پزشکان

بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بیماری های مجاری ادراری از قبیل: عفونت مجاری ادراری و روش های پیشگیری از ابتلا به این بیماری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. همانطور که می دانید ادرار در بخش کلیه ها تولید می شود و به کمک مجاری ادراری در بخش مثانه ذخیره می شود و در نهایت پس از پر شدن مثانه، از طریق مجاری ادراری به خارج از بدن راه می یابد.

بیماری مجاری ادراری یک عفونت میکروبی است که توسط میکروسکوپ قابل مشاهده است. این عفونت توسط باکتری ها ایجاد می گردد. گاهی اوقات این عفونت ها توسط قارچ و ویروس ها ایجاد می گردند.در مقاله های قبلی لیست بهترین دکتر مجاری ادراری در تهران را جمع آوری کردیم تا بتوانیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

دستگاه ادراری چیست؟

بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران در رابطه با توضیح دستگاه ادراری چنین بیان می کند که این دستگاه از بخش هایی همچون: کلیه، مثانه، میزنای و پیشابراه ایجاد شده است و دارای وظایفی از قبیل: تنظیم نمک موجود در بدن، دفع مواد زائد و تنظیم آب موردنیاز بدن می باشد.

همانطور که از نام مجاری ادراری مشخص می باشد، به کمک این عضو از بدن ادرار از بخش کلیه ها به خارج از بدن انتقال پیدا می کند.

نکته قابل توجه در رابطه با مجاری ادراری یا میز راه ها این است که در قسمت انتهایی آن ها میان خانم ها و آقایان تفاوت هایی وجود دارد و بدین وسیله آن ها را با یکدیگر متمایز می سازد.

دستگاه ادراری چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران

با در نظر داشتن به این موضوع که مجاری ادراری عضو حساس بدن و در عین حال اعضای بدن مهم به حساب می آید و در صورت بروز هر گونه مشکل و عواملی ممکن است به سایر اندام های داخلی بدن نیز آسیب جدی وارد گردد، از این رو بسیار حائز اهمیت می باشد که در صورت بروز مشکل و علائم بیماری، به سراغ بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران بروید و تحت درمان های ایشان قرار بگیرید. از این رو در ادامه برخی از ویژگی های بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران را برای شما شرح می دهیم تا با دیدی باز به سراغ پزشک متخصص بروید و ایشان اقدامات لازم را برای بهبودی شما انجام خواهند داد. از جمله ویژگی های بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 • از تخصص و مهارت بسیار بالایی در درمان بیماری ها برخوردار باشد و مدارک تخصصی را از معتبر ترین و به نام ترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور اخذ نموده باشد.
 • دارای تجربه، سابقه و نمونه کارهای قبلی بسیاری باشد و این اطمینان را به مراجعه کنندگان دهد تا به وسیله مناسب ترین روش ها، مشکل بیماری شما را حل نماید.
 • به منظور درمان بیماری ها، از روش های جدید همراه با دستگاه ها و تجهیزات مدرن بهره گیرد.
 • بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران پزشکی می باشد که در راستای سلامتی و بهبودی بیمار تمامی تلاش خود را به ارمغان می آورد و همواره در صدد جلب رضایت عموم مردم بر می آید.
 • رفتار و اخلاق مناسبی را با مراجعین در پیش گیرد و سوالات آن ها را صمیمانه و صبورانه پاسخ دهد.
 • مطب و یا کلینیکی که بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران ارائه خدمات می دهد، همواره باید تمامی نکات بهداشتی را رعایت نماید و در محیطی امن و دور از هرگونه سر و صدا قرار گرفته باشد.
 • بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران پزشکی می باشد که به مسائل مالی توجهی نداشته باشد و سلامتی و بهبودی بیمار را اولویت کار خود بداند.
 • مطب و یا کلینیک پزشک موردنظر باید در موقعیت جغرافیایی ویژه ای قرار گرفته باشد و رفت و آمد به آن جا به آسودگی صورت گیرد.

سایت جراحتو قصد دارد تا شما عزیزان را با چند مورد از بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران آشنا سازد، از این رو تا پایان این مقاله همراه ما باشید:

دکتر سید رضا نیرومند

دکتر سید رضا نیرومند

دکتر سید رضا نیرومند جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و هم چنین فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1371 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به اتمام رساندند.

دکتر نیرومند در سال 1381 دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی کلیه و مجاری ادراری در دانشگاه علوم پزشکی سپری کردند و در نهایت در سال 1384 فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند.

لازم به ذکر است که دکتر سید رضا نیرومند یکی از بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به شمار می روند که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و هم چنین در راستای جلب رضایت عموم مردم نهایت تلاش خود را به ارمغان می آورند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با مجاری ادراری از قبیل: بی اختیاری ادراری و شب ادراری و هم چنین درمان بیماری های مثانه
 • درمان انواع بیماری های تناسلی از جمله: درمان ناباروری و درمان پروستات، درمان ناتوانی جنسی در مردان
 • درمان بیماری های مرتبط با کلیه عبارتند از: درکان سنگ های کلیه، درمان کم تهاجمی بیماری های کلیه شامل تومورهای کلیه و ناهنجاری های مادرزادی کلیه

آدرس مطب: شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین

شماره تماس: 07132344130 – 07132319393

دکتر نوید رضا سیمایی

دکتر نوید رضا سیمایی

دکتر نوید رضا سیمایی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری( اورولوژی) می باشند. ایشان در سال 1377 مدرک پزشکی عمومی را اخذ نمودند و سپس دوره تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری را در سال 1385 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران به اتمام رساندند.

دکتر سیمایی را می توان یکی از بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به شمار آورد، به این دلیل که همواره در صدد ارتقاء سطح علمی خویش نهایت سعی و تلاش خود را به انجام می رساند و فعالیت های بسیاری را در جهت جلب رضایت عموم مردم انجام می دهد.

دکتر نوید رضا سیمایی عضو انجمن اندویورولوژی ایران و عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا می باشند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مرتبط با کلیه همچون: تومورهای کلیه، عفونت کلیه، سنگ کلیه، کیست های کلیه
 • درمان بیماری های دستگاه تناسلی از قبیل: سرطان پروستات، بزرگی پروستات، اختلال نعوظ، بیمار یهای مقاربتی، زود انزالی، درمان ناباروری، واریکوسل، هیدروسل، تومورهای بیضه، آلت پرده دار، تبخال تناسلی، زگیل تناسلی، سوزاک، طول آلت تناسلی مردان و بیضه پایین نیامده
 • جراحی ترمیمی یورتروپلاستخلفی در قطع مجرا ناشی از تصادف
 • درمان و اصلاح بی اختیاری ادراری در خانم ها
 • انجام کلیه جراحی های اورولوژی در اطفال
 • درمان بیماری های مربوط به مجاری ادراری: تنگی مجاری ادراری، عفونت ادراری، انسداد دستگاه ادراری، تکرر ادرار، سرطان مثانه، رفلاکس ادراری، سنگ حالب و تنگی حالب، عفونت مثانه و سنگ مثانه

آدرس مطب: مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، عارف دو، پلاک 28، ساختمان پزشکان سماء، طبقه سوم

شماره تماس: 05138466636 – 05138460213

دکتر شهرام سیدحسینی

دکتر شهرام سیدحسینی

دکتر شهرام سیدحسینی متخصص کلیه و مجاری ادراری، اورولوژیست می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر مجاری ادراری در تهران محسوب می شوند که پس از قبولی در کنکور سراسری، اقدام به تحصیل در زمینه پزشکی نمودند. دکتر سیدحسینی در سال 1372 دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه اورولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گذراندند.

دکتر شهرام سیدحسینی پس از اخذ مدرک تخصصی، اقدام به ارتقا سطحی علمی خود نمودند و دوره فوق تخصصی خود را در زمینه ناباروری مردان در مرکز درمان ناباروری رویان سپری کردند.

دکتر سیدحسینی را می توان یکی از بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به حساب آورد که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهند و از جمله این خدمات عبارتند از:

خدمات:

 • درمان نابروری
 • وازکتومی
 • درمان و بررسی مشکلات جنسی آقایان
 • درمان بیماری های مرتبط با کلیه و مجاری ادراری
 • جراحی های کوچک ناحیه تناسلی
 • انجام ختنه
 • درمان پروستان
 • درمان بیماری های مربوط به مثانه و حالب
 • سونداژهای معمولی و سخت
 • فریز زگیل تناسلی
 • دیلاتاسیون یا گشاد نمودن مجرا

آدرس مطب: تهران، بلوار مرزداران، نبش تقاطع خیابان ابوالفضل، پلاک دو، ساختمان رسا، طبقه پنجم، واحد هشت

شماره تماس: 02144222058 – 02144222061

دکتر جمال جعفری صمیم

دکتر جمال جعفری صمیم

دکتر جمال جعفری صمیم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و هم چنین متخصص ناباروری و تناسلی آقایان( اورولوژی) می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپری کردند و سپس مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی کلیه و مجاری ادراری-تناسلی و ناباروری آقایان( اورولوژی) را از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز کسب کردند.

دکتر جمال جعفری صمیم دارای بورد تخصصی اورولوژی ایران، بورد تخصصی اورولوژی اروپا می باشند و از جمله بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران محسوب می شوند. لازم به ذکر است که دکتر جمال جعفری صمیم در تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با کلیه مهارت و تجربه بالایی دارند و از این رو ایشان را می توان یکی از بهترین دکتر کلیه در تهران به شمار آورد.

خدمات:

 • درمان انواع سنگ های ادراری کلیه و حالب و هم چنین مثانه به روش بسته و اندوسکوپی عمل باز و PCNL و TUL
 • درمان کلیه بیماری های مربوط به مثانه و استفاده از روش های باز و اندوسکوپی
 • انجام ختنه زیبایی به روش دورسال اسلیت و داکت
 • درمان بیماری های پروستات و جراحی پروستات به روش باز و اندوسکوپی( بدون برش از طریق مجرا)
 • سنگ شکن برون اندامی به کمک دستگاه فوق پیشرفته
 • درمان انواع اورژانس های اورولوژی از قبیل درد سنگ کلیه، پارگی مجرا، شکستگی آلت، هماچوری، آسیب های حاد اورولوژی به دلایل تصادف و …
 • درمان کلیه بی اختیاری خانم ها و آقایان از جمله: بی اختیاری استرسی به دنبال عطسه و سرفه ناشی از زایمان های پی در پی در خانم ها
 • تشخیص و درمان اختلالات ادراری هم چون: سوزش ادرار و تکرر ادرار، بی اختیاری، احتباس ادراری و هم چنین شب ادراری
 • درمان و اختلالات تناسلی از قبیل: بیضه نزول نیافته، واریکوسل، هیدروسل، فتق و …
 • درمان کلیه موارد ایجادشده در ناتوانی های جنسی هم چون: ناباروری در آقایان، پروتز آلت، زود انزالی و اختلالات نعوظ و …

آدرس کلینیک آراد: تهران، تقاطع خیابان سمیه و بهار جنوبی، بیمارستان آراد، ساختمان پزشکان شماره یک، طبقه چهارم

شماره تماس: 02177657174 – 02177601001

آدرس پلی کلینیک نیاوران: تهران، نیاوران، خیابان مژده( مقدسی)، خیابان محمود احمدی زمانی، پلاک شانزده
شماره تماس: 02128111911

دکتر نادر ابدالخانی

دکتر نادر ابدالخانی

دکتر نادر ابدالخانی جراح و متخصص مجاری ادراری و کلیه و هم چنین فلوشیپ پیوند کلیه می باشند که از جمله بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به حساب می آیند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1357 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند و دوره تخصصی را نیز در زمینه جراحی مجاری ادراری و جراحی کلیه در سال 1365 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپری کردند و با موفقیت مدرک تخصصی خود را اخذ نمودند.

دکتر نادر ابدالخانی در سال 1370 مدرک فلوشیپ پیوند کلیه را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند و این فلوشیپ را با رتبه بالا کسب نمودند. دکتر ابدالخانی پانزده سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد کازرون و هم چنین مطالعات و پژوهش های علمی در زمینه وصل میکروسکوپی عروق را دارا می باشند.

دکتر نادر ابدالخانی از پزشکان متخصص شهر شیراز می باشند که بیش از 28 سال سابقه طبابت و جراح دارند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مرتبط با مجاری ادراری و تناسلی
 • درمان بیماری های کلیه و جراحی کلیه
 • درمان عفونت کلیه و کیست های کلیه، تومورهای کلیه و سنگ های کلیه
 • درمان بیماری های اورولوزی زنان مانند: بی اختیاری ادراری خانم ها
 •  درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی کودکان و نوزادان از قبیل: تنگی حالب به کلیه و رفلاکس
 • درمان سنگ مثانه، انسداد حالب و سنگ حالب، انسداد دستگاه ادراری و بی اختیاری ادراری
 • درمان غیر جراحی یا سنگ شکنی سنگ های کلیه و مجاری ادراری
 • درمان کجی آلت تناسلی، درمان بیماری های مقاربتی، درمان زودانزالی و ناباروری در آقایان
 • درمان و یا جراحی تومورهای بیضه و درمان بیضه پایین آمده

آدرس مطب: شیراز، خیابان زند، جنب هتل بین المللی پارس، ساختمان صدف

شماره تماس: 07132353476

دکتر محمد یعقوبی

دکتر محمد یعقوبی

دکتر محمد یعقوبی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری می باشند که یکی از بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران محسوب می شوند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت هر چه تمام به اتمام رساندند و سپس در سال 1394 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با کسب مدرک تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری فارغ التحصیل شدند.

دکتر یعقوبی عضو انجمن متخصصین اورولوژی ایران و دارای بورد تخصصی می باشند.

دکتر محمد یعقوبی فعالیت های تحقیقی و پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت های آکادمیک می توان به تحقیق و پژوهش در حوزه بیماری های مرتبط با کلیه و مجاری ادراری بخصوص سرطان های ادراری و سنگ های ادراری اشاره نمود.

خدمات:

 • درمان بیماری های مربوط به مجاری ادراری: تنگی مجاری ادراری، عفونت ادراری، انسداد دستگاه ادراری، تکرر ادرار، سرطان مثانه، رفلاکس ادراری، سنگ حالب و تنگی حالب، عفونت مثانه و سنگ مثانه
 • درمان بیماری های مرتبط با کلیه همچون: تومورهای کلیه، عفونت کلیه، سنگ کلیه، کیست های کلیه
 • جراحی ترمیمی یورتروپلاستخلفی در قطع مجرا ناشی از تصادف
 • درمان بیماری های دستگاه تناسلی از قبیل: سرطان پروستات، بزرگی پروستات، اختلال نعوظ، بیمار یهای مقاربتی، زود انزالی، درمان ناباروری، واریکوسل، هیدروسل، تومورهای بیضه، آلت پرده دار، تبخال تناسلی، زگیل تناسلی، سوزاک، طول آلت تناسلی مردان و بیضه پایین نیامده
 • درمان و اصلاح بی اختیاری ادراری در خانم ها
 • انجام کلیه جراحی های اورولوژی در اطفال

آدرس مطب: همدان، میدان آرامگاه، بین بانک رفاه و کشاورزی، ساختمان آراد، واحد شش

شماره تماس: 08132522993

دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر متخصص و جراح کلیه و مجاری ادراری می باشند که در سال 1344 در اصفهان متولد شده اند و از جمله بهترین دکتر اورولوژی در تهران می باشند. ایشان در دبیرستان هدف دوره متوسطه خویش را سپری کردند و دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس مدرک تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری را اخذ نمودند.

دکتر خیام فر در سال 1378 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شدند و پس از مدت زمان پنج سال موفق به کسب مدرک فوق تخصصی( فلوشیپ) در زمینه لاپاراسکوپی و آندویورولوژی گردیدند. دکتر فریدون خیام فر در طول این مدت موفق به ثبت پنج اختراع در اداره ثبت اختراعات در حوزه ناتوانی جنسی پیرونی، عمل های جراحی بدون شکاف و بی اختیاری ادرار شده اند.

در حال حاضر ایشان مشغول فعالیت در دانشگاه شاهد( بیمارستان مصطفی خمینی) به عنوان رئیس بخش اورولوژی می باشند. دکتر فریدون خیام فر عضو کادر درمان کلینیک سلامت خانواده از سال 1384 تاکنون، عضو مرکز تحقیقات سلامت خانواده، عضو هئیت علمی برخی از کنگره های انجمن آندویورولوژی ایران، عضو هئیت علمی برخی از کنگره های ارولوژی ایران، عضویت در انجمن آندویورولوژی ایران، عضو هئیت علمی تمامی کنگره های خانواده و سلامت جنسی (تاکنون 6 کنگره برگزار شده است)، عضویت در انجمن سکسولوژِی اروپا، عضو گروه اپروال برای بازرسی بیمارستان های تامین اجتماعی و عضو هئیت مدیره انجمن علمی سلامت خانواده ایران می باشند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی
 • تشخیص و درمان بیماری های ادراری
 • درمان بیماری اورولوژی اطفال
 • بیماری های جنسی
 • بررسی و درمان پروستات، مشکلات بیضه
 • درمان بیماری های حالب و مثانه
 • درمان بیماری های مربوط به کلیه
 • درمان ناباروری

آدرس مطب: تهران، ضلع شمال شرقی تقاطع اتوبان چمران با جلال آل احمد، روبروی دانشگاه مدیریت، کوچه پروانه، ساختمان پزشکان چمران

شماره تماس: 02188630776

علائم عفونت ادراری چیست؟

بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران در زمینه عفونت های ادراری توضیحاتی می دهد و افراد را با علائم این بیماری آشنا می کند تا در صورت مواجهه شدن با آن، در اسرع وقت نزد بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید. لازم به ذکر است که در برخی مواقع نیز، این امکان وجود دارد که عفونت ادرایر هیچ گونه علائم و نشانه ای را در بر نداشته باشد.

از جمله علائم و نشانه های عفونت ادراری به شرح زیر می باشد:

 • ایجاد بوی بد در حین ادرار نمودن( بد بو شدن ادرار)
 • فوری بودن ادرار به طور دائمی و بسیار شدید
 • وجود خون در ادرار و قرمز شدن رنگ ادرار
 • در حین ادرار، وجود درد و سوزش
 • در قسمت مرکز لگن، احساس درد داشتن در میان خانم ها
 • وجود رنگ ادرار تیره
 • عبور مکرر و مقدار کمی از ادرار

روش های پیشگیری از عفونت های مجاری ادراری

بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به منظور جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به بیماری های مرتبط با مجاری ادراری از قبیل عفونت های مجاری ادراری در ایران راه هایی را توصیه می کند که از جمله این روش های پیشگیری عبارتند از:

 1. از نگه داشتن ادرار در بخش مثانه به مدت طولانی جدا خودداری نمایید.
 2. از مصرف روزانه آب و مایعات به صورت مرتب و در حدود شش الی هشت لیوان غافل نشوید.
 3. بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به شما توصیه می کند تا در صورت مواجهه شدن با بیماری ها و مشکلات مرتبط با مجاری ادراری همچون: بی اختیاری ادراری و تخلیه کامل مثانه، نزد ایشان بروید و تحت درمان و مشاوره های لازم قرار بگیرید.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با بیماری های عفونی در بخش مجاری ادراری این است که طبق آمارهای به دست آمده توسط بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران، ایشان خاطر نشان می کند که عفونت مجاری ادراری در اکثر مواقع بین خانم ها رایج و شایع می باشد و به طور تقریبی می توان گفت که درصد آقایان مبتلا به عفونت ادراری انگشت شمار می باشند. از این رو اقدامات پیشگیرانه ای را برای خانم ها ارائه می دهند تا از مبتلا شدن آن ها جلوگیری به عمل آورند، به عنوان مثال:

در صورتی که پزشک متخصص عامل اصلی بروز عفونت ادراری را مقاربت های جنسی تشخیص دهد، آنتی بیوتیک هایی را به منظور پیشگیری و یا درمان عفونت های مجاری ادراری تجویز می نماید.

بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران به منظور پیشگیری از عفونت های ادراری، برای خانم های یائسه استروژن موضعی را تجویز می کند.

یکی دیگر از روش های پیشگیری عفونت مجاری ادراری مصرف مکمل های کرن بری یا پروبیوتیک های واژینال از جمله: لاکتوباسیلوس می باشد. لازم به ذکر است که مصرف این داروها باید تحت نظر بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران استفاده گردد.

طبق برخی از آمارهای به دست آمده نیز، بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران مصرف شیاف های پروبیوتیک واژینال را برای پیشگیری از عفونت های مجاری ادراری توصیه می نماید.

روش های پیشگیری از عفونت های مجاری ادراری

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. امیدواریم مطالب گفته شده راجع به بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (14 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا