پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این روش جوانسازی در اختیارتان قرار دهیم. امروزه یکی از دغدغه های مهم در میان خانم ها، جوانسازی و زیبایی ظاهری خویش می باشد که در صدد دستیابی به این هدف، اقدامات متعددی را انجام می دهند. روش لیفت با نخ یکی از روش های بی خطر و در عین حال نتیجه بخش می باشد که منجر به بازسازی بافت پوستی و تحریک کلاژن سازی در بخش های صورت، گردن و بدن می باشد.

لیفت با نخ چیست؟

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست و رفع چین و چروک آن، روش لیفت با نخ می باشد. این روش زیباسازی، جزء روش های غیر تهاجمی و عمل سرپایی محسوب می شود که نیازی به بیهوشی و بی حسی ندارد و باید توسط بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران انجام پذیرد. روش جوانسازی لیفت با نخ محدودیت سنی چندانی ندارد و به طور کلی خانم ها با رده های سنی 25 الی 45 سال و همچنین خانم های مسن با چین و چروک بسیار نیز مجاز به انجام این روش می باشند. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران خاطر نشان می کند که این روش زمان زیادی نیاز ندارد و طی مدت زمان یک الی دو ساعت انجام می شود. لازم به ذکر است که نتیجه کار در همان موقع قابل مشاهده می باشد.

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران کیست؟

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران پزشکی باشد که همواره در جهت افزایش علم و دانش خویش تلاش کند و به این منظور در سمینارها و مرکز آموزشی متعددی شرکت نماید. به منظور  جلوگیری از بروز مشکلات مرتبط با پوست و مو بهتر است که بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران دارای تخصص پوست و مو باشد و همچنین جزء بهترین دکتر پوست در ایران باشد تا بیماران با خیالی آسوده خود را به ایشان بسپارند. بهتر است که متخصص لیفت با نخ در بهترین کلینیک زیبایی در ایران ارائه خدمات زیبایی دهد. پزشکی را بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران می دانیم که از سابقه و تجربه بالایی برخوردار باشد. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران باید از جدیدترین و نوین ترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی استفاده نماید تا مناسب ترین نتیجه را ارائه دهد.

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران کیست؟

انواع لیفت با نخ

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در رابطه با انواع لیفت با نخ، چارچوبی را تعیین می نمایند و انواع لیفت را متناسب با تعداد و نوع نخ های به کار رفته دسته بندی می کنند، از این رو از جمله انواع لیفت با نخ به شرح زیر می باشد:

 • لیفت ساده یا کلاسیک: این نوع لیفت به منظور افتادگی پوست در بخش زیر چشم و اطراف دهان و یا با تشخیص بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در سایر بخش های صورت نیز کاربرد دارد. نوع نخ ها کاملا ساده و کوتاه و به صورت یک طرفه در پوست قرار می گیرند. نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر پوست و مو در ایران به منظور جوانسازی پوست و تحریک کلاژن سازی آن، از نخ های کاگ کوتاه خاردار در این نوع لیفت بهره می جوید. لازم به ذکر است که در این روش بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران از هشت نخ استفاده می نماید.
 • لیفت با نخ دوبل: بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در این روش از دوازده نخ کوتاه و بلند کاگ یا خاردار به طور همزمان استفاده می نماید و این نخ ها پس از گذشت مدت زمان چهار ماه جذب می شوند و تنها نکته این است که با تحریک سازی کلاژن، اثرات لیفت به مدت یک سال باقی می ماند. روش لیفت با نخ دوبل به منظور افتادگی پوست و فرم دهی آن استفاده می شود. در این روش فرد پس از گذشت سه روز به راحتی می تواند به فعالیت روزمره خود باز گردد و تنها ورم ایجاد شده به مدت یک هفته و یا بیشتر باقی می ماند و به مرور کاملا رفع می گردد.
 • لیفت با نخ VIP: در این روش از هجده نخ کاگ کوتاه و بلند به طور همزمان استفاده می شود که این نخ ها به صورت داربست مانند در زیر پوست قرار می گیرند. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران برای زاویه دهی صورت به شکل V یا U مانند و همچنین زنانه کردن صورت از لیفت با نخ VIP بهره می جوید. ماندگاری این نوع لیفت طولانی می باشد و پس از سه تا چهار ماه جذب می شود ولی فیبرهای کلاژنی و طناب های آن، دوام بسیار طولانی تری دارند.

دکتر مرتضی جلالی فخر

دکتر مرتضی جلالی فخر

دکتر مرتضی جلالی فخر ، از پر سابقه ترین پزشکان ایرانی در زمینه لیفت و جوانسازی با نخ هستند . دکتر جلالی فخر ، پزشک برتر مجموعه الاپلکس لیفت در ایران و خاورمیانه و یکی از ۵ پزشک برتر این مجموعه در جهان هست . بر اساس آمار و بررسی های این مجموعه دکتر جلالی فخر علاوه بر داشتن بالاترین میزان نخ گذاری در طول یک سال در ایران ، با آمار ۹۸.۲ درصد ، بالاترین میزان رضایت مراجعین از فرآیند لیفت با نخ را در اختیار دارد . همین موضوع باعث شده است علاوه بر ایران ، مراجعین از کشور های مختلف اروپایی و آمریکای شمالی جهت انجام لیفت با نخ به مطب دکتر مرتضی جلالی فخر مراجعه کنند .

خدمات دکتر مرتضی جلالی فخر:

 • لیفت با نخ
 • جوانسازی
 • فیلر
 • بوتاکس
 • لیفت صورت
 • تزریق مزوژل
 • مزوتراپی
 • کربوکسی تراپی
 • لیفت بینی با نخ
 • لیفت ابرو
 • ژل لب
 • لیفت گونه
 • بلفاروپلاستی

آدرس: سعادت آباد .بلوار پاكنژاد پایین تر از سرو غربی . خيابان ١٨ متري مطهري .پلاك ٢٨ . طبقه اول واحد اول

شماره تماس:

02177201075

09127970409

انواع نخ های لیفت VIP

لیفت VIP تنها با دو نوع نخ انجام می شود که در ادامه توضیح مختصری راجع به هریک از این نخ ها ارائه می دهیم.

از جمله نخ های مورد استفاده در لیفت VIP عبارتند از:

1- نخ مونو یا تکی: وظیفه اصلی این نوع نخ ها، سفت نمودن پوست و درمان شلی بیش از حد پوست می باشد. به سبب این که نخ های مونو صاف و بدون خار می باشند، نمی توانند خود را در محل خاصی ثابت نگه دارند و از این رو بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در صورت استفاده از این نوع نخ ها می بایست نقاطی را تعیین نماید تا نخ ها به آن ها ثابت شوند.

معایب نخ های مونو این است که آن ها را نمی توان به عنوان محرک های قوی برای ترشح کلاژن استفاده نمود و همچنین خاصیت لیفت کنندگی بسیار پایینی دارند. بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران و یا هر شهر دیگری به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی، نمی تواند تنها از نخ های مونو استفاده کند و نیاز است که از هر دو نوع نخ بهره جوید تا بهترین نتیجه را ایجاد نماید.

2- نخ خاردار کاگ: همانطور که از نام این نوع نخ ها مشخص است، دارای خار می باشند. وظیفه اصلی نخ های خاردار، رفع و از بین بردن خط خنده و شیارهای پوستی و همچنین ترکیب شدن با نخ های مونو به منظور سفت کردن پوست می باشد. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در رابطه با نحوه عمل نخ های خاردار کاگ چنین بیان می کند که این نخ ها به سبب این که خاردار می باشند، به راحتی در قسمت زبر پوست ثابت می شوند و در بخش شیاری پوست گیر می کنند.

انواع نخ های لیفت VIP

مراقبت های بعد از لیفت با نخ

از جمله اقداماتی که بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران برای نتیجه بخشی مطلوب تر به بیماران خویش توصیه می نماید، عبارتند از:

 1. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به شما توصیه می کند تا به منظور کاهش تورم و کبودی، در مواقع نیاز از کمپرس یخ استفاده کنید.
 2. مصرف غذاهای آبکی و مایعات به مدت یک هفته توصیه می شود.
 3. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران، آقایان را به مدت دو هفته از تراشیدن ریش و سبیل خود منع می دارد.
 4. از رفتن به سونا، استخر و شنا مدتی پس از لیفت خودداری نمایید.
 5. به مدت سه هفته، فعالیت های شدید ورزشی را انجام ندهید.
 6. در صورتی که بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران داروهایی را تجویز نمود، بهتر است که سر وقت تعیین شده مصرف نمایید تا نتیجه بخش باشد.

کلام آخر 

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، امروزه افراد در صدد جوانسازی و جذابیت ظاهری خویش اقدامات بسیاری را انجام می دهند که روش لیفت با نخ یکی از این اقدامات زیبایی محسوب می شود و همچنین باید به این نکته اشاره نمود که این روش جزء روش های بسیار پرطرفدار و کم خطر می باشد. از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا