آرایشی و بهداشتی

بهترین انواع تقویت کننده ناخن در سال 2022❤️【لاک+روغن】

بسیاری از افراد برای زیبایی و استحکام ناخن های خود از تقویت کننده ناخن استفاده می کنند؛ از این رو می خواهیم 10 تا از بهترین انواع تقویت کننده ناخن را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابید؛ تقویت کننده ناخن موجب سفت و مستحکم شدن ناخن ها می شود و همچنین از شکسته شدن ناخن ها جلوگیری می کند؛ اگر شما نیز قصد تقویت ناخن های خود را دارید و به دنبال یافتن محصول باکیفیت هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید و در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

تقویت کننده ناخن چیست؟

هر فردی برای داشتن ناخن های بسیار زیبا و مستحکم نیاز به مراقبت کردن از آن ها را دارد؛ در این صورت بهتر است از بهترین انواع تقویت کننده ناخن استفاده کرد تا از شکستگی ناخن ها جلوگیری شود و همچنین باعث رشد بیشتر ناخن ها می شود؛ با کمک تقویت کننده ناخن می توان ناخن های بسیار زیبایی داشت و از خشکی بیش از اندازه ناخن ها و اطراف آن ها جلوگیری کرد.

بهترین انواع تقویت کننده ناخن موجب می شود که سطح کراتین موجود بر روی ناخن آسیب دیده از خشک شدن بیش از اندازه رهایی یابد و ناخن رشد بهتر و بیشتری کند؛ به طور قطع تا به امروز نام بسیاری از محصولات شرکتی تولید کننده تقویت کننده ناخن را شنیده باشید؛ هر یک از این محصولات از ویژگی هایی برخورداراند و به دلیل داشتن فرمولاسیون و مواد مختلف، تاثیر متفاوتی بر روی ناخن می گذارند.

به طور معمول تقویت کننده های ناخن از قیمت تقریبا بالایی برخوردار اند اما می توانند سلامت و استحکام ناخن های شما را تضمین کنند؛ با استفاده از این محصول دیگر نگران پوسته پوسته شدن ناخن های خود نخواهید بود و می توانید به راحتی ناخن هایی بلند و با دوام داشته باشید.تقویت کننده ناخن چیست؟

توصیه های مهم برای داشتن ناخن هایی سالم

در صورتی که می خواهید ناخن هایی سالم و بی نقص داشته باشید باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه نمایید؛ با توجه به این نکات دیگر نگران شکنندگی ناخن های خود نخواهید بود؛ این نکات به شرح زیر اند :

1 . شما باید همیشه ناخن های خود را خشک و تمیز نگه دارید، زیرا این روش موجب جلوگیری کردن از رشد باکتری‌ها در ناحیه زیر ناخن می‌گردد؛ در صورت ارتباط و تماس طولانی مدت و به صورت مداوم با آب، ناخن ها می شکنند و ترک برمی دارند؛ در حقیقت استفاده کردن از مواد شوینده همموجب تضعیف و بد شدن حالت و شکل ناخن‌ها می‌شود؛ از این رو بهترین کار این است که همیشه زمان تماس داشتن با آب و مواد شوینده از دستکش استفاده نمایید.

2 . شما باید سعی کنید که بهداشت ناخن هایتان را به خوبی و به درستی رعایت نمایید؛ در این صورت باید از ناخن گیر مناسب یا قیچی تیز‌ مخصوص مانیکور استفاده کنید؛ بهتر است که ناخن‌هایتان را مقداری بلند‌تر از ریشه کوتاه کنید و آن ها را به حالت گرد در بیاورید.

3 . سعی کنید اکثر اوقات از مرطوب‌ کننده دست و ناخن استفاده نمایید؛ زمانی که از لوسیون دست و یا بهترین مارک کرم مرطوب‌ کننده مصرف می کنید، باید کرم را به دور ناخن‌ها و کوتیکول‌هایش نیز بمالید.

4 . بهتر است اکثر اوقات از بهترین لاک های تقویت کننده ناخن استفاده نمایید تا لایه ای اضافه بر روی ناخن تان ایجاد شود و موجب استحکام و تقویت ناخن ها گردد.

5 . سعی کنید اکثر اوقات از بیوتین استفاده نمایید زیرا این ماده موجب رشد ناخن ها می شود و کمک بزرگی به نیز به رشد موها می کند.توصیه های مهم برای داشتن ناخن هایی سالم

6 . اصلا ناخن های خود را نجوید و همچنین کوتیکول های ناخن را کوتاه نکنید زیرا این کار موجب آسیب بسیار زیاد به بستر ناخن ها می شود؛ در حقیقت اگر بریدگی یا خراش بر روی ناخن ایجاد شود، ناخن عفونت می کند یا قارچ می زند؛ در ضمن باید مراقب باشید که هیچ آسیبی به گوشت زیر ناخن نرسد.

7 . بهترین کار این است که برای حفظ سلامت ناخن ها و مراقبت از آن ها از محصولات مراقبت از ناخن ها از جمله کرم ناخن، انواع تقویت‌ کننده ناخن مثل تقویت ناخن خانگی، تقویت‌ کننده صدف ناخن، تقویت‌ کننده پوست دور ناخن، تقویت‌ کننده اطراف ناخن، تقویت‌ کننده طبیعی ناخن و روغن کوتیکول ناخن استفاده نمایید.

8 . سعی کنید که کمتر از استون و لاک پاک کن استفاده نمایید؛ زمان استفاده کردن از پاک‌ کننده‌ های ناخن، باید محصولی که بدون استون است را انتخاب کنید.

9 . هر مشکلی که برای ناخن هایتان به وجود می آید را جدی بگیرید؛ در صورتی که ناخن های شما حالت بدی دارند یا دچار عفونت شده اند یا درد می کنند، باید به مطب پزشک متخصص مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین انواع تقویت کننده ناخن را بشناسید!

محلول تقویت کننده ناخن هیدرودرممحلول تقویت کننده ناخن هیدرودرم

محلول تقویت کننده ناخن هیدرودرم یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن می باشد که کمک بزرگی به رشد ناخن ها می کند و جزء محصولات بسیار باکیفیت این برند در نظر گرفته می شود؛ در صورت استفاده از این محلول می توان ناخن های بسیار زیبایی داشت و آن ها را تقویت کرد.

محلول تقویت کننده ناخن هیدرودرم در ترکیبات خود ویتامین های مختلف A و E دارد؛ حجم این محلول 8 میلی لیتر است که دارای کمپلکس تقویت کننده و محرک رشد متیونین، روغن جوانه گندم، روغن بادام شیرین و دسیل الیوات است که هر یک از این مواد می توانند کمک بزرگی به رشد سریع ناخن ها کنند.

کرم تقویت کننده ناخن نئودرمکرم تقویت کننده ناخن نئودرم

کرم تقویت کننده ناخن نئودرم یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن می باشد که موجب محافظت از سلامتی و استحکام ناخن ها می شود؛ در ترکیبات این محصول مواد موثری وجود دارد که سبب نرمی و براق شدن ناخن ها می شود و با رساندن رطوبت کافی، از شکنندگی آن ها جلوگیری می کند؛ در ضمن به دلیل وجود ویتامین ها و مواد دیگر، شادابی پوست اطراف ناخن ها ( کوتیکول ) را به همراه دارد و از پوسته پوسته شدن آن ها جلوگیری می کند.

کرم تقویت کننده ناخن نئودرم دارای کراتین هیدرولیز شده است که غنی از اسید آمینه سیستین می باشد؛ وجود این نوع کراتین در این کرم می تواند لایه ای رطوبت رسان روی ناخن ها به وجود آورد و سبب بهبود یافتن استحکام آن ها شود؛ در این کرم روغن جوجوبا وجود دارد که لایه ای محافظ بر روی ناخن ها ایجاد می کند و مانع از خشک شدن آن ها می گردد.

از دیگر مواد بسیار باکیفیت موجود در این کرم لاکتیک اسید است که می تواند از سطح ناخن ها لایه برداری کند و ظاهری کاملا شفاف و یک دست به وجود آورد؛ وجود ویتامین A و E می تواند ناخن هایی بسیار زیبا و پوستی نرم به وجود آورد.

محلول تقویت کننده ناخن ماوالامحلول تقویت کننده ناخن ماوالا

محلول تقویت کننده ناخن ماوالا یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن است؛ این برند تا به امروز توانسته 50 سال سابقه بسیار درخشان داشته باشد و بتواند محصولات بسیار باکیفیتی در سطح جهانی به بازار عرضه کند؛ این محصول می تواند با سرعت اثر بسیار خوبی بر روی ناخن ها بگذارد و موجب تقویت آن ها شود؛ این محلول ناخن هایی بسیار مستحکم و قوی برای شما به ارمغان بیاورد.

محلول تقویت کننده ناخن ماوالا باید 2 مرتبه در هفته مورد استفاده قرار گیرد؛ این محصول باید به نوک ناخن ها زده شود و تا مدت زمان یک دقیقه بر روی ناخن باقی بماند تا خشک گردد؛ در صورتی که شما از این محلول 2 الی 3 ماه به صورت پیاپی استفاده نمایید، می توانید به نتیجه ایده آل خود برسید؛ بسیاری از افراد برای تقویت ناخن ها و افزایش رشدشان از این محصول استفاده می کنند و طرفدار همیشگی آن هستند.

لاک تقویت کننده ناخن گلدن رزلاک تقویت کننده ناخن گلدن رز

لاک تقویت کننده ناخن گلدن رز یک محصول بسیار باکیفیت برای کسانیست که دارای ناخن های ضعیف و شکننده اند؛ این افراد می توانند با اطمینان کافی از این محصول استفاده کنند و ناخن هایی بسیار محکم و زیبا داشته باشند؛ این لاک می تواند موجب محکم و سفت شدن ناخن های شما شود و از لایه لایه شدن و زرد شدن ناخن ها جلوگیری نماید؛ اگر این لاک تنها یک بار استفاده کنید تاثیر آن را خواهید دید زیرا یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن محسوب می شود.

روغن تقویت کننده ناخن گیاه قانونروغن تقویت کننده ناخن گیاه قانون

روغن تقویت کننده ناخن گیاه قانون جزء محصولات بسیار باکیفیت است که کمک بزرگی به حفظ استحکام و سلامتی ناخن ها می کند؛ این محصول ساختار گیاهی دارد و در ترکیبات آن از چند روغن استفاده شده است؛ این روغن به دلیل گیاهی بودنش، جزء داروهای بسیار قوی و فوق العاده جهت بازسازی کردن ناخن و گوشه ناخن ، کمک کردن به رشد ناخن، بهبود یافتن خشکی و رطوبت رسانی به ناخن، بهبود یافتن آسیب دیدگی ناخن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

روغن تقویت کننده ناخن گیاه قانوان می تواند ناخن هایی که بر اثر کاشت دچار آسیب شده اند را تقویت کند و وضعیتشان را بهبود دهد؛ با این محصول کوتیکول ناخن تقویت می شود و قارچ و عفونت موجود در ناخن بهبود می یابد.

در روغن ناخن گیاه قانون هیچ گونه مواد شیمیایی، رنگ و مواد نگهدارنده وجود ندارد و برای بانوان و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد؛ در ضمن این محصول به دلیل نداشتن هرگونه مواد سمی و مضر، برای ناخن کودکان نیز استفاده می شود؛ با توجه به این مزایا به عنوان بهترین انواع تقویت کننده ناخن شناخته می شود.

لوسیون تقویت کننده ناخن سیلکرلوسیون تقویت کننده ناخن سیلکر

لوسیون سیلکر تقویت کننده و ترمیم کننده ناخن ها می باشد؛ این محصول برای ناخن هایی که دچار آسیب و شکستگی شده اند مناسب می باشد و می تواند موجب بهبود یافتن شرایط فعلی ناخن ها شود؛ با این محصول میزان ضخامت ناخن ها بهبود می یابد و استحکامشان بیشتر می شود؛ در ترکیبات این محصول ذرات سیلیکون و کراتین وجود دارد که کمک بزرگی به رشد ناخن ها می کنند.

لوسیون تقویت کننده ناخن سیلکر می تواند ناخن ها را به طور عمیق مرطوب کند و کمک بزرگی به ترمیم پوست اطراف ناخن ها کند؛ در صورت استفاده کردن از این محصول، از شاخه شاخه شدن پوست دور ناخن ها جلوگیری می شود؛ بسیاری از افراد از این محصول بسیار باکیفیت استفاده می کنند و آن را به عنوان بهترین انواع تقویت کننده ناخن می شناسند.

روغن تقویت کننده ناخن ساروماروغن تقویت کننده ناخن ساروما

روغن تقویت کننده ناخن ساروما یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن می باشد که کمک بزرگی به سلامتی و زیبایی ناخن ها می کند؛ در صورت استفاده مکرر و مرتب از این محصول دیگر نگران شکستن و آسیب دیدن به ناخن های خود نخواهید بود؛ به دلیل ترکیبات موثری که در این روغن وجود دارد، از به وجود آمدن آسیب‌های احتمالی ناخن جلوگیری می شود و ناخن‌های آسیب دیده ترمیم می شوند.

روغن تقویت کننده ناخن ساروما در ترکیبات خود روغن بادام تلخ، روغن بادام شیرین، روغن گیاه دم اسب، روغن جوانه گندم، روغن کرچک، گلیسرین، عصاره آلوئه ورا و ویتامین های B5 و E دارد که این مواد نه تنها موجب محافظت ناخن‌ها می شوند بلکه میزان مقاومت و انعطاف پذیری شان را نیز افزایش می‌دهند و از شکننده شدن ناخن ها جلوگیری می‌کنند.

لوسیون تقویت کننده ناخن رسپینالوسیون تقویت کننده ناخن رسپینا

لوسیون تقویت کننده ناخن رسپینا یک محصول کاملا گیاهی می باشد و اکثر کسانی که از این محصول استفاده می کنند رضایت کامل از آن دارند؛ در ترکیبات این محصول فاکتور های تقویتی و مواد مغذی و در ضمن مواد گیاهی موثری وجود دارد که سبب افزایش یافتن میزان استحکام و تحریک سدن رشد ناخن ها می شود؛ به دلیل وجود مواد مغذی در این محصول، پوست اطراف ناخن لایه لایه نمی شود و همچنین ناخن هایی که بسیار حساس و ترم اند، درمان می گردند.

لوسیون تقویت کنندها ناخن رسپینا مشکلات ناخن را به خوبی می تواند درمان کند و خونرسانی به ناخن ها را افزایش دهد؛ در ترکیبات این محصول بیوتین وجود دارد که سبب تولید شدن هر چه بهتر کراتین و در نهایت تقویت شدن ناخن ها می گردد؛ در این محصول متیونین وجود دارد که کمک بزرگی به رشد ناخن ها می کند.

در لوسیون رسپینا عصاره گیاه جینکو وجود دارد که رشد و سلول سازی را تحریک می کند و ساختار ناخن را ترمیم می نماید؛ در این لوسیون مواد سمی و شیمیایی وجود ندارد و به عنوان بهترین انواع تقویت کننده ناخن شناخته می شود.

لاک تقویت کننده ناخن کوزآرتلاک تقویت کننده ناخن کوزآرت

لاک تقویت کننده ناخن کوزآرت یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن در نظر گرفته می شود؛ این محصول یک امولسیون جهت از بین بردن پوست کناره‌های ناخن می باشد و حجمی برابر ده میلی لیتر دارد؛ این محصول می تواند پوست اطراف ناخن را بازسازی‌ و ترمیم‌ نماید و به‌ آسانی و آرامی جذب پوست گردد و در نهایت موجب نرم و لطیف شدن پوست اطراف ناخن ها شود.

لاک تقویت کننده ناخن کوزآرت از روی پوست و ناخن به آسانی پاک می شود و می تواند موجب به از بین رفتن سلول‌های مرده‌ی پوست شود؛ این محصول به رشد و بازسازی پوست جدید کمک بزرگی می کند و موجب طراوت پوست می‌شود؛ در صورت استفاده کردن از این محصول، پوست اطراف ناخن‌ها سالم می ماند و ناخن هایی بسیار زیبا به ارمغان می آورد.

لاک تقویت کننده ناخن ریواللاک تقویت کننده ناخن ریوال

لاک تقویت کننده ناخن ریوال یکی از بهترین انواع تقویت کننده ناخن می باشد که می تواند موجب نرم شدن پوست اطراف ناخن شود و از خشک شدن آن ها جلوگیری نماید؛ با استفاده از این محصول سطح ناخن به خوبی براق می شود؛ در ترکیبات این محصول روغن های بسیار مغذی وجود دارد که شامل مواد از جمله Dulcis Oil , Prunus Amygdalus و glycerol است.

این مواد موجب حفظ و نگهداری ناخن ها و پوست اطراف آن ها می شوند و سطح ناخن را کاملا نرم و براق و نرم می کنند؛ برای استفاده از این محصول، باید آن را بر روی ناخن و پوست ناخن بمالید و ماساژ دهید؛ در ضمن پیش از استفاده کردن، آن را به خوبی تکان دهید؛ طرفداران این محصول باکیفیت بسیار زیاد است و اکثر خانم ها از آن برای داشتن ناخن هایی سالم و زیبا استفاده می کنند.

راهکار های خانگی برای تقویت ناخن ها

برای تقویت ناخن ها می توان در منزل از برخی مواد استفاده کرد؛ در ادامه برخی از مواد موثر را برای شما شرح خواهیم داد :

روغن نارگیل : در این روغن چربی های اشباع شده وجود دارد که موجب تغذیه ناخن های شعیف و شکننده می شود؛ در صورت استفاده کردن از این ماده، ناخن ها سالم می مانند و از به وجود آمدن عفونت و تکثیر باکتری جلوگیری می شود؛ برای استفاده از آن باید کمی از روغن را گرم کنید و به ناخن هایتان بمالید؛ در ادامه پس از گذشت 5 دقیقه آن را ماساژ دهید؛ بهتر است این روش را هر روز 2 الی 3 بار تکرار نمایید؛ این روغن جزء بهترین انواع تقویت کننده ناخن در منزل است.

سرکه سیب : این محصول مواد بسیار مغذی و مفید دارد که شامل ویتامین‌ها، پتاسیم، منیزیم، کلسیم و آهن، اسید مالیک و اسید استیک است؛ تمامی این مواد می‌توانند کمک بزرگی به مبارزه کردن با عفونت ناخن کنند؛ برای استفاده از آن باید سرکه سیب و آب را به مقدار مساوی با یکدیگر مخلوط نمایید و ناخن های خود را به مدت چند دقیقه در این محلول قرار دهید؛ در ادامه باید کوتیکول های ناخن را به آرامی بفشارید تا این ماده به تمامی منافذ نفوذ کند.

روغن ویتامین E : این ماده یک داروی بسیار عالی به عنوان بهترین انواع تقویت کننده ناخن در منزل می باشد که کمک بزرگی به تقویت ناخن ها می کند و ناخن ها را مرطوب نگه می دارد؛ این ماده می تواند موجب تغذیه ناخن ها و کوتیکول ها شود؛ برای استفاده از آن باید کپسولی از ویتامین E را باز کنید تا روغن موجود در آن خارج شود؛ در ادامه ناخن هایتان را به مدت 5 دقیقه به آرامی ماساژ دهید تا در تمامی بستر ناخن، گردش خون افزایش یابد؛ این روش را هر هفته یک الی دو مرتبه تکرار کنید.

روغن درخت چای : این ماده یک ضد عفونی کننده بسیار قوی محسوب می شود که کمک بزرگی به درمان تغییر یافتن رنگ ناخن ها می کند و با عفونت ها مبارزه می کند؛ برای استفاده از این محسول باید 1/5 قاشق چای خوری روغن ویتامین E و چند قطره روغن درخت چای را با یکدیگر ترکیب نمایید؛ باید محلول حاصل شده را بر روی ناخن هایتان بمالید و آن ها را چند دقیقه به آرامی ماساژ دهید؛ باید اجازه دهید که این محلول 30 دقیقه بر روی ناخن ها بماند و در ادامه با آب ولرم بشویید.راهکار های خانگی برای تقویت ناخن ها

نمک دریا : در این ماده مواد معدنی درمانی بسیار زیادی وجود دارد که موجب تقویت ناخن ها می شوند؛ نمک دریا نه تنها کوتیکول ها را نرم می کند، بلکه باعث درخشش بسیار بیشتر ناخن ها می شود؛ از این رو باید 2 قاشق غذاخوری نمک دریایی ریز را همراه با مقدار کمی آب گرم ترکیبات نمایید؛ پس از آن 2 قطره روغن جوانه گندم و 2 قطره روغن کندر و لیمو را به آن اضافه کنید؛ باید ناخن های خود را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در این محلول خیس نگه دارید و در انتها با آب گرم بشویید، خشک کنید.

عسل : این ماده کمک بزرگی به مبارزه با رشد کردن باکتری‌ها و قارچ‌ها می‌کند؛ عسل می‌تواند موجب تغذیه و تقویت ناخن و کوتیکول شود؛ برای بهره بردن از این محصول باید ۲ قاشق چایخوری عسل را با چند قطره آب لیمو ترکیب کنید و ناخن ها را با این ترکیب ماساژ دهید و اجازه دهید که ۱۵ الی۲۰ دقیقه بماند؛ در انتها ناخن‌هایتان را بشویید.

کلام آخر

تقویت کننده ناخن موجب تغذیه و رطوبت رسانی ناخن ها می شود و کمک بزرگی به رشد ناخن ها می کند؛ این محصول انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها به نوعی موجب تقویت ناخن ها می شوند؛ از این رو مطالب ارزشمندی در رابطه با تقویت کننده ناخن در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از بهترین انواع تقویت کننده ناخن را به شما معرفی کردیم تا بتوانید با خیال آسوده محصول مناسب و با کیفیت را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با تقویت کننده ناخن دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا