به مدت یک هفته باید از مصرف قرص آسپیرین و سایر داروهای ضد انعقادی خون  جلوگیری به عمل آورید به این سبب که ممکن است در روند سونوگرافی مقعدی یا رکتال خللی ایجاد کند.

اقدامات پیش از سونوگرافی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر سونوگرافی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و جویای بهترین دکتر سونوگرافی در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم، به مقاله ما مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در رابطه با دکتر سونوگرافی و لیست پزشکان متخصص سونوگرافی در شهر کرج را دریافت نمایید.

3.8/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا