آرایشی و بهداشتی

10 مدل از بهترین مارک پد عرق گیر❤️【سال 1401】

برخی از افراد برای جلوگیری از تعریق از محصولات متنوع از جمله پد عرق گیر استفاده می کنند؛ از این رو می خواهیم 10 تا از بهترین مارک پد عرق گیر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابید؛ پد عرق گیر می تواند مانع از خیس شدن لباس ها شود و در نهایت از به وجود آمدن بوی نامطبوع جلوگیری کند؛ اگر شما نیز قصد خرید یک پد عرق گیر باکیفیت را دارید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

پد عرق گیر چیست؟

ممکن است بسیاری از شما از وجود پدهای عرق گیر مختلف در بازار مطلع باشید و بدانید که این محصولات می توانند مانع از خیس شدن لباس شما شوند؛ جنس این نوع از پد ها از الیاف طبیعی یا مواد شیمیایی و اغلب پنبه ای است؛ این پد می تواند به پوست یا لباس شما به خوبی چسبانده شود و عرق را به خوبی جذب نماید و غدد تعریق را مسدود کند؛ در این صورت این محصول می تواند از خیس و لک شدن لباش شما جلوگیری نماید.

اکثر افراد با مراجعه به داروخانه های معتبر در خواست دارند که بهترین برند اسپری ضد تعریق یا بهترین مارک پد عرق گیر را بیابند؛ برخی از مردم از دیده شدن لکه های عرق بر روی لباسشان خجالت می کشند و همچنین از کثیف شدن لباس های خود می هراسند که در این صورت پدهای عرق گیر به آن ها پیشنهاد می شود؛ تعداد کسانی که طرفدار همیشگی این محصولات هستند بسیار زیاد است.

انواع مختلف پد عرق گیر

به طور معمول جنس پدهای عرق گیر از پنبه می باشد و از خاصیت جذب کنندگی بسیار بالایی برخوردار است؛ با استفاده از این پد دیگر عرق زیر بغل به لباس نمی رسد و همچنین قابلیت استفاده زیر هر نوع لباسی را دارد؛ در واقع پدهای عرق گیر انواع مختلفی دارند که اکثر آن ها از قابلیت شستشو برخوردار می باشند؛ اکثر این نوع پد ها را می توان با کمک بند یا گیره به بدن یا به لباس وصل کرد که در این صورت چند بار مورد استفاده قرار می گیرند.

در ضمن پدهای عرق گیر نمونه های شیمیایی نیز دارند که می توانند به صورت لایه ای بر روی پوست قرار بگیرند و از فعالیت کردن غدد عرق جلوگیری نمایند؛ همانطور که می دانید روند تعریق پوست بسیار طبیعی است و بهتر است به صورت مدام این پدها مورد استفاده قرار نگیرند.

برخی از پد ها باید بر روی پوستی که تمیز و خشک است مورد استفاده قرار گیرند و در ضمن باید آن ها را بر روی پوست شیو شده استفاده کرد؛ در ادامه برخی از انواع پدهای عرق گیر را برای شما نام خواهیم برد :

 • برخی از آن ها محافظ های لباس اند که از طریق بند های به خصوصی به دور بازو یا شانه بسته می شوند.
 • بعضی از پد ها جنسشان از پنبه است که جاذب عرق اند و به طور مستقیم بر روی پوست می چسبند.
 • پدهای عرق گیری وجود دارند که بیرنگ شیمیایی اند و به صورت برچسب به پوست افراد می چسبند.
 • برخی از پدهای عرق گیر می توانند به داخل لباس افراد بچسبند.
 • محافظ هایی وجود دارد که باید به وسیله گیره های فلزی، نوار پارچه ای، سوزن پوشیده شوند یا این که به لباس شما وصل گردند.

انواع مختلف پد عرق گیر

مزایا و معایب پد عرق گیر

پد عرق گیر مانند هر محصول دیگری با مزایا و معایبی همراه است، از این رو در این بخش برخی مزایای این محصول و برخی معایب آن را برای شما شرح خواهیم داد :

مزایا : این پدها در برابر بسیاری از محصولات عرق گیر دیگر بسیار مقرون به صرفه تر هستند؛ آن ها می توانند از خیس شدن لباس شما در بخش زیر بغل جلوگیری نمایند؛ پد عرق گیر از خاصیت ضد باکتری و ضد حساسیت برخوردار است که می توان آن را زیر هر نوع لباسی استفاده کرد.

معایب : در صورتی که از پد عرق گیر بدون زیر پوش استفاده نمایید، می تواند موجب منتشر شدن بوی نامطبوع و بد عرق در اعضای دیگر نیز شود؛ این نوع از پدها به سرعت جمع می شوند که موجب بروز ناراحتی و کمتر شدن میزان خاصیت آن می گردند؛ این نوع از محصولات به آسانی در ناحیه استفاده شده جا به جا می گردند و ممکن است کارایی شان کمتر شود؛ در صورت تعریق بیش از اندازه دیگر تاثیر مثبت بر روی عرق نمی گذارند.

10 تا از بهترین مارک پد عرق گیر را بشناسید!

پد عرق گیر دالیاپد عرق گیر دالیا

پد عرق گیر دالیا یکی از بهترین مارک عرق گیر می باشد که برای زیر بغل مورد استفاده قرار می گیرد؛ این پد گزینه بسیار مناسبی برای از بین بردن عرق و بوی بد آن است؛ این محصول بندهایی دارد که به زیر بغل متصل می شوند و این بندها مشاهده نمی شوند؛ پدهای عرق گیر دالیا یک محصول به طور کامل جدید و متفاوت است که از خاصیت چند لایه بودن برخوردار است و هیچ گونه تداخلی در روند عادی تعریق پوست ایجاد نمی کند.

پد عرق گیر دالیا می تواند عرق را به خوبی از سطح بدن جذب نماید و آن را خنثی کند؛ در صورت استفاده از این پد عرق گیر در طول شبانه روز نه تنها لکه‌های ناخواسته عرق را از زیر بغل از بین می برد بلکه از تغییر رنگ لباس تان جلوگیری می نماید؛ با استفاده از این پد دیگر نگران مضرات دئودورانت ها نخواهید بود؛ این پد عرق گیر را به راحتی می توان شستشو کرد؛ جنس این محصول از پنبه، ویسکوز، اسپیسر، اسپان است؛ این پد پارچه ی تنفسی اسپیسر دارد که برای عبور هوا می باشد و رطوبت را کاهش می دهد و جذب می کند.

پد عرق گیر تادوپد عرق گیر تادو

پد عرق گیر تادو یکی از بهترین مارک پد عرق گیر می باشد که جنسی بسیار مرغوب دارد و می تواند مانع از تعریق بیش از اندازه شود؛ این محصول می تواند بر روی سطوح خارجی قرار بگیرد؛ این پد از ماندگاری بسیار طولانی برخوردار است و می تواند بوهای بسیار بد و نامطبوع را خنثی کند؛ در صورت استفاده کردن از این محصول به صورت متعدد، مانع از تغییر رنگ لباس می شود و از اثرات مخرب مواد شیمیایی جلوگیری می نماید.

پد عرق گیر تادو می تواند به خوبی در روند عادی تعریق پوست تداخل به وجود می آورد؛ می تواند این محصول عرق را از بدن جذب کند و خنثی نماید؛ در این پد بند نگهدارنده وجود دارد که موجب تثبیت شدن این پد بر روی بدن می شود؛ در ترکیبات این محصول موادی وجود دارد که مانع از حساسیت پوستی می شود.

پد عرق گیر درایپد عرق گیر درای

پد عرق گیر درای یکی از بهترین مارک عرق گیر است؛ جنس این پد از پنبه می باشد و سایز متوسط دارد؛ می توان از این پد برای لباس‌های آستین دار و لباس‌های بدون آستین استفاده کرد و البته این پد یک بار مصرف می باشد و قابلیت شستشو ندارد؛ برای استفاده از این محصول باید برچسب آن را جدا نمایید و آن را بر روی لبه داخلی لباس تان بچسبانید؛ زمان استفاده کردن از این محصول باید لباس کاملا خشک و تمیز باشد و به لباس چسبیده شود.

 پد عرق گیر درای از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار می باشد و حساسیت ایجاد نمی کند؛ این محصول در کشور فرانسه ساخته شده است و کاملا آنتی باکتریال می باشد؛ در صورت استفاده از این پد بوی نامطبوع ناشی از تعریق زیر بغل از بین می رود و هیچ گونه لکی بر روی لباس به وجود نمی آورد؛ این محصول از خاصیت نانو سیلور برخوردار می باشد.

پد عرق گیر زیکلاسپد عرق گیر زیکلاس

پد عرق گیر زیکلاس یکی از بهترین مارک پد عرق گیر می باشد که افراد می توانند از آن برای لباس های آستین دار استفاده نمایند؛ نحوه استفاده از این محصول بسیار آسان می باشد و اثر بسیار خوبی بر روی عرق می گذارد؛ این پد بسیار نازک و سبک می باشد و از قدرت جذب بسیار بالا و فوق العاده ای برخوردار است؛ در حقیقت این محصول آنتی باکتریال، ضد بو، معطر، ضد حساسیت است و از لحاظ استانداردهای پوستی بررسی می شود.

پد عرق گیر زیکلاس می تواند به خوبی از لباس شما در برابر هر گونه تغییر رنگ ناشی از عرق محافظت نماید؛ در صورت تعریق بیش از اندازه از این محصول، حس ناخوشایند را از بین می برد؛ از جمله مزایای این محصول کاهش یافتن هزینه های خشک شویی است؛ آقایان و خانم ها به راحتی می توانند از این محصول بسیار باکیفیت استفاده نمایند.

پد عرق گیر هیاهوپد عرق گیر هیاهو

پد عرق گیر هیاهو یکی از بهترین مارک پد عرق گیر می باشد که قابل شستشو است و می تواند از به وجود آمدن بوی ناخوشایند جلوگیری نماید؛ این محصول اتصال بازویی دارد و بر روی لباس به خوبی نصب می گردد؛ با استفاده از این پد دیگر نگران جای عرق بر روی لباس خود نخواهید بود و در فصول بسیار گرم به راحتی می توانید از این محصول استفاده نمایید؛ جنس این پد نخ پنبه ضد حساسیت است و کاملا نازک و سبک می باشد.

پد عرق گیر هیاهو می تواند رطوبت را جذب کند و به خوبی هوا را عبور دهد؛ این محصول هیچ گونه لکه ای بر روی لباس ایجاد نمی کند و هیچ حس ناخوشایندی به وجود نمی آورد؛ بسیاری از افراد برای جلوگیری از تعریق بیش از اندازه و بوی ناخوشایند، از این محصول استفاده می نمایند و طرفدار همیشگی آن هستند.

پد عرق گیر کوبایاشیپد عرق گیر کوبایاشی

پد عرق گیر کوبایاشی به رنگ مشکی است و برای لباس رنگ تیره مناسب می باشد؛ این محصول بسیار باکیفیت است و ضخامت این پد برابر یک میلی متر می باشد؛ در این محصول 20 عدد پد با جنس پنبه وجود دارد که مورد تائید بسیاری از افراد است؛ این پد عرق گیر دارای ساختار سه لایه ای است که آب را به خوبی جذب می کند و انعطاف بسیار زیادی دارد.

این محصول می تواند عرق را به خوبی جذب کند و لطافت و نرمی به پوست هدیه دهد؛ از این پد می توان برای لباس های آستین دار و بدون آستین استفاده کرد؛ خانم ها و افراد نوجوان می توانند از این محصول باکیفیت استفاده نمایند؛ در ترکیبات این پد آنتی باکتریال وجود دارد که ضد حساسیت است و بوی ناخوشایند ناشی از عرق را از بین می برد؛ همچنین این محصول یک بار مصرف می باشد و به عنوان بهترین مارک پد عرق گیر شناخته می شود.

پد عرق گیر نلاپد عرق گیر نلا

پد عرق گیر نلا یکی از بهترین مارک پد عرق گیر می باشد که هیچ گونه حساسیتی در پوست ایجاد نمی کند؛ این محصول آلرژی در پوست ایجاد نمی کند و در ضمن می تواند تیرگی های پوست را از بین ببرد؛ با کمک این محصول بوی نامطبوع زیر بغل از بین می رود و نرمی و لطافت پوست حفظ می شود؛ این پد عرق گیر سازگاری بسیار خوبی با پوست دارد و قابلیت استفاده در لای انگشتان را دارد.

پد عرق گیر کوآلپد عرق گیر کوآل

پد عرق گیر کوآل جزء پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصولات این برند می باشد و یکی از بهترین مارک پد عرق گیر است؛ بسیاری از افراد از این محصول بسیار عالی و باکیفیت برای جلوگیری از بوی بد عرق استفاده می نمایند؛ این پد نازک و سبک است و جنس بسیار مناسبی دارد و برای فصول بسیار گرم مورد استفاده قرار می گیرد؛ از جمله ویژگی های بسیار منحصر به فرد این محصول، ضد قارچ و آنتی باکتریال بودن آن است که در این صورت باکتری در زیر بغل تجمع نمی یابد.

پد عرق گیر پینپدپد عرق گیر پینپد

پد عرق گیر پینپد یک جفت است که جنس آن پارچه ای پنبه ای می باشد و موجب تنفس پوست می شود؛ این محصول ضد آب است و افراد می توانند برای لباس های آستین دار و بدون آستین از آن استفاده نمایند؛ به دلیل داشتن خاصیت آنتی باکتریال از تکثیر یافتن باکتری در زیر بغل جلوگیری می نماید و موجب از بین رفتن بوی بد می شود؛ از این رو این محصول به عنوان بهترین مارک پد عرق گیر شناخته می شود و طرفداران بسیار زیادی دارد.

پد عرق گیر ریفپد عرق گیر ریف

پد عرق گیر ریف یک محصول بسیار باکیفیت است که رنگ بدن می باشد و برای انواع لباس مورد استفاده قرار می گیرد؛ این پد از قابلیت جذب بسیار فوق العاده ای برخوردار است و در ضمن هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نمی کند؛ این محصول بدون بو است و از تغییر کردن رنگ پوست جلوگیری می نماید و در نهایت از به وجود آمدن لکه بر روی لباس ممانعت می کند؛ این پد لایه خشک کننده و خنثی کننده عرق دارد و در نهایت خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

پد عرق گیر ریف بوی نامطبوع و نامناسبی در زیر بغل ناشی از عرق به وجود نمی آورد؛ این محصول الیاف بسیار نرم و انعطاف پذیر دارد و البته توسط دیگران مشاهده نمی شود؛ این پد می تواند به مدت 24 ساعت از لباس محافظت نماید و به دلیل داشتن خاصیت آنتی باکتریال، از تکثیر باکتری جلوگیری می نماید؛ این پد به عنوان بهترین مارک پد عرق گیر شناخته می شود.

نحوه استفاده از پد عرق گیر

برای استفاده از پد عرق گیر باید به برخی نکات و توصیه ها توجه نمایید تا هیچ گونه مشکلی در طول استفاده از آن رخ ندهد؛ این نکات به شرح زیر اند :

 • باید ابتدا بسته بندی محصول را باز کنید و پس از آن سعی نمایید بهترین مارک پد عرق گیر را از لایه بهداشتی محافظتی اش جدا کنید.
 • در این صورت باید بخش عریض تر این پد را به لایه داخلی پد بچسبانید تا بخش کوچکترش به لبه آستین لباس چسبیده شود.
 • در صورتی که لباس شما آستین دارد، باید سعی کنید پد مخصوص را نصف نمایید و بخش کوچک ترش را برای سایر لباس هایتان استفاده کنید.
 • تمام تلاش خود را به کار گیرید که پد در بخش مرکزی زیر بغل آستین تان چسبانده شود؛ در این صورت پد در بخش مرکزی حلقه آستین قرار می گیرد.
 • در ادامه باید بهترین مارک پد عرق گیر را به مدت 5 ثانیه به ناحیه مورد نظر فشار دهید.
 • در صورتی که پد مورد نظرتان ماندگاری 24 ساعته داشته باشد، قطعا پس از این زمان باید آن را دور بیندازید.

نحوه استفاده از پد عرق گیر

ویژگی های بهترین مارک پد عرق گیر

بهترین مارک پد عرق گیر باید ویژگی ها و خصوصیات خوبی داشته باشد؛ در ادامه این ویژگی ها را برای شما شرح خواهیم داد :

 • پد ضد تعریق باید از نرمی و لطافت بسیار بالایی برخوردار باشد.
 • این محصول باید هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نیاورد.
 • این پد باید به آسانی به بخش درونی لباس متصل شود.
 • پد عرق گیر باید از لباس ها در برابر خیسی و بوی بد محافظت کند.
 • این محصول باید لایه ی خشک کننده و خنثی کننده ی عرق داشته باشد و بوی نامطبوع را به دور کند.
 • این پد باید از خاصیت جذب بسیار بالایی برخوردار باشد.
 • این محصول باید آسیبی به پوست نزند.
 • مدت زمان ماندگاری اثر این محصول باید بالا باشد.
 • این پد باید توسط دیگران مشاهده نشود.
 • برخی از آن ها باید به خوبی شستشو شوند.

کلام آخر

پد عرق گیر یکی از محصولات بهداشتی برای رفع بوی بد عرق و جلوگیری از خیسی لباس می باشد؛ این محصول انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها به نوعی می توانند بر روی منافذ تعریق پوستی اثر بگذارند و از عرق بیش از اندازه جلوگیری نمایند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با پد عرق گیر در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از بهترین مارک پد عرق گیر را به شما معرفی کرد تا بتوانید با خیال آسوده محصول مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با پد عرق گیر دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا