پزشکان

بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج آشنا کنیم؛ اما قبل از آن بهتر است با مفهوم توریسم درمانی، انواع آن، خدماتی که این مراکز ارائه می دهند و … بیشتر آشنا شوید؛ یکی از دلایل مهم توسعه ی توریسم درمانی، حجم بالای گردش مالی و سودآوری ارزی آن برای کشورها می باشد. کشور ایران نیز با برخورداری از امکانات و ظرفیت های بسیار و حضور با ارزش پزشکان خوشنام به عنوان یکی از مقصد های گردشگران سلامت در جهان شناخته شده است و هر ساله تعداد زیادی از بیماران بین المللی به ویژه از کشورهای حوزه ی خلیج فارس به قصد درمان و سیاحت به ایران سفر می کنند. به دنبال رشد صنعت توریسم درمانی، شرکت های زیادی به ارائه خدمات درمانی، تندرستی و پزشکی مشغول هستند. از این رو، انتخاب بهترین شرکت توریسم درمانی از دغدغه های مراجعین این مراکز می باشد.

توریسم درمانی چیست؟

توریسم درمانی یا گردشگری سلامت نقش مهمی در گسترش گردشگری دارد و صنعتی درآمدزا برای کشورها محسوب می شود؛ به طوری که این درآمد می تواند چندین برابر درآمدهای نفتی نیز باشد. مطابق با تعریف سازمان بهداشت جهانی، توریسم درمانی یا گردشگری سلامت عبارت است از سفرهای بین المللی به منظور دریافت خدمات پزشکی. در واقع، هر سفر با مدت زمان بیش از 24 ساعت و کمتر از یک سال که با هدف پیشگیری، درمان و یا گذراندن دوران نقاهت بعد از بیماری انجام شود، در در دسته ی سفرهای گردشگری سلامت یا توریسم درمانی قرار می گیرد. کشورهای علاقمند به توریسم درمانی زیرساخت های لازم نظیر تأسیس بیمارستان های مجهز به تجهیزات پزشکی، تربیت نیروی انسانی متخصص و حرفه ای و تبلیغات پر بازده برای جذب گردشگران سلامت را در برنامه های کاری خود قرار داده اند.

در این میان کشور ایران، یکی از برترین کشورها در صنعت توریسم به خصوص توریسم درمانی است؛ طبق آمار منتشر شده، مراجعه ی گردشگران برای جراحی زیبایی و درمان ناباروری، کاشت دندان و جراحی لثه و … توسط پزشکان ماهر ایرانی رو به افزایش بوده و سبب شده است ایران یکی از کشورهای پرچم دار در توریسم درمانی باشد. همچنین وجود جاذبه های طبیعی مانند چشمه های آب گرم و آب معدنی، اقامتگاه های کوهستانی و …  و از سوی دیگر، پایین بودن هزینه های درمانی و امنیت سیاسی بالا مواردی است که آینده ی درخشانی توریسم درمانی در ایران را تضمین می کند.

توریسم درمانی چیست؟

انتخاب بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج

گسترش فراگیر خدمات بهداشت و درمان در دنیا، پدیده ی جدیدی از گردشگری را به نام توریسم درمانی به وجود آورده است. بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج با کیفیت ترین خدمات درمانی-مراقبتی و در عین حال با کمترین هزینه را برای گردشگران خارجی فراهم آورده است. همچنین، علاوه بر ارائه ی خدمات پزشکی توسط بهترین و خوشنام ترین پزشکان و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی-تشخیصی، امکان بازدید از جاذبه های گردشگری را ارائه می دهد. توجه و احترام به فرهنگ گردشگران، همراهی بیماران در تمامی مراحل، برقراری ارتباط مؤثر و آسان از طریق مترجم های حرفه ای، پذیرش خارج از نوبت بیماران، مهیا کردن امکانات اقامتی ویژه و … از دیگر مواردی است که توسط بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج جهت افزایش رضایت و اعتماد گردشگران رعایت می شود.

لازم به یادآوری است که در موفقیت بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج، همکاری سازمان هایی مانند میراث فرهنگی، وزارت بهداشت، سازمان گردشگری و… بسیار تعیین کننده است. ما در ادامه فهرستی از بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت تمایل می توانید با مطالعه مقاله ای با عنوان بهترین شرکت توریسم درمانی در تهران با سایر شرکت های توریسم درمانی آشنا شوید.

دهکده گردشگری سلامت محب

دهکده گردشگری سلامت محب

دهکده سلامت محب، توسط مؤسسه ی محب (مؤسسه ی حمایت از بیماران)، در راستای گسترش سلامت و کاهش بیماری های روحی و تنش های آسیب زننده، به عنوان نخستین دهکده سلامتی کشور در منطقه خوش آب و هوای برغان تأسیس شد. این مجموعه اقدامات پیشگیری را در اولویت خود قرار داده و خدماتی نظیر چکاپ، ماساژ، آب درمانی و … را به گردشگران سلامت داخلی و خارجی ارائه می دهد. این دهکده دارای امکاناتی مانند استخر، اتاق سنگ درمانی، اتاق های نمک درمانی، اتاق ماهی، بخش یوگا و اتاق های ماساژ است. در طبقه همکف که معمولا پذیرش بیماران در این قسمت انجام می شود، بخش های اداری، تروما، رستوران، خدمات، کافی شاپ و … وجود دارد. طبقه اول این مرکز که به صورت کاملا یکپارچه طراحی شده شامل اتاق معاینه با امکانات سونوگرافی، اکو و رادیولوژی، سالن چند منظوره، سالن بدن سازی، فیزیوتراپی و توانبخشی، آزمایشگاه، دفتر پزشکی می باشد. طبقه دوم و سوم در بر گیرنده ی خانه های پرستاری و مراقبت، مراکز نقاهت پس از جراحی و تسهیلات مراقبت های پزشکی برای دوران نقاهت بیماری است که جهت بیماران نیازمند به بستری شدن و مراقبت های بلند مدت در نظر گرفته شده است. اتاق های پیشرفته بستری در طبقه چهارم جای گرفته اند. سالن اجتماعات و فضای لازم برای همایش ها در طبقه پنجم قرار دارد. این مجموعه یکی از بی نظیرترین مراکز توریسم درمانی در لیست بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج است.

خدمات

 • خدمات مترجم
 • خدمات ایاب و ذهاب
 • خدمات سلامتی و چکاپ برای ارائه به افراد سالم
 • خدمات پس از جراحی برای بیماران در دوران نقاهت
 • برخورداری دهکده گردشگری از اقلیم مناسب و آب و هوای معتدل
 • ارائه ی خدمات بازتوانی؛ ایجاد فضایی جهت بازتوانی بیماران، به ویژه بیماران خاص، با ارائه ی کلیه خدمات درمانی و بهداشتی
 • تولید و توسعه ی دانش مراقبت های پس از درمان، شرایط مطلوب برای نگهداری بیمار و مراقبت از بیمارانی که عمل قلب، ارتوپدی و …

آدرس: استان البرز، کرج، بخش چندار، روستای امین آباد، جاده برغان -کردان

تلفن تماس: 02188191227

توریسم سلامت بیمارستان مریم

توریسم سلامت بیمارستان مریم

توریسم سلامت بیمارستان مریم کرج، با هدف ارائه ی خدمات درمانی به بیماران خارجی راه اندازی شد؛ در حال حاضر با بهترین و با کیفت ترین امکانات پزشکی، راه اندازی بخش و اتاق مجزا (VIP) جهت پذیرش بیماران خارجی، بهره‌مندی از برترین تجهیزات روز در کنار مجموعه ای از پزشکان شناخته شده و با تجربه، همچنین رعایت استانداردهای جهانی مشغول ارائه ی خدمات درمانی و مراقبتی به بیماران خارجی به ویژه بیماران کشورهای حوزه ی خلیج فارس، عراق، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان و ترکیه می باشد. این مرکز یکی از قطب‌های اصلی و معتبر درمانی در سطح استان البرز است. تخصص این بیمارستان در حوزه ی جراحی‌ های نادر و ناهنجاری های مادرزادی نوزادان و اطفال است؛ علاوه بر این، با توجه ویژه به بیمار‌ی‌ های زنان و بهره مندی از وجود برترین پزشکان فوق‌ تخصص، جذب روز افزون بیماران خارجی را سبب شده است.

خدمات ارائه شده توسط بیمارستان مریم، در کوتاه ترین زمان و خارج از نوبت برای بیماران خارجی صورت می پذیرد. کیفیت مطلوب و هزینه ی پائین به علت تفاوت نرخ ارز، از جمله مزیت های خاص خدمات درمانی در بیمارستان مریم است. پذیرش بیماران بین‌ المللی که به‌ صورت مستقیم یا از طریق شرکت‌ های تسهیل‌ گر مانند آذرسمن کارن، موج آرامش آرتیمیس و … به بیمارستان مریم مراجعه می‌ کنند، از ابتدای ورود توسط کارشناس IPD و واحد توریسم درمانی انجام می شود. بی شک، توریسم سلامت بیمارستان مریم یکی از برترین ها در لیست بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج می باشد.

خدمات

 • انواع خدمت بستری و سرپایی
 • منوی غذایی متنوع با قابلیت انتخاب توسط بیمار
 • پذیرش مستقیم بیماران بین‌الملل و همراهان آنان
 • برخورداری از گروه و واحد بیماران بین‌ الملل (IPD)
 • سرویس ایاب ذهاب از فرودگاه تا بیمارستان و برعکس
 • تحویل مدارک پزشکی دو زبانه در صورت درخواست بیمار
 • همراهی کارشناس IPD از لحظه جذب و پذیرش تا ترخیص
 • بهره مندی از جدیدترین تجهیزات در حوزه ی تشخیصی درمانی
 • امکان جواب‌ دهی آنلاین و پاسخگویی به بیمار پس از مرخص شدن
 • ارائه ی کتابچه، بروشور، پمفلت، وب‌ سایت به زبان‌ های انگلیسی و عربی
 • وجود مترجم، پزشک و پرستار مسلط به زبان های انگلیسی و عربی جهت ارتباط با بیمار
 • رزرو هتل و تعیین محل اقامت برای بیمار و همراهان در بهترین هتل ها (امیرکبیر، سامان و …)
 • اختصاص اتاق جداگانه در بخش زنان بیمارستان مریم (VIP) با امکانات رفاهی، درمانی و خدماتی کامل
 • برخورداری از ظرفیت های گردشگری طبیعی و باستانی و امکان گردش شهری برای بیماران و همراهانشان
 • نزدیکی به پایتخت ایران، دسترسی به فرودگاه بین‌ المللی امام خمینی و امکان انتقال تا فرودگاه و مکان‌ های دیدنی

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

تلفن تماس: 02633509323 – 02633502347

آژانس گردشگری سفر سلامت پردیس

آژانس گردشگری سفر سلامت پردیس

آژانس گردشگری سفر سلامت پردیس، از شرکت های معتبر در زمینه ی خدمات مسافرت و گردشگری است که با تمرکز ویژه بر تورهای مختلف به ارائه ی خدمات خود مشغول است. این مجموعه گروهی از افراد متخصص و حرفه ای در حوزه های گردشگری و سفر، مدیریت، حسابداری و فن آوری اطلاعات و ارتباطات را گرد هم آورده و در جهت مدیریت و برنامه ریزی تورهای مختلف برای مسافران از هر جای دنیا تلاش می کند. با توجه به این که کشور ایران، رتبه ی پنجم دنیا را از نظر جاذبه های طبیعی و رتبه ی دهم دنیا از نظر جاذبه های فرهنگی – تاریخی را دارا است، بنابراین همواره مقصد گردشگری توریست های زیادی می باشد؛ از این رو، آژانس گردشگری سفر سلامت با همکاری شرکت های گردشگری دیگر از سراسر دنیا، به اجرای تورهای متنوع می پردازد و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مسافرین قرار می دهد. آژانس گردشگری سفر سلامت، یکی از خوش نام ترین شرکت های توریست درمانی در لیست بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج می باشد.

خدمات

 • تورهای درمانی
 • تورهای زیارتی
 • تورهای رویدادها
 • تورهای پزشکی
 • تورهای طبیعت گردی
 • تورهای تاریخی – فرهنگی

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان دانشکده، روبروی کتابخانه امیر کبیر، ساختمان پارس، پلاک 35، واحد 5

تلفن تماس: 02632239813 – 026322

توریسم درمانی بیمارستان امام خمینی

توریسم درمانی بیمارستان امام خمینی

بیمارستان امام خمینی در سال 1370 فعالیت خود را شروع کرد؛ ضرورت توجه به بیماران بین المللی و گسترش گردشگری سلامت در کشور، سبب شد این بیمارستان با امضای قرارداد با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز، به جمع مراکز ارائه دهنده ی خدمات تورییسم درمانی بپیوندد. برخورداری از پرسنل، پزشکان و پرستاران حرفه ای و متخصص، استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری های مدرن پزشکی، ارائه ی خدمات متنوع تشخیصی، درمانی و مراقبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا و اتاق عمل های جنرال پیشرفته، از ویژگی های این مجموعه می باشد. این خدمات با هزینه ای کاملا منصفانه و پذیرش خارج از نوبت برای بیماران خارجی قابل ارائه می باشد. مجموع این خصوصیات سبب شد توریسم درمانی بیمارستان امام خمینی به عنوان یکی از برترین ها در لیست بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • بخش های بستری مجهز و برخوردار از اتاق های VIP
 • ارتباط با بیماران بین المللی و همراهان آنان با استفاده از مترجم های کاربلد
 • سرویس ایاب و ذهاب رایگان برای رفت و آمد بیماران خارجی و همراهان آنان
 • ارائه ی خدمات هماهنگی، پذیرش و … توسط واحد بیماران بین الملل یا IPD
 • ارائه ی خدمات بستری منحصر بفرد در بخش های ویژه CCU ،ICU جنرال، بخش نوزادان، اطفال، جراحی عمومی، انکولوژی، روانپزشکی، عفونی، جراحی زنان، جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب باز و …
 • ارائه ی خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی و فوق تخصصی در کلینیک هایی مانند: کلینیک اورولوژی، کلینیک ارتوپدی، کلینیک اطفال، کلینیک جراحی ترمیمی، آزمایشگاه، سونوگرافی و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شیهد بهشتی، جنب پاسگاه نیروی انتظامی

تلفن تماس: 02632234372

گردشگری سلامت بیمارستان تخت جمشید

گردشگری سلامت بیمارستان تخت جمشید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تخت جمشید در سال 1383، تأسیس شد. این بیمارستان با بهره گیری از نیروی متخصص و تجهیزات پزشکی نوین، در جهت ارائه ی خدمات با کیفیت گام بر می دارد. در همین راستا، با راه اندازی بخش توریسم درمانی در سال 1392، علاوه بر ارائه ی خدمات درمانی به بیماران داخل کشور، پذیرای بیماران بین المللی نیز می باشد. به بیان دیگر، گردشگری سلامت بیمارستان تخت جمشید، بهترین خدمات تشخیصی و درمانی خود را که در سطح استانداردهای یبن المللی است (مانند خدمات زایمان، آزمایشگاه های تخصصی، انواع تصویربرداری پزشکی، انواع جراحی ها، بخش های ویژه ICU و …)، با هزینه ای مقرون به صرفه در دسترس بیماران سراسر جهان و به خصوص کشورهای منطقه قرار داده است تا علاوه بر تأمین امکانات درمانی، هدف جذب گردشگران سلامت نیز محقق شود. گردشگری سلامت بیمارستان تخت جمشید در لیست بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج یکی از خوشنام ترین مراکز است.

خدمات

 • امکان بازدید از آثار تاریخی ایران، کاخ‌ های مجلل واقع در شهر تهران و شهرهای مجاور
 • برخورداری از مترجم زبان‌ های انگلیسی، عربی و ترکی جهت ارتباط با مراجعین خارجی
 • بخش های بستری مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و اتاق های VIP با کامل ترین امکانات رفاهی
 •  هماهنگی سفر به ایران، درمان و بازگشت به کشور مبدا توسط کارشناسان واحد بیماران بین‌ الملل بیمارستان
 • فراهم آوردن امکانات متنوع مانند: امکان سفارش انواع غذا، بانک، تاکسی سرویس و … برای بیماران خارجی و همراهان آن ها
 • قرارگیری در منطقه خوش آب و هوا یعنی دامنه ی کوه های البرز، دسترسی به جاده تاریخی و توریستی چالوس و رودخانه معروف کرج
 • ارائه ی انواع خدمات درمانی، کلینیکی و پاراکلینیکی تخصصی و فوق تخصصی توسط بهترین پزشکان (کلینیک قلب و عروق، اعصاب و روان،  زنان و …)

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، میدان مهران

تلفن تماس: 02632119000

بخش بین الملل کلینیک فوق تخصصی نور البرز

بخش بین الملل کلینیک فوق تخصصی نور البرز

کلینیک فوق تخصصی نور البرز، از سال 1392، آغاز به کار کرده است. این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین امکانات کلینیکی و پاراکلینیکی، متخصصان و پرسنل با تجربه، کلیه ی خدمات چشم پزشکی خود را به مراجعین ارائه داده و در تلاش است موقعیت خود را در میان مراکز در حوزه ی چشم پزشکی به تثبیت برساند. کلینیک فوق تخصصی نور، دارای واحدهای تخصصی مانند: کلینیک لنز، کلینیک کم بینایی و کلینیک های فوق تخصصی و … است تا چشم پزشکان نور بتوانند خدمات درمانی کامل و تخصصی تری به بیماران عرضه کنند. این مرکز جهت رفاه حال مراجعین خارج از ایران، دارای واحد بین الملل با امکانات VIP است. ارائه ی خدمات پزشکی-درمانی به بیماران خارجی از سال ها قبل در بیمارستان چشم پزشکی نور راه اندازی شده است و در حال حاضر نیز با توجه به مصوبه وزارت بهداشت در خصوص سازماندهی بیماران بین المللی، به صورت مجزا و اختصاصی خدمات ویژه خود را در اختیار بیماران خارجی قرار داده است. این مجموعه یکی از برجسته ترین مراکز در لیست بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج است.

خدمات

 • خدمات درمانی، کلینیکی و پاراکلینیکی
 • برخورداری از تیم واحد بیماران بین المللی یا IPD
 • ثبت به روز اطلاعات در پرتال سامانه معاونت درمان
 • استقرار کارشناس مسئول جهت پذیرش تا ترخیص این بیماران
 • فضای فیزیکی مناسب در طبقه هفتم جهت پذیرش این بیماران
 • سرویس رایگان رفت و برگشت بیماران بین الملل از فرودگاه به هتل و برعکس
 • اختصاص واحدی مجزا در چارت سازمانی زیر نظر مدیریت اجرایی بیمارستان چشم پزشکی نور
 • فراهم آوردن امکان اقامت بیماران خارجی و همراهان آنان در هتل آپارتمان هایی، درست در نزدیکی بیمارستان با قیمت مناسب و امکانات رفاهی و اقامتی کامل
 • تهیه کتابچه راهنما (دو زبانه)، پارکینگ اختصاصی، سرویس رایگان ایاب و ذهاب بیماران در روز عمل، اینترنت پرسرعت، تحویل مدارک پزشکی بیماران خارجی و برنامه ریزی ویزیت چشم بیماران در روزهای آینده

آدرس: استان البرز، کرج، جهانشهر، میدان هلال احمر

تلفن تماس: 02635800 – 02635805226

انواع توریسم درمانی

شرکت های ارائه دهنده ی خدمات توریسم درمانی از جمله بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج، دارای انواع مختلفی هستند که در یکی از سه گروه زیر قرار می گیرند:

 • گردشگری پزشکی: سفرهایی که در این نوع گردشگری انجام می شود با هدف استفاده از تخصص پزشکان و انجام جراحی های خاص صورت می گیرد. این بخش از توریسم درمانی در ارتباط مستقیم با پزشکان و بیمارستان ها می باشد. تأسیس هتل بیمارستان ها نشانه هایی از ظهور این گردشگری در جوامع است.
 • گردشگری درمانی: خدمات ارائه شده در این نوع گردشگری، دوران نقاهت بیماران را در بر می گیرد؛ البته گاهی اقدامات صورت گرفته در گردشگری درمانی برای درمان برخی بیماری ها انجام می شود. تأسیس حمام های ترکی و سنتی، آب درمانی، لجن درمانی، سالن های ماساژ و … نمونه هایی از خدمات گردشگری درمانی است که با هدف بهبود بیماران، بازیابی سلامت و یا تسریع روند درمان آن ها با مشورت و توصیه پزشکان انجام می پذیرد.
 • گردشگری تندرستی: تمرکز این بخش بر پیشگیری از بیماری است؛ معمولا افراد سالم برای تقویت قدرت جسمی و ارتقاء سلامت روحی-روانی خود این نوع گردشگری را انتخاب می کنند. در واقع، توریسم درمانی تنها به درمان بیماری ها نمی پردازد؛ بلکه، به آرامش روحی افراد نیز کمک می کند. شرکت کردن در تورهای سالم، شاد و مفرح جهت سلامت جسم، روح، ذهن و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها افراد از اهداف شکل گیری گردشگری تندرستی می باشد. نقش و حضور پزشکان در این نوع توریسم درمانی کمرنگ تر است؛ چشمه های آبگرم، چشمه های آب معدنی و … نمونه هایی از مقصدهای گردشگری تندرستی است.

انواع توریسم درمانی

عوامل مؤثر بر جذب گردشگر در توریسم درمانی

شناسایی و تقویت عوامل مؤثر بر جذب گردشگران سلامت اهمیت بسیاری در رشد و توسعه صنعت توریسم درمانی در کشورها دارد؛ برخی از مهم ترین این عوامل عبارتند از:

 • احترام به عقاید، فرهنگ و باورهای گردشگران در کشور مقصد
 • هزینه های پزشکی و درمانی پایین و مقرون به صرفه در کشور مقصد
 • کوتاه ترین زمان انتظار برای پذیرش و شروع روند درمان در کشور مقصد
 • کیفیت بالای خدمات مراقبتی، درمانی و پزشکی ارائه شده در کشور مقصد
 • معروفیت و حسن شهرت پزشکان در ارائه ی خدمات پزشکی در کشور مقصد
 • وجود یک واحد مستقل و مجزا جهت رسیدگی به امور گردشگران در کشور مقصد
 • وجود امکانات و درمان های بسیار تخصصی و پیشرفته ای که در کشور مبداء وجود ندارد
 • وجود دهکده های توریسم درمانی یا گردشگری سلامت با امکانات کامل و مجهز در کشور مقصد

کلام آخر

در جهان امروز، توریسم درمانی از جایگاه خاص و اهمیت فوق العاده ای در میان تمامی کشورها برخوردار است و رونق اقتصادی و فرصت های شغلی زیادی را برای جوامع به ارمغان می آورد. سودآوری ارزی صنعت گردشگری سلامت، سبب رشد فزاینده شرکت های توریسم درمانی و افزایش رقابت میان آن ها شده است؛ از این رو، گردشگران در میان تبلیغات گسترده با چالش انتخاب از میان بهترین ها مواجه هستند. سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین شرکت توریسم درمانی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (15 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا